Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Zagłębie Sosnowiec na wyjazdowym meczu z Odrą Opole w czerwcu 2014 roku - fot. zaglebie.sosnowiec.pl
Zagłębie Sosnowiec na wyjazdowym meczu z Odrą Opole w czerwcu 2014 roku - fot. zaglebie.sosnowiec.pl
Środa, 6 września 2017 r. godz. 11:02

Mecz z Ruchem Zdzieszowice w Opolu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Z powodu negatywnej opinii policji, spotkanie 1/8 finału Pucharu Polski pomiędzy Ruchem Zdzieszowice a Legią Warszawa nie odbędzie się w Zdzieszowicach, a w oddalonym o blisko 40 kilometrów Opolu. Po długich rozmowach, w których brali udział przedstawiciele klubu, miasta oraz policji, uznano, że na stadionie Ruchu, w dużej mierze poprzez niewystarczającą infrastrukturę, policja nie będzie w stanie zapewnić bezpieczeństwa w przypadku imprezy masowej podwyższonego ryzyka.

Stadion Odry Opole, na którym rozegrane zostanie spotkanie, posiada 3300 miejsc siedzących, w tym 500 miejsc dla kibiców gości. Spotkanie ma się odbyć w czwartek 21 września o godzinie 15:30. Nie są jeszcze znane ceny biletów i zasady ich dystrybucji przez klub ze Zdzieszowic - najpierw musi zostać podpisana umowa pomiędzy klubami dotycząca wynajmu stadionu przy ulicy Oleskiej 51 w Opolu.


przeczytaj więcej o:, ,


Komentarze: (26)

ding, 06.09.2017 11:14:45 - *.dynamic.chello.pl

Skoro w Opolu jest sztuczne oświetlenie, to po co grać o 15:30, a nie wieczorem?!

k., 06.09.2017 11:18:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

kiedyś w Opolu kumata ekipa SH była.

What The Fuck ?, 06.09.2017 11:25:13 - *.centertel.pl

Ze względu na sztuczne oświetlenie na obiekcie w Opolu, spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:30

Rado, 06.09.2017 11:31:09 - *.222

Chyba miało być - ze względu na brak sztucznego oświetlenia albo jego słabą jakość. No bo inaczej ta informacja nie ma żadnego sensu...

Biała Legia, 06.09.2017 12:17:01 - *.227

Mają oświetlenie ale jest ono stare i ma mało luxów i nie nadaje się do realizacji transmisji meczu, nie nadaje się pod TV. Stąd i w pierwszej lidze obecnie grają wszystkie mecze wcześniej.

Kajtek, 06.09.2017 12:21:57 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Opole- To były wyjazdy, nocnym do i nocnym z . Prawie dwudniowa wycieczka.Byłem 3 razy ,zawsze wesoło:)

do Kajtek, 06.09.2017 13:11:46 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

Opisz proszę krótko kilka z tych wyjazdów. Myślę że młodsza brać (a i nie tylko) z zaciekawieniem przeczyta.

jacek zamiera, 06.09.2017 13:40:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

to będzie trudny mecz :P

ja, 06.09.2017 14:15:20 - *.189

A czy nie lepiej rozegrać ten mecz na Łazienkowskiej? Czy Legia nie mogłaby zaproponować takiego rozwiązania, że pokryje koszty wyjazdu na mecz dla piłkarzy i trenerów Ruchu a kibice ze Zdzieszowic zostaną wpuszczeni na sektor gości na symboliczną złotówkę...... nie przecież zapomniałem, że Mioduski jest gołodupcem i każdą złotówkę ogląda 15 razy

Stokilogramowy, 06.09.2017 15:33:39 - *.play-internet.pl

W Kluczborku by dostali tyle biletów ile by tylko chcieli :)

Legia⚽️Legia, 06.09.2017 15:43:35 - *.85

Biała Legia, 06.09.2017 12:17 - *.227
Mają oświetlenie ale jest ono stare i ma mało luxów i nie nadaje się do realizacji transmisji meczu, nie nadaje się pod TV. Stąd i w pierwszej lidze obecnie grają wszystkie mecze wcześniej.
Kajtek, 06.09.2017 12:21 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl
Opole- To były wyjazdy, nocnym do i nocnym z . Prawie dwudniowa wycieczka.Byłem 3 razy ,zawsze wesoło:)
do Kajtek, 06.09.2017 13:11 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl
Opisz proszę krótko kilka z tych wyjazdów. Myślę że młodsza brać (a i nie tylko) z zaciekawieniem przeczyta.
jacek zamiera, 06.09.2017 13:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to będzie trudny mecz :P
ja, 06.09.2017 14:15 - *.189
A czy nie lepiej rozegrać ten mecz na Łazienkowskiej? Czy Legia nie mogłaby zaproponować takiego rozwiązania, że pokryje koszty wyjazdu na mecz dla piłkarzy i trenerów Ruchu a kibice ze Zdzieszowic zostaną wpuszczeni na sektor gości na symboliczną złotówkę...... nie przecież zapomniałem, że Mioduski jest gołodupcem i każdą złotówkę ogląda 15 razy

Zajmon Szczecin , 06.09.2017 15:51:54 - *.119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@ding
bo wieczorem Polsat transmituje Zagłębie. Co najwyżej mogliby grać o 18.00 tylko ze oświetlenie jest nie dostosowane do wymogów transmisji telewizyjnych.

