Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Jakub Rzeźniczak - fot. Woytek / Legionisci.com
Jakub Rzeźniczak - fot. Woytek / Legionisci.com
Piątek, 8 września 2017 r. godz. 07:37

Rzeźniczak nie zapomina o kibicach Legii

Woytek

Jakub Rzeźniczak, który przez lata angażował się w pomoc grupie niepełnosprawnych fanów stołecznego klubu, nawet po zmianie barw klubowych wykonał piękny gest! "Rzeźnik" zorganizował wyjazd grupy 15 "Niepełnosprawnych Fanatyków" na najbliższy mecz w Lidze Mistrzów swojej drużyny, która zmierzy się z Chelsea w Londynie.

Akcję piłkarza wsparli dwaj byli współwłaściciele Legii, Bogusław Leśnodorski i Maciej Wandzel.





Komentarze: (32)

Przemo (L), 08.09.2017 07:41:35 - *.138

Szacun Kuba!

tomiacab, 08.09.2017 07:53:19 - *.37

Brawo Panowie

L, 08.09.2017 07:53:21 - *.cyfrowypolsat.pl

Szacun

grzesiek, 08.09.2017 07:58:31 - *.centertel.pl

Brawo Kuba !!!! Nie dosc ze odszedles to jeszcze ten piekny gest!. Szacun ! No i Pan Lesny znowu kolejny plus w prsrciwienstwie do obecnego prezeso wlasciciela.

fantom, 08.09.2017 08:03:10 - *.dynamic.chello.pl

z szaconkiem.

vitafit, 08.09.2017 08:06:11 - *.74

Można go nie lubić, ale przynajmniej chłopak ma gest i pamięta o swoich. Szacunek!

Cichy, 08.09.2017 08:09:54 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Brawo Kuba !

Kamil, 08.09.2017 08:28:38 - *.centertel.pl

Brawo, k...a

len, 08.09.2017 09:05:03 - *.vyatta.italnet.eu

Kuba.....klasa !!!!!!

andreas, 08.09.2017 09:13:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Tylko po co wciskają Leśnego i Wandzla którzy ogolili Legię i jeszcze żerują na naszym klubie. Ci panowie z dala od Legii. Brawo Kuba.

KOP w KOD !!!, 08.09.2017 09:14:51 - *.internetdsl.tpnet.pl

Szacun.

Krzeszczu, 08.09.2017 09:37:49 - *.cust.tele2.se

Rzeznik, klasa swiatowa.
Wspaniala inicjatywa. Brawo Ty!

piwosz998, 08.09.2017 09:42:27 - *.warszawa.virtuaoperator.pl

Szacun, szacun, szacun !!!
Za ten piękny i wzruszający gest powinien być noszony na rękach przez wszystkich kibiców LEGII.
Piękna sprawa - mieć kasę i podzielić się z innymi !

adamo, 08.09.2017 10:04:45 - *.static.ip.netia.com.pl

Ci to przynajmniej wiedzą jak się PR robi :) Szacunek Kuba, fajny gościu z Ciebie.

BoHen, 08.09.2017 10:16:03 - *.dynamic.chello.pl

Wielkie Graty !!!!!!! Dzięki Kuba!!!

Marcin77, 08.09.2017 12:22:28 - *.13

Brawo Kuba, bardzo sympatyczna wiadomość, jesteś spoko gość, oby więcej takich ludzi jak Ty. Pozdrawiam

Rafał PrgPłn., 08.09.2017 12:24:53 - *.227.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Szacun Kuba! Jesteś mega gościem. Powodzenia w Lidze Mistrzów :-)

Cult⚽️Legia, 08.09.2017 12:36:02 - *.0

No to wypadało by aby udać sie na mecz i dopingować Rzeźnika!

Adek, 08.09.2017 13:00:31 - *.dynamic.kabel-deutschland.de

Szacun Kuba. Piękny gest dobry człowieku. 3m się i powodzenia na wszystkich scieszkach życia.

Obi, 08.09.2017 13:09:00 - *.dynamic.chello.pl

Brawo Kuba! Takie rzeczy są ważne. Wspaniały gest.

sprawiedliwy, 08.09.2017 14:09:01 - *.play-internet.pl

Ciekawe kto mu teraz da z plaskacza ? :-)

oLaf, 08.09.2017 14:29:41 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

brawo!!!!

Akurat tym osobom nie jest lekko więc inicjatywa piękna.

: )

van basten, 08.09.2017 14:36:16 - *.play-internet.pl

Osobiście nie lubię tego pana.Nie wiem jakie miał intencje,po co i na co ale fajna sprawa.Nie chodzi o gesty,bo ludzie"niepełnosprawni" mają je pewnie gdzieś.Moim zdaniem chodzi o jakiś rodzaj świadomości.Ogólnie zajebisty news!

weryk, 08.09.2017 15:19:36 - *.static.espol.com.pl

ciekawe czemu do Londynu, mógł im fundnąć wyjazd na mecz w domu ;-)

SlawoL, 08.09.2017 16:35:59 - *.rev.snt.net.pl

KLASA - Brawo Kuba :-)

Szymon, 08.09.2017 17:11:20 - *.228.threembb.co.uk

Szacun Kuba ;-)

aaa, 08.09.2017 17:18:40 - *.adsl.inetia.pl

heheh czyli leśny wandal i cuba knują nieco, gest piękny ok ale chyba chca jeszcze wrócić do L

rob bandit, 08.09.2017 19:49:25 - *.satfilm.com.pl

do sprawiedliwy:pewnie jakiś typ z "headhunters"...miły gest,tylko czemu w tym macza palce Frendzel:)

do aaa, 08.09.2017 19:53:28 - *.play-internet.pl

Psychiczny jesteś? To juź nie mogą niepełnosprawnym pomóc bezinteresownie?muszą coś knuc od razu?lecz sie

kloo, 08.09.2017 22:58:35 - *.static.entel.pl

gites

hajdukL, 08.09.2017 23:10:16 - *.ar-network.pl

Kuba nie całuj się już z gnojkami.

Jarop, 09.09.2017 07:42:41 - *.dynamic.chello.pl

Brawo !!! Kuba

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.