Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Sobota, 9 września 2017 r. godz. 19:51

Śląsk Wrocław 2-1 Legia Warszawa

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa po raz kolejny zawiodła. Tym razem mistrzowie Polski przegrali 1-2 na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław, chociaż do przerwy prowadzili po bramce Jarosława Niezgody. Po zmianie stron dwukrotnie siatki trafił Marcin Robak. Rzut karny, który wykorzystał, został jednak podyktowany po kontrowersyjnej ręce w szesnastce Legii. Potem napastnik pokonał Arkadiusza Malarza uderzenie głową.

Początek spotkania zdecydowanie należał do Śląska Wrocław. Gospodarze narzucili legionistom swój styl gry i kilkukrotnie stworzyli sobie okazję do wyjścia na prowadzenie. Już w 2. minucie z dystansu mocno huknął Arkadiusz Piech, ale Arkadiusz Malarz popisał się skuteczną interwencją. Kwadrans po pierwszym gwizdku bardzo dobrą szansę miał Marcin Robak, któremu nie udało się zamknąć podania ze skrzydła. Za moment ponownie Piech i piłka w nieznacznej odległości minęła słupek mistrzów Polski. Dopiero w 24. minucie "Wojskowi" wreszcie stworzyli nieco zagrożenia. Najpierw sam na sam z Jakubem Wrąblem znalazł się Jarosław Niezgoda, lecz w ostatniej chwili powstrzymał go wracający Robert Pich. Za moment futbolówkę bardzo lekko kopnął Cristian Pasquato. Bramkarz wrocławskiego klubu nie musiał nawet interweniować. Trzeba uczciwie przyznać, że do tej pory Śląsk prezentował się lepiej i to on prowadził tego wieczoru grę. Na zaprzeczenie tych słów w 36. minucie Legia wyszła na prowadzenie. Z rzutu wolnego dokładnie do Armando Sadiku dośrodkował Cristian Pasquato, Albańczyk odegrał do niepilnowanego Jarosława Niezgody, który z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki. Na odpowiedź gospodarzy nie trzeba było jednak długo czekać. Podopieczni Jana Urbana byli podrażnieni straconym golem i za moment powinni doprowadzić do remisu. Ekwilibrystyczny strzał Marcina Robaka trafił jednak tylko w poprzeczkę. Do końca pierwszej połowy, która i tak obfitowała w wiele ciekawych akcji, nie wydarzyło się już nic ciekawego. Legia przez 45 minut oddała jeden celny strzał, ale to wystarczyło, żeby schodząc do szatni prowadziła różnicą jednej bramki.

Po zmianie stron Śląsk ruszył do odrabiania strat, ale był dobrze powstrzymywany przez obrońców Legii. Pomimo tego w 60. minucie napracować się musiał Arkadiusz Malarz. Bramkarz gości z dużym trudem odbił bardzo mocny strzał z daleka Michała Chrapka. Za chwilę arbiter wskazał na jedenasty metr, dopatrując się zagrania piłki ręką u Adama Hlouska. Powtórki pokazały jednak, że ta decyzja była bardzo kontrowersyjna. Rzut karny na bramkę zamienił Marcin Robak, doprowadzając we Wrocławiu do remisu. W 68. minucie ponownie Robak... Napastnik Śląska idealnie główkował po wrzutce ze skrzydła od Łukasza Madeja i nie dał żadnych szans Arkadiuszowi Malarzowi. Trzeba jednak przyznać, że wrocławianie zasłużyli tego dnia na co najmniej dwie bramki. Gospodarze skupili się głównie na konstruowaniu kontrataków. Po jednym z nich bliski szczęścia był Djordje Cotra. Zawodnik Śląska wpadł w pole karne i mając przed sobą tylko bramkarza trafił w boczną siatkę. Tego dnia Legia wyglądała słabo. Można było tylko liczyć na pojedyncze przebłyski. Kilka minut przed końcem regulaminowego czasu gry byliśmy tego świadkami. Wówczas z półobrotu huknął Jarosław Niezgoda, ale kopnął wprost we Wrąbla.

Śląsk Wrocław 2-1 (0-1) Legia Warszawa
0-1 Niezgoda 36
1-1 Robak 62 (k)
2-1 Robak 68

Śląsk: 1. Jakub Wrąbel - 17. Mariusz Pawelec, 3. Piotr Celeban, 32. Igors Tarasovs, 4. Đorđe Čotra - 18. Łukasz Madej (70, 10. Kamil Vacek), 22. Sito Riera, 6. Michał Chrapek, 16. Róbert Pich - 29. Arkadiusz Piech (79, 8. Dragoljub Srnić), 9. Marcin Robak (90, 26. Daniel Łuczak).

