Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Piłkarze Legii po przegranej ze Śląskiem - fot. Mishka / Legionisci.com
Piłkarze Legii po przegranej ze Śląskiem - fot. Mishka / Legionisci.com
Sobota, 9 września 2017 r. godz. 21:39

Piłkarze o meczu ze Śląskiem

Kamil i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Inaki Astiz: W pierwszej połowie staraliśmy się odbierać piłkę w środku pola i grać z kontry. Mieliśmy parę sytuacji, ale brakowało nam spokoju w ostatnim podaniu. Kilkukrotnie mieliśmy sporo miejsca w środku pola. Pierwsza bramka była kontrowersyjna, a przy drugiej to ja nie najlepiej się zachowałem. Niepotrzebnie zrobiłem jeden krok do przodu. Na gorąco trudno powiedzieć, dlaczego przegraliśmy. Nie jesteśmy zadowoleni po takim meczu.

Na razie musimy pracować, żeby w następnym spotkaniu było lepiej. Myślę, że nieprawdą jest iż podeszliśmy do tego meczu zbyt pewnie. W każdym starciu naszym celem jest wygrana.

Jakub Wrąbel (Śląsk Wrocław): Zagraliśmy dobry mecz i dominowaliśmy przez całe spotkanie. Wydaję mi się, że po tym pojedynku nie musimy sobie pluć w brodę, iż nie zwyciężyliśmy wyżej. Mam nadzieję, że w następnych starciach nasza skuteczność będzie lepsza. Gra z Legią to sama motywacja. Wiedzieliśmy, jak grają mistrzowie Polski i skutecznie się im przeciwstawialiśmy.

Łukasz Madej (Śląsk Wrocław): Trenujemy schematy dośrodkowań i cieszy, że pokazaliśmy jakiś poziom poniżej, którego nie schodzimy. Można tylko się cieszyć, że znowu udało mi się zanotować asystę. Do przerwy przegrywaliśmy, ale to my prowadziliśmy grę. Chcemy grać szybko piłką i to nam wychodzi. Chwała nam za wygraną z Legią, bo to nieważne czy on jest w kryzysie czy nie, to takie zwycięstwa zawsze cieszą. Wyszliśmy na grę bardzo ofensywie i wygraliśmy.



Komentarze: (28)

Legia⚽️News, 09.09.2017 21:53:26 - *.6


Kibic, 09.09.2017 20:07 - *.dynamic.chello.pl
Jestem kibicem od wielu lat ale takiego dramatu nie widziałem nigdy. Wielcy piłkarze mają największe kontrakty w Polsce a grają jak dzieci na podwórku, nie mówiąc już o naszym trenejro który nadaje się do pierwszej ligi. Może to ja widzę inaczej ale ta drużyna jest po prostu bez przygotowania.

Legia⚽️News, 09.09.2017 21:54:27 - *.6

el (Śląsk Wrocław): Zagraliśmy dobry mecz i dominowaliśmy przez całe spotkanie. Wydaję mi się, że po tym pojedynku nie musimy sobie pluć w brodę, iż nie zwyciężyliśmy wyżej. Mam nadzieję, że w następnych starciach nasza skuteczność będzie lepsza. Gra z Legią to sama motywacja. Wiedzieliśmy, jak grają mistrzowie Polski i skutecznie się im przeciwstawialiśmy.

SlawaL, 09.09.2017 23:03:48 - *.centertel.pl

Kur*a jestem cierpliwy aledzisisj to był dramat Weźcie sie w końcu do robotyki stracicie cierpliwych kibiców

Legia grać qrwa mać !!!, 09.09.2017 23:48:03 - *.dynamic.chello.pl

Tu nie ma co pierd.olić, po prostu - Magiera i Miodulski wyp..rdalać!

W-wa, 09.09.2017 23:58:08 - *.dynamic.chello.pl

LEGIA na dobre i na złe.

(L)evy, 10.09.2017 00:04:38 - *.181.internetia.net.pl

TYLKO PUSTY STADION ! INNEJ DROGI NIE MA ! TRZEBA POWIEDZIEC W KONCU DOŚĆ !

Zajmon Szczecin, 10.09.2017 00:50:25 - *.191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dośrodkowanie leciało z 10 sek, czemu chłopie żeś się nie przesunął tylko stał w miejscu?!

Toni , 10.09.2017 01:28:34 - *.0pools.vodafone-ip.de

Cos czuje ze macie pilkarzyki ostro pojechane po rajtuzach w nastepnym meczu w Warszawie.
Rozumie gdyby nie bylo w klubie piniedzy ale za takie kontrakty co macie to powinniscie nie jeden dom dziecka utrzymac.W innym przypadku mam nadzieje ze porozmawiacie w koncu z kims na serio.Jak na mezczyzn zarabiajacych miliony przystalo.

Czesio, 10.09.2017 03:47:27 - *.127

Jak powiedział stary baca >> Mecz mozna wygrać, przegrać, lub zremisować.

