Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Zapraszamy do śledzenia RELACJI LIVE! z meczu Legii Warszawa!
Zapraszamy do śledzenia RELACJI LIVE! z meczu Legii Warszawa!
Sobota, 9 września 2017 r. godz. 16:30

LIVE!: Śląsk - Legia

Redakcja, źródło: Legionisci.com

O godzinie 18 na stadionie we Wrocławiu Legia Warszawa będzie walczyła o kolejne trzy punkty w lidze. Po 7. kolejkach Śląsk zajmuje 8. miejsce w tabeli z dorobkiem 9 punktów. Bezpośrednią transmisję z meczu przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto z Wrocławia.




Komentarze: (64)

Sawo, 09.09.2017 16:59:51 - *.118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

3 defensywnych pomocnikow i bez skrzydlowych. Nasz kopa widze w pelni sil! No to gramy!

kibic, 09.09.2017 17:42:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ręce opadają !Pupilek Magiery znów w składzie !!Nie wiem? płakać czy się śmiać.

kiboL, 09.09.2017 18:29:34 - *.play-internet.pl

Pasquato gra tylko po to żeby był ktoś gorszy od synka

siwy, 09.09.2017 18:33:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

piach taki sam jak wczesniej. bez pomyslu i walki

sadiku, 09.09.2017 18:35:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

sadiku, sadiku...strzal i ...aut

jim, 09.09.2017 18:35:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Obraz nędzy i rozpaczy

True, 09.09.2017 18:46:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jędza dramat a mistrz taktyki zrobił wielką krzywdę dla Jodełki. Ręce opadają.

Emigrant , 09.09.2017 18:55:54 - *.agg2.rsl.rsl-rtd.eircom.net

Co my gramy dzisiaj to jest dramat!!!

W, 09.09.2017 19:10:57 - *.itcomp.pl

Jędza gość dynamike ma 45 latka z 60kg nadwagi Moulin myślami gdzieś indziej . Sadiku na plus walczy stara się.

Mariol, 09.09.2017 19:19:55 - *.w86-245.abo.wanadoo.fr

Magiera ty naprawdę musisz odejść.

Hiszpam, 09.09.2017 19:21:11 - *.play-internet.pl

Magiera WON nieudaczniku.

Zabawa trwa dalej., 09.09.2017 19:27:05 - *.dynamic.chello.pl

Czy jest ktos kto przegra z Legia w tym sezonie?
Tak Wicher Kobylka.

bodo, 09.09.2017 19:28:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobrze, że chociaż trenerka mamy zaajeebistego :(

FC do emigrant, 09.09.2017 19:29:25 - *.dynamic.chello.pl

Nie dzisiaj, odkad Pan Magiera przejał Legie!!!!

e(L)o, 09.09.2017 19:31:41 - *.sieradz.vectranet.pl

Magiera nieudaczniku - wuefisto WYPIER****J !!!!!!!!!

Siux, 09.09.2017 19:37:53 - *.unity-media.net

To trwa za długo ,nie maja żadnych chęci do grania .

wwwojtecky (L), 09.09.2017 19:38:59 - *.play-internet.pl

Legia grać k..wa mać!

, 09.09.2017 19:40:24 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Szmaciarze !!!!!!!

To byl ostatni mecz Magiery, 09.09.2017 19:40:28 - *.dynamic.chello.pl

Chyba juz wszyscy wiedA zeagiera ma juz dosc !

kowaL, 09.09.2017 19:41:35 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Brawo Magiera! Brawo Mioduski! Jeszcze trochę a was na taczkach wywieziemy, zniszczyliście ten klub!!!!!

e(L)o, 09.09.2017 19:41:40 - *.sieradz.vectranet.pl

Zero taktyki, kopanina, klepią nas jak chcą!
Chcemy trenera, a nie frajera!!!

Polak, 09.09.2017 19:41:50 - *.centertel.pl

??????????????????? To nie Legia?????????? To zbieranina dziadów,małpy z zoo lepiej by zagrały!!!Magiera ty wiesz co!!!

Piter, 09.09.2017 19:41:51 - *.jmdi.pl

Tego nieda się oglądać!!! Tragedia!!!

Rrrr, 09.09.2017 19:42:43 - *.adsl.inetia.pl

Szkoda slow

Patologia, 09.09.2017 19:42:54 - *.dynamic.chello.pl

Gra słaba, ustawienie słabe. Żadnych szybkich piłkarzy na boisku. W sumie mamy 4 pomocników, gdzie jeden jest ofensywny. Gramy 7 w obronie 1 w pomocy i 2 w ataku. Skrzydeł brak. To już nawet dzieci w Fifie tak nieustawiaja zespołów.

