Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Tomasz Jodłowiec i Mateusz Żyro - fot. Woytek / Legionisci.com
Tomasz Jodłowiec i Mateusz Żyro - fot. Woytek / Legionisci.com
Środa, 6 września 2017 r. godz. 15:04

Trwają przygotowania do meczu ze Śląskiem

Woytek, źródło: Legionisci.com

22 zawodników wzięło udział w środowym treningu, który zespół Legii przeprowadził na bocznym boisku przy ulicy Łazienkowskiej 3. W zajęciach uczestniczyła większość kadrowiczów. Zabrakło jedynie Kaspera Hamalainena i Armando Sadiku, którzy jeszcze we wtorek reprezentowali narodowe barwy w meczach o punkty eliminacji mistrzostw świata. Zajęciom z boku przyglądał się Miroslav Radović.
Fotoreportaż z treningu - 19 zdjęć Woytka

Serb przybył na trening w stabilizatorze zamocowanym na operowanym niedawno prawym kolanie. Dla "Rado" jesień jest stracona - w najbliższych miesiącach będzie przechodził rehabilitację i do dyspozycji sztabu szkoleniowego powinien być na początku przyszłego roku.

fot. Woytek / Legionisci.com

Trening rozpoczął się od biegania i rozciągania mięśni. Po kwadransie rozpoczęły się ćwiczenia z piłkami, które trwały ponad godzinę. W tej części nie uczestniczyli Michał Pazdan i Krzysztof Mączyński, którzy w poniedziałek zagrali cały mecz z Kazachstanem. Dwójką naszych kadrowiczów zaopiekował się Paweł Kozub, serwując im różne lekkie ćwiczenia z futbolówkami.

fot. Woytek / Legionisci.com

Pozostali piłkarze zostali podzieleni na dwie grupy i Aleksandar Vuković zarządził gierkę na skróconym polu. Zadaniem jednej drużyny była wymiana 10 podań - jeżeli to się udało, to zespół zdobywał punkt. Druga drużyna starała się odebrać piłkę, stosując duży pressing. Dodatkowym utrudnieniem był fakt, że grano tylko na dwa kontakty. Po kilkunastu minutach ekipę przejął Tomasz Łuczywek i przyszła pora na szlifowanie taktyki. Połowa trenujących przeprowadzała akcję ofensywną, która miała zakończyć się strzałem na bramkę, a druga połowa miała do tego nie dopuścić. Zawodnicy broniący po przejęciu piłki mogli przeprowadzić kontrę i oddać strzał do jednej z dwóch bramek.

Ostatnią część treningu stanowił mecz na skróconym polu gry - różowi kontra zieloni.
"Różowi": Malarz (Jałocha) - Jędrzejczyk, Astiz, Hlousek, Kucharczyk (Vuković), Jodłowiec, Szczepański, Szymański, Chima Chukwu
"Zieloni": Cierzniak (Szumski) - Broź, Dąbrowski, Żyro, Moneta, Kopczyński, Pasquato, Nagy, Niezgoda

W gierce zdecydowanie na plus wyróżnił się Jarosław Niezgoda, który zdobył dla "Zielonych" 4 gole. "Różowi" odpowiedzieli jedynie trafieniem Daniela Chimy Chukwu. Niestety treningu nie dokończył Michał Kucharczyk, ponieważ po jednym ze starć ucierpiała jego stopa. Pomocnik Legii kuśtykając opuścił zajęcia. Na jego pozycji do końca gierki zagrał Aleksandar Vuković.

Na czwartek legioniści mają zaplanowany jeden trening o godzinie 17. Będzie on jednak w całości zamknięty dla mediów.

Fotoreportaż z treningu - 19 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com



Komentarze: (25)

(L), 06.09.2017 15:22:13 - *.dynamic.chello.pl

Vuko najnowsze wzmocnienie

pan kibic, 06.09.2017 16:24:17 - *.hsi13.unitymediagroup.de

Czyli po dzisiejszych zajęciach mamy znowu o jednego kulawego więcej, wygląda na to, że niedługo fizjoterapeuta awansuje na pierwszego trenera, a Magierotti z Vuko będą mogli sobie pograć sam na sam w kulki na małe bramki.

Legionista, 06.09.2017 16:49:03 - *.226

Walczyć! Trenować! WARSZAWA MUSI PANOWAĆ !!

corvis, 06.09.2017 17:21:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Kuchy w końcu może bedzie miał wolne w weekend......:) Debeściak King.

@rek do pan kibic, 06.09.2017 17:35:58 - *.dynamic.chello.pl

Nie w kulki, ale w ulubioną siatkonogę...;))) Pozdro (L)

Arek, 06.09.2017 17:44:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Paweł Kozub zajmował się Pazdanem i Mączyńskim:) Nie źle, nie źle. Przecież on jest młodszy od nich obydwu.