Legia: 1. Arkadiusz Malarz - 55. Artur Jędrzejczyk, 34. Iñaki Astiz, 2. Michał Pazdan, 14. Adam Hloušek (86, 31. Krzysztof Mączyński) - 3. Tomasz Jodłowiec, 15. Michał Kopczyński (77, 21. Dominik Nagy), 8. Cristian Pasquato (66, 53. Sebastian Szymański), 75. Thibault Moulin - 99. Armando Sadiku, 11. Jarosław Niezgoda.

żółte kartki: Hloušek, Jędrzejczyk.

sędziował: Jarosław Przybył (Kluczbork).
widzów: 24 086.



Komentarze: (102)

mons, 09.09.2017 19:52:29 - *.dynamic.chello.pl

______________________________________________
UMÓWMY SIĘ..... W TYM ROKU GRA O MISTRZA TO TYLKO MARZENIA ŚCIĘTEJ GŁOWY!!
NIE MA ŻADNEJ NADZIEJI NA LEPSZE..TRZEBA SPIĄĆ SIĘ NA PUCHAR POLSKI BO TO BĘDZIE NASZA JEDYNA ALTERNATYWA NA GRĘ W PRZYSZŁYM ROKU W EUROPIE!!
CI PIŁKARZE LEPSI NIE BĘDĄ!! SĄ NAJZWYCZAJNIEJ SŁABI!! A NOWE NABYTKI PRZEPŁACONE I ZUPEŁNIE NIETRAFIONE!!
CO W LEGII ROBI JESZCZE ŻEWŁAKOW??????????????

p.s Panie Mioduski...
ZNISZCZYŁ PAN LEGIE W NAJKRÓTSZYM MOŻLIWYM CZASIE!!
I TO SĄ FAKTY!!
i to po sukcesach na 100 lecie klubu i wpływach z tytułu LM

eth, 09.09.2017 19:53:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Widać że przerwa reprezentacyjna i rozmowa (wychowawcza?) z prezesem wiele dały!!

PS Żewłak, gdzie te transfery na Ligę Mistrzów?

Jordan, 09.09.2017 19:53:42 - *.dynamic.chello.pl

Buahahahaha. Jaceeeek Magieeeera! Super potrenowaliscie podczas przerwy na kadre. Oddac "wejsciowki" frajerom oddac "wejsciowki". Czy sie stoi czy sie lezy mega kontrakt sie nalezy! Hah :)))))

Radosocho, 09.09.2017 19:54:18 - *.141.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dno i wodorosty !!!!

PAZIE KRYTYKUJĄCE MAGIERE, 09.09.2017 19:54:35 - *.dynamic.chello.pl

macie swoje pięć minut
czas start !!!!!!!!!!!!


Jurek, 09.09.2017 19:54:43 - *.dip0.t-ipconnect.de

Nie ma co zklinać rzeczywistości.
Jesteśmy po prostu słabi.

arc, 09.09.2017 19:54:50 - *.siedlce.vectranet.pl

Co dalej Panie Jacku, Panie pseudo trenerze?!

Legia Warszawa, 09.09.2017 19:54:59 - *.range86-187.btcentralplus.com

Jacek Magiera nie jest juz trenerem Legii sprawdzone informacje.

Martin, 09.09.2017 19:55:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Żenua.... jedyny plus to gra 2 napastnikami ale żeby grać 3 a pod koniec 4 defensywnymi pomocnikami bez skrzydeł to jakiś absurd.

Mario, 09.09.2017 19:56:01 - *.38.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Urban pewnie w 7 niebie. xD

hgt, 09.09.2017 19:56:17 - *.dynamic.chello.pl

Ogarnijcie się Magiera nic nie wyciśnie z tych piłkarzyków!
To nie on jest winny!
MIODUSKI OUT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Romcio, 09.09.2017 19:57:16 - *.opera-mini.net

Do Pana Prezesa.
Panie Mioduski kiedy będzie nowy porządny trener, bo jak się jednak okazuje już od ponad pół roku, Jacek Magiera do tej funkcji się nie nadaje.

Ma(L)echa, 09.09.2017 19:57:26 - *.play-internet.pl

Nasza gra to jakas ku......a katastrofa jak zalapiemy sie do pucharow to bedzie cud bo o majstra bedzie tak ciezko jak zalapac sie do ligi mistrzow. A malinowi juz sie beda tasowac przez miesiac bo Legie ograli choc ostatnio to w pi..de dostawali

Forest 79, 09.09.2017 19:57:41 - *.159.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Z trenerskich tuz lepszy Urban, jeszcze tylko Skorży brakowało, co jeszcze żebyś błaźnie podał sie sam do symisji. Oczy qwa bolą. Pudel czy Ty jesteś ślepy ?????

Krzychu, 09.09.2017 19:58:04 - *.play-internet.pl

Wszystko super .taktyka ,chęci grania ,motywacja ,TAKĄ LEGIE CHCE OGLĄDAĆ ZAWSZE !!!!!Panie Mioduski i Panowie Żewłaki i Trenerze Magiera !!!!!dziekuje dziękuje dziękuje !!!!pelne poparcie dla was wszystkich !!!!

