Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
2017-09-24  Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa, Michał Kopczyński - fot. Mishka / Legionisci.com
2017-09-24 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa, Michał Kopczyński - fot. Mishka / Legionisci.com
Niedziela, 24 września 2017 r. godz. 19:50

Jagiellonia Białystok 1-0 Legia Warszawa

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa niestety przegrała w niedzielę w Białymstoku z Jagiellonią. Jedynego gola zdobył trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry Fiodor Cernych, który popisał się bardzo ładnym uderzeniem z dystansu. Trzeba jednak przyznać, że w tej akcji obrona mistrzów Polski zachowała się w sposób katastrofalny. Jagiellonia nie pokazała nic wielkiego, a legioniści przegrali na własne życzenie.

Od początku spotkania lepiej prezentowali się piłkarze Legii, którzy zdecydowanie częściej utrzymywali się przy piłce. Pomimo tego brakowało klarownych sytuacji bramkowych. Dopiero w 11. minucie z dystansu huknął Michał Kucharczyk i udanie na rzut rożny piłkę wybił Damian Węglarz. Za moment z powietrza mocno strzelił Dominik Nagy, lecz Węgrowi zabrakło precyzji. Gospodarze po raz pierwszy przebudzili się nieco ponad kwadrans po pierwszym gwizdku sędziego. Zza pola karnego szczęścia spróbował Martin Pospisil i dobrze zachował się Malarz, odbijając futbolówkę w boczny sektor boiska. Z biegiem czasu legioniści nieco stracili impetu i do głosu zaczęli dochodzić podopieczni Ireneusza Mamrota. W 28. minucie znów zagroziła jednak Legia. Adam Hlousek podał po ziemi do Kaspera Hamalainena, a ze strzałem Fina na raty poradził sobie golkiper gospodarzy. Pojedynek był bardzo nierówny. Obydwie drużyny miały problemy z wymienieniem kilku dobrych podań. Ostatecznie do przerwy nie wydarzyło się nic ciekawego i utrzymał się wynik bezbramkowy.

W 52. minucie Fiodor Cernych wpadł w pole karne Jagiellonii, ale jego strzał bardzo słaby i spokojna interwencja Arkadiusza Malarza. Za moment odpowiedział równie mizernie Kucharczyk. Po godzinie gry było blisko, aby to Jagiellonia objęła prowadzenie. Z rzutu wolnego przymierzył Piotr Tomasik i piłka bardzo nieznacznie minęła lewy słupek. Gospodarze poczuli się pewniej. Po jednej z wrzutek ze stałego fragmentu gry nieco niedokładnie główkował Piotr Wlazło. Potem tempo gry zdecydowanie spadło. Nie oglądaliśmy żadnych ciekawych okazji. Teoretycznie częściej przy piłce byli legioniści, jednak niestety nic z tego nie wynikało. W 75. minucie Cilian Sheridan uderzył głową. Jednak zdecydowanie zbyt słabo i spokojnie bramkarz Legii. Za moment odpowiedział Dominik Nagy. Węgier huknął z ostrego kąta i zabrakło niewiele, aby otworzył wynik spotkania. W 87. minucie wszystkie niewykorzystane sytuacje zemścił się na legionistach. Fiodor Cernych popędził skrzydłem, zbiegł do środka i mocnym uderzeniem pokonał Arkadiusza Malarza.

Jagiellonia Białystok 1-0 (0-0) Legia Warszawa
1-0 Cernych 87

Jagiellonia: 96. Damian Węglarz - 22. Rafał Grzyb, 17. Ivan Runje, 16. Guti, 77. Piotr Tomasik - 21. Przemysław Frankowski (81, 9. Arvydas Novikovas), 6. Taras Romanczuk, 23. Piotr Wlazło, 26. Martin Pospíšil (90, 99. Bartosz Kwiecień), 10. Fedor Černych - 44. Łukasz Sekulski (62, 18. Cillian Sheridan).

Legia: 1. Arkadiusz Malarz - 55. Artur Jędrzejczyk, 34. Iñaki Astiz, 2. Michał Pazdan, 14. Adam Hloušek - 21. Dominik Nagy, 15. Michał Kopczyński, 75. Thibault Moulin (90, 11. Jarosław Niezgoda), 22. Kasper Hämäläinen, 18. Michał Kucharczyk (75, 53. Sebastian Szymański) - 99. Armando Sadiku.

