Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Sobota, 9 września 2017 r. godz. 21:24

Malarz: Nasz problem leży w głowach

Kamil i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Arkadiusz Malarz: Nie wyglądało to dzisiaj dobrze, chociaż wygrywaliśmy po pierwszej połowie i można powiedzieć, że rozbijaliśmy kontrataki Śląska. Po zmianie stron za mocno się cofnęliśmy i nasi rywale z tego skorzystali i zdobyli dwa gole. Mamy chyba problem w głowach. Inne drużyny potrafią strzelać z dystansu, a my tego nie robimy. Nie wiem, może chcemy wjechać z piłką do bramki. Czasami trzeba grać najprostszymi środkami.

Do mediów wypływa wszystko. W szatni jest okej i zastanawia mnie to, że wszyscy niby wszystko wiedzą. Niektóre rzeczy nie są prawdą i nie wiem skąd się to bierze. Podczas przerwy na reprezentację trenowaliśmy w nowym ustawieniu, ale zajęcia odbywały się w okrojonym składzie. Ośmiu zawodników z naszej drużyny pojechało na kadrę. Trudno było więc coś przygotować. Wszyscy wrócili do klubu dopiero trzy dni przed meczem. Nie ma jednak na co zwalać. Musimy od siebie więcej wymagać i pokazać to na boisku.

Dziwnie wyglądała sytuacja z rzutem karnym. Adama trafiła piłka, ale on nie poszerzył obszaru swojego ciała. Nie było karnego i powiedziałem o tym sędziemu. On odpowiedział, że sam nie wie i wszystko zobaczymy w telewizji. Ale co mi po tym? Sędzia powiedział, że podjął decyzję i wszystko wyjaśni się w telewizji... Z mojej perspektywy karnego nie było. Trudno, nie ma co zwalać. Śląsk strzelił o jednego gola więcej i wygrał.



Komentarze: (56)

andreas, 09.09.2017 21:32:10 - *.dynamic.chello.pl

Aruś przyspawany jesteś do linii kolejna zawalona bramka. Obrona jest dziurawa jak ser szwajcarski i niestety wiekowa.O taktykę pytaj trenera. Wszyscy graja do tyłu boja się podjąć akcję do przodu źle to wygląda. Posadzić Malarza, Hlouska, Jędzę no i Sadiku któremu przy każdym przyjęciu piłka odskakuje na kilka metrów co to za wynalazek?

Hiszpan, 09.09.2017 21:35:25 - *.play-internet.pl

Wasz problem Areczku to małe umiejętności i mega len w dupie.

do malarz, 09.09.2017 21:40:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

to moze wezcie ze 2 tygodnie wolnego i jedzcie cala druzyna do jakiegos cieplego kraju- pocwiczycie, pogracie, fotki na fejsa powrzucacie, moze nawet nowy tatuaz. w ciagu tych 2 tygodni rozegracie i tak 2 mecze ktore przegracie, wiec szkody wielkiej nie bedzie

rezultaty, 09.09.2017 21:41:01 - *.internetia.net.pl

Ja bym powiedział , że nie w głowach a w kadrze jaką Legia dysponuje . Z okna na okno transferowe osłabiając się z najlepszych piłkarzy , a zastępując gorszymi i takie są aktualne rezultaty - polityki kadrowej .

Saska Kępa (L), 09.09.2017 21:43:49 - *.152.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Złotousty Arkadiuszu zamiast co chwila wpatrywać się w telebim na stadionie czy ładnie kamera Cię ujęła, to zacznij cokolwiek bronić, bo jeśli piłka nie leci w Ciebie, to nic nie wybronisz. Literalnie nic. Dlatego przestań nam żenić kocopoły, bo my kibice Legii przyzwyczailiśmy się, że mamy megakozaka w bramce. Tak było przez długie lata. Teraz pod tym względem jest bida, bo naszej bramki broni taki drewnopulos jak Ty.

