Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Poniedziałek, 11 września 2017 r. godz. 09:13

Oceny legionistów za mecz ze Śląskiem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Wszyscy zawodnicy Legii otrzymali niskie noty za sobotni mecz we Wrocławiu. Najwyższą z nich uzyskał strzelec gola Jarosław Niezgoda - 2,9 w skali 1-6. Na drugim biegunie znalazł się Tomasz Jodłowiec z notą 1,6. W sumie oceniało 581 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 2,1.

Niezgoda 2,9
Malarz 2,4
Szymański 2,3
Pazdan 2,2
Sadiku 2,2
Nagy 2,0
Mączyński 2,0
Kopczyński 2,0
Astiz 1,9
Hlousek 1,8
Pasquato 1,8
Jędrzejczyk 1,7
Moulin 1,7
Jodłowiec 1,6



Komentarze: (21)

Zmartwiony John, 11.09.2017 09:27:28 - *.centertel.pl

Martwi mnie ,że wszyscy nad nami dominują.
:(

Jest źle.

tomiacab , 11.09.2017 09:39:47 - *.230

Miodek na co czekasz ze zwolnieniem Magiery? Jak długo będzie na niego czekała czołówka ligowej tabeli?

mietek, 11.09.2017 10:11:49 - *.emea.ibm.com

Czy - z uwagi na postawę zespołu - w tym sezonie można by do ocen dodać również zero?

Pucek, 11.09.2017 10:13:36 - *.play-internet.pl

A ja miałem nadzieję że Jacuś zrezygnuje sam... panie Darku zatrudnijmy trenera z prawdziwego zdarzenia a Magica dajmy do pomocy.

EBR , 11.09.2017 10:14:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Trzeba działać bo przecież punkty już nie będą dzielone i strata może być z czasem tak duża że nie zdołamy nadrobić.

Bubek, 11.09.2017 10:16:22 - *.centertel.pl

Miodek rozj3bales dobrą drużynę. Miały być transfery za miliony euro. Kim ma ten Magiera grać??

ekstraPrawieKlasa, 11.09.2017 10:22:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Też w złości obwiniałem Magierę ale kim on ma grać?!? Nie ma ani jednego lidera w tej drużynie. Zero! Nie ma żadnego zawodnika, dla którego z chęcią obejrzałoby się te mecze. Z Legii została po prostu zbieranina piłkarzy, którzy raz, że są słabi, a dwa, że nie potrafią zrobić zespołu i mają to najwidoczniej w dupie, bo są ciągle kur..a zmęczeni. To może, w taki razie, niech grają co dwa sezony?!?

@rek, 11.09.2017 10:24:00 - *.dynamic.chello.pl

do tomiacab
Może brachu DM jest mocno zapatrzony w stare produkcje filmowe Alfreda Hitchcocka... Jak pamiętasz, w jego filmach wpierw było "trzęsienie", a dopiero potem wszystko stawało się jaśniejsze i łagodniejsze... Hahahahaaaa... Pozdro (L)

Jacek, 11.09.2017 10:44:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Niezgoda za wysoko. Wkurza mnie ta jego nimowatosc. Ciagle gdzies jest zagubiony, zapatrzony, za pozno wystartuje do pilki, nie zdązy odegrac lub strzelic. Do tego zero, duze zero jezeli chodzi o walke i probe odzyskania pilki. Najlepiej jak spadnie pod nogi. Jodla w/g mnie skolei za nisko. Probowal cos robic i walczyl na pozycji, ktorą przydzielil mu Magiera. Natomiast Jedrzejczyk ponizej zera, niestety po raz kolejny.

Cvich, 11.09.2017 11:14:22 - *.206

Można przegrać, po walce, po ciężkim meczu. Ale to jest kryminał co oni grają. Magiera nic nie może bo piłkarzyki-pajacyki zapomnieli, jak się podaje na 3 metry piłkę. Ilość strat, niecelnych podań, przegranych pojedynków 1 na 1 zatrważa. Tragicznie wygląda też statystyka sytuacji bramkowych i strzałów. Nasza Legia nie kreuje gry, organizacji nie ma. Magiera nic tu nie zrobi bo jak im się nie chce, to co on biedny miś może zrobić???? Słabo, bardzo słabo.....

stary kibic, 11.09.2017 11:25:25 - *.dynamic.chello.pl

Wszyscy - poza Malarzem - ZA WYSOKO !!!
Niezgoda jeszcze musi nauczyć się techniki, zwłaszcza przyjmowania piłki i poprawić szybkość reakcji, pomocnicy muszą nauczyć się celnego podawania a obrońcy odpowiedniego ustawiania się ,krycia i sensownego wybijania piłki - szczególnie nasze "gwiazdy"....
A kopacz Sadiku to chyba powinien zostać przekwalifikowany na pomocnika bo w ataku nie istnieje !!!
Pomijam skład wystawiony przez trenera i taktykę gry - bo JM chyba zupełnie się pogubił !!! Wystawianie 7 piłkarzy defensywnych, powierzenie kreowania gry Pasqato , który jest zwyczajnie słabym piłkarzem oraz ustawianie Jodłowca na skrzydle to WIELBŁĄDY !!!!!