żółte kartki: Runje, Tomasik.

sędziował: Bartosz Frankowski (Toruń).
widzów: 17 894.



Komentarze: (74)

SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY , 24.09.2017 19:54:34 - *.adsl.inetia.pl

Może w Mioduskim zbiesił coś pęknie...

Onyx76er, 24.09.2017 19:54:51 - *.dynamic.chello.pl

Oddajcie pieniądze ... złodzieje

Konrado, 24.09.2017 19:54:53 - *.dynamic.chello.pl

Jędza dramat!!!

Kazek, 24.09.2017 19:55:17 - *.117

Jozek out

d2b90, 24.09.2017 19:55:23 - *.static.ip.netia.com.pl

Jędrzejczyk dzieki za straconego gola....

dno, 24.09.2017 19:56:04 - *.dynamic-zab-02.vectranet.pl

DNO TOTALNE parodia jedrzejczyk jak taki beznadziejny ze jak mu mozna dac zarabiac ze 100 tys za taka gre od miesiaca,wypier...... pol druzyny ktora sie ie nadaje i zrobic raz a dobrze transfery a nie wieczne oszczedzanie.JEDRZEJCZYK KOPCZYNSKI MOULIN TO JEST PORazka.

Leron, 24.09.2017 19:56:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mimo przegranej warto podkreślić że gra wyglądała dużo lepiej. Brakuje jeszcze tego czucia pod koniec akcji. Natomiast po raz kolejny podkreśle, że Malarz się nie nadaje. Przywiązany do lini, nie wychodzi do wrzutek ... gra nogami też pozostawia dużo do życzenia co widać jak przeciwnik podchodzi wyżej. Cenię Arka za charakter ale potrzebujemy na dziś lepszego bramkarza.

ro(L)nik, 24.09.2017 19:56:45 - *.sta.asta-net.com.pl

ta banda kopaczy nie zasługuje na to, aby nosić koszulkę z eLką w kółeczku na piersi!! Ile jeszcze będą poniżać NASZ klub?!

łysy , 24.09.2017 19:56:57 - *.adsl.inetia.pl

W tej akcji Cernycha nie obrona, tylko lebiega Jędrzejczyk !!!

Marcin77, 24.09.2017 19:57:39 - *.range86-188.btcentralplus.com

Przegrali, ale w koncu dalo sie na to patrzec

Miras, 24.09.2017 19:58:08 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Jędza oddaj opaskę kapitana, a najlepiej kasę, którą pobierasz niezasłużenie.

krasnal, 24.09.2017 19:58:20 - *.168.ipv4.supernova.orange.pl

Mam nadzieję że w następnym meczy nie będzie w składzie Jędzy Malarza i Mulena

Avatar, 24.09.2017 19:58:45 - *.dynamic.mm.pl

Boże weź tego muła czy jak mu tam a i jeszcze jedze i malarza dziękuję.

Zielarz , 24.09.2017 19:59:02 - *.20.threembb.co.uk

Dobrze było tylko bramek ni ma

Sebek, 24.09.2017 19:59:36 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Brawo Jędrzejczyk patafianie za asystę przy bramce.Weź ty lepiej drewniaku odejdź z Legii i nie przynoś więcej wstydu chłopku małorolny

Kibic L, 24.09.2017 19:59:56 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Nie mogło skończyć się inaczej skoro grał Kopczyński. Ja nie twierdzę, że on jest personalnie odpowiedzialny za tą porażkę, ale jego obecność na boisku to wzmocnienie przeciwnika. Po drugie powiem tak: z tej drużyny nikt już nic nie wyciśnie, ani Romeo, ani Jozak, ani żaden inny kozak. Po tej drużynie powinny tylko zostać bramki. piłka i boisko. Cała reszta to szrot. Do wymiany, im szybciej tym lepiej.

Wo(L)a, 24.09.2017 20:00:12 - *.play-internet.pl

Ale mnie wku***ł ten usmieszek Astiza po meczu!!! Normalnie zaraz wyjde z siebie!!

TZTRE, 24.09.2017 20:00:26 - *.dynamic.chello.pl

Jędrzejczyk won z Legii !!!!!!!!!!!!!! Najgorszy zawodnik W KAŻDYM od przeszło pół roku.