Hiszpan, 09.09.2017 19:42:57 - *.play-internet.pl

Magiera najgorszy frajer w 100 letniej historii Legii.

tragedia, 09.09.2017 19:43:04 - *.static.chello.pl

wszyscy wypie

Jarza, 09.09.2017 19:43:20 - *.bb.sky.com

Bylo kupic Robaka pare lat temu i bylby napadzior na lata lepszy niz pseudo legendy Nikolic i Prijovic

M@c, 09.09.2017 19:44:09 - *.dynamic.chello.pl

Co to k...a jest.... Mioduski z Magierą rozjechali Legię.......

Cult⚽️Legia, 09.09.2017 19:46:11 - *.6

Wygrana fa 3pkt I nadzieje że trenerzyna ok,przegrana da natychmiastowá dymisje!sztabu I trenera I kilku naciâgaczy piłkarskich!

Jordan, 09.09.2017 19:47:17 - *.dynamic.chello.pl

Legia sportowo to komedia a najlepsze sa wywiady w zestawieniu z wynikami. Magiera o super cennym potrenowaniu taktyki dzieki przerwie na kadre, Pudel o tym ze Legia musi wygrywac w kazdym meczu. Ten sezon to komedia. Smiesznie jest sobie pochodzic na meczyki obecnie bez napinki przynajmniej, pozdzieranie gardla dla siebie i posmianie sie z nich.

Norbi, 09.09.2017 19:47:27 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Piłkarzyki pajacyki !!!!!!!

w, 09.09.2017 19:47:56 - *.sieradz.vectranet.pl

dramat!
Żewłak ściągnij jeszcze Kowalczyka!

Wuefista, 09.09.2017 19:49:09 - *.dynamic.chello.pl

Więcej moulinów i Kopczynskich w składzie.I będzie dobrze.

Hector, 09.09.2017 19:50:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wirtuoz taktyki... Magiera jest po prostu słabym trenerem. Piłkarze są słabi i przepłaceni. Mioduski jest słabym zarządcą...Tylko kibice trzymają poziom jak na Legie przystało.

x, 09.09.2017 19:50:16 - *.90

ahhahahaha i wpier...l :D

Hiszpan, 09.09.2017 19:50:57 - *.play-internet.pl

Na Cracovii bojkot i szydera na wuefistę non stop 90 minut musi w końcu wylecieć na zbity pysk.

Andrzej, 09.09.2017 19:51:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Kur.. szmaty i frajery. Nie chodzi o wynik, bo każdy może przegrać ale o to gown. co prezentują. to jest ku... kompromitacja piłki noznej.

PO, 09.09.2017 19:52:02 - *.systemia.pl

Ręce precz od Magiery !!! ;)

Jonny, 09.09.2017 19:52:13 - *.dynamic.chello.pl

Magiera przegrał że swoim mentorem---wesołym jasiem
To już jest koniec.......

nowy_legia, 09.09.2017 19:52:30 - *.sta.asta-net.com.pl

Ale oni są słabi!!!

Wie(L)uń , 09.09.2017 19:55:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

to jest ku.wa tragedia

artekketra, 09.09.2017 19:56:08 - *.dynamic.chello.pl

A idźcie w pis-du, z taką grą, takim sędziowaniem i takim trenerem...

Hiszpan, 09.09.2017 19:56:32 - *.play-internet.pl

Magiera nie dałbym ci do treningu nawet 5 latkow nie masz wiedzy talentu i pomysłu. Woziles się na przygotowaniu fizycznym albana a od zimy widać że jesteś cienki jak dupa węża.

jurand, 09.09.2017 19:57:04 - *.dynamic.chello.pl

Legia jest nie przygotowana do sezonu, jest słaba, nie wiem co oni robią na treningach, bo to co widać to jakby pierwszy raz ze sobą grali
Musimy się przyzwyczaić, że LEGIA będzie grała ogony.
przykre ale prawdziwe.
Kibicuję od la t 60-tych i różnie to bywało.