Kajtek, 06.09.2017 18:47:18 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Z kilku ciekawostek : w Opolu było kino non-stop. Wchodzisz i oglądasz a od którego momentu to loteria i oglądasz ile chcesz. Prawie hotel po nocy w podróży :). Kiedyś przypałętał się do nas Pająk z Arki (kiedyś znany w całej polsce) Skąd się wziął i gdzie jechał nie wiem do dziś i dlaczego Go nie wyrzuciliśmy z pociągu zagadka. O wyjeździe autokarem najlepiej opowiedziałby Wiktor- dyrektor muzeum. I ciekawostka "sportowa" : nasz oborńca Załężny zarobił kartkę za faul na zawodniku Odry. Ciekawe, że tylko żółtą bo pęknięcie kości słychać było na całym stadionie.Ale wtedy mieliśmy takich stoperów Cypka-Załężny nie do porzejścia. Ten na Z. krótkowidz - postrach chyba całej ligi.Jak coś się poprawi w moim Ż. to pojadę bo nostalgia i dawno, dawno temu lubiłem jeździć na puchary bo środa i fajne wyjazdy(Suwałki 6 osób,Drezdenko ok20 osób i Głogów tu było grubo bo to chyba 12 finału).Było ,minęło i nie wróci.

(L), 06.09.2017 20:16:57 - *.ilabs.pl

@Kajtek

Dawaj więcej!!!

Kajtek do (L), 06.09.2017 22:50:36 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

To było 40 lat temu. Dzisiejsza młodzież ani tego nie zrozumie ani nie przeżyje. Z tego co słyszę od małolatów ode mnie to teraz są wycieczki integracyjne a nie wyjazdy. Zakazy srazy, kiedyś mecz to mecz - kto zabronił? Ale zanim umrzemy to da się zorganizować wyjazd po staremu. Bilety ? Każdy ma jakiegoś znajomka w Polsce. Nie trzeba się zapisywać podawać dane jakiemuś kolesiowi co w dupie był i gówno widział. Przykład : chciałem jechać do Wrocka. Jeden telefon "Przyjeżdżaj nic się nie martw",ale nie pojadę bo... sprawy pozakibicowskie. I tak na marginesie: niedawno u nas w Legionowie był K6. Był tu jakiś pajac , napinał się na polonistów... Jak Polonia udała ,że rusza z bramą -pierwszy spie..alał. Na mordzie miał chustę (kowboj czy inny ch..) bo bym go zapamiętał. Płakać się chce a co by pokazał na wyjeździe ... kierownik wycieczki tylko wie. Trzymajcie się dzielnie, ja może do Opola pojadę ale to 5 % .

kkk, 06.09.2017 23:06:46 - *.dynamic.chello.pl

Kajtek z Legionowa. Pozdrawia stara Legia

Oczko do Kajtek , 06.09.2017 23:27:49 - *.centertel.pl

Nie pajacuj ( stary wyjazdowiczu ) zostaw to dla siebie na grilla a nie opowiadasz na forum stare dzieje ... Było minęło a gamonie nie musza o tym wiedzieć . Zapraszam na wyjazdy kumatych chłopaków a nie bajkowych ksieciow !

Cult⚽️Legia, 06.09.2017 23:28:15 - *.85

Czas Aby ktoś nakrècił fajny Patriotyczny film fabularny o kibicach Legii na faktach,Legia!oor!Deaad!

Juri, 07.09.2017 08:04:37 - *.adsl.inetia.pl

Kajtek czasy tamte już nigdy nie wrócą,wtedy nie żyłem, ale w latach 90 tak ,i było podobnie jak napisałeś.
LEGIA TO MY

do Oczko, 07.09.2017 08:44:24 - *.elartnet.pl

To ty byłeś w tej chuście w Legionowie?

k., 07.09.2017 10:51:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

http://legionisci.com/news/32136_Historia_Legii_Wyjazdy_w_latach_80-tych.html POLECAM LEKTURĘ I KOMENTARZE.

LW, 07.09.2017 17:44:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Extraklasa wita OPOLE ! LEGIA !!!

LW, 07.09.2017 17:50:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Astanie , Sheriffie nadchodzi czas w PP na Ruch Zdzieszowice ! LEGIA !!!

LW, 07.09.2017 17:51:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ruch Z. 1 - 3 LEGIA ! LEGIA !!!

m(L), 09.09.2017 07:56:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do Oczko- kur...szkoda ci przedstawicielu pewnie gimbazy ze nie zyłes w tamtych latach?? swietnie posłuchac starych wyjazdowiczów i legendarnych w sumie facetów....piszesz o grillu,,za czasów Kajtka i reszty legendarnej ekipy nie było grilla nawet;)) pozdro tym co to tworzy(L)i,,,niektórzy z mego pokolenia pokochali Legię poniekąd przez tych G(L)adiatorów lat 70,80....bo kazdy wyjazd był loterią-wróce,nie wróce,,,wyzwaniem,, a teraz....;))heeeeh

krzych, 12.09.2017 00:20:03 - *.static.sitel.net.pl

bilety od jutra w zdzieszowicach cena 30 zl

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.