Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Poniedziałek, 11 września 2017 r. godz. 20:02

Wyniki 8. kolejki Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com

Zakończyła się 8. kolejka Ekstraklasy. Trzy czołowe drużyny zgromadziły po 15 punktów. W poniedziałek Lechia wygrała na wyjeździe z Piastem. W niedzielę Górnik Zabrze pokonał Termalikę 2-1, a Pogoń podzieliła się punktami z Lechem. W sobotę Legia przegrała ze Śląskiem 1-2. Punkty straciła również Jagiellonia, która zremisowała z Cracovią 1-1. W dwóch piątkowych meczach padło aż 8 bramek - Zagłębie podzieliło się punktami z Wisłą Płock, a Arka pokonała Wisłę Kraków 3-1.

8. kolejka:

Zagłębie Lubin 2-2 Wisła Płock
Arka Gdynia 3-1 Wisła Kraków
Korona Kielce 1-0 Sandecja Nowy Sącz
Śląsk Wrocław 2-1 Legia Warszawa
Cracovia 1-1 Jagiellonia Białystok
Termalica Nieciecza 1-2 Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin 0-0 Lech Poznań
Piast Gliwice 1-2 Lechia Gdańsk

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców



Komentarze: (32)

BIE(L)ANY , 08.09.2017 10:15:58 - *.194.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zagłębie - Wisła P. 1
Arka - Wisła K. 2
Korona - Sandecja X
Śląsk - Legia 2
Cracovia - Jagiellonia X
Termalica - Górnik 2
Pogoń - Lech 2
Piast - Lechia 2

@rek, 08.09.2017 11:15:53 - *.dynamic.chello.pl

Jestem bardzo ciekaw, czy trener WF-ista oraz tzw. rada drużyny (w składzie: Śmieszek, Kaleka i Emeryt) po tym wczorajszym "dywaniku" i korpo-rozmowie u Prezia w sobotę odmienią diametralnie grę i postawę drużyny... Pozdro (L)

misiek87, 08.09.2017 11:25:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zagłębie- Wisła P. 1
Arka- Wisła X
Korona- Sandecja 1
Śląsk- Legia 2
Cracovia- Jagiellonia 1
Termalica- Górnik X
Pogoń- Lech X
Piast- Lechia 2

Tyg, 08.09.2017 15:25:06 - *.sieradz.vectranet.pl

Śląsk-Legia 2:0

Legionista, 08.09.2017 22:51:04 - *.226

Wisła K - Jakie były "achy i echy" po pierwszych meczach sezonu (zagraniczny trener jest dobry....) ... A teraz coraz gorzej grają - nie potrafią pokonać Arki która nie jest w formie... Zagłębie Lublin - mieli wygrany mecz lecz zremisowali (Kolejny mecz który nie zachwycają... I prawdopodobnie też będzie u nich coraz gorzej...) Oby teraz byśmy wygrali z Śląskiem i żeby Lech zremisował (co dałoby nam Lidera w Tabeli :) W poprzednim sezonie goniliśmy ! To teraz trzeba uciekać!)

Legia⚽️Legia, 08.09.2017 23:27:35 - *.194

Legionista, 08.09.2017 22:51 - *.226
Wisła K - Jakie były "achy i echy" po pierwszych meczach sezonu (zagraniczny trener jest dobry....) ... A teraz coraz gorzej grają - nie potrafią pokonać Arki która nie jest w formie... Zagłębie Lublin - mieli wygrany mecz lecz zremisowali (Kolejny mecz który nie zachwycają... I prawdopodobnie też będzie u nich coraz gorzej...) Oby teraz byśmy wygrali z Śląskiem i żeby Lech zremisował (co dałoby nam Lidera w Tabeli :) W poprzednim sezonie goniliśmy ! To teraz trzeba uciekać!)

Olo, 09.09.2017 03:19:16 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Widzę, że zaczyna się tradycyjny wyścig w czołówce tabeli o to kto nie zostanie Mistrzem Polski, tak jakby za to groziły jakieś straszne tortury. Później Legia znowu wygra rzutem na taśmę tę przepotężną ligę, żeby odpaść w eliminacjach do LM z zespołem z Wysp Owczych ku wielkiemu zdumieniu kibiców...

@tyg, 09.09.2017 07:53:50 - *.170

Wracaj na konfidencką...
śniło mi się ze zległa wygrała 2:0 gole strzelali pierwszego Niezgoda a drugiego Hamalainen z ładnego woleja po rzucie rożnym ...
Ps. W tym śnie Legia wygrała z lechem ale co tam ;)

@tyg, 09.09.2017 08:26:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Administracyjnie w Łodzi, mentalnie w Wielkopolsce. Prawie współczuję.