Krzysztof Borkowski, 09.09.2017 21:50:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kurrr...co Ty pier*olisz Panie wielki bramkarzu!!!!! Wam głowy zabrakło??? Wam do kur nędzy wszystkiego zabrakło!!!! Mówisz człowieku o grze obronnej i ofensywie. Spójrz na siebie!!! Po pierwsze dostajesz pilke do nogi, stoi przynajmniej pięciu zawodników, do których możesz zagrać po ziemi. Nie! Po co? Laga i na aferę. Po drgie dośrodkowanie Madeja, piąty metr. Czyja to jest piłka Panie bramkarz???? Zacznij człowieku mówić o sobie i własnych błędach,a dopiero potem zacznij oceniać grę innych zawodników. Mimo, że wszyscy jako drużyna zagraliscie beznadziejnie!!! Arkadiusz Laga. ...

kowaL, 09.09.2017 21:50:34 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Był czy nie był karny, g.... to kogo obchodzi, gracie jak ostatnie parówy i tyle...problem to wy macie z tym że nic wam się nie chce...

grzesiek, 09.09.2017 21:50:37 - *.centertel.pl

Niewatpliwie wasz problem lezy w glowach. No bo przeciez nie w nogach i w sercu.

Saska Kępa (L), 09.09.2017 21:50:57 - *.152.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

I jeszcze jedno złotousty Arkadiuszu: jeśli jest tak jak twierdzisz, że problem leży w Waszych głowach, to Ty chyba nie wiesz o czym mówisz. Idź do pierwszego lepszego kibica Legii i zapytaj Go, co mu powie Jego pracodawca, gdyby nie wywiązywał się ze swoich zawodowych obowiązków jak należy i tłumaczył się tak jak Ty. No zapytaj się proszę, to zobaczysz, co Ci każdy powie...

Gdybyś Ty złotousty Arkadiuszu i Twoi kolesie szumnie nazywający się piłkarzami mieli honor i ambicję, to zrzeklibyście się wszyscy miesięcznej pensji na rzecz jakiegoś Domu Dziecka, albo dorzucili do zbiórki na karetkę. Bo tym co prezentujecie na boisku nie zasługujecie na taką kosmiczną kasę jaką dostajecie za to co wyprawiacie na boisku. W naszym mieście kombatanci, byli powstańcy, emeryci nie mają na leki i ciężko im przeżyć od pierwszego do pierwszego, a Wy ch..a gracie i bierzecie taką gigantyczną kasę. Jesteście bez ambicji, bez honoru i bez jaj. Jesteście produktem piłkarskopodobnym lansującym się na legendzie i tradycji naszej Legii. Żerujecie na tym po prostu.

Toni , 09.09.2017 22:02:40 - *.0pools.vodafone-ip.de

Wniosek jaki wysuwam po przeczytaniu tego co powiedzial Arek Malarz jest jeden.

Zawsze znajdziecie wymowke na wszystko.

Sasza, 09.09.2017 22:11:32 - *.dynamic.chello.pl

Panie Malarz, może już wystarczy tego pier...lenia. Wy zawsze ameryke odkrywacie po meczu, wtedy to wszyscy jesteście tacy mocni w gębie. Tylko co komu po tym.

Miro , 09.09.2017 22:13:38 - *.centertel.pl

Problem jest taki że nie chce wam się zapier........liczy się tylko kasa i tyle

(L)eszek, 09.09.2017 22:20:32 - *.dynamic.chello.pl

Katastrofa taka że się oglądać nie daje
Legia gra tylko schematami
w FIFA 2018 to może się udaje ale na boisku nie bardzo.
nie atakuje środkiem!!!
a gdzie strzały na bramkę???

Nowa piosenka od nastepnego meczu, 09.09.2017 22:20:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Bez honoru bez ambicji h....j wam w du...pe pilkarzyki....

