Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Kasper Hamalainen i Michał Pazdan - fot. Mishka / Legionisci.com
Kasper Hamalainen i Michał Pazdan - fot. Mishka / Legionisci.com
Wtorek, 19 września 2017 r. godz. 10:33

Oceny legionistów za mecz z Cracovią

Woytek, źródło: Legionisci.com

Kasper Hamalainen otrzymał najwyższą notę za niedzielny mecz z Cracovią. Występ Fina oceniliście na 3,7 w skali 1-6. Minimalnie niższe noty uzyskali Michał Kucharczyk i Arkadiusz Malarz. Najniższą ocenę przyznaliście natomiast Cristianowi Pasquato. W sumie oceniało 648 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,1.

Hamalainen 3,7
Kucharczyk 3,6
Malarz 3,5
Moulin 3,3
Astiz 3,2
Nagy 3,2
Pazdan 3,1
Sadiku 2,9
Jędrzejczyk 2,8
Hlousek 2,8
Niezgoda 2,8
Kopczyński 2,8
Mączyński 2,7
Pasquato 2,5



Komentarze: (12)

Leron, 19.09.2017 11:05:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zdecydowanie za wysoka dla Moulin, który dostaje 3,3 po fatalnym meczu ... Malarz 3,5 po tym jak 2 razy poważny błąd przy wyjściu.

xyz, 19.09.2017 11:23:05 - *.94

Moulin 3,3? On byl najslabszy na boisku, co nawet sam Smokowski przyznal. Widac jak niektorym bramka zaburzyla widzenie.

Stasiek, 19.09.2017 11:25:27 - *.isp.bjm.pl

Skład na Jagiellonię bez tego Pasquato i Sadiku dawać Kucharczyka,Szymańskiego i Niezgode

Mat, 19.09.2017 13:34:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Co sie stalo z cyklem kopala ekstraklasa ?

(L)uis, 19.09.2017 14:28:10 - *.223.ipv4.supernova.orange.pl

Dla mnie najtragiczniejszy Mąka. Nie mogę juz na niego patrzeć

6, 19.09.2017 16:10:17 - *.internetia.net.pl

ŚREDNIA KADRA ZESPOŁU - TO I ŚREDNIE JEJ OOCENY - PANIE PREZESIE PO ZIMOWYM OKNIE TRANSFEROWYM CZEKAMY NA KADRĘ NA POZIOMIE 6

Doki, 19.09.2017 16:47:28 - *.play-internet.pl

Na Pasquato i Sadiku przykro patrzeć. Takie drewna kupione po 1 mln euro to jest skandal. Zawsze za późno, za wolno, za mocno...Nie trafiamy już z transferami i mamy efekty w postaci gry, której nie da się oglądać..

szemrany, 19.09.2017 18:02:08 - *.dynamic.chello.pl

Ktoś grubo przytulił za to że zostały kupione takie ogony jak Pasquato,Sadiku,Berto i Chukwu.Co do Mączyńskiego już tu kiedyś pisałem że jest to zwykły sabotażysta z Wisły.Czuwaj!

(L)andRover, 20.09.2017 12:48:06 - *.static.ip.netia.com.pl

Dawać Polaków... Młodych... Nie Paskłatów i innych Sadików... Nie słabego Mączyńskiego... To trochę śmieszne, Sadiku + Mączyński = 2,5 mln euro, nie dało się lepiej wydać tych pieniędzy?

do (L)andRover, 20.09.2017 13:53:17 - *.dynamic.chello.pl

W niedziele w canale+ był odpowiedzialny za te transfery. Mówił i wychwalał się pod niebiosa jakie to on pieniądze dla Legii zarobił tylko zapomniał powiedzieć ile kasy Legia umoczyła przez jego interesy

łysy, 20.09.2017 18:36:22 - *.wroclaw.dialog.net.pl

No i co pajace ! Michał king !!!

grzesiek, 20.09.2017 19:04:33 - *.centertel.pl

Co sezon to nizsze te noty......

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.