Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Sadam Sulley - fot. Mishka / Legionisci.com
Sadam Sulley - fot. Mishka / Legionisci.com
Poniedziałek, 4 września 2017 r. godz. 21:44

Sulley wypożyczony do Zemplina Michalovce

źródło: 90minut.pl

Sadam Sulley został wypożyczony na rok z Legii Warszawa do słowackiego MFK Zemplín Michalovce. 20-letni ghański napastnik trafił do Legii przed rokiem, jednak nie zadebiutował w pierwszej drużynie stołecznego klubu. W ostatnim czasie nie mieścił się nawet w składzie trzecioligowych rezerw.

W przerwie letniej Legia wypożyczyła do tego samego słowackiego klubu Tina Maticia.



Komentarze: (20)

ja, 04.09.2017 21:48:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl

no to Zempln ma atak marzeń: Sulley - Matić
tylko pozazdrościć

wiadomix, 04.09.2017 22:03:37 - *.eaw.com.pl

kolejne zlote dziecko koralika lesnego

Ding, 04.09.2017 22:38:47 - *.play-internet.pl

Mikita, Matić, Sulley, Alban, Kulenović - mega talenty wg Leśnego. Ocenę umiejętności piłkarza ma on na poziomie Żewłakowa.

L, 04.09.2017 22:41:35 - *.dynamic.chello.pl

Kolejna nasza przeplacana gwiazda rezerw :)

Cch, 04.09.2017 22:44:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Zasadnicze pytanie, kto placi mu te 40 tysi co miesiąc

Wolfik, 04.09.2017 23:04:14 - *.dynamic.mm.pl

@Cch: NIe wiem, kto mu płaci ale wiem kto mu taką pensyjkę załatwił. Nasz były "Boguś wróć" Leśniodorski. I tutaj pytanie za 100 punktów. Jak myślicie, czym go ów Sulley zauroczył?

eR do Ding, 04.09.2017 23:04:41 - *.dynamic.chello.pl

PR Mioduskiego? Jeśli Legia grałaby w Lidze Mistrzów jak za czasów Leśnego i przynosiłaby takie dochody, to gotów jestem przeżyć kilka niewypałów transferowych.

dex, 04.09.2017 23:06:08 - *.play-internet.pl

Kulenović to akurat dobry jest. Nie wiem dlaczego nie dostał jeszcze szansy.

Sebo(L), 04.09.2017 23:11:12 - *.slupsk.vectranet.pl

Szok. Piłkarska czarna perła z Ghany,diamencik z Vision FC,który przeszedł cudem i dzięki geniuszowi Radosława Kucharskiego zostaje wypożyczony?! Ktoś tu na głowę upadł? Talent,którego w Polsce nie widziano od lat lekką ręką odesłany na Słowację?! SKANDAL!!! Matić,Kulenović,Sulejmani,Sulley czyli magiczny czworokąt już nie istnieje?! Ktoś musi za to odpowiedzieć!! Aaaaa przepraszam jaki czworokąt,dodajmy jeszcze bajecznie wyszkolonego technicznie Maslowskiego i łowcę bramek Sanogo to wyjdzie nam sześciokąt ;)

yogi, 04.09.2017 23:48:30 - *.centertel.pl

Ogra sie i wroci, uwierzmy w tego chlopaka. Trzeba dac mu szanse, jak przyszedl Zeigbo odrazu dostal szanse w superpucharze z Widzewem i odpalił .Sztrzelil piekna bramke lobbem. A teraz kupują i nawet zagrac 15 min nie daja...

Oczko do Ceh, 05.09.2017 00:04:05 - *.centertel.pl

Jak kupujesz bilet na mecz i hot doga w zestawie z pepsi to fundatoram 40 tysi jestes Ty !!! Brawo Ty brawo Ty

do cch, 05.09.2017 05:16:34 - *.hsd1.il.comcast.net

myslisz ze zemplin? haha

Cch do ding, 05.09.2017 05:59:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Kulenovicia bym nie przekreslal, w koncu Juve go wziął.

HOH, 05.09.2017 07:06:06 - *.centertel.pl

Jaki ten Boguś zły o matko. Nic to, że za jego czasów Legia osiągała bardzo dobre wyniki w kraju i Europie.

Zobaczycie jak będzie z miodkiem, jeszcze zatęsknicie za mistrzostwem Polski czy za grą w grupie LE.

mietek, 05.09.2017 07:21:28 - *.emea.ibm.com

@Wolfik: Wydaje mi się, że w tym przypadku to jednak Żewłakow. Zajarał się nim jak żarówka w toi-toiu i potem wymyślił, że będzie z niego mega kozak. Oczywiście ostatecznie to Leśny podpisywał umowę, więc musi ten transfer wziąć na klatę. Ale mimo wszystko więcej winy tutaj idzie na Band of Brothers.

yyy, 05.09.2017 10:06:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Mnie bardziej zastanawia kto w tym zemplinie wpadł na pomysł ich wypożyczenia :0

Roob, 05.09.2017 11:51:49 - *.218

Kulenović to jest już w Juve.

Wolfik, 05.09.2017 12:19:18 - *.238

@mietek: Wszystko wszystkim. Ale 400 tysi za rok??? Dla młodego noname z zadupia świata??? To chyba musiał być "nieźle pod wpływem" albo podpisywał jak leci (jak wiemy, to się zdarza...)

Sebo(L), 05.09.2017 14:23:08 - *.slupsk.vectranet.pl

@Wolfik,mietek od kiedy to prezes klubu odpowiada za transfery?! Od tego jest odpowiedni sztab ludzi,którzy jeżdzą i szukają piłkarzy,którzy mogliby z kolei pasować do konkretnych wytycznych trenera. Skoro np.taki pan Kucharski uważał,że Sulley to "perełka",którą należy jak najszybciej ściągnąć do Warszawy bo jacyś możni europejskiej piłki mogą uprzedzić Legię,przyklasnął temu sztab szkoleniowy to czemu Leśnodorski miałby nie uwierzyć swoim zaufanym pracownikom i robić problemy ze ściągnięciem Sulleya? Tak jak w każdym zakładzie pracy tak i w Legii,prezes jedynie złożył podpis na umowie o pracę a za zatrudnienie jego w klubie odpowiedzialni są zupełnie inni ludzie. Całą odpowiedzialność zrzuciłbym w tym wypadku na pana Kucharskiego,któremu bardzo zależało aby "perełka" z Ghany znalazła się w Legii. Leśnodorskiemu trzeba minusa dać jedynie za swoją szczodrość,skoro dał taką pensję gościowi z afrykańskiego pastwiska,o którym nikt nigdy nic nie słyszał ani nawet go nie widział.

Legionista, 05.09.2017 15:48:22 - *.226

@ding "Mikita, Matić, Sulley, Alban, Kulenović" Mikita-nie odpalił... Sulley-nie odpalił.... Matić-może odpali lub nie... Alban- nie odpalił, Kulenović - może odpali... Według mnie Kulenovicia oraz Maticia możemy zyskać na tych transferach.... Reszta to dramat... @Sebo(L). Prezes oraz dyrektor sportowy odpowiadają za politykę transferową (ktoś musiał potwierdzać transfery...) Ktoś musiał uzgodnić kontrakt z nimi więc do zwolenników Leśnego nie brońcie go bo on też ma udziały przy tym.... Pan kucharski jest scoutem - on mógł jedynie zaproponować zawodnika.... Przypominam że dzięki niemu mamy: Nagy, Dude, Nikolicia itp....

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.