Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Sobota, 23 września 2017 r. godz. 12:28

Oceny legionistów za mecz z Ruchem Zdzieszowice

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za czwartkowy mecz w Opolu przyznaliście Sebastianowi Szymańskiemu. Występ skrzydłowego oceniliście na 4,3 w skali 1-6. Zdecydowanie najgorszą notę otrzymał Daniel Chima Chukwu - 1,5. W sumie oceniało 345 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 2,9.

Szymański 4,3
Sadiku 3,5
Dąbrowski 3,3
Kucharczyk 3,2
Żyro 3,1
Kopczyński 3,1
Cierzniak 3,0
Broź 3,0
Szczepański 3,0
Moneta 2,8
Niezgoda 2,6
Mączyński 2,4
Pasquato 2,1
Chima Chukwu 1,5



Komentarze: (11)

@rek, 23.09.2017 12:36:34 - *.dynamic.chello.pl

Brawo Młody... Oby tak dalej... Pozdro (L)

hhh, 23.09.2017 12:48:50 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

czukfu i paskłato za wysoka ocena

Ponura rzeczywistość , 23.09.2017 13:00:27 - *.internetia.net.pl

Dodałbym jeszcze do ankiety specjalną opcję do ocenienia obecnej kadry Legii i dokonanych transferów - Moja średnia ocena obecnej kadry to 3,5 transfery 2,5 , Szału niestety niema . Dopóki właściciel nie Legii nie zdecyduje się wyłożyć poważnych pieniędzy na poważne transfery Legia będzie bić się w czoło w kiepskiej Ekstraklasie .

(L), 23.09.2017 13:06:02 - *.play-internet.pl

Zgadzam się z notą dla chukwu, ale niewypał transferowy, piłki nie potrafił przyjąć, same straty

Bear, 23.09.2017 13:10:06 - *.55.ipv4.supernova.orange.pl

Chukwu trzyma poziom.

łysy, 23.09.2017 15:12:30 - *.adsl.inetia.pl

No i gdzie ci wszyscy oponenci Kucharczyka

poer face, 23.09.2017 15:27:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Już raz pisałem o tym. Nie ma sensu pastwić się nad piłkarzami pierwszego zespołu i trenerami. Całą odpowiedzialność za wyniki powinni przyjąć osoby odpowiedzialne za przygotowanie fizyczne. Do tej pory nie podają żadne ich personalia, ani nikt nie próbuje ich rozliczyć. Za kadencji albana i Czerczesowa ktoś wykonał super robotę a za Magiery wszystko spieprzył. Inna sprawa że teraz młodzi mają swoje 5 minut i to tylko od nich zależy czy je wykorzystają.Ciekawe czy ta sama ekipa przygotowywała młodych i starych.

grzesiek, 23.09.2017 15:32:12 - *.centertel.pl

Miodek za jakis czas sprzeda ten klub tylko pytanie komu? Chorwatom?

grzesiek, 23.09.2017 15:39:58 - *.centertel.pl

Redakcjo a moze tak z duchem kibicowskim oceniac pilkarzy po meczu "najgorszy pilkarz" i oceny ujemne. Dopóki nie zaczną grać jak na Legie przystalo?

syrenka, 23.09.2017 16:38:53 - *.centertel.pl

nie bardzo rozumiem tego użalania się nad trenerem Magierą...przegrał w lecie wszystko, zawodnicy się go nie słuchali...i co jeszcze? Jeśli widział, że polityka transferowa klubu mu nie odpowiadała powinien podjąć męską decyzję, a na treningi z " niegrzecznymi" piłkarzami..może powinien chodzić w asyście ochrony. Chcemy mieć trenera, który boi się zawodników? Ludzie!! Jak zwykle pozdrowienia z Konina!!

Legionista, 23.09.2017 16:45:55 - *.226

@poer face, Otóż to - Jedno jest ale :) Za Albana oraz Czerczesowa też nie było tak super jak mówisz - Legia Czerczesowa pod koniec nie miała sił. Legia Albana była fatalnie przygotowana do sezonu.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.