Obiektywny, 24.09.2017 20:00:27 - *.18

Z tego co widać problem poszedł w kierunku "kto rządzi" a nie "kto trenuje" (L)egię.

Wronkie, 24.09.2017 20:00:28 - *.centertel.pl

Jozak do zwolnienia. "Mulę" po pierwszej połowie był do wymiany. Ten człowiek w następnym okienku powinien zmienić pracodawce na FC Szmacianka, bo jest tak marny, że szkoda słów. Naprawdę zaczynam myśleć, że oglądanie "spektaklu" z udziałem naszych skórokopów jest marnowaniem własnego czasu oraz szarpaniem swoich nerwów.

ja, 24.09.2017 20:00:42 - *.dolnoslaska.policja.gov.pl

Dno. Czy nas nie stać na napastnika i rozgrywającego? Tęsknie za Niklicem. On by dziś machnął hat tricka. Jak mogliśmy się go pozbyć. Sadiku baaardzo słaby. Po co Niezgoda 2 minuty przed końcem? Panowie gracie totalny piach!

Pytanie..., 24.09.2017 20:01:16 - *.22

Czy tego patałacha Jedrzejczyka to ktos posadzi na ławce? Razem z francuzem najlepiej.

Vito de Vito, 24.09.2017 20:01:26 - *.189.ipv4.supernova.orange.pl

Za chu...owi, żeby choć zremisować z Jagiellonią Białystok? A więc również za chu...wi na granie w Legii. Dramatycznie proste! Zwłaszcza ci z kelnerów, co ryli pod trenerem JM. I co teraz, piłkarzyki?!

Legia jest naga a MIODUSKI NIEMA POJECIA O FUTBOLU, 24.09.2017 20:01:40 - *.dynamic.chello.pl

Przepraszam Mioduski mowi ze to nie jest ryzyko zatrudnic takiego trenera. A zreszta to sa Mioduskiego pieniadze. A druzyna cala do wymiany to nie sa pilkarze na Legie

@rek, 24.09.2017 20:01:45 - *.dynamic.chello.pl

Po raz kolejny przysłowie jest prawdą, iż piłka nożna jest grą błędów... Jeden błąd Jędzy zadecydował o tym, iż zamiast remisu mamy przegraną... Pocieszające jest to, iż widać poprawę stylu gry... Jest dużo gry z pierwszej piłki, jest pressing i niezłą gra kombinacyjna... Nie rozumiem jednak, czemu nie grał Niezgoda, zamiast Sadiku, bo atak ponownie nie istniał... Lewa strona zagrała na mocną "5" (Hlousek/Kuchy) i całkiem poprawnie o dziwo zgrał Kopczyński... No cóż, bramka Cernycha padła po błędzie Jędzy, co nie zmienia faktu, iż sama bramka to tzw. "stadiony świata"... Walczymy dalej (L)egio... Widać zaangażowanie i poprawę stylu gry... Pozdro (L)

Paweł, 24.09.2017 20:01:49 - *.dynamic.chello.pl



Astiz morda roześmiana i zadowolona gdyby wygrał 100mln.

po meczu,a przegrał !!!

Z takimi piłkarzami nie da się nic ugrać !!!

Mecenas 1, 24.09.2017 20:01:56 - *.dynamic.mm.pl

Panie prezesie ...
Panu juz dziękujemy...
30 lat za Legia ale jeszcze nigdy nie było mi tak wstyd za nia...
Po prosty wstyd.
Nie zasłużył pan by byc prezesem mojego Ukochanego Klubu...
Jest pan nikim...
i kim jest jozak?
Dno dna...
Kocham LEGIE ...
Ale pana juz dzi przestalem szanowac...
A nawet juz tolerowac...
Jest pan gorszy od iti ...
Niech pan sprzeda LEGIE ...
Komus, komu na niej zależy...
Miodulski jestes dla mnie juz nikim..

Legionista75, 24.09.2017 20:02:31 - *.centertel.pl

Promotor młodzieży. Przynajmniej podaniami trochę zaczęli grać. Jedza prawdziwa nędza. Moulin słabo. Trener musi zrezygnować z paru grajkow nawet za cenę mistrzostwa i wprowadzać młodych którzy będą trawę gryźć za Legie.