FC, 09.09.2017 19:58:20 - *.dynamic.chello.pl

To nie jest wina Pana Magiery. To jest wina kibiców, po co jeżdżą za nimi i dopingują??? A tak na poważnie to kiedy Pan Mioduski zacznie działać, tego nie da się oglądać!!! To nie jeden mecz , tylko wszystkie. Niech prezes zacznie od terenra!!!! Aż żal patrzeć, zero pomysłu, błąkają się po boisku, nie wiedzą jak ustawiać się. Ale realizują założenia taktyczne trenera, i to jest plus. Pozdrawiam, bez napinki.

Kibic1916, 09.09.2017 19:58:50 - *.centertel.pl

Mam prośbę niech ktoś mi racjonalnie wytlumaczy kiego ch**a Magiera wystawia tego kopcyńskiego ??? Czy to jakaś rodzina czy ch**j wie o co chodzi. Tyle meczy w dziesieciu ☹

Tutti Frutti, 09.09.2017 19:59:02 - *.103.tvksmp.pl

Żenady ciąg dalszy. Czy ja snię? Dwójka w plecy, jedynka w plecy. A miało być tak pięknie...
Loczek? Co? Ty wiesz co!!!

ibik, 09.09.2017 19:59:10 - *.adsl.inetia.pl

Powiedzieć żenada, to jak nic nie powiedzieć. Niestety, w tym sezonie bedzie tego dużo, a rozgrywki europejskie będziemy toczyć w meczach o puchar prezesa Legii. Swego czasu nawet ITI nie doprowadziło do tak fatalnego poziomu sportowego L.

Hiszpan, 09.09.2017 19:59:22 - *.play-internet.pl

Rzygać się chce jak się patrzy na te niechlujstwo brał taktyki i kolejny wpierdziel nieudacznik Jacus idzie na rekord porażek częstochowska pierdoła.

Ostatni mecz Magiery, 09.09.2017 19:59:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jacus to juz koniec gas swiatlo !

Maliniak, 09.09.2017 19:59:53 - *.play-internet.pl

2 tygodnie minęły i dalej ta sama prowincja.Cza na zmianę....trenera bo ten już nic nie wyciśnie.Zakopujemy sie w mule dziadostwa!!!!

Trch, 09.09.2017 19:59:53 - *.centertel.pl

Dwa celne strzaly i 30% posiadania pilki. To jest dramat, dno i kompromitacja. Kolejne 2 tygodnie zmarnowane.
Magiera jestes zerem wiec w.y.p.i.e....a.l.a.j i to jak najszybciej! Zniszczyles wszystko nieudaczniku.

mati177, 09.09.2017 20:00:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Kompletne dno. Zero pomysłu na grę zero zaangażowania. Drużyna wogole nie przygotowana do sezonu. Ciekawe jakie teraz nam Magiera bajeczki będzie wciskal

edmund, 09.09.2017 20:00:37 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Porażka :(

@rek, 09.09.2017 20:00:52 - *.dynamic.chello.pl

Kolego Legionista... Czekam z utęsknieniem na twoje kolejne peany na temat Magica... Za co go dzisiaj pochwalisz..? Za ponownie tragiczną taktykę boiskową..? No bo jak można było prowadząc do przerwy 1:0, nakazać w przerwie meczu grę zachowawczą i asekuracyjną (co było widać gołym okiem w TV)... Powtarzam swoje hasło: KONIEC LEGIJNEJ KARIERY TRENERA MAGIERY...!!! Pozdro (L)

guess, 09.09.2017 20:00:53 - *.adsl.inetia.pl

Czy osiągnęliśmy juz dno, czy jeszcze nie?

RAF, 09.09.2017 20:00:55 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

gdzie wy widzicie kontrowersje? ewidentna reka

Waldi, 09.09.2017 20:01:15 - *.ostnet.pl

Panie Magiera chyba czas się pożegnać

Młody, 09.09.2017 20:01:36 - *.centertel.pl

Żenady ciąg dalszy -zero umiejętności, zero pomysłu, zero walki! Rozgonić tych kopaczy i budować od nowa - z trenerem typu Czerczesow! Wstydu nadszedł czas.........

Cafu, 09.09.2017 20:01:45 - *.dynamic.chello.pl

Magiera wypier..aj!!! możesz powiedzieć co trenowaliście ostatnie 2 tygodnie albo ostatni rok, póki był VOO sam co rozprowadził a teraz bieda. Zero ładu składu i pomysłu. Specjaliści od transferów tez powinni szukac pracy za te wzmocnienia. Nie wiem na kogo jestem dzisiaj bardziej wqrwiony ale chyba na siebie że ciągle chcę wierzyć. W rok od 0:4 po pierwszej połowie do wpier..u, w pucharach jeszcze gorzej. Ręce opadają.

meter, 09.09.2017 20:02:49 - *.158.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl


Dopóki Malarz nie pojmie że może wyjść do dośrodkowania na 5-7 metrze,dopóki sztab nie przygotuje ich pod względem szybkości to będzie grane to co jest grane..To nie do wiary że przy "pikarzykach" Robak wygląda jak demon szybkości..

jawor100, 09.09.2017 20:02:54 - *.centertel.pl

Nigdy nie myślałem że to napiszę .....Magiera (sorry Jacku) wypieraj!!!