Kibic L, 09.09.2017 19:59:31 - *.71.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zastrzegam się, że dzisiaj wyjątkowo nie oglądałem meczu, więc może moja opinia nie będzie trafiona. Jak zobaczyłem skład który wystawił praktykant trenerski Magiera z największym drewniakiem od czasów Ivicy czyli Kopczyńskim to wiedziałem jak to się skończy. Nie mam tu na myśli nietrafionych transferów tylko tych którzy grali bądź graja w podstawowym składzie. Nie jest łatwo o dobry wynik gdy praktycznie cały mecz gra się w dziesiątkę.

były legionista, 09.09.2017 20:00:43 - *.google.com

Pominę co myślę o zarządzie i trenerze.Legii potrzebny jest trener z jajami.Do takich zaliczę Janusza Wójcika.Trener powinien mieć szacunek od piłkarzy.Musi krzyknąć!opie...dolić!czasem przytulic jak ojciec.Zal mi jak patrze na wyniki Legii.Taka gra jak GKS Katowice.Wygra z liderem a dupy da z slabeuszem.Mimo tego życzę Wam abyście doczekali w tym sezonie Mistrza.Będzie cholernie trudno.

Stefan, 09.09.2017 20:00:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl

No to pograli by wygrać. Skutecznie zmobilizowani.ZAJE ..ŚCIE

Hiszpan, 09.09.2017 20:06:44 - *.play-internet.pl

Jacek Magieru nie chcemy tego frajera .

Kapi, 09.09.2017 20:08:47 - *.210

Myślicie ze Magiera bąknie cos o dymisji na konferencji czy jeszcze nas trochę pomęczy? Dentyści zarobią fortune na nas kibicach Legii bo zęby bola po każdym meczu w tym sezonie

Hiszpan, 09.09.2017 20:10:19 - *.play-internet.pl

Zejdzie z boiska nie róbcie z nas pośmiewiska.

Andrzej, 09.09.2017 20:11:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl

to jest ku.. kompromitacja, oni ku.. z taką gra mogą być 2 lidze, ktoś tu kur.. robi jaja, frajerze trenerze

Rolf, 09.09.2017 20:14:17 - *.netrunf.cytanet.com.cy

Z kim to trzeba pić, żeby zostać pierwszym trenerem w Legii?

Hiszpan, 09.09.2017 20:14:56 - *.play-internet.pl

Wuefista obiecywał Legie walcząca chyba na kiblu qwa

Andrzej, 09.09.2017 20:15:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl

mioduski daj mi szanse, kupie i sprowadzę i darmo lub nie duże pieniadze piłkarzy którzy grają w piłke, daj mi szanse na ławce to wystawię skład

(L) , 09.09.2017 20:19:17 - *.centertel.pl

Co wy chcecie od Magiery? Słaby skład, kogo ma niby wystawiać? Słaba liga i tyle... Może nie tyle słaba co biedna... Do profesjonalnych piłkarzy i lig 100 lat...

Dubi, 09.09.2017 20:22:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Pytam...........bo wylaczylem wczesniej........odpalilismy race.??????????????

Hiszpania, 09.09.2017 20:26:56 - *.play-internet.pl

Zyleta jest dzisiaj szczera nikt Cię nie chce tu Magiera.

Hiszpan, 09.09.2017 20:27:51 - *.play-internet.pl

Z ostatniej chwili Magiera zwolniony!!!!!

W-wa, 09.09.2017 20:28:44 - *.jmdi.pl

To nie drużyna, zlepek jakiś. Nie czują się LEGIĄ i tyle.

Andrzej, 09.09.2017 20:33:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Bez zmiany trenera i zawodników nie zmieni się gra, przepraszam widowisko bo cięzko nazwać to grą

Andrzej, 09.09.2017 20:48:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Legia zeszła na szmaty i niech nie ozywa się zaden że Legia to MY itp, po klub Legia to prywatna firma, która bez ciebie czy innych i tak bedzie fukcjonować.

To co kur.. się dzieje zaczynając od transferów, przez prezesa i decyzję trenera a kończąc na wystąpieniach piłkarzy to kur.. katastrofa i oszustwo.
Trybuny powinny byc pustę żeby nie finansować tej firmy póki nie zajdą jakieś zmiany. Chu.. z transferów (jesteśmy największymi frajerami w tym roku) chu. z taktyki, chu. z zarządzania.
Będzie jeszcze gorzej bo graliśmy z ogórkami, a piłkarze nie zmienią się już, mineło już wystarczająco dużo czasu żeby odpalić

grzesiek, 09.09.2017 20:52:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Z uwagi na to iż mógłbym obrazić bardzo trenera, wstrzymam się od komentarza.

brasu, 10.09.2017 02:24:03 - *.slupsk.vectranet.pl

no soryy... dwoch napastnikow oki... trzech defensywnych juz nie... mo i co w skladzie robi kopczynski... czy wirus nie mogl zapanowac ciut dluzej?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.