(L)egioner, 24.09.2017 20:02:35 - *.12-1.cable.virginm.net

Jak to możliwe,że takie coś jak ten paralityk Nędzejczyk zarabia 850 K rocznie?Biorąc pod uwagę jego "formę" w ostatnich miesiącach(!!!) nie dziwią już tak bardzo wyniki Naszej ekipy...To chyba dobry moment "Artur",żebyś sobie zafundował przetokę mózgową.

Zibin55, 24.09.2017 20:03:45 - *.play-internet.pl

Szkoda, mecz w wykonaniu naszych taki sobie ale gdyby nie idiotyczne zagranie Jedrzejczyka byłby 1 punkt. Kucharczyk jako zmiennik, Nagy dopiero po zwyzce formy na boisko, Szymański za późno wprowadzony, w drugiej połowie zapomnieli ze tak jak w pierwszej grać trzeba na jeden kontakt itd itd itd......

Karo(L)1981, 24.09.2017 20:03:48 - *.play-internet.pl

Szlag człowieka trafia...Jaga nic nie zagrała, u nas jakiś postęp w grze, szczególnie gdy udało się zagrać trzy, cztery podania w pierwszej piłki. Brakuje niestety wykończenia akcji, Nagy przewraca się co chwila, jakieś głupie straty w środku boiska Moulina i reszty grajków. Trener przysnął ze zmianami. Po stracie gola nagle sobie zawodnicy przypomnieli o szybkim graniu w piłkę...ogólnie jestem wkur...ny, bo już to troszkę lepiej wyglądało, a niestety skończyło się fatalnie!

JORDAN, 24.09.2017 20:03:52 - *.dynamic.chello.pl

https://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/712577/legia-warszawa-wysyla-swojego-skauta-do-rumunii-trzech-zawodnikow-pod-lupa

Przeczytajcie sobie choc takich artykulow bedzie wiecej.
Chyba juz widzicie jak wygladac bedzie polityka mioduskiego?!
Skupowanie rokujacych malolatow z calej Europy kiedy sa jeszcze warci butelke wodki. Cudotworca Jozak jako spec od mlodziezy bedzie z nich robil brylanty warte miliony ktore beda trafiac do kieszeni mioduskiego a dobro Legii w postaci jej potegi sportowej bedzie na ostatnim miejscu. Powodzenia!

es, 24.09.2017 20:05:14 - *.play-internet.pl

Kolejna bramka Jędzy. Patrzę na niego i sobie myślę, że mu się przestało chcieć grać. Ława!

Biała Łapa, 24.09.2017 20:05:37 - *.dynamic.chello.pl

Swoją nieroztropną interwencją w 87. min. meczu Jędrzejczyk zniweczył cały wysiłek drużyny. Nonszalancja i brak przewidywania.
Sama drużyna, jako taka, zagrała poprawnie. Jednak naszą najsłabszą stroną była nieskuteczność oraz brak zdecydowania w sytuacjach podbramkowych (Hama, Nogy).

Sinak, 24.09.2017 20:05:52 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

Brawo Jedza!!!

benio, 24.09.2017 20:06:31 - *.adsl.inetia.pl

Jędrzejczyk won z Legii . Za błędy co robisz i jak grasz wynocha raz na zawsze. Malarz dłużej wprowadzać piłki już nie potrafi??????? I tak zawsze źle . Juniorzy by was ograli. Dlaczego na ławce siedzi Niezgoda. Powinniśmy grać na dwóch napastników.Chcieliście go a teraz chłopak się zmarnuje. Kopczyński co ty grasz chłopie. bryndza totalna.

Andrzej, 24.09.2017 20:06:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Nie rozumiałem Magiery i Bożina tez nie rozumiem czemu ku.. nie robią zmian.
Czy tylko w przypadku kontuzji zmianę można robić. Wchodzi zawodnik który ma napewno więcej siły.

Kolejna bramka Sulleya na Słowacji.

Maliniak, 24.09.2017 20:07:30 - *.dynamic.chello.pl

Dobrą opcja będzie zainwestowanie w koszykówke albo hokej.Nie ma po co wydawać już funduszy na piłkę bo nie ma drużyny.Upadek jest widoczny z kosmosu a z bliska patrząc na ten klub mozna mieć samobojcze mysli.oby choć stadion ocalał.

