Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Romeo Jozak - fot. Woytek / Legionisci.com
Romeo Jozak - fot. Woytek / Legionisci.com
Niedziela, 24 września 2017 r. godz. 20:20

Jozak: Dzisiaj dostaliśmy wielką lekcję

Mishka, źródło: Legionisci.com

Romeo Jozak (trener Legii): Gratuluję Jagiellonii zwycięstwa. Byli dzisiaj dobrze zorganizowanym zespołem i dobrze poprowadzonym przez trenera i sztab. Oczywiście jestem smutny, bo straciliśmy punkty. Początek był tak, jak chcielibyśmy grać. Przed nami dużo pracy. Dzisiaj dostaliśmy wielką lekcję.
Pierwszym moim zdaniem, kiedy wszedłem do szatni w przerwie było, że widziałem wiele meczów, w których przegrywały lepsze zespoły i nie chciałbym, żeby tak było dzisiaj. Tak się jednak stało. Jest kilka rzeczy, z których jestem po tym spotkaniu zadowolony, mimo że przegraliśmy. Z kilku oczywiście nie jestem zadowolony. Potrzebowaliśmy jednego gola, żeby wygrać i nie daliśmy rady.

Dlaczego dokonałem zmian tak późno? Kucharczyk dobrze wywiązywał się z zadań taktycznych, więc zdecydowaliśmy się poczekać ze zmianą. Patrząc teraz na mecz, można myśleć, że trzeba było dokonać zmian wcześniej, ale nie wszystko da się przewidzieć. Chciałem wprowadzić szybkiego zawodnika, który da dużo drużynie, ale się nie udało.

Mieliśmy kilka sytuacji w pierwszej połowie, ale brakowało wykończenia. Ważne, że widziałem intencje zawodników. Będziemy w najbliższych dniach mocno pracować nad wykończeniem akcji.



Komentarze: (131)

Leron, 24.09.2017 20:23:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Błagam tylko niech nie mówi o lekcjach. Był już jeden taki co dostawał ich całkiem sporo ...

JanP, 24.09.2017 20:24:05 - *.smgr.pl

Komedia, kim jest ten pajac

Wiola, 24.09.2017 20:24:17 - *.dynamic.chello.pl








Zimą musi być wyprzedaż! Im się nie chce grać!
Kupić nowych piłkarzy!



DRAMAT



L L L, 24.09.2017 20:26:09 - *.centertel.pl

won z Legii nieudaczniku

Krzeszczu, 24.09.2017 20:26:10 - *.cust.bredband2.com

Kurcze, jeszcze do niedawna byl tu taki jeden ktory tez dziekowal za lekcje....

Czesio, 24.09.2017 20:26:32 - *.245

Oooo!!! Następny co do Legii przyszedł na korepetycje

Maliniak, 24.09.2017 20:26:35 - *.dynamic.chello.pl

Wierze w Jozaka!!!Głęboko!!!!Wierze ze sam spier...li z tego klubu i na plecach wyniesie "Loczka"

True , 24.09.2017 20:27:05 - *.dynamic.chello.pl

Nauka trenera może być kosztowna w tym sezonie

dino, 24.09.2017 20:27:39 - *.vtelecom.pl

Która to już lekcja w tym sezonie, widocznie piłkarze to mało pojętni uczniowie.

Echhh, 24.09.2017 20:28:53 - *.dynamic.chello.pl

O czym ty mowisz!!!!!! Jaki trzeba miec zryty leb zeby sabotowac swoj wlasny klub wpuszczajac na boisko w pierwszym skladzie Jedrzejczyka i Moulina. Przeciez oni sami nam strzelaja bramki. No i wpuszczenie drugiego napastnika w "uwaga" 91 minucie. Szacun.

ryter, 24.09.2017 20:29:09 - *.dynamic.chello.pl

Lekcja nr 1. Temat: "Wyrzucenie Jędrzejczyka z Legii".