Wierny kibic, 09.09.2017 09:08:12 - *.dynamic.chello.pl

stawiam wynik Śląsk 0:2 Legia

Krzeszczu, 09.09.2017 09:26:22 - *.cust.bredband2.com

@ @rek: Niezla "rada druzyny" :-)))
Dzisiaj tak czy siak "bedzie to trudny mecz" :-))

LW, 09.09.2017 10:54:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Slask 0 - 2 LEGIA ! LEGIA !!!

M@c, 09.09.2017 16:06:08 - *.dynamic.chello.pl

Trzeba wygrać, to choć na chwilę Legia będzie nr 1 w tabeli:)

Biała Łapa, 10.09.2017 00:42:32 - *.dynamic.chello.pl

Czas na reset kadrowy, pora ku temu najwyższa. Sezon już i tak stracony. Co przez to rozumiem? Chyba zdecydowana większość kibiców Legii (nie mylić z zarządem i pracownikami klubu) zna odpowiedź na to fundamentalne pytanie.
Ps.: na początek postulowanego resetu proponuję bojkot (absencję) na stadionie przy Ł3. Brak wpływu kolejnej świeżej kasy być może przerwie lub przynajmniej ograniczy ten koszmarny marazm sportowy.

@rek do Krzeszczu, 10.09.2017 08:23:18 - *.dynamic.chello.pl

Bo jaka "rada drużyny" taka i gra... Grają jak emeryci i kalecy, a przez to robi się już tylko śmiesznie... Pozdro (L)

as, 10.09.2017 09:12:44 - *.dynamic.chello.pl

MIODUSKI ROZP.....Ł WSZYSTKO W BARDZO KRÓTKIM CZASIE.

Tom87, 10.09.2017 11:25:11 - *.12-3.cable.virginm.net

Magira i Midulski pełne zaufanie prawdziwych kibiców nie chorągiewek. Robić dalej swojej a będzie dobrze nie zwracać uwagi na fałszywych dwulicowych kibiców. Legia to Wy i wierni kibice nie chorągiewki.

Ralf, 10.09.2017 12:15:13 - *.netrunf.cytanet.com.cy

Cała ta liga wygląda jakby wszyscy chcieli zająć miejsce w środku tabeli, gdzie nie trzeba martwić się graniem w czerwcu na azjatyckich kołchozach w europejskich pucharach.
Spokojne wakacje i utrzymanie w lidze to podstawa.

dworus, 10.09.2017 19:54:02 - *.knc.pl

Jaka ta nasza "ekstraklasa"(swoją drogą ekstrawagancka nazwa)jest banalna...wystarsz minimum...odrobina...zdziebełko....checi i ambicji.Zeby całe to ekstraklasowe(no nie mogę się nadziwić nazwie)show....pozbawic emocji w max 30 kolejkach.

do Olo, 10.09.2017 20:42:10 - *.smtvsat.pl

Na jakiej podstawie tak uważasz? Raz na 5 lat Legia nie awansowała do Europucharów

Lechu Brd, 10.09.2017 21:10:23 - *.centertel.pl

Zwracam się do szanownej kadry zarzadzajacej naszej Kochanej Legii w postaci pana Prezesa, Trenera, Dyrektora Sportowego. Szanowni Panowie mam 36 lat 102 kg wagi i wstaje codziennie o 4 rano zeby zarobic na splate kredytu mieszkaniowego i utrzymanir rodziny

Katastro fan, 10.09.2017 23:13:36 - *.play-internet.pl

Do prezesa mam 32lata i waze 90 kilo mam 176cm wzrosru w pilke gralem pol amatorsko za 10 kola miesiecznie nie bede gorszy od jedrzejczyka bo mi sie przynajmniej bedzie chcialo grac w pilke a nie pajacowac. Moge byc solidnym wzmocnieniem:)

siepacz, 10.09.2017 23:15:53 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Na nowo zaczął się w lidze wyścig żółwi. Skąd my to znamy? A potem będą pretensje, że (L) znowu wygra. Tylko, czy to nas będzie w stanie ucieszyć?