Afro, 24.09.2017 20:08:18 - *.dynamic.chello.pl

... zamiast "mocnym uderzeniem pokonał Arka Malarza" powinno być "po kiksie Jędzrejczyka, piłka spadła pod nogi Czernycha, który z łatwością ograł Kopczyńskiego i mocnym......"

Lol, 24.09.2017 20:08:52 - *.centertel.pl

No i gdzie ten koniec kryzysu

Brendzlo, 24.09.2017 20:09:26 - *.dynamic.chello.pl

Młody , 24.09.2017 20:09:57 - *.centertel.pl

Tego Jędzę - nędzę trzeba jak najszybciej sprzedać jak tylko będą chcieli takiego patałacha.

Piter20, 24.09.2017 20:12:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Niepotrzebna zmiana taktyki z wrzucaniem długich piłek w 2 połowie. Za dużo gry górą i przegrywanie pojedynków. Było więcej walki w środku pola o piłki a mało gry. Malarz za mocno wyszedł z bramki, od tak doświadczonego bramkarza powinismy oczekiwać więcej. Sadiku to drugi Dwaliszwili. Niech stawia na Niezgodę i Szymanskiego w 1 połowach, a Sadiku na końcówki. Nie rozumiem czemu trener nie stawia na Cierzniaka i nie "buduje " obrony na nowo.

Bart, 24.09.2017 20:12:42 - *.dynamic.chello.pl

Ja sie pytam gdzie jest napastnik? Sadiku to parodia pilkarza. Takiego drewniaka, beztalencia i nieudacznika w ataku juz dawno nie mielismy. To co on wyprawia to kpina. On nawet do rezerw sie nie nadaje. Won do albanii pasc kozy razem z jedrzejczykiem moulinem i reszta baranow.

Lysy, 24.09.2017 20:13:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Zaraz zrozumiecie, ze to nie trener magiera, nie poprzedni zarzad byl problemem jeno nowy wlasciciel, jego wizja i kadra jaka zmontowal. Nie da sie rezerwami zdobyc pucharow, a rezerwami rezerw mistrza (w przypadku wyprzedazy zima i gry przedszkolem).

Witek, 24.09.2017 20:14:14 - *.dynamic.chello.pl




Astiz zadowolony po meczu usmiechniety,widać ,że jest w Legii dla kasy.

Nie chcemy takich zawodników w Legii !!!

Tdi, 24.09.2017 20:14:31 - *.centertel.pl

Siusiaku dramat, Muuuuulę koszmar, dobrze, że nie było Paskudo bo ten jeszcze lepszy.

Terry, 24.09.2017 20:15:56 - *.centertel.pl

Mioduski jak ci się podoba paka którą stworzyłeś miernoty? Z całego zaciągu tego lata grał raptem jeden... i lepiej żeby nie grał. Takiej nędzy jak ten Albania to nie mieliśmy chyba z przodu nigdy. Pamiętam ile narzekalimy dawno temu na Włodarczyka że nieskuteczny, ale on dochodzi do mnóstwa sytuacji bo był aktywny i szybki. Pamiętam jak narzekaliśmy ba Mięciela że depcze. Ale on z piłką przy nodze zawsze umiał kino obrońcę. Pierwszy dochodził do piłek przed obrońcami i nie miał problemy z przyjęciem piłki. Taki Prijo to nawet gdy nie strzelał bramek, zawsze nękał rywala. Wyprzedzał i był pierwszy przy piłce. Zgrywał, ciężko go było przepchnąć, cofał się po piłkę. Grał!!! A do czego na boisku służy ta nędza sadiku? !!!!!!!@ Józek stwierdził że u niego walczą więc mam nadzieję że długo nie zobaczę na boisku tej miernoty.

LOB, 24.09.2017 20:18:32 - *.dynamic.chello.pl

JĘDZA TO DNO TOTALNE..............WYPIER....AJ Z LEGII PSEUDO PIŁKARZYKU...........OD NIEGO WSZYSTKIE ZŁO W LEGII SIĘ ZACZĘŁO.........ODDAJ PIENIĄDZĘ !!!!!!!!!!!