Ra(L)f, 24.09.2017 20:29:38 - *.dynamic.chello.pl


i tak to będzie wyglądać:
01.10.2017 o 20:00
Romeo Jozak (trener Legii): Gratuluję Lechowi zwycięstwa. Byli dzisiaj dobrze zorganizowanym zespołem i dobrze poprowadzonym przez trenera i sztab. Oczywiście jestem smutny, bo straciliśmy punkty. Początek był tak, jak chcielibyśmy grać. Przed nami dużo pracy. Dzisiaj dostaliśmy wielką lekcję.
15.10.2017 o 20:00
Romeo Jozak (trener Legii): Gratuluję Lechii zwycięstwa. Byli dzisiaj dobrze zorganizowanym zespołem i dobrze poprowadzonym przez trenera i sztab. Oczywiście jestem smutny, bo straciliśmy punkty. Początek był tak, jak chcielibyśmy grać. Przed nami dużo pracy. Dzisiaj dostaliśmy wielką lekcję.
22.10.2017 o 20:00
Romeo Jozak (trener Legii): Gratuluję Wiśle zwycięstwa. Byli dzisiaj dobrze zorganizowanym zespołem i dobrze poprowadzonym przez trenera i sztab. Oczywiście jestem smutny, bo straciliśmy punkty. Początek był tak, jak chcielibyśmy grać. Przed nami dużo pracy. Dzisiaj dostaliśmy wielką lekcję.

Smutna prawda;)

Bodo, 24.09.2017 20:30:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A ch...j z taką grą, drużyną, trenerem, prezesem...szkoda czasu i pieniędzy,zdrowia. Nie ma nic, ostatni gasi światło. Dobranoc

paukopulos(L)os, 24.09.2017 20:30:13 - *.154

...Chciałem wprowadzić szybkiego zawodnika, który da dużo drużynie, ale się nie udało... Szymański zmienił Kuchego! A Hamalainen , w drugiej połowie nie istniał. Widoczny brak napastnika.

Józek, 24.09.2017 20:30:42 - *.dynamic-zab-05.vectranet.pl

Ahh..ty romeo!! Nasz wybawco!!

@rek, 24.09.2017 20:31:28 - *.dynamic.chello.pl

Trenerze, piłka nożna to gra błędów... Jeden błąd Jędzy zadecydował o tym, iż zamiast remisu mamy przegraną... A może by tak na kilka spotkań posadził pan Jędzę na ławkę..? Pocieszające jest to, iż widać poprawę stylu gry: dużo gry z pierwszej piłki, pressing i niezła gra kombinacyjna... Najsłabszy nadal jest atak i tutaj nie rozumiem, czemu nie grał Niezgoda, zamiast Sadiku..? Lewa strona zagrała na mocną "5" (Hlousek/Kuchy)... Poprawnie zagrał Kopczyński, ale za to Mulin za dużo nonszalancji i strat... Trenerze: walczymy dalej... Jest już lepiej i wierzę w dalsze zaangażowanie i poprawę stylu gry... Pozdro (L)

lob, 24.09.2017 20:31:45 - *.dynamic.chello.pl

JAK BYM SŁYSZAŁ MAGIKA-PARALITYKA...CAŁY CZAS DOSTAJEMY JAKIEŚ LEKCJĘ.....LEKCJA z TRZEMA REPREZANTAMI POLSKI W SKŁADZIE, Z DWOMA BYŁYMI, Z JEDNYM REPREZENTANTEM FINLANDII, ALBANII I WĘGIER...KTO NAM UDZIELA TYCH LEKCJII ??? reprezentacja Niemiec, Brazylii czy Argentyny ??? Nie to druzyny z kiepskiej ligii Nieciecza, ŚLĄSK KURNIK ZABRZE I DZISIAJ JAGIELONIA..... to wszystko jest śmiechu warte...trener na chwilę, może do końca sezonu i wonnnnnnnnnnnnnn z LEGII...za takie wypowiedzi............

dex , 24.09.2017 20:32:43 - *.play-internet.pl

Ja nie chcę już nigdy na boisku widzieć Jędrzejczyka i Kopczyńskiego. Nigdy, nigdy, nigdy!!!

Szakal, 24.09.2017 20:34:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Efekt nowej miotły za nami. Teraz wracamy do rzeczywistości. To najsłabsza Legia od pół dekady.

Legionista, 24.09.2017 20:38:12 - *.226

"Chciałem wprowadzić szybkiego zawodnika, który da dużo drużynie, ale się nie udało. " Przekonałeś mnie :) To wina że mecz trwa 90 min... Trzeba to zmienić.... "Mieliśmy kilka sytuacji w pierwszej połowie, ale brakowało wykończenia. Ważne, że widziałem intencje zawodników. Będziemy w najbliższych dniach mocno pracować nad wykończeniem akcji.' Jak mieliście problemy to może było zmienić Sadiku :I Ten mecz jest twoją winą panie trenerze! Za póżno zmiany i to ty wystawiasz jedenastke... Potrenujesz rok i zostaniesz wywalony... Tylko zabieraj Miodka...