Obiektywny, 09.09.2017 20:03:38 - *.18

Doszły mnie słuchy z Polski, że L w kwadracie to nauka jazdy a L w kółeczku to nauka gry w piłkę nożną - nie jest dobrze Drodzy Państwo, nie jest dobrze :(

Leron, 09.09.2017 20:03:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

... zwolnić trenera czy uciąć 90% pensji piłkarzom ???

True , 09.09.2017 20:03:57 - *.play-internet.pl

Rozmowa motywacyjna prezesa Mioduskiego z pilkarzami zadziałała

arczi, 09.09.2017 20:05:09 - *.dynamic.chello.pl

Z tej drużyny już nic nie będzie.Trzeba być ślepcem by tego nie dostrzec. Potrzeba budować wszystko od zera. Na pewno nie z ludźmi pokroju Żewłakowa czy Mioduskiego

Dziękuje za uwagę.

Trch, 09.09.2017 20:05:12 - *.centertel.pl

Dwa strzaly celne i 30% posiadania pilki. Do tego brak szybkosci, dokladnosci, zgrania i taktyki. Kompletny dramat, dno.
Magiera powtorze to raz jeszcze, jestes zerem i w.y.p.i.e....a.l.a.j z Legii. Tu nie ma miejsca na takiego nieudacznika jak Ty. I zabierz swojego ziomka Kopczynskiego. Bo ty i on tosymbol rozpadu, upadku tej Legii.
Kompromitacja!!!

piotr_zabki, 09.09.2017 20:05:18 - *.play-internet.pl

Co w składzie robi Jędrzejczyk i kopa????????
Jacku szanuję Cię ..... odejdź zostawiając swoją legendę a nie trenera, który roz...ał naszą (L).

chelmza, 09.09.2017 20:05:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jacek sie wypalil chyba

kuman, 09.09.2017 20:05:57 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

dziadostwo

Kris41, 09.09.2017 20:06:19 - *.dynamic.chello.pl

Ile jeszcze będziemy tolerować Legie Magiery? Wszystko jest ok? Rozumiem że tniemy koszty a Jacus zgodzi się nawet na połowę pensji żeby trwać na stanowisku ale na to się nie da patrzeć panie loczek!! Magiera powie że czeka na kolejną przerwę na reprezentację żeby więcej popracować i że nowi muszą się dopiero wkomponowac!! Żenada

PGL, 09.09.2017 20:06:27 - *.121

... i mamy ciąg dalszy telenoweli

A, 09.09.2017 20:06:58 - *.centertel.pl

Nawet szkoda komentowac małpy i jego cyrku. Bezjajec znow pokazał bezradnosc do kwadratu.

Kdk, 09.09.2017 20:07:12 - *.customer.tom-net.pl

MISTRZOWSKI SEZON

d-dutkiewicz@wp.pl, 09.09.2017 20:07:43 - *.154

Magierze skończyły się pomysły. Nic już z niego nie będzie. Szkoda lubię chłopa, ale czas na zmianę.

sylwiusz11, 09.09.2017 20:07:46 - *.adsl.inetia.pl

słaby mecz
żenująco słaba LEGIA

i tylko nasz treneiro w pięknie skrojonym garniaku trzyma styl i poziom

oby tak dalej -trwaj trenerze Magiero trwaj
kiedyś ten zespół odpali :)))))))
i wiem , ze masz plan na ten zespół :))))))))

Piotr, 09.09.2017 20:07:59 - *.084.063.pools.vodafone-ip.de

Niestety tego nie dało rady oglądać. Lipa.. I jeszcze tylu chorych.

Tasiorsa, 09.09.2017 20:08:37 - *.40

Jak Magiera nie poda się do dymysji to stracę do Niego resztki szacunku...a przed meczem głupi liczyłem że przepracowali okres reprezentacyjny i gra zaskoczy...Jaki ja bylem naiwny...

Rolf, 09.09.2017 20:08:57 - *.netrunf.cytanet.com.cy

Szkoda że Vadis od nas odszedł, wtedy to nawet sam trener stulecia Magiera nie musiałby by udawać wielkiego szkoleniowca pod krawacikiem, wystarczyłby Krzepota.