Arek, 06.09.2017 17:48:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

I siatko nogi nie było hehe. Kurde, co jest? To tak z dedykacją dla jednego z forumowiczów, wielbiciela tej formy treningu:)

Luigi, 06.09.2017 17:51:52 - *.play-internet.pl

Siatkonoga bedzie jutro o 17trening calkowicie zamkniety dla mediow:)

s, 06.09.2017 18:16:06 - *.sieradz.vectranet.pl

A notatnik magiery?
I tak przegrają póki magiera jest trenerem!

asa, 06.09.2017 18:24:02 - *.adsl.inetia.pl

"nie uczestniczyli Michał Pazdan i Krzysztof Mączyński" czyli mocno zmęczeni

Martin, 06.09.2017 18:55:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Skład na Śląsk:

Malarz

Broź - Dąbrowski - Astiz - Hlousek

Szymański - Jodłowiec - Moulin - Nagy

Niezgoda - Saidiku

Andrzej, 06.09.2017 19:38:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Rozumiem brak budżetu ale żeby nie stało się jeszcze gorzej.
Mamy problem ze skrzydłowymi , GUI i Berto długie kontuzje, Kucharczyk jak nie dziś to złapie później i zostaje Nagy i Szymański.
Do dupy jest polityka transferowa i w końcu odbije się czkawka.
Taka prosta rzecz, odchodzi rozgrywający to trzeba kupić rozgrywającego. Są długi kontuzje trzeba kupić zawodnika ( patrz np Jagiellonia, kontuzja obrońcy i to krótsza niż nasi skrzydłowi i przychodzi nowy obrońca).
Nie ma pieniędzy to po co kupiony został Wloch, wystarczy dwóch napastników Sadiku i Niezgoda tym bardziej że taktyka jest na 1 napastnika.

Alan, 06.09.2017 19:40:54 - *.105.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Slask nas klepie w najlepszym wypadku remis - wspomnicie Moje słowa.

mietek, 06.09.2017 20:06:52 - *.ssp.dialog.net.pl

"Połowa trenujących przeprowadzała akcję ofensywną, która miała zakończyć się strzałem na bramkę, a druga połowa miała do tego nie dopuścić. Zawodnicy broniący po przejęciu piłki mogli przeprowadzić kontrę i oddać strzał do jednej z dwóch bramek." - Fajnie. Ale mogli im jeszcze kazać w te bramki trafić. Bo w meczach im to jakoś nie wychodzi.

AAA, 06.09.2017 20:16:54 - *.dynamic.chello.pl

Kuchy niedługo otwieraja Galerie Północna i Carrefour w Promenadzie także zrób sobie koniecznie wolne weekendy jak normalni ludzie ...

grzesiek, 06.09.2017 20:21:16 - *.centertel.pl

Oczywiscie ze bedzie jeszcze gorzej. Nowy wlasciciel przejal maszynke do zarabiania kasy i bedzie jak w korpo liczyc sie bedzie zysk przy jak najmniejszych wydatkach.

Cult⚽️Legia, 06.09.2017 21:38:11 - *.85

Życie codzień ucieka Mr Mioduski!!!Leeegiiaaa!!!Orrrr!!Deeeaaad!!!

Matt, 06.09.2017 23:06:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Może nie mam rekordowego stażu jako kibic, ale nie pamiętam początku rundy z podobną ilością kontuzji. No cóż mamy specjalistów, którzy nad tym czuwają...

A na serio to dajcie już spokój Mioduskiemu, że niby zarabia na klubie. Pokażcie mi jednego właściciela w Polsce, który dorobił się na piłce. To nie jest źródło finansowania tylko worek bez dna.

Ale jaja, 06.09.2017 23:44:37 - *.skranetcan.pl

W środku widzę jodlowcu z hamalainenem dajmy szansę niezgodnie w ataku a będzie dobrze

Ibis, 07.09.2017 02:10:48 - *.dynamic.chello.pl

Mnogość kontuzji w naszej drużynie zaczyna być zatrważająca. Co na to fachowcy ze sztabu szkoleniowego i medycznego. Ta skala "zniszczeń" chyba nie jest naturalna?!

ja do Matt, 07.09.2017 08:46:00 - *.189

Jednego właściciela - Leśnodorski

Miecio, 07.09.2017 10:56:09 - *.dynamic.chello.pl

Jestem przekonany ze Magiera to jeszcze nie półka dla Legii, tu zęby zjadł nie taki trener jak Magiera bez większego doświadczenia, i sukcesów nie wliczając poprzedniego roku nie posiada.

Do matt, 07.09.2017 13:53:49 - *.51

Lesny- pezyszedl z niczym a wyszedl z walizka pieniedzy

Prozak80, 07.09.2017 14:58:23 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Dla Rado jesień jest stracona,drugą połowę zeszłego sezonu miał beznadziejną i w ogóle nie istniał.Jak dojdzie do formy będzie środek wiosny,trzy mecze i wakacje.Taki to pożyje.

Legionista, 07.09.2017 15:14:01 - *.226

@Matt, Za kadencji Urbana było o wiele, wiele więcej kontuzji .

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.