Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Jakub Rzeźniczak - fot. Mishka / Legionisci.com
Jakub Rzeźniczak - fot. Mishka / Legionisci.com
Wtorek, 5 września 2017 r. godz. 09:09

Rzeźniczak: Legia z każdym okienkiem jest osłabiana

Woytek, źródło: Gazeta Polska Codziennie / niezalezna.pl

- W Legii presja zawsze była bardzo duża i tu od tego nieco odpoczywam - mówi w rozmowie z Gazetą Polską Codziennie Jakub Rzeźniczak, który latem zamienił Legię na Karabach Agdam. - Dostając ofertę zapytałem, czy Legia puści mnie za darmo, tak jak chciał Karabach. Zastanowili się i powiedzieli, że za to ile jestem w klubie i ile z Legią osiągnąłem nie będą mi robić żadnych problemów z odejściem. I rzeczywiście - mogłem odejść za darmo - dodaje były kapitan stołecznego klubu.

"Rzeźnik" odpowiada o pierwszych miesiącach w Azerbejdżanie, atmosferze w szatni i trenerze. Przyznał także, że czuje małą satysfakcję, bo spotkał się z opiniami, że zmienia klub tylko dla pieniędzy. - Nikt chyba nie przypuszczał, że we wrześniu Legii nie będzie w europejskich pucharach, a ja zagram w Lidze Mistrzów. Co ciekawe większą satysfakcję z awansu miałem w tym roku, bo sytuacja jaka miała miejsce rok wcześniej w Legii, ta krytyka jaka spadła na nas po meczach z Dundalk... Niby radość była, ale mocno. Po zmianie trenera na Jacka Magierę w samej LM było już lepiej - mówi Rzeźniczak.

O sytuacji w Legii

- Jest mi przykro, że wina jest zwalana na trenera Magierę. Czytam w wywiadach, że bierze winę na siebie, ale odkąd prowadzi Legię drużyna z każdym okienkiem jest osłabiana. Odszedł Niko, Prijo, Vadis. Wszystko zaczęło iść w złym kierunku i przykro się na to patrzy. Mam nadzieję, że chłopaki wydźwigną się z kryzysu sportowego. W meczu z Zagłębiem wyglądało to już lepiej, a na pewno nie grało się im łatwo przy tym, co działo się na trybunach. Sytuacja w tabeli nie jest zła. A o tym, co dzieje się na górze, we władzach, nie chcę się wypowiadać.

Całą rozmowę możecie przeczytać tutaj.


przeczytaj więcej o:,


Komentarze: (17)

Ty Tytus, 05.09.2017 09:17:57 - *.centertel.pl

Powodzenia Kuba w nowym klubie i dziękujemy za tą wypowiedź, i Niko i Prijo i Kazaszwili, po odejściu z klubu wypowiadali się w podobnym tonie, może Wasze spostrzeżenia dadzą w końcu do myślenia tym na górze, sama krytyka kibiców i co niektórych dziennikarzy to za mało?

Ale jaja, 05.09.2017 09:26:15 - *.skranetcan.pl

No wiem ale nie powiem ... heh
To ja powiem prezes nie jest prezesem i tyle

Juri, 05.09.2017 10:28:15 - *.centertel.pl

Bardzo ładnie prezes postąpił,Z szacunkiem !
Jakub to już Legionista !

Krytykant_Zawodowiec, 05.09.2017 10:34:49 - *.static.ip.netia.com.pl

Powodzenia Kuba. Bach bach Karabach.

Krzych , 05.09.2017 10:35:37 - *.adsl.inetia.pl

Nie powiedział nic odkrywczego ale dobrze,że to powiedział.Przypominają się słowa Vuko...... Myślę,że nie można się oszukiwać w swoim własnym gronie.Legia coraz bardziej jest osłabiana i tyle.To jest fakt.Szkoda,że dziennikarze tego nie widzą.Zrzucają za to całą winę na Magierę

Tomek, 05.09.2017 10:47:58 - *.dynamic.chello.pl

Facet w czepku urodzony. Wycisnął ze swojej kariery więcej niż mógłby przypuszczać, teraz transfer nieoczekiwanie okazał się sportowym awansem. Niech mu się wiedzie.

sum, 05.09.2017 11:57:44 - *.centertel.pl

nie gryzie Cie sumienie za to jak Ty i Twoi kumple postapiliscie z trenerem Hasim? TY WIELKI LEGIONISTO Z LODZI

Pablo777, 05.09.2017 12:35:27 - *.dynamic.chello.pl

Super Kuba! Zasłużyłeś na to swoją postawą. Trzymam za Ciebie kciuki :)

Do su, 05.09.2017 14:11:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jakim trenerem Hasim? Przecież to nie był trener!

Do do su, 05.09.2017 17:14:02 - *.51

mowisz, ze nie byl trenerem? To pewnie dlatego prowadzi klub 3 razy lepszy od L (bo olimpiakos to kilka leveli wyzej) i gra w LM...oczywiscie tamci sie nie znaja, tylko ty sie znasz.
Heh...

grzesiek, 05.09.2017 18:13:07 - *.centertel.pl

Co jak co ale.tutaj trzeba przyznac mu racje. Legia co rok jest oslabiana i jedynie przejecie klub przez jakiegos bogatego szejka mogloby cos zmienic...

Legionista, 05.09.2017 18:19:40 - *.226

Do do do su. A czemu został wywalony z Anderlechtu lub Legii? Jak jest tak doskonały to dlaczego kibice w Anderlechcie i Legii nazywają go najgorszym trenerem...

Arek, 05.09.2017 20:17:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@krzych, dziennikarze dziennikarzami, ale nie tylko oni. A super trener Hasi to potrafił przegrać z Anderlechtem na swoim boisku 0-4 z Brugią. U nas 1-4 z łachem, o 06 z Borussią nawet nie mówię. Z Olympiakosem owszem gra w lm, ale tam ma kilka razy większy budżet, co za tym idzie mógł sobie kupić kilka razy droższych piłkarzy. Zresztą moim zdaniem z tego Olympiakosu też go wywalą. Prędzej, czy później, ale go wywalą. Przegra jakiś mecz np. z Panathinaikosem u siebie i już ciepło zacznie się robić. Nie bez przyczyny został uznany najgorszym trenerem w Anderlechcie. I szczerze mówiąc nie źle się zdziwiłem jak przeczytałem, że ma być trenerem akurat w Olympiakosie, gdzie trenerem na lata zostać jest raczej ciężko.

wrt, 05.09.2017 22:41:43 - *.play-internet.pl

czyli nie dało sie zatrzymać najlepszego z ważnym kontraktem a kapitana puszczono za darmo , ok spadł na ławkę , ale miał juz takie rundy , paranoja tak czy inaczej

Toni , 06.09.2017 00:48:38 - *.0pools.vodafone-ip.de

Predzej czy pozniej to wywala kazdego trenera na swiecie z kazdego klubu.Nawet w Barcelonie czy Realu Madryt trenerzy zmienieja sie stednio co dwa lata.

kocioł, 06.09.2017 15:53:36 - *.knc.pl

Hasi to zakompleksiony i butny koleś , który pokazał jak nie należy wchodzić do drużyny. Oby to było przestrogą na lata dla innych. (zakaz wspólnych obiadów , rozmów z mediami itp.)

Wojtas, 07.09.2017 00:40:29 - *.140.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Brawo Kuba byłeś i jesteś legionistą. powodzenia i do zobaczenia :) prawda prawda prawda

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.