Zbig46, 11.09.2017 11:48:28 - *.dynamic.chello.pl

Kiedy zaczną grać poważnie.Kiedy zaaczną zbierać punkty???

mietek, 11.09.2017 12:39:16 - *.emea.ibm.com

@stary kibic: Z całym szacunkiem - ale tych wszystkich rzeczy to uczyć się mogą nasi juniorzy, a te patałachy już to powinny umieć.

No i pełna zgoda. Piłkarski oskar dla Magiery za wymyślenie unikatowego w skali świata ustawienia 4-4-2 z TRÓJKĄ defensywnych pomocników i BEZ żadnego skrzydłowego (choć dwaj byli na ławce).

R, 11.09.2017 13:04:45 - *.play-internet.pl

Co do nie których kibiców powiem to ze inne zespoły mają gorszych zawodników a potrafią zrobić kilka akcji i oddać strzały. Ale jak się wystawia 4 obrońców i 3 defensywnych z czego kopczynski to do niczego się nie nadaje too wy chcecie? ? To magiera trenuję piłkarzy a oni nie potrafią nic . Nie ma taktyki, nie ma siły, nie ma walki . Liga jest tak słaba ze my z taką grą jak teraz jesteśmy w czubie. To teraz sobie sami odpowiedzcie na pytania jaki poziom jest. W normalnej lidze z taką grą jak nasza to już byśmy zamykali tabele a magiera jest w czubie i szopen go trzyma tylko wszyscy widzą ze jest źle tylko nie on i magiera. Miał przerwę to teraz się tłumaczy ze nie było 8 piłkarzy. Kur.... ręce opadają bo co chwile coś mu przeszkadza. ..

Dede, 11.09.2017 13:17:28 - *.play-internet.pl

Magiera jest slaby. Juz na wiosne przygotowanie zespolu i taktyka byly z nim na bakier. Ludzie odszedl tylko wadis. Na wiosne nie mielismy napastnika wiec winic nie mozemy ze zespol oslabiony. A oslabiony bo wadis byl jak mistrz. Powiem tyle. Winicie miodka a przypomne wam kto sprzedal Niko i prijo to wasz gogus bogus a teraz krytykuje innych. Mowilem na poczatku ze pucharow nie bedzie jak zostanie wf dalrj trenerem. Popatrzcie czy inne zespoly maja lepszych piłkarzy nie nie maja ale maja trenera i dotego maja chceci do gry a nie tylko lans. Do tego debil robi takie eksperymenty ze niektorzy pilkarze juz mysla ze zaraz ich ten wfista na bramce postawi. Trzeba zmienic trenera i to jak najszybciej. Wi do zmiany dyrektor sportowy bo ten to juz do niczego sie nie nadaje.

mietek, 11.09.2017 13:35:31 - *.emea.ibm.com

@R: To na meczu z Cracovią trzeba wzorem z ligi hiszpańskiej pomachać Magierze białymi chusteczkami. Skoro Szopen zgrywa światowca, to powinien zrozumieć aluzję.

4444, 11.09.2017 14:04:01 - *.static.ip.netia.com.pl

Niko i prijowicz a następnie Odzidza to nie zostali sprzedani oni uciekli z naszej Leguni jak poznali dobrze Magiere

Juri, 11.09.2017 15:26:29 - *.adsl.inetia.pl

Fortuna,Sts,lv bet,totolotek itp.
Stąd takie wyniki.
Boniek ustawił całą ligę.
Ktoś na tym zbija dobre kokosy.

grzesiek, 11.09.2017 15:27:35 - *.arteria.pl

czemu najlepszy pilkarz- sebastian szymanski nie zagral od 1 minuty?
chociaz w sumie po co ma sie chlopak dolowac dyspozycja kolegow....
....

do EBR, 11.09.2017 15:33:25 - *.1

Ogarnij się koleś, czy kiedykolwiek Legia zyskała na podziale punktów? Rok temu? Dwa? Cztery?

siwy, 11.09.2017 21:18:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

co Wy, Magiera nie zrezygnuje sam. dostaje dobra kase, wiec poczeka az sami beda chciei sie go pozbyc on wtedy przytuli hajs

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.