Kris, 24.09.2017 20:38:56 - *.77

1. Trzeba było zmienić muslima a nie Kuchego
2. Ciężko się to wszystko ogląda
3. Uciąć połowę wypłat, po ewentualnym zdobyciu MP wypłacić
4. Nastawmy się na PP bo MP to już nie dla Nas w ty sezonie
5. Zatrudnijcie Boba budowniczego to może od nowa zbuduje drużynę

(L)egionowo, 24.09.2017 20:39:45 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Od tego meczu to jest Twój początek końca. Brak pomysłu na trenowanie zespołu.Od zimowego okienka POWAŻNY nowy trener bo nawet pucharów nie będzie i walka w dolnej grupie z walką o utrzymanie. Ale zawsze zostanie że był trenerem Legii.

Domingosz , 24.09.2017 20:40:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Czemu oni i zapie.....ją na boisku tak cały mecz jak ostatnie 5 minut??????????

kolo, 24.09.2017 20:41:14 - *.102.ipv4.supernova.orange.pl

#Mioduskiout

Saska Kępa (L), 24.09.2017 20:41:27 - *.165.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Panie trenerze, z całym szacunkiem, ale piłkarską lekcję to można dostać w Lidze Mistrzów, a nawet w Lidze Europy - tam, to rozumiem. Ale w naszej beznadziejnie słabej Ekstraklasie???? Tutaj przy tym zapleczu, które ma nasza Legia nie tylko, że każda porażka, ale także remis powinny być traktowane w kategoriach dramatu. A tutaj tekst: dostaliśmy lekcję...i jak gdyby nigdy nic treneiro z Chorwacji zadowolony z siebie. Przecież z takim podejściem nie tylko, że nigdy nie dogonimy średniaków europejskich, ale stoczymy się na jeszcze niższy poziom niż dotychczas jesteśmy.

osa(L), 24.09.2017 20:41:39 - *.91.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ja wylądowałem po urlopie i ten też zanim na porządnie wystartować, to juz ląduje...
Nie dość ze deprecha popowrotowa, to widzę ze tu ten sam marazm, który pozostawiłem 2 tygodnie temu....
Jak zobaczyłem dzisiaj wyjściowy skład, to myślałem,ze z tym zwolnieniem Magiery mi sie przyśniło
LEGIA to nie miejsce na pobieranie lekcji!
Tu trzeba zapier..lac.arowno sztab jak i grajki.coraz bardziej przekonuje sie na danie szansy MŁODYM

zielik, 24.09.2017 20:41:55 - *.bb.sky.com

a ch.. ze przegrali a ch.. ze ale kur..miny zadowolonych pilkarzy po meczu zbijajacych piatki bezcenna

Pawel, 24.09.2017 20:43:55 - *.play-internet.pl

Pol roku pozniej: " gdy wszedlem do szatni to zobaczylem.." :)

Ciekawe czy w Mioduskim cos po tym meczu peknie i zmieni trenera.

ciajek, 24.09.2017 20:44:32 - *.ptim.net.pl

przestańcie tak jechać z naszymi zawodnikami,jak się nie podoba Kuchy . to znowu Kopa - dajcie tym chłopakom troche spokoju.

MatiCWKS, 24.09.2017 20:47:03 - *.centertel.pl

do zwolnienia !!!

(L)evy, 24.09.2017 20:47:49 - *.181.internetia.net.pl

Następny przyszedł do Legii po nauki i lekcje ...Mioduski co ty człowieczku robisz z Legią !!! Następnym razem na trenera zatrudnisz magazyniera ze Zdzieszowic?On przynajmniej miałby prawo powiedzieć ,że przyszedł pobierać lekcje trenerki w Legii !

Kobolt, 24.09.2017 20:48:26 - *.dynamic.mm.pl

Co za amator :/ Jacek jest lata świetlne przed nim. Darek popełnił błąd zamiast Pazdana wywalić dla przykładu to trenera wywalił.
@Krzeszczu vel @rek pozdrawiam V kolumnę ! czekam do konca sezonu jak PP bedzie jedynym trofeum. Kryzys nastąpił jak miał nastapic.