Artec, 09.09.2017 20:11:12 - *.dynamic.chello.pl

Jeżeli w tym meczu kiepscy(którzy są mega kiepscy) zostawiają wam po 2/3 metry swobody a wy tego nie wykorzystujecie to h.j wam wielki w dupe. Nie zasługujecie na reprezentowanie barw tego klubu. Panie Mioduski ja mam plan na podratowanie finansów Legii. Rozpędź pan tą bande nierobów i nieudaczników i zastąp ich młodymi Legionistami z drugiej drużyny. H.j na razie nie będzie może wyników na miarę oczekiwań ale chłopaki na samej ambicji na pewno nie zagrają gorzej niż większość tych niedojdów dziś. Kur.a tej kopaniny nie dało się oglądać. Jak można tak grać w piłkę? Już myślałem że beznadzieja się w Legii skończyła ale niestety koszmar powrócił.

LW, 09.09.2017 20:11:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dalej nie wiadomo co gra LEGIA !

Hiszpan, 09.09.2017 20:12:18 - *.play-internet.pl

Ależ oni są słabi TKKF Panie.

Tomek 82, 09.09.2017 20:12:50 - *.play-internet.pl

Żewlako.....!
Out!!!!!!!!!!

Zajac(L)1916, 09.09.2017 20:12:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jacek, Jacek co sie.stalo?? Jak pisalem wczesniej..Kopczynski gra Legia przegra..

Legionista, 09.09.2017 20:15:24 - *.226

Jedno słowo: Dramat.... Legia grała słabo i mam wrażenie że obecni piłkarze są słabi... Może zmiana trenera byłaby dobra na tą chwile, ale żaden trener nie stworzy z drewna panów piłkarzy... Mam nadzieje że Lech zremisuje bo 4 pkt straty do Lecha będzie "nie możliwe" do odrobienia... Szkoda słów... Trzeba dokonać "rewolucji" kadrowej czyli koniec emerytów i drewna w Legii - Malarz, Pasquato, Astiz (szanuję, ale to emeryt..), Broż, Jędza, Hlousek i inni.... Praktycznie 2/3 piłkarzy bym wywalił.... Ten sezon powinien być przejściowy czyli cel PP i mamy dłuższy czas do przygotowania się do sezonu...

1916, 09.09.2017 20:17:20 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

Mioduski WON!

Dawac Lesniodorskiego!!!!!!!!!!

Mierny83, 09.09.2017 20:17:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Masakra Gdzie skrzydlowi ??? Gdzie Naggy gdzie Szymanski ??? 3 defensywnych pomocnikow ???
Gorzej to juz z wyborem skladu nie da rady juz !! Mozna.juz zapomniec o mistrzostwie Z taka gra to juz napewno do pucharow nie awansujemy Magiera Aut !!!! Zewlakow Aut !!!!!

sssssss, 09.09.2017 20:18:03 - *.dynamic.chello.pl

Nie poddawaj się, ukochana ma hahahahahahahahhahaah

jarza, 09.09.2017 20:18:34 - *.bb.sky.com

obiektywny trener wystawilby do gry Brozia na prawej obronie..ciezko wskazac slabszego prawego obronce niz Jedrzejczyk w calej lidze

Legionista75, 09.09.2017 20:23:03 - *.centertel.pl

Stanowcze dość już tego. Przecież kilku zawodników jest naprawdę dobrych jak na naszą ligę a drużyna nie ma stylu pomysłu na grę serducha.Gornik Zabrze Sandecja Korona drużyny z jajami albo dobrzy trenerzy?

Jarop, 09.09.2017 20:23:39 - *.play-internet.pl

Legia grać k...a mac

Stefan, 09.09.2017 20:23:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Zawsze Mocniej.Ku.wa
Ale aż tak???????
Motto o pi...de potłuc.

grzesiek, 09.09.2017 20:29:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Dziękuje prezesie za błyskawiczny rozwój klubu.


BOGUŚ PROSZĘ WRÓC, ALBO PRZEJMIJ CHOCIAŻ SEKCJE KOSZYKÓWKI !!!!

WIERNY KIBIC

Cult⚽️Legia, 09.09.2017 20:29:44 - *.6

Do!Natychmiastowej!Dymisji!Żewłakow!sztab!trenerzy!zaczynamy!od!nowa!

kibic emeryt, 09.09.2017 20:29:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

O Magierze mówiłem że to przeciętny trener ale się myliłem to chyba najsłabszy trener ligi.Dzisiejsza Legia to dla nas kibiców jeden wielki dramat .Co dalej ? Magiera powinien natychmiast zostać odsunięty od drużyn ! . Zespół niech trenuje ktokolwiek ze sztabu trenerskiego nawet trener rezerw, jeśli nie znajdzie się teraz dobry trener do zimy .W przerwie miedzy rundami zatrudnić rzeczywiście trenera z autorytetem ,doświadczeniem ,sukcesami np. już o tym pisałem wolnym trenerem jest Grand nawet kosztem zmniejszenia kadry i braku transferów w zimie. Inaczej popłyniemy na lata .