Po mojemu byłoby chu*owo, gdyby istniała tylko jedna możliwość.

derwall, 10.09.2017 06:13:19 - *.117.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zdjecie samo mowi za siebie zawodnicy obrywaja od kibicow za nieswoje grzechy czemu ?czy zawodowy pilkarz moze zapomniec jak gra sie w pilke to rownie dobrze mozna by powidziec ze czlowiek moze zapomniec jak sie chodzi -nie tego nikt nie zapomina jak raz juz sie tego nauczyl -a wiec czemu obrywaja ?bo dalej jest rozwiniety parasol ochronny nad JM zwanym "legenda "tylko ze zapdzialy sie sciagi z oslawionej tzw polskiej szkoly trenerow *tak jak poprzedni czas na przygotowania do sezonu pokazaly ze popelniono bledy ,trenejro niewyciagnal wnioskow i mamy to co mamy ,aJM twierdzi ze dalej chce ciezko pracowac i dalej sie uczyc ,a wiec pytam czy nasz klub ma byc polem doswiadczalnym dla uczniakow "czytaj caly sztab szkoleniowy "a teraz cos do tych co tesknia za BL a cala wine zwalaja na DM ,gdy trenejro JM byl zatrudniany to kto byl prezesem ?

daro124, 10.09.2017 08:30:46 - *.centertel.pl

Ile ta rzenada będzie jeszcze trwać Panowie piłkarzyki

(L) , 10.09.2017 09:16:47 - *.centertel.pl

Astiz won! Twoja druga bramka, nic się nie nauczylas cipo... Moulin Won... Magiera nic nie ulepi bo z gówna się nie da...

Kami (L), 10.09.2017 09:57:30 - *.101.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

LEGIA GRAĆ KU*WA MAC !!!!!!!! WSTYD !!!!!! Zero ambicji . Poruszają się jak by się pierwszy raz widzieli na oczy . Tragedia !!!

Kibic L, 10.09.2017 09:58:48 - *.130.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Tercet Kopczyński, Mioduski, Magiera do pierwszej ligi Legiunię zabiera.

AAA, 10.09.2017 11:16:47 - *.dynamic.chello.pl

Won wuefisto!

Kosa, 10.09.2017 11:27:15 - *.proneteus.pl

Do psychologa cała drużyna. Magic też.

M3, 10.09.2017 12:07:13 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Kopczyński, Astiz, Pasquato powinni usiąść na ławie. Kopczyński na wypożyczenie lub out. Tragedia. A sędzie to c...el

sprite, 10.09.2017 13:27:57 - *.play-internet.pl

Leśny wróć !!!!!

Gocław, 10.09.2017 13:40:19 - *.play-internet.pl

Chrapek i Robak...
https://www.meczyki.pl/obrazki,65116

Pewniak, 10.09.2017 13:48:10 - *.centertel.pl

Odpusili walke z cra tez w dupe stawiam 100 ze umocza

majusL@legionista.com, 10.09.2017 14:16:33 - *.centertel.pl

Hallo piłkarzyki -pajacyki dumni jesteście z siebie?????

Jane, 10.09.2017 15:40:49 - *.play-internet.pl

Co wy sapiecie do Astiza??Piaty metr to pole do popisu dla golkipera,a nie sama linia bramkowa.Areczek jest spoko gość ale bramkarzem jest bardzo cienkim,to zmiennik Dusana i na bramce jest bieda aż piszczy bo Cierzniak jest tak samo cienki.

termos1986, 10.09.2017 17:12:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie chcecie Mioduskiego to wyłóżcie kasę i odkupcie Legię. Jak będziecie Panowie właścicielami klubu to będziecie zwalniać trenera i zawodników. A narazie to skupcie się ewentualnie na dopingu tzw. "Kibice sukcesu".

antyberg, 10.09.2017 18:02:24 - *.centertel.pl

Padaka, a nie gra!

Nie chcemy Mioduskiego, 10.09.2017 19:24:19 - *.dynamic.chello.pl

Żadnej kasy ten słup ITI nie wyłożył. Zacznij myśleć.

Kolega Astiza, 10.09.2017 20:32:29 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

Astiz super było się z Tobą pośmiać i poprzytulać bezpośrednio po meczu. Fajnie, że humor Ci odpisywał, mimo tego, że miałeś duży udział w tym, że w końcu wygraliśmy z Legią. Twój kolega rodak że Śląska Wrocław

Hugon, 10.09.2017 23:12:46 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Ludzie zobaczcie na powtórkach jak grają a raczej nie grają reprezentanci Polski Jędza i Pazdzioch .Uciekają od piłki pozwalają przeciwnikowi na spokojne rozegranie,uciekają do Malarza .A wszystkich przebił Jędzejczyk jak piłkę prowadził do naszej bramki Robak,piłka mu odskoczyła na 5 metrów Jędza miał do piłki 2 metry zamiast doskoczyć i zaatakować to uciekał do Malarza.To samo robi Pazdan w tym przypadku uciekał jak Piech strzelał z 20 metrów.Widać to na powtórkach ,dobrze by było żeby ci pseudo kopacze i Magiera obejrzeli sobie to dziwne zachowanie reprezentantów.

Lee, 11.09.2017 08:40:08 - *.jmdi.pl

Do drewall:
Kolego, zawodowi pilkarze, ktorzy byli w klubie zostali sprzedani w letnim oknie transferowym. W zamian do klubu przyszli amatorzy i emeryci, ktorzy maja jechane za brak ambicji. Trener JM ribi co moze, ale co ma zrobic jak znowu musi na sile przerebiac defensywnych pomocnikow na rozgrywajacych. Jak to sie ladnie mowi z gowna bata nie ukrecisz. Nawte jakby tu przyszedl Mourinho czy Ancelotti to i tak z tym dnem pilkarskopodobnym nic by nie osiągnął. Wuec ogarnij sie i trz co robia kopacze na boisku. Przypomne tylko, ze w doroslej pilce trener nie jest od tego, zeby 30 letnich patafianow uczyc prosto kopac i przyjmować pilke tak, zeby nie trzeba bylo jej gonic przez pol boiska.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.