Ded4, 24.09.2017 20:48:34 - *.dynamic.chello.pl

Do tegp co napisalem dodam drewno w brance Ktoremu zona zalatwila robote. Byl sredniakiem zrobili z niego bramkarza mistrza polski a do tego brakuje mu wszystkiego nadrabia włosami postawionymi nq cukier brawo ty brawo ja

Be(L)fer, 24.09.2017 20:51:09 - *.dynamic.chello.pl

Za tydzień surowa lekcja od Ziemniaków. Oczywiście pała i na koniec brak promocji do następnej klasy..Panie Romeo był już taki jeden co zbierał ciężkie lekcje od innych..Nic Nas to nie nauczyło..

Romuś, 24.09.2017 20:51:47 - *.dynamic-zab-05.vectranet.pl

Romeo & Porażka

Toni , 24.09.2017 20:52:18 - *.0pools.vodafone-ip.de

Druzyna gra slabo.3 strzaly celne przez caly mecz.W ataku Sadiku zupelnie bezproduktywny.Wiele razy stoi na spalonym jak krowa na polu.Czemu nie gra Niezgoda skora strzela gole gdy tylko dostanie szanse?
Jedza ma wywalone na wszystko.Nagy mota sie z tymi zwodami zamiast oddac strzal gdy jest do tego okazja.
Mysle ze do konca roku tak bedzie z tymi slabymi pilkarzami.Raz wygramy raz przegramy i tak mocno w kratke.Jak w zime nie zrobi pan Mioduski wzmocnien do pierwszego skladu to na poczatku lutego juz bedzie wiadomo ze mamy po sezonie.
Slabo ta nasza Legia wyglada.Az oczy puchna.
Gdzie sie podzialy nowe nabytki Pasquato i Maczynski???

(S)ławek, 24.09.2017 20:53:45 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Te oczy i ten wyraz twarzy mówią , że w pierwszej lidze się odbudujemy.

wieLun, 24.09.2017 20:54:49 - *.adsl.inetia.pl

Jędrzejczyk i Moulin muszą sobie odpocząć co najmniej do wiosny

do dex, 24.09.2017 20:56:19 - *.dynamic.mm.pl

Dodaj moulina, niesamowicie obnizyl loty, jego straty irytują i są mega niebezpieczne. Jedzy nie poznaje jego gra to dramat i nie mozna patrzec ze jest spoko gościem i smieszkiem, dzis miał asystę

ben, 24.09.2017 20:57:18 - *.adsl.inetia.pl

Jedrzejczyk i Moulin to nawet do rezerw nie pasuja

Dickson Chotowski, 24.09.2017 20:57:21 - *.range109-145.btcentralplus.com

#mioduskiout

kiedy obiad, 24.09.2017 20:59:27 - *.play-internet.pl

to nie są juniorzy żeby pobieraćl lekcje, to są doświadczeni piłkarze zarabiający pieniądze, ci młodzi też, bo "talenty" to mają po 12-15 lat...
tu nie ma nikogo kto potrafi z zimną krwią wepchnąć piłkę do bramki...tak jak Nikolic...
w meczu robi się 3 zmiany, dlaczego Niezgoda nie wszedł za np. Hama w 65 min. ??? może on ma więcej zimnej krwi, a nie miękkie nogi ????

sympatyczny, 24.09.2017 21:02:00 - *.centertel.pl

Ludzie dopiero 2 mecze w lidze zagrała drużyna pod wodzą nowego trenera, a wy chcecie już go zwalniać. Cierpliwości i wytrwałości trochę. Dajcie Romeo czas na poukładanie drużyny. Jeśli do końca roku nie poprawią się wyniki i gra to proponuje wymienić kilku zawodników a nie znów trenera. Może już niektórzy piłkarze po zdobyciu kilku tytułów nie mają motywacji do dalszej pracy i gry w Legii?

Haydu , 24.09.2017 21:08:26 - *.dynamic.chello.pl

Trener jaki by nie był nic nie zdziała...
W pierwszej kolejności " przetrzepac" zawodników i tych którym na boisku nie zależy i nie walczą od kilku meczu-- podziękować, bez względu co kiedyś dla Legii zrobili....
Druga sprawa to prezes, niestety Legia to dla niego tylko biznes/praca/korporacja a efekt widzimy.

No nic raz na wozie raz pod wozem......