Oczko, 09.09.2017 22:24:19 - *.200.ipv4.supernova.orange.pl

W dupie dupie panie piłkarzu !!

wujek121, 09.09.2017 22:38:24 - *.135.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jak ja bym zarabial takie pieniadze to bym mial wszystko w dupie i tak maja nasze kopacze. kasa sie zgadza i to sie liczy a prezes ktory zamrozil premie to jest smiechu warte to tak jak by ktos zarabial 1000 zl a ja mu zabiore 10 zl nie ma powodu do zmartwien. Chcecie to piszcie na mnie ale w legii brakuje Kowalczyka zielinskiego zawodnikow dla ktorych gra w legii to byla przyjemnosc i zaszczyt. Pozniej kasa odj...ala jednemu ale takie jest zycie. Podsumowanie:
trener zmiana na asystenta
nowy trener z jajem ktory nie boi sie pier... w szatni
drogi nie rowne w calej Warszawie niech gwiazdeczki pomachaja lopata moze cos to da.... NIE WIERZE..
POZDRO... (L)

(Leon), 09.09.2017 22:39:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl

PIŁKARZYKI - PAJACYKI

Sebo(L), 09.09.2017 22:59:07 - *.play-internet.pl

No właśnie w głowach. Jak się ku.wa zarabia miesięcznie za odpier..anie pańszczyzny na boisku tyle co nie jeden z nas a raczej wielu z nas nie zarobi przez cały rok to w dupach się przewraca i wydaje się,że nic już więcej robić nie trzeba bo niby dla kogo? Kasa na koncie się zgadza,w styczniu na karaiby będzie można sobie z żonką polecieć i jest "lajcik".

x, 09.09.2017 23:10:41 - *.19-1.cable.virginm.net

malarz wasz problen nie lezy w glowach,tylko w dupach, trzeba wam nakopac to zaczniecie grac patalachy

meter, 09.09.2017 23:19:45 - *.74.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jak mi minie wk..rw i znajdę chwilę czasu to policzę ile bramek zawaliłeś bramkarzyno stojąc "przyspawany"do linii.Ręce daja ci przewage nad każdym,nawet najwyżej skaczącym rywalem.Pole bramkowe to Twój plac i dajesz po nim jeździć każdemu...jak i kiedy chce więc diagnozę "niepowodzeń"zacznij od siebie.

Ps.@Saska Kępa..świetny,trafiony tekst.Pozdro z Lotaryńskiej

felek, 09.09.2017 23:26:35 - *.warszawa.vectranet.pl

Jakie kontrataki Śląska??? To Śląsk był drużyną, która prowadziła grę a Legia próbowała grać z kontrataku. Je...ij się w łeb Malarzu bo już mi się ciebie słuchać nie chce. Propagator sukcesu.

Luki, 09.09.2017 23:27:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pensia z tego miesiaca dla potrzebujacych Panie Nimoto , wez naucz sie podstaw bramkarskich dopiero puzniej odstawiaj cyrk , juz wczesniej pisalem, pare tygodni temu ze lap w pazury a nie stoisz i patrzysz jak szpak w pi..e , nie udzielaj wywiadu tylko spusc leb i przemysl co ty odpi..dalasz , jesli lapka sie nie zapali daj sie wykazac nastepcy

całaprawda, 09.09.2017 23:31:11 - *.dynamic.chello.pl

Nie w głowach tylko w umiejętnościach. Słaby skład, tak słabej Legii dawno nie pamiętam. Miało być 8 tytułów w 10 lat a jest lipa. Pozdro Panie Miodulski.

(L)evy, 10.09.2017 00:03:30 - *.181.internetia.net.pl

Ten kto wam wypłaca co miesiąc gruby hajs też powinien powiedzieć ,że "ma problem z głową" i dlatego forsy nie będzie ! Czy Legia to szpital psychiatryczny ?! Masz problem z głową to do lekarza albo do Tworek !

Zajmon Szczecin , 10.09.2017 00:57:58 - *.191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

któryś mecz z kolei stoisz w bramce jak pupa. dzisiaj to samo przy drugiej. masz płacone za stanie na linii?!!
już w drugiej minucie miałeś interweniować to w końcu Pazdan wybił piłkę w aut.
Trenerze Magiera czas na Cierzniaka.

Onyx, 10.09.2017 01:11:04 - *.dynamic.chello.pl

Pewnie, że problem jest tylko w głowach, skoro w d..pach się już dawno poprzewracało ...

Czopek, 10.09.2017 01:38:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

W dupce

Danis, 10.09.2017 07:08:03 - *.myslenice.net.pl

Prezesie płacie im więcej ! płacie więcej i ściągajcie więcej grajków bez ambicji !