Lukas, 09.09.2017 20:30:22 - *.jjs.pl

Hmmm....przerwa reprezentacji....hmm stwoerdzenie ze w Legii sie nie gra tylko "wygrywa" co zrobisz gowna nie pomalujesz. Jest źle...i trzeba cos zmienia ic i zaryzykowac niestety...Na dzien dzisiejszy Jacek nic juz nie wykrzesi z tak dobrego "skladu na papierze" lepiej zeby przyszedl ktos nowy obojetnie kto naprawde...a gdzie Vuko i jego bieganie za kare po meczu dla wszystkich?!?! Tu potrzebne jeb...cie twarda reka a nie glaskanie po czuprynie!

Brendzel, 09.09.2017 20:30:47 - *.play-internet.pl

Kulfon co teraz powiesz? Won z Legii

tym, 09.09.2017 20:31:34 - *.1.maxnet.net.pl

beznadzieja zero walki ,malarz jak ja patrze jak ty wykonujesz te wybicia piatki wszystkie przechwytuje przeciwnik i kontra idzie

do pazie krytykujace magiere, 09.09.2017 20:36:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

te 5 min mamy juz od lipca

as, 09.09.2017 20:37:58 - *.dynamic.chello.pl

MIODEK OUT !!!!!!! MIODEK OUT !!!!!!!

# BL WRÓĆ !!!!!!!!! # BL WRÓĆ !!!!!!!!!

MIODEK OUT !!!!!!! MIODEK OUT !!!!!!!

# BL WRÓĆ !!!!!!!!! # BL WRÓĆ !!!!!!!!!

Kristof, 09.09.2017 20:45:16 - *.17.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

LEGIUNIA popadła w przeciętność,szkoda pisać. Wszyscy na boisku to ligowi wyrobnicy, oby co miesiąc kasa wpłynęła. Zero pomysłu, brak środka, wszystko na pałe. Ogólnie to żygać się chce jak się to ogląda.

Andrzej, 09.09.2017 20:50:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Legia zeszła na szmaty i niech nie odzywa się zaden że Legia to MY itp, po klub Legia to prywatna firma, która bez ciebie czy innych i tak bedzie fukcjonować.

To co kur.. się dzieje zaczynając od transferów, przez prezesa i decyzję trenera a kończąc na wystąpieniach piłkarzy to kur.. katastrofa i oszustwo.
Trybuny powinny byc pustę żeby nie finansować tej firmy póki nie zajdą jakieś zmiany. Chu.. z transferów (jesteśmy największymi frajerami w tym roku) chu. z taktyki, chu. z zarządzania.
Będzie jeszcze gorzej bo graliśmy z ogórkami, a piłkarze nie zmienią się już, mineło już wystarczająco dużo czasu żeby odpalić

Sebo(L), 09.09.2017 20:54:01 - *.play-internet.pl

Mamy najsłabszą drużynę od wielu sezonów. Nie ma co się oszukiwać. Jest tragedia. N chwilę obecną 4-5 miejsce w lidze to max możliwości. Nie ma kim grać.

Pl, 09.09.2017 20:58:07 - *.ip-point.pl

Ludzie!!!Nie liczcie ze cokolwiek sie zmieni bo dla prezesa liczy sie to ze jest tanio!!!Tani trener, tanie transfery, tani sztab.Tylko bilety za drogie jak na I lige!!!

Legionista, 09.09.2017 20:59:25 - *.226

@rek, "Powtarzam swoje hasło: KONIEC LEGIJNEJ KARIERY TRENERA MAGIERY...!!! Pozdro (L)" Miodek może "coś" innego myśli - "Trener na lata" to on oraz Leśny wymyślili... Miodek też powiedział że za np:5lat Magiera mógłby powrócić więc nie wiadomo czy to koniec kariery... Wracając: Legia Magiera pewnie pozostanie do końca sezonu ponieważ 1. zerwanie kontraktu też kosztuje.. 2.Kto jest lepszy z Polskich trenerów.... 3.Miodek się nie zna na piłce i będzie myślał że np:te 3-4 miejsce jest dobre... 4.Żyleta złego słowa na J.M nie powie więc będzie to też dla nich taka nagroda... Miodek po sezonie znajdzie "Trenera" który spełnia jego oczekiwania czyli Polak i wtedy będzie jeszcze "Lepiej"... A ci krytycy będą "oczekiwali" powrotu Magiery.... @arczi, otóż to ! Czas na inwestora z Chin!!

benq76, 09.09.2017 21:03:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

jak ma byc dobrze jak gosc (Astiz) po meczu usmiechniety od ucha do ucha napier...a bajere z jakims kolezką ze slaska a przed chwilą on dał du.y z kryciem robaka i druzyna przegrywa MECZ!!!!!!! gdzie AMBICJA ZŁOSC?????? mi to wygląda na to ze : CZY STOOI CZY SIE LEZY TO INIAKIEMU 50 TYSI SIE NALEZY!!!!!! z takim podejsciem to jest dupa blada, ale swoją drogą czego sie tu bać??? jacek poopowiada legendy co trzeba poprawić, co musi być itd itp blablabla a jutro 10ego konto w banku sie doładuje tysiączkami!!!!!TYLKO KIBIC WKUR...Y tu potrzeba trenara TYRANA!!!!!