Yohi, 24.09.2017 20:18:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Astiz jaki dobry humor miał...

do Legionista75, 24.09.2017 20:19:17 - *.245

Trawę to se mogą gryźć kozy u Besnika na pastwisku, tutaj są potrzebni kolesie z odpowiednimi umiejętnościami i odpowiednio przygotowani do gry pod każdym względem i w każdych okolicznościach.

Marek, 24.09.2017 20:20:00 - *.dynamic.chello.pl




Astiz dlaczego sie śmiejesz i jestes uradowany po meczu !!!

ostet, 24.09.2017 20:20:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kucharczyk i Jędrzejczyk zabierajcie ze sobą Chukwu i wynoście się do Żyrardowa!!!

ale jaj, 24.09.2017 20:22:01 - *.skranetcan.pl

a kopacze swoje zenada

Legia⚽️News, 24.09.2017 20:23:46 - *.181

Pomoć nowy trener w kontrakcie do 7 porażek to jusz 6 zostało,a po za tym Juzek nie ma doświadczenia bo by zagrał pucharowym składem ,napewno ten skład wypada u Juzka ,I bédzie stawiał na Młodych Legionistòw!

Legionista, 24.09.2017 20:25:19 - *.226

Ocena tego meczu - 1: Brak poprawy - podobno Jozak już odnowił zespół (tak Miodek mówił w wywiadach...), a ten mecz pokazał że nie... Zespół miał posiadanie piłki - no i co? Jak nie umieliśmy tego wykorzystać... Górnik zabrze ma najmniejsze posiadanie w Lidze... A jakie ma wyniki... Nasz mecz z Zagłębiem pokazał że wystarczy jedna akcja i wygrywamy... 2.Zmiany i rezerwowi: Sadiku- czemu jego trzymał? Czemu nie został zmieniony.... Z Niezgodą byśmy mieli większe możliwości niż Sadiku... Czemu nie wprowadzał zmian? Przecież dobrze nie zagraliśmy... Ten mecz był to wygrania, ale niestety trener zawalił i drużyna... Czemu Szymański nie wchodził? 3.Cofamy się - W tym sezonie gramy jak za pierwszego urbana... Szkoda słów na to...

grzesiek, 24.09.2017 20:25:50 - *.centertel.pl

Wyjazd z tym trenerem. Pokazal juz swoja klase wyatawiajac kopczynskiego. Brawa dla prezesa ktory opchnal vadisa za 2,5 mln euro z mysla ze bez niego jakos Legia da rade. No to faktycznie dajemy jakos rade. 6 pozycja w lidze po tak beznadziejnej grze to nie jest zle miejsce.

Arek, 24.09.2017 20:44:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Za tydzień powinien zagrać Broź. Jędza niech sobie usiądzie i odpocznie. A w końcu jaka to różnica, czy przegramy z Jędrzejczykiem, czy Broziem na prawej obronie?

DawidL, 24.09.2017 20:45:18 - *.dynamic.mm.pl

Mimo porażki najlepszy nasz mecz od dawna.Wreszcie dało się to oglądać.Najbardziej zabrakło ostatniego podania.Jedzą ładnie się popisał przy bramce.Mimo porażki mam wrażenie że wreszcie ruszyło to w dobrą stronę (L)

Wolfik, 24.09.2017 20:48:00 - *.dynamic.mm.pl

Do wszystkich, którzy winnego obecnego stanu rzeczy widzieli tylko i wyłącznie Magierę - zwróćcie uwagę, jakich zawodników mieliśmy na ławce w tym spotkaniu.
Do zimy jesteśmy skazani na takie spotkania, potem okaże się jak "wielką Legię" widzi Mioduski.

Serce mnie boli, że w pół roku rozwalono wszystko to, co budowano od 5-6 lat. Gratulacje dla zarządu (byłego i obecnego). To naprawdę trzeba umieć.

(L)evy, 24.09.2017 20:54:53 - *.181.internetia.net.pl

Mioduski stworzył z Legii paczkę sflaczałych parów bez jaj bez ambicji i charakteru. Wszystkich ,którzy mieli L w sercu a byli nieposłuszni wywalil.Taki o to efekt "rządów" sprzedawcy frytek .

1909, 24.09.2017 20:57:12 - *.promax.media.pl

I nie zmienia się nic... beznadziejny szans!!!!