Hiszpan, 10.09.2017 07:15:37 - *.play-internet.pl

PAJAC

dave, 10.09.2017 07:48:23 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

Już dawno nie było tak słabego bramkarza -nawet nie wiem czy można Go tak nazywać. Panie Arku złoty zegarek zostaw w szatni ,a nie w bramce to może łatwiej będzie wyjść do dośrodkowań.

bulon, 10.09.2017 09:08:11 - *.dynamic.chello.pl

rozpędzić to stowarzyszenie człapiących poetów, kabała-malarz na emeryturę, w ogóle nie wychodzi do dośrodkowań, druga bramka jego, problem nie tylko w głowach, ale również w zarobkach. W głowach pusto a na kontach za pełno

Echhh, 10.09.2017 09:23:52 - *.102.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kopacze i to miernej jakosci. Do pilkarzy to wam brakuje i to kilku lat swietlnych.

Klakson , 10.09.2017 09:40:44 - *.adsl.inetia.pl

W końcu po iluś tam latach ktoś stwierdził,że Legia nie strzela goli po strzałach z dystansu eureka.Kiedyś tam Michał Żyro strzelił gola po pięknym strzale z daleka ale to był i jest ewenement w grze Legii.A to może być bardzo mocna broń w przypadku skomasowanej obrony przeciwnika.Nie wiem co robicie na treningach

tym, 10.09.2017 10:01:31 - *.1.maxnet.net.pl

arku nie da sie patrzec jak ty wykonujesz piatki wrzystko przeciwnik przejmuje i jest kontra wtedy bramka w srodek i co klapa

Juri, 10.09.2017 10:17:59 - *.5

Emerytom dziękujemy.

malin, 10.09.2017 10:55:43 - *.play-internet.pl

Problem nie leźy w głowach tylko w niedojdzie trenerze panie Arku.

Ale jaja, 10.09.2017 11:14:44 - *.skranetcan.pl

A ja myślę ze ich problem leży w koncie w banku za dużo zarabiają i wszystko mają w dupie

Łukasz, 10.09.2017 11:18:51 - *.centertel.pl

chyba w dupach a nie głowach

Ja, 10.09.2017 11:33:27 - *.centertel.pl

Co wy chcecie od Malarza, ta hiszpańska chipa źle obliczyla lot piłki... Nie pierwszy raz zresztą

kony, 10.09.2017 11:43:48 - *.play-internet.pl

wszyscy znawcy! Sloiki same i kibice poloni ...banda pajacow i baranow! szkoda czytac te komentarze zakichane SLOJE ! SPIEPRZEAC FO RADOMIA CZY LODZI ! W nastepnej kolejce Legiunia wygra i beda same cacy komentarze ..ech ...kibice jak horagiewki !

Murarz, 10.09.2017 12:27:48 - *.netrunf.cytanet.com.cy

A w czym leży problem że ty nie chcesz wychodzić do piąstkowania na własnym polu bramkowym i co chwila po długich dośrodkowaniach ładują ci bramy głową prosto po spadającej piłce centralnie przed twoim nosem?

Hanter, 10.09.2017 12:38:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Panie Arku trzeba poćwiczyć grę w polu karnym i nie stać jak słup tylko więcej ruchów , wychodzić do piłek które można wyłapywać i dyrygować obrońcami.Ambicji WIELCY PANOWIE KOPACZE.

Legionista, 10.09.2017 14:35:27 - *.226

Ja uważam że Malarz zagrał z całego zespołu najgorzej - Nie potrafił wychodzić... Nie potrafił wykonywać piątki... To co on umie.... Już pewnie myśli o emeryturze.... Mam szacunek do Malarza za poprzedni sezon (dzięki niemu mieliśmy LM i Le...), ale w tym sezonie to wrak bramkarza..

