Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Piątek, 13 października 2017 r. godz. 10:30

Nowe legijne graffiti: Warsaw Fans Hooligans (173)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Prezentujemy najnowsze prace legijnych grafficiarzy. Bardzo okazale prezentuje się nowa "produkcja" UZaLeżnionych - kilkudziesięciometrowe graffiti "Warsaw Fans Hooligans". Tradycyjnie nie podajemy lokalizacji prac.





przeczytaj więcej o:,


Komentarze: (27)

Japa, 13.10.2017 11:45:03 - *.centertel.pl

Mdłe i bez wyrazu ... wszystko na jedno kopyto ...
Wow, lał , och ach , cudo , miazga , :)))

Do japa, 13.10.2017 11:57:01 - *.play-internet.pl

Zamknij jape lamusie nie podoba ci sie to stworz wlasny lepszy projekt!!!!!

A5, 13.10.2017 11:59:20 - *.itsa.net.pl

japa-japa!

Japa do do japa, 13.10.2017 12:30:48 - *.centertel.pl

Sam jestes lamusem ! Nie jestem taki jak ty co pieje nad każdym wzorkiem. Nie podoba mi sie i koniec ! A ty wszystko łykasz jak pelikan , nieważne jak to wyglada byle aby kolory w miarę sie zgadzały . Nie nie zrobię lepszych bo sie na tym nie znam ale brawo tez nie bende bił tylko dlatego ze ktoś nasmarować cos na cegle ... szczekaj dalej dzieciaku

Robi10, 13.10.2017 13:03:12 - *.warszawa.vectranet.pl

Do Japa ; piszę się będę nie bende . Najpierw proponuję nauczyć się pisać poprawnie a dopiero potem pisać na forum .Bez napinki tylko Legia

oLaf, 13.10.2017 13:11:54 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

Super graffiti!!!

Jak komuś się nie podoba to niech pokaże swoje prace - chętnie zobaczę!

można to jakoś załatwić?, 13.10.2017 13:29:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

http://stadionowioprawcy.net/news/widzewiacy-zniszczyli-60-grafow-legii/

do Japa, 13.10.2017 14:27:05 - *.79

Niby jesteś starszym gościem, a zachowujesz się jak dziecko. Wylewasz swoje żale w komentarzach... Tak się nie zachowują dorośli ludzie. Zasada jest taka, jak ci się podoba- pochwal chłopaków, jak nie i do tego nie masz o tym pojęcia- zostaw to w spokoju albo podejdź do chłopaków z UZL na meczu i powiedz im to na żywo. To się nazywa mieć jaja.

można, 13.10.2017 14:29:04 - *.13-2.cable.virginm.net

997

P. , 13.10.2017 15:28:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Spytaj kolegow z rtsu

Arek, 13.10.2017 15:48:54 - *.free.aero2.net.pl

Ja tam jak się na czymś nie znam, to zazwyczaj się nie wypowiadam. Jednemu się podoba, drugiemu nie i tak już zawsze będzie. Wszystkim dogodzić chyba nie da rady.

Sebastian, 13.10.2017 16:09:37 - *.233

Widzew znowu nam grafy zamalował.Może by tak nasi malarze im grafy przestrzelili

Hubi 37 , 13.10.2017 16:23:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Zdjecie nr 1 miodzio

Sebastian , 13.10.2017 16:27:41 - *.play-internet.pl

Widzew znowu nam grafy zamalował. Może by tak nasi malarze im grafy przestrzelili

peterTST, 13.10.2017 16:51:29 - *.183

Mnie osobiście bardzo się podobają. Szkoda, że w moim regionie nie ma podobnych.

Do japa, 13.10.2017 17:15:36 - *.play-internet.pl

Sam jestes dzieciak i do tego lamus... Nie wiem gdzie napisalem ze mi sie podoba ale to fakt ze barwy sie zgadzaja i jest git. Proponuje wejsc na strone dziewczyn z k6 moze maja lepsze grafy... Ale chyba tylko na brulionie

Kuba , 13.10.2017 17:58:27 - *.centertel.pl

Fajne grafy! Brawo UZL !

WWA, 13.10.2017 19:37:09 - *.dynamic.chello.pl

LGK brawo!!!

Kajtek, 13.10.2017 20:27:01 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Do Japa - Japa czy to TY ? Ten Japa z lat 70/80 ?

K, 13.10.2017 20:32:45 - *.centertel.pl

W ciągu ostatnich kilku miesięcy żydy niejednokrotnie mieli własne grafy. Także o to się nie martwcie.

Japa do do .... , 13.10.2017 21:14:18 - *.centertel.pl

Przeczytaj gamoniu co teraz napisałeś ... masz kompleks dziewczyn z k6 skoro podajesz taki przykład ... dajcie muzyczkę jak zagrają tak zatańczysz . ..

Japa do Kajtek, 14.10.2017 02:25:30 - *.centertel.pl

Siemanko to nie ja :) ale Ciebie kojarzę Kajtus pozdro 90 w gore ! Oczywiście na szlaku :))

Wojtas, 14.10.2017 06:45:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl

1 i 2 super estetyka proste i na temat brawo :-)

Bialy1916, 14.10.2017 08:39:39 - *.dynamic.chello.pl

WFH najlepsze hasło na świecie, kozak UZL, dziękujemy! :)

Edek, 14.10.2017 14:31:39 - *.static.ip.netia.com.pl

Czemu WFS już nie malują? ich prace byly naprwde dobre, z pomyslem nie na jedno kopyto

Hu(L)it, 14.10.2017 17:00:01 - *.205.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

E(L)egancko!

Czili czaj, 14.10.2017 22:15:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do chlapania i zamalowywania żydoskich grafów używamy takej ekipy Łks , oni Widzewkowi ciągle coś niszczą . Ale nie dostaną od nas ani jednego browara , bo sie całkiem spiknęli z kartoflami . A teraz Amika też może częściej odwiedzać Łodziaków i może się jeszcze zdarzyć , że Żydzew pożałuje swojej ,,tradycyjnej" niechęci do nas (L) , bo poczuje się bardzo samotny w Łodzi . Nasze grafy są fantastyczne , a jak któryś chce czegoś nowego , strasznie skomplikowanego , to niech sam zrobi trójwymiarowe , hologramowe , ruszające się i świecące grafy , jakich nawet Matejko i Rembrant by nie zrobili . A czarnuchy i pejsate jeszcze dłuuugo nie wejdą do ekstraklasy , całe lata dziesiąte mają ,, na boku '' , tyle że sie nie rozpadli . Nawet NASZ Franek ( bo to Legionista , tylko za gupi , żeby o tym pamiętać ) wam nie pomoże . Baj baj , chamy co nie czytacie książek .

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.