Andrzej, 09.09.2017 21:12:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl

MAGIERA WON

nexus, 09.09.2017 21:28:10 - *.static.ip.netia.com.pl

Urban zły, Berg zły, Hasi zły, Magiera zły, Czerczesow pracował pół roku i osiągnął mniej niż Magiera bo co prawda zdobył mistrza ale nie miał okazji awansować do pucharów. Teraz Legia gra słabo, ale ma 3 miejsce i tylko dwa punkty straty do 1, źle nie jest, odpadła z pucharów, ale odszedł trzon drużyny w porównaniu z meczami z Realem i Sportingiem nie ma się co dziwić. Transfery nie trafione, ale też Legia nie ma tyle kasy na pensje co np kluby z Turcji żeby jakiegoś Nasriego czy Pepe ściągać bierzemy co jest. Niektórzy to myślą że Legia będzie co rok mistrzem a tak nie będzie, to sport.

misiek, 09.09.2017 21:29:01 - *.226

Podpowiadam.....Felix Magath. Betonowe schody i jazda w góre piłkarzyki!

benio, 09.09.2017 21:31:13 - *.adsl.inetia.pl

trenerze magiera miej honor i odejdź. Jakim cudem gra w pierwszym składzie Jędrzejczyk najsłabszy obrońca w naszej lidze nie mam pojęcia.Malarz to już emeryt stoi i czeka na piłkę
Zgadzam się z benq76. oni wszyscy uśmiechnięci jakby wygrali mecz.

Aols, 09.09.2017 21:40:05 - *.dynamic.chello.pl

Sredniej klasy kopacze i tyle

L.W.1916, 09.09.2017 22:28:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ludzie ogarnijcie się jaka to jest wina Jacka jak On nie ma kogo wystawić. Ku.wa. wyj...ac Mioduskiego i jego Zewlakowa i Legia bedzie Legia jak zadawnych (L)at Pozdrawiam L.W.1916

Sebo(L), 09.09.2017 22:33:47 - *.play-internet.pl

Fajnie się rzuca hasła typu "czas na inwestora z Chin,Kataru,Arabii,Bahrajnu itp itd." tyle,że sęk w tym iż ŻADEN ale to ŻADEN szejk czy chiński biznesmen z wypchanym po brzegi portfelem nie jest kompletnie zainteresowany w pompowanie swoich pieniędzy w takie dno jakim jest Ekstraklasa. Poza niezłymi w tej chwili stadionami,kluby i miasta nie mają niczego ciekawego do zaoferowania aby tych inwestorów tutaj przyciągnąć. Dodatkowym odpychaczem jest nasz PiSiorski rząd,także nie liczmy na jakieś pieniądze z zewnątrz. Jedynym dobrodziejem na chwilę obecną pozostaje Mioduski,a że drugim Abramowiczem on nie jest to mamy to co mamy i na więcej nie liczmy. Nadeszły chudziutkie lata.

Legionista, 09.09.2017 22:37:40 - *.226

Tymczasem u Albańca.... Olympiacos 1:1 Skoda Ksanti.... To mi poprawiło humor w tym "słabym" dniu... :)

Kowal.Irlandia, 09.09.2017 22:56:56 - *.agg2.nrs.prp-wtd.eircom.net

Kudłaty won !

Legionista, 09.09.2017 23:32:26 - *.226

@Sebo(L) zgadzam się tym.W Legie inwestować jest trudno - Dlaczego- ponieważ: 1.Kary Uefa (nie piszę co i jak, tylko że to też jest jakaś strata pieniędzy...) 2.Piłkarze którzy są emerytami... 3.Zarząd który się uczy... 4.Polska Liga więc szkoda ponieważ chciałbym takiego Chińczyka w Legii ! :(

Andrzej , 10.09.2017 00:04:26 - *.centertel.pl

Klub sięgnął dna. Przy średniej formie powinni mieć z kilka pkt przewagi nad innymi, 8 spotkań i 4 wygrane.
Dnem jest poziom jaki jest prezentowany, żadnych akcji, żadnej taktyki, przy takim Śląsku składającym się że zbieraniny darmowych i niechcianych piłkarzy wygladalismy jak amatorzy. Nic nie potrafią, co się stało z tymi zawodnikami, żadnej wymiany podan, nawet nie biegają.
Ile można słuchać że będzie lepiej, na co czekać, kto jest kur.. winny, trener to go zmienić, piłkarze to wyrzucić do rezerw tych emerytów. Coś kur.. musi być zrobione, ktoś jest winny.
Nie problemem są wyniki ale styl, styl gówn. i dna, reprezentanci krajów, piłkarze za miliony i prawie milionowe kontrakty. Nic kur ich nie broni.

