Sandro Kulenović - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Debiuty Kulenovicia i Sulleya

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Ruszyły rozgrywki włoskiej Primavery. W barwach Juventusu wystąpił Sandro Kulenović, który przebywał na murawie 65 minut. Z kolei w barwach Zemplinu Michalovce zadebiutował Sadam Sulley. Ghańczyk wyszedł w podstawowym składzie w potyczce z MFK Rużomberk. Z kolei w I lidze na murawie spotkali się Miłosz Kozak i Michał Suchanek w rywalizacji Górnika Łęczna z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Konrad Michalak (Wisła Płock) - od 60. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Zagłębiem Lubin
Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) - od 90. minuty w wygranym 3-1 meczu z Wisłą Kraków

Vamara Sanogo - od 62. minuty w przegranym 0-1 meczu z Odrą Opole

Mateusz Hołownia (Ruch Chorzów) – 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Olimpią Grudziądz
Miłosz Kozak (Podbeskidzie Bielsko-Biała) – od 65. minuty w przegranym 0-1 meczu z Górnikiem Łęczna
Mateusz Leleno (Puszcza Niepołomice) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Chrobrym Głogów
Radosław Majecki (Stal Mielec) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Rakowem Częstochowa
Michał Suchanek (Górnik Łęczna) - od 65. minuty w wygranym 1-0 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała

Słowacja
Zemplin Michalovce
Tin Matić - nie grał w przegranym 1-2 meczu z MFK Rużomberk
Sadam Sulley - do 85. minuty w przegranym 1-2 meczu z MFK Rużomberk

Włochy
Sandro Kulenović (Juventus Primavera) - do 65. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Bologną