Calbarro, 24.09.2017 21:03:50 - *.247.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jak zobaczyłem uśmiechniętego po meczu Astiza, to mi ręce opadły. Co to miało być? Tak się przeżywa porażkę?

Legionista75, 24.09.2017 21:08:58 - *.centertel.pl

A ja będę obstawial przy swoim że na boisku trzeba gryźć trawę nie będąc kozą .Wolę Legię składającą się z wychowanków bądź z tych co chcą grać i gryźć trawę za ten klub niż najemników z umiejętnościami którzy po pół roku odejdą do innego klubu dla lepszej kasy. Górnik Zabrze najlepszym przykładem bez gwiazd ale z piłkarzami którzy chcą coś osiągnąć za klub. Zawsze będę szanował Vuko,Radovica, niby zaciag ale zawsze L w sercu. Wychowankowie plus tacy ludzie i Legia będzie znowu wielka.

Kibic L, 24.09.2017 21:14:02 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Tak naprawdę jak to się wszystko ogarnie to nie ma się czemu dziwić. Kilka tygodni temu pan Mioduski w jednym z wywiadów powiedział, że jemu nie opłaca się zdobyć mistrzostw Polski! Jak widać swój pomysł wciela w życie z żelazną konsekwencją przy pomocy naszych tzw. futbolistów.
I niech nikt mi nie mówi, że zdanie wyrwane z kontekstu, bo nie ma takiego kontekstu w którym to zdanie miałoby jakikolwiek sens.

Jaca, 24.09.2017 21:23:52 - *.adsl.inetia.pl

Szkoda strzępić ryja... kibicuje Legii od 15 lat i pierwszy raz w życiu nie mogę patrzeć na taką "grę". Nie mam ochoty nawet obejrzeć meczu żeby się tylko nie wkur...ć...

olo, 24.09.2017 21:25:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Astiz po meczu uśmiechnięty od ucha do ucha !!!

spasiony, 24.09.2017 21:48:50 - *.as13285.net

@wolfik. Kolego, wlasnie chodzi o to, ze niczego nie zbudowano. Poza zdobywaniem trofeow w katastrofalnie slabej lidze jedynym trwalym dorobkiem ostatnich lat jest przerosniete ego legendy twittera Lesnodorskiego.

Nie ma zaplecza treningowego na europejskim poziomie, osrodka akademii, marka Legia nie przyciaga wartosciowych pilkarzy, transfery z sa wyceniane jak worek kasztanow (zupelnie slusznie zreszta, poza bramkarzami i to bardzo dawno temu zaden z bylych Legionistow nie zrobil furory za granica) itepe itede... To co widzimy teraz to 'reality check', banka pekla, sen sie skonczyl, jest odplyw i okazalo sie, ze to my plywamy bez majtek...

Krzeszczu, 24.09.2017 22:10:58 - *.cust.bredband2.com

@ spasiony: Swietne podsumowanie.
Pzdr

Winyl, 24.09.2017 22:30:18 - *.dynamic.mm.pl

Plakac mi sie chce jak patrze na gre Legii:( co z tym klubem sie dzieje? Z pol skladu do wymiany w przerwie zeby moglo cos ruszyc. Naprade jest mi wstyd za te wszystkie upokorzenia:( ale widocznie kopacza to nie przeszkadza. Wiecej jaj chlopaki. Wystawiacie tylko ten wspanialy klub na posmiewisko:( i tak zaden z nich to nie czyta a naeet jak by czytal to by sie nie przejal woec po ch.. ja to pisze w sumie? Żal:(

Bollo, 25.09.2017 11:29:19 - *.internetdsl.tpnet.pl

LEgia grac ku... do dupy wszscy w ty sezonie od zarzadu i piłkarze GRAC

SŁAWEK(L), 25.09.2017 21:06:48 - *.play-internet.pl

I znowu dało o sobie znać najdroższe drewno.. w Polsce.
Szkoda porażki bo na nią Legia nie zasłużyła w tym meczu.

kubakuba, 25.09.2017 22:17:34 - *.88.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Co musi zrobić Kopczyński aby go wypożyczyć do właściwego klubu (IV liga w Azerbejdżanie)?

Lutek, 26.09.2017 06:27:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Niezgoda ma na twarzy wypisane -mimoza

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.