Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Jan Urban - fot. Mishka / Legionisci.com
Jan Urban - fot. Mishka / Legionisci.com
Sobota, 9 września 2017 r. godz. 20:33

Urban: Zagraliśmy kompletny mecz

Mishka, źródło: Legionisci.com

Jan Urban (trener Śląska): W pierwszej połowie graliśmy dobrze w piłkę. W ogóle zagraliśmy kompletny mecz i dojrzałą piłkę. Nie chcieliśmy dopuścić do tego, by Legia weszła spokojnie w mecz. Staraliśmy się, by Malarz wykopywał długie piłki, by rywale musieli o nią walczyć. W pierwszej połowie nie mieliśmy zbyt wiele sytuacji. Na dodatek straciliśmy gola po stałym fragmencie gry i to chyba ze spalonego. Trzeba było jednak grać konsekwentnie i tak się stało.

Chcieliśmy spychać akcje Legii jak najbardziej do boku. Wówczas jeden z dwóch napastników odcinał zwrotne podanie do stoperów, a drugi zajmował się defensywnym pomocnikiem. Gdyby tak nie było, to Legia miałaby przewagę w środku boiska i by nas zdominowała. Z mojej perspektywy była ręka, ale po meczu nie oglądałem tej sytuacji.

Cieszę się z wygranej, nie tylko nie tylko z tego powodu, że wygraliśmy z mistrzem Polski, ale dlatego, że kibice zobaczyli fajny ciekawy mecz.




Komentarze: (9)

Tom, 09.09.2017 22:29:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Robak co ? Sito heh byly pilkarz Lecha laduje 2 bramy...

OIF, 09.09.2017 22:31:17 - *.play-internet.pl

Proponuję panu JM przeczytać tą wypowiedź jak się wygrywa z Legią, może coś mu do łba wejdzie....

hajdukL, 10.09.2017 00:43:12 - *.ar-network.pl

Trochę podpałka panie Janku na koniec. Ograliście słabą Legię ale i tak gratulację.

Krisyo(L)wawa, 10.09.2017 08:36:47 - *.centertel.pl

Niestety taka jest prawda że każdy zna taktyke na Legię - nie dać spokojnie rozgrywać piłki od obrony...

Wolfik, 10.09.2017 12:47:59 - *.dynamic.mm.pl

Polscy trenerzy to jednak ewenement na skalę światową. Gdyby pan Janek o takim meczu powiedział w Hiszpanii zostałby co najmniej wyśmiany. Ale u nas...

Panie Janku, zagraliście słaby mecz. Mieliście jednak CHĘĆ jego wygrania i to zdecydowało, że wygraliście. W Legii tych chęci nie ma już dawno.

Zyga, 10.09.2017 13:56:33 - *.242.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Panie Janku za Pana kadencji chociaz ladnie dla oka grali a teraz to nawet tego nie ma. Kopanina jak w Bklasie

Legionista80, 10.09.2017 21:50:39 - *.play-internet.pl

Za JU walilismy Slaska po 4:0...Wisle 5:0..a amator JM.....dramat

Arti, 10.09.2017 22:19:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl

i to był dobry trener.

Michaello84, 11.09.2017 09:12:11 - *.techem.com.pl

może i ręka była, ale na pewno POZA POLEM KARNYM!!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.