Karo(L)1981, 10.09.2017 15:00:55 - *.play-internet.pl

Wcześniej była gra co 3 dni i to przeszkadzało, bo piłkarze zmęczeni. Była przerwa na kadrę i miał być postęp w grze, ale go nie widać. Jak oglądam mecze Legii w tym sezonie, to w zasadzie wszyscy przeciwnicy grali lepszą piłkę od nas. Trener we wczorajszym meczu spróbował zagrać dwoma napastnikami i to był dobry pomysł...w następnym meczu też powinno tak być. Niestety nasi pomocnicy (znowu) nie stanęlina wysokości zadania, Pasquato nie potrafi czysto kopnąć piłki (następca Del Piero buahaha, Mouline to chyba najgorszy piłkarz Legii teraz - gra bez pojęcia, Kopczyński osłabia zespól już samą obecnością na boisku, Jodła powinien grać na środku tam gdzie jego miejsce), w bramce też przydałby się jakiś nowy zawodnik, bo Malarz i Cierzniak to nie ta półka. Obrona tradycyjnie już popełnia karygodne błędy. Chyba po raz najwyższa na świeżą krew na ławce trenerskiej!!! Legia grać...

slogan..., 10.09.2017 15:46:34 - *.dynamic.chello.pl

Generalnie rzecz biorąc nie wysilił się, powiedział slogan, bo wszystko jest w głowie ..... każdy problem i nie tylko ....

@kony, 10.09.2017 18:03:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

idz do szkoly nieuku. bande pajacykow szukaj u siebie w rodzinie. tylko pajac mowi ze deszcz pada a na niego leja cieplym moczem

wawa_kibic, 10.09.2017 19:42:34 - *.159

Banda przereklamowanych kopaczy bez ambicji. Kible myć a nie w piłkę grać

kony, 10.09.2017 20:04:34 - *.play-internet.pl

Nie ma czegoś takiego jak Legiunia,zapamiętaj jest Legia,a nie jakaś Legiunia.

Legia⚽️News, 10.09.2017 21:11:36 - *.112

Czas!na!zmiany!

AAA, 10.09.2017 23:23:34 - *.dynamic.chello.pl

Mam nadzieję że w niedzielę megaszydera z kopaczy,ale nie takie tam przyśpiewki pierdu pierdu tylko mega ogień.

Hugon, 10.09.2017 23:39:25 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Malarz ,co Ty obiecujesz Jędzy i Pazdanowi że oni tak do Ciebie uciekają jak przeciwnik atakuje Twoją bramkę.Weż im powiedz żeby biegli do przeciwnika nie do Ciebie,że na tym ta gra polega.

Ja, 11.09.2017 00:35:53 - *.centertel.pl

I znowu jada wszyscy po Malarzu, zapomnieli jak nam wybronil tyle meczow. Nie pamieta sie tych dobrych, tylko te zle chwile ;) ale napinac sie trzeba. Stal na lininii ptzy drugiej bramce? A czemu wogole dopuszczono do dosrodkowania? Przy Robaku conajmniej 2 naszych powinno byc... Ale dalej pierdol...ie na JM, bo to on gra za 11 w polu :) im sie ewidentnie nie chce, kolejna zagrywka pilkarzykow wobec trenera, jak przy Hasim :)

Afro, 11.09.2017 09:19:38 - *.static.nsti.pl

Jak usłyszałem "zamrożone premie" to od razu wiedziałem jaki obstawić wynik.

Do tych co bronią piłkarzy i trenera "bo kiedyś wygrali" to niech kupią mój stary samochód - kiedyś był naprawdę zaje***y!!!

Pozdro.

siemiatycze, 11.09.2017 15:46:00 - *.dynamic.chello.pl

Raczej w dupach leży problem, bo to właśnie tam wam się poprzewracało. Składacie jeden na drugiego, a ciężko znaleźć kogoś kto gryzie trawę od 1 do 90 minuty.

grzesiek do Ja, 11.09.2017 17:27:56 - *.centertel.pl

No tak z tym ze ja w swoim zyciu nie wiele meczow bez dosrodkowan widzialem. A tak przyspawanego bramkarza do linii to w Legii jak zyje to chyba nie widzialem. To juz antolovic wychodzil nawet tyle ze mijal sie z pilka...

mietek, 11.09.2017 21:36:18 - *.ssp.dialog.net.pl

Wasz problem nie leży w głowach, a w d*pach, w którym wam się najwyraźniej mocno poprzewracało. Tylko temu, że ta liga jest tak pokraczna, że mogłaby w niej grać drużyna Adamiaków, to tracimy tylko 2 punkty do lidera.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.