Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Sandro Kulenović - fot. Woytek / Legionisci.com
Sandro Kulenović - fot. Woytek / Legionisci.com
Poniedziałek, 11 września 2017 r. godz. 06:55

Wypożyczeni: Debiuty Kulenovicia i Sulleya

Fumen, źródło: Legionisci.com

Ruszyły rozgrywki włoskiej Primavery. W barwach Juventusu wystąpił Sandro Kulenović, który przebywał na murawie 65 minut. Z kolei w barwach Zemplinu Michalovce zadebiutował Sadam Sulley. Ghańczyk wyszedł w podstawowym składzie w potyczce z MFK Rużomberk. Z kolei w I lidze na murawie spotkali się Miłosz Kozak i Michał Suchanek w rywalizacji Górnika Łęczna z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Ekstraklasa
Konrad Michalak (Wisła Płock) - od 60. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Zagłębiem Lubin
Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) - od 90. minuty w wygranym 3-1 meczu z Wisłą Kraków

I liga
Pogoń Siedlce
Adrian Małachowski – nie grał w wygranym 1-0 meczu ze Stomilem Olsztyn
Jakub Szrek – 90 minut w wygranym 1-0 meczu ze Stomilem Olsztyn

Zagłębie Sosnowiec
Rafał Makowski - do 90. minuty w przegranym 0-1 meczu z Odrą Opole
Tomasz Nawotka - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Odrą Opole
Vamara Sanogo - od 62. minuty w przegranym 0-1 meczu z Odrą Opole

Mateusz Hołownia (Ruch Chorzów) – 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Olimpią Grudziądz
Miłosz Kozak (Podbeskidzie Bielsko-Biała) – od 65. minuty w przegranym 0-1 meczu z Górnikiem Łęczna
Mateusz Leleno (Puszcza Niepołomice) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Chrobrym Głogów
Radosław Majecki (Stal Mielec) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Rakowem Częstochowa
Michał Suchanek (Górnik Łęczna) - od 65. minuty w wygranym 1-0 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała

Słowacja
Zemplin Michalovce
Tin Matić - nie grał w przegranym 1-2 meczu z MFK Rużomberk
Sadam Sulley - do 85. minuty w przegranym 1-2 meczu z MFK Rużomberk

Włochy
Sandro Kulenović (Juventus Primavera) - do 65. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Bologną



Komentarze: (24)

asss, 11.09.2017 07:11:42 - *.184.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jak to ?????? Koleś u nas nawet na ławkę się nie łapał a gra w 1wszym składzie Juve ????? Co się dzieje w tym klubie ?? Ktoś ogarnia w ogóle tych piłkarzy ?

marol, 11.09.2017 07:26:26 - *.centertel.pl

Asss- czasem lepiej nie odzywać się wogóle i udawać głupiego niż się odezwać raz i rozwiać wszelkie wątpliwości....Sam się ogarnij zanim cokolwiek napiszesz

Rafa(L), 11.09.2017 07:44:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

akurat popieram kolegę,u nas rezerwy a tu koleś łapie sie do składu Juve?

Do marol, 11.09.2017 07:47:16 - *.play-internet.pl

Hahah piekne podsumowanie pozdrawiam :)

Do asss, 11.09.2017 08:18:12 - *.centertel.pl

Ty tak na serio? Proszę, napisz że żartowałeś

Jasio, 11.09.2017 08:48:21 - *.play-internet.pl

Olaboga co sie dzieje! Pierwszy sklad w Juve, a u nas grzał Ławę. Co na to Barosz Ława?

Pawello, 11.09.2017 09:01:52 - *.cws.sco.cisco.com

słowo klucz "Primavera"

Byniek Marki Legiunia, 11.09.2017 09:54:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl

No pieknie, bedzie gorzej niz z Lewandowskim u nas koles nie lapal sie do rezerw a tu wskakuje zaraz do pierwszego skladu Juve. Zewlakow i Magiera do dymisji!

tom, 11.09.2017 10:17:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Łosie to było juve U-19:)

jo, 11.09.2017 10:20:05 - *.centertel.pl

asss - lepiej mądrze milczeć niż głupoty gadać...

Oczko, 11.09.2017 10:46:07 - *.centertel.pl

A primavera to nie makaron ?

Ława, 11.09.2017 10:47:51 - *.226

dementuję pogłoski

hahaha, 11.09.2017 10:51:50 - *.jmdi.pl

hahahha głupki Wy, czytać ze zrozumieniem !!! Potem chodzą tacy i pier***a kocopoly. Tak sie tworza plotki panowie

Legia, 11.09.2017 11:39:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Primavera to rezerwy Juventusu

Pablo777, 11.09.2017 11:57:01 - *.static.ip.netia.com.pl

Juventus Primavera to przecież nie Juventus Turyn - nie zdziwiła Was nazwa? :D :D :D

U-19

L, 11.09.2017 12:50:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ja się pytam kto jest za to odpowiedzialny facet nie łapie się bo za słaby na Polska ligę kartofle a a wychodzi i gra 65 minut w pierwszym składzie Juve to jest albo żart, prezes, band of Brothers i niestety mimo mojej całej sympatii do JM wyjazd

Krzeszczu, 11.09.2017 14:21:29 - *.cust.bredband2.com

Oj, widze ze sie "znafcy" niezle tutaj popisali swoimi ekspert-wypowiedziami. Niezle sie popisali....

mhm, 11.09.2017 19:15:24 - *.dynamic.chello.pl

No to z drugiej strony po co piszecie, ze zadebiutowal, skoro gral w druzynie dzieciakow. To on tak samo "debiutowal" w Legii, i na Chorwacji tez. W druzynach nastolatkow.

wrt, 11.09.2017 20:59:27 - *.play-internet.pl

po prostu Kulenovic wygryzł ze składu Higuaina

Zonk, 11.09.2017 22:37:13 - *.bb.sky.com

Primavera to wiosna.

Zonk, 11.09.2017 22:38:36 - *.bb.sky.com

Wy naprawdę myślicie że on w Juventusie Turyn zagrał?ha ha

90% , 11.09.2017 23:01:30 - *.centertel.pl

90% komentarzy na tej stronie (jak i w calutkim internecie) ma takich właśnie autorów i takie podłoże wiedzy, inteligencji, rozsądku i kultury jak rzeczeni eksperci.

L , 12.09.2017 09:45:02 - *.axadirect.pl

Jakościowo i techniczne zgaduje , że Primavera wciągneła by obecną Legie nosem , więc tak dziwi mnie to , że nie otrzymał szans w pierwszym zespole i wszyscy wiemy dlaczego , ulubieńcy Pana Trenera muszą grać :)

Sulley, 12.09.2017 19:59:05 - *.226

Sullay u nas nawet w rezerwach się nie łapał. Na Słowacji (wiem że to nie jakaś potęga) wychodzi w pierwszym składzie i choć jego drużyna przegrała to on został wybrany do 11 kolejki. Niezłe jaja.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.