LechuBrd, 11.09.2017 06:23:42 - *.centertel.pl

Zwracam się do szanownej kadry zarządzającej naszej Kochanej Legii w postaci pana Prezesa, Trenera, Dyrektora Sportowego. Szanowni Panowie mam 36 lat 102 kg wagi i od zawsze marzyłem ażeby zagrać w Legii Warszawa. Niestety życie ułożyło się jak się ułożyło i z planów piłkarskich musiałem zrezygnować. Jednakże na dzień dzisiejszy pojawia się niebywała okazja na zrealizowanie swoich marzeń. Otóż obecni (tu mi brakuje słowa) reprezentanci, zawodnicy ... wiem statyści są gorsi niż ja bez treningu i dlatego z tego miejsca pragnę zgłosić swoją kandydaturę na Zawodnika Legii Warszawa. Motywacji i chęci na pewno mi nie zabraknie zważywszy że na chwilę obecną wstaje codziennie o 4 rano żeby zarobić na spłatę kredytu mieszkaniowego i utrzymanie rodziny (zaznaczam wcale się nie żale). Wracając jednak do meritum sprawy, potrafię kopnąć, podać, strzelić zarówno prawą jak i lewą nogą, jak wynika z moich parametrów sprinterem nie jestem ale zobowiązuje się w 6 miesięcy zgubić 20 kg i popracować nad kondycją :) Zapewniam, że na boisku dam z siebie wszystko, będę jeździł na przysłowiowych 4 literach a przed kamerą nie powiem nic bo nie będę mógł złapać oddechu po meczu :) I NAJLEPSZE TO WSZYSTKO ZA DARMO za spełnienie tzw. "dziecięcych marzeń". Pragnę nadmienić, że rekonstrukcje wiązadeł krzyżowych przeprowadziłem na własny koszt a okres rehabilitacji mam już za sobą, więc jestem w pełni zdrowy. Proszę o kontakt i liczę na szybkie wciągnięcie na listę zawodników mojego Ukochanego k(L)ubu:) To za darmo to na SERIO :)

Rado, 11.09.2017 08:57:22 - *.222

Ta liga jest tak żenująca, że aż szkoda o niej pisać... nic niegrająca Legia pewnie i tak zostanie mistrzem, co będzie tego koronnym dowodem...

ja, 11.09.2017 11:20:12 - *.dynamic.chello.pl

Ale ta liga jest beznadziejna.
Wystarczyło mieć jednego dobrego piłkarza (Vadis Odjidja-Ofoe) byśmy grając piach i właściwie bez taktyki zdobyli mistrzostwo.
Puchary europejskie pokazały jak świetnie grają zespoły z polskiej ekstraklasy. Jeszcze latem odpadli wszyscy i to grając żenująco przeciwko nawet nie średniakom z dziwnych miejsc "Europy".

Teraz w ekstraklasie może wygrać każdy z każdym. Poziom jest tragicznie niski. Ten rok może być przełomowy i albo ktoś sie ogarnie i zainwestuje w ekstraklase podnosząc ją na inny poziom, albo ekstraklasa na kolejne lata zanurkuje w peryferiach europejskiej piłki.

W sumie jak Polska nie załapie się na MŚ to to drugie jest pewne.

Katastro fan do LechuBrd, 11.09.2017 22:14:14 - *.play-internet.pl

Odezwali sie do ciebie? Do mnie nikt sie nie odezwal caly czas czekam. Pozdro

maciek, 12.09.2017 00:21:56 - *.static.sitel.net.pl

Bilety na PP w Opolu od dzisiaj w godz 12-18 w Zdzieszowicach cena 30zl w dniu meczu w Opolu 40 zl

Zajmon Szczecin , 12.09.2017 00:28:40 - *.191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Stefański nie gwizdze ręki Brzyskiego ale Korona mimo to wygrała. Raczkowski daje czerwone za faul którego nie ma. Gil nie gwizdze spalonego i Jaga wywóz punkt. Za to Przybył gwizdze karnego którego nie ma i tracimy punkty! !!

Wolfik, 12.09.2017 17:20:59 - *.dynamic.mm.pl

@Zajmon: A co się Kolego dziwisz? Sędziowie są tak samo profesjonalni jak większość piłkarzy. Przyjęcie piłki na 3 metry (Śląsk, Legia), Śpiączka wywracający się na piłce (Termalica), czy Konczkowski, który cofał się, cofał i cofał aż Portugalczyk z Lechii załadował Piastowi gola w 93 minucie grając 3/4 spotkania w osłabieniu. Tak wygląda ta liga - słabizna do potęgi z piłkarzami mającymi podstawowe braki techniczne.

Oglądam mecze, bo jestem zmuszony (ligę mamy jedną) ale my odstajemy od Europy o lata świetlne. Za to kasa jaka się za to dziadostwo płaci.....

Wolfik, 12.09.2017 19:57:46 - *.dynamic.mm.pl

I jeszcze jedno. W dzień, kiedy dostawaliśmy lanie w Kopenhadze nasza reprezentacja U-19 przegrała z rówieśnikami z Anglii 1:7....W niespełna 30 minut młoda reprezentacja Polski (sic!!!) przegrywa 0:7. Koledzy, to jest dramat i przepaść.

LW , 13.09.2017 18:34:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mecz zalegly: Typ: Zaglebie S. 2 -0 GKS K. !

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.