Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Michał Masłowski - fot. Raffi / Legionisci.com
Michał Masłowski - fot. Raffi / Legionisci.com
Piątek, 8 września 2017 r. godz. 15:51

Masłowski piłkarzem HNK Gorica

Woytek, źródło: 90minut.pl

Michał Masłowski, który ostatniego dnia okienka transferowego rozwiązał kontrakt z Legią Warszawa został nowym piłkarzem chorwackiego HNK Gorica. Klub ten zajmuje obecnie trzecie miejsce w drugiej lidze chorwackiej. "Masło" podpisał umowę do końca tego sezonu.


przeczytaj więcej o:,


Komentarze: (25)

mechanik mietek, 08.09.2017 16:04:55 - *.visioncube.pl

I niech zjerdala.

Sz., 08.09.2017 16:18:03 - *.fiberlan2.gwarnet.pl

ONI JESZCZE NIE WIEDZĄ

es, 08.09.2017 16:19:21 - *.play-internet.pl

Dobrze pamiętam, że koztował 800 tys. euro??

ja, 08.09.2017 16:25:54 - *.play-internet.pl

Widać,że Michaś jest cenionym grajkiem i takie drewno my za 800 tysiecy kupilismy, skandal

eth, 08.09.2017 16:28:23 - *.177.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Chyba prezes się trochę obudził po ostatnich "sukcesach" i pokazaniu co o tym wszystkim myślą kibice. Rozmowa z zawodnikami, pewnie tez z trenerem, ci co pobierali duza kase a nie grali - out. Jeszcze tylko Żewłak out i moze bedzie wyjdziemy z kryzysu

taki offtop, 08.09.2017 16:28:58 - *.dynamic.chello.pl

zazdroszczę piłkarzom możliwości zwiedzania świata

Huipo, 08.09.2017 16:32:58 - *.79

Wypie....aj burak

disco, 08.09.2017 16:34:16 - *.233

Dopieeeeliśy swego ceeeelu, Łukasz Surmaaaa w Izraeluuuu!

Oczko do disco, 08.09.2017 17:28:55 - *.centertel.pl

A w domu wszyscy zdrowi ???

Piotr, 08.09.2017 17:31:51 - *.166.ipv4.supernova.orange.pl

Heh.. i to ma być piłkarz za 1 mln euro ?

yyy, 08.09.2017 17:40:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl

E to ja już bym wolał jakiś klub w dalmacji. Nawet i w 4. lidze...

Arek, 08.09.2017 17:45:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No i dobrze. Niech mu się tam wiedzie.

majusL@legionista.com, 08.09.2017 17:50:59 - *.centertel.pl

I h.j z nim!!

planeta, 08.09.2017 18:33:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

piłkarz drugoligowy wiec trafił w końcu na swoj poziom , kolejny mega transfer (L) ,kupuja gosci co 3 razy na rok kopna piłke prosto

kryniek76, 08.09.2017 19:04:12 - *.jmdi.pl

27-letni pomocnik Michał Masłowski został nowym piłkarzem chorwackiego HNK Gorica. Z klubem związał się umową do końca sezonu :)
HNK Gorica zajmuje obecnie trzecie miejsce w DRUGIEJ lidze chorwackiej.
PANIE LEŚNODORSKI WSTYD !!! 800 tysi € wywalone na tego kaleke stawiam na równi z 6cioma stówami € jakiś czas temu za Grzelaka

Kokos, 08.09.2017 19:59:20 - *.dynamic.chello.pl

Za wysokie progi

Legionista, 08.09.2017 20:09:13 - *.226

Pewnie patrzyli na CV: Mistrz Polski itp... Był piłkarzem Legii (Zobaczyli wynik 3:3 z Realem...) A jak pokaże gre to się załamią :)

Do kryniek76, 08.09.2017 20:47:22 - *.adsl.net.t-com.hr

Leśny nigdy nie miał nosa do piłkarzy. Wystarczy wspomnieć: Mikita ("Kosmita"), Matić ("Wyrwaliśmy go Dinamu i ubiegliśmy kluby zachodnie"), Sulley, Sulejmani itd.

Cik, 08.09.2017 21:22:26 - *.dynamic.chello.pl

Powodzenia. Miejsce fajne do zycia.

bobo, 08.09.2017 21:27:31 - *.centertel.pl

I pier...lnie tam tyle bramek do konca sezonu co w lidze polskiej przez cala kariere..bez napiny

kowaL, 08.09.2017 23:22:37 - *.centertel.pl

ile skapnie Legii za Masełko?

Ja, 09.09.2017 00:14:07 - *.elartnet.pl

Jeszcze wam kopary opadną, malkontenci...

menago, 09.09.2017 00:35:48 - *.dynamic.chello.pl

Ludzie, powtarzacie jak mantre te 800k euro. Ta kwota to miala byc calosc z bonusami (okreslona ilosc meczow w sezonie + % od kolejnego transferu). Hajsu poszlo za niego 430k euro, co i tak uwazam za przesade:)

Darek Rogulski, 09.09.2017 09:34:59 - *.play-internet.pl

Zewlaka Darek nie zwolni bo by poszedł do gazety i powiedział, jakie wały kręcili na transferach

do kowaL, 09.09.2017 17:47:44 - *.dynamic.chello.pl

Nic. Czytać nie uczyli?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.