Bie(L)any, 10.09.2017 06:11:44 - *.centertel.pl

do sebol legionista nie jarajcie tego g**na co ma rząd do sytuacji w Legii ... tylko tyle że oświadczył i poparł oprawę w rocznicę Powstania Warszawskiego ze oznajmił że kibice Legii Warszawa zrobili wiecej jedną oprawą niz ich poprzednicy przez osiem lat. Jeszcze trochę i po tych ziołach co palicie stwierdzicie że nie grają nasi kopacze przez 500+ :)))

Prawdziwe, 10.09.2017 09:29:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Piłkarze będą źle grać aż odejdzie Mioduski a wróci Leśnodorski. Takie mam zdanie w tej sprawie.
.


ELka, 10.09.2017 09:34:18 - *.dynamic.mm.pl

Jak należy przepracować przerwę na reprezentację to pokazała w piątek Arka Gdynia. Lokowaty wynocha z klubu!

Andrzej , 10.09.2017 10:29:55 - *.centertel.pl

MAGIERA won

SND, 10.09.2017 11:40:57 - *.centertel.pl

Dramat..........

Kibic , 10.09.2017 12:07:24 - *.dynamic.mm.pl

Jaki trener taka gra Jacuś Pa Pa Pa Legia Warszawa to za wysokie progi na twoje próby To jest Legia a nie miejsce na nauki

Wolfik, 10.09.2017 13:03:37 - *.dynamic.mm.pl

@Bie(L)any: Kolega Sebo(L) miał na myśli ogólną opinię jaka zbudował sobie (a nam przy okazji) jaśnie nam panujący rząd dla potencjalnych inwestorów. Nie dopisuj ideologii, gdzie jej nie ma. Oprawę zrobili kibice a ludzie z rządów (jakichkolwiek) mają to, co robią kibice (i inni tzw. prości ludzie) głeboko w dupie. Chyba, że jest okazja by sobie nabić wyborczych punktów. Dlatego proponuję, nie mieszać tych spraw.

rdzenny, 10.09.2017 14:24:07 - *.cluster-e.forcepoint.net

takiego dziadostwa w grze Legii nie widziałem od kąd żyję !!! nigdy nie grali gorzej nigdy w historii !!!

, 10.09.2017 18:21:08 - *.play-internet.pl

@Wolfik dokładnie o to mi chodziło jak napisałeś. Kolega Bie(L)any niestety jara coś zbyt mocnego.

RobL, 10.09.2017 21:20:00 - *.dynamic.chello.pl

Oglądanie TVN i czytanie gw jest gorsze niż najmocniejsze zioło wolfiki i sebole a plagi które nas nawiedziły w tym sezonie należy przeczekać i robić swoje(tzn.chodzic na mecze i dopingować)

Sebo(L), 10.09.2017 21:34:59 - *.ustka.vectranet.pl

@RobL tak się składa,że gazety wyborczej nigdy w życiu nie czytałem choć tytuł znam w przeciwieństwie od Ciebie od pierwszego numeru jaki się ukazał,a telewizji jaką mam oglądać to na szczęście jeszcze nie Ty będziesz mi wybierał... Skup się chłopie na problemach jakie zaistniały w Legii i wygłaszaj swoje opinie na ten właśnie temat a nie o tym kto co ma czytać i oglądać w tv. Uprzedzając Twoją odpowiedź to nie wysilaj się szufladkować mnie do jakiejkolwiek frakcji politycznej bo na politykę akurat mam całkowicie wyj..ane aczkolwiek nie chcę aby ktokolwiek decydował za mnie co mam czytać, oglądać i na co wydawać swoje ciężko zarobione pieniądze...

Wolfik, 10.09.2017 22:08:13 - *.dynamic.mm.pl

@Sebo(L): Bardzo dosadna odpowiedź. Brawo. Znalazł się kolejny mundry....

PIT , 11.09.2017 19:31:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do wolfika i sebola idzcie może na marsz kodu i przestańcie pisać głupoty bo to nie jest forum TVN kłamstwo!

Tomek, 12.09.2017 11:07:37 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Vadis powiedział ze miał w Legii najsłabszego trenera magiera prowadzi ta drużynę jak juniorów szuka dla nich nowych pozycji to polityka bez sensu za grę i formę odpowiada trener i to nie jest prawda ze ci ludzie są kiepscy ze transfery słabe proszę zwrócić uwagę ze ci piłkarze grali dobrze a dziś to jak wyglądają to sprawa przygotowania i taktyki za to jest odpowiedzialny trener. Magiera już nie wie co zrobić i już ich nie wyciągnie bo oni mu poprostu nie wierzą

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.