Kristof , 24.09.2017 21:12:54 - *.play-internet.pl

Panie nie pierdziel pan farmazonów. Dziś upadliśmy po raz pierwszy, mam nadzieję że więcej niż dwa razy się nam to nie zdarzy. Wszyscy wiemy co spotkało Jezusa po trzecim upadku!!!

Prorok, 24.09.2017 21:14:46 - *.centertel.pl

W październiku nowy trener.

Romeo nie zagrzeje miejsca.

Haydu , 24.09.2017 21:15:11 - *.dynamic.chello.pl

Były lata fajne to teraz trzeba zrobić nie fajne...
Prezesie złe decyzje niestety..... obym w ostatecznym rozrachunku się pomylił....
Z chęcią przeproszę.

krys008 , 24.09.2017 21:15:59 - *.serv-net.pl

Mecz przegrany, uciekły kolejne punkty.
Pozytyw - uważam, że chwilami są przebłyski lepszej gry. Starają się grać szybciej, wymieniać więcej podań, grać na jeden kontakt, bez długich wrzutek. Widać jakiś pomysł, to daje trochę optymizmu.

lloczek, 24.09.2017 21:16:31 - *.dynamic.chello.pl

patałachy nie legioniści..........Legia to My kibice........won z nimi.......tymi kopaczami i najemnikami.......

kotpali, 24.09.2017 21:18:07 - *.dynamic.chello.pl

jest poprawa w grze, bądźmy cierpliwi.
mądry człowiek się uczy przez całe życie.

Wolfik, 24.09.2017 21:18:44 - *.dynamic.mm.pl

Koledzy, nie ma się co spinać, ani denerwować. Chociaż serce boli, trzeba sobie otwarcie powiedzieć że mamy obecnie drużynę na 1-szą ósemkę. Nic więcej. Dopóki właściciel będzie "stabilizował budżet" (po naszemu "sknerzył") tak to będzie wyglądało. Dziś na boisku z nowego zaciągu wystąpił JEDEN zawodnik - Sadiku, który piłkarsko jest przeciętny nawet na naszą ligę (ale to wiadomo było od momentu jego przyjścia, wszak grał w topowym europejskim klubie FC Vaduz). Może jeszcze z Mączyńskiego coś będzię, reszta się nie nadaje. A zanim treneiro "nauczy się" pracy z seniorami, sezon minie...

Hay7, 24.09.2017 21:19:37 - *.dynamic.chello.pl

Niewiem ale gość przypomina mi Kononowicza...

mat, 24.09.2017 21:20:39 - *.dynamic.chello.pl

Macie pretensje do trenera, który przychodzi i od tak ma wyczarować coś z niczego? Dajcie mu czas do końca sezonu. Rozliczać można go dopiero po przepracowanym zimowym okresie przygotowawczym. Jak coś to już miejcie pretensje do Jędzy i paru innych statystów a nie do Jozaka. Jeśli mówicie natomiast o zwolnieniu trenera po 3 meczach to jedźcie do Niemiec na ogórki! Nie pozdrawiam Was.

kolo, 24.09.2017 21:24:01 - *.102.ipv4.supernova.orange.pl

#Mioduskiout

Jaca, 24.09.2017 21:24:52 - *.adsl.inetia.pl

Pakuj się gościu !

@rek do Kobolt, 24.09.2017 21:26:01 - *.dynamic.chello.pl

Weź się gościu ode mnie odpir..l raz na zawsze i skończ hejtować... Jakbyś przetarł swe okulary albo wspiął się na wyżyny swego wątpliwego "intelektu" to po adresie IP stwierdziłbyś, iż kolega Krzeszczu jest z Norwegii, a ja z Warszawy złośliwy pajacu... Pozdro (L)

Hiszpan, 24.09.2017 21:26:07 - *.132.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A ja się już nie przejmuje. Wyprowadzili kasę za LM. Cały czas nad oszukują. Szkody mi tylko kasy za karnet i finansowanie tego burdelu. Ale to już ostatni sezon 20 lat na trybunach i wystarczy patalachy.

Dość, 24.09.2017 21:27:19 - *.dynamic.chello.pl



Widzieliście zadowolonych i usmiechnietych kopaczy jak schodzili z boiska.

To sie w głowie nie mieści ,że przegrywają i mają doskonały humor,cieszą się i jest wszystko fajnie.

Czy jest w tym klubie ktos kto ma odwage zrobic porządek z tymi kopaczami ???

97, 24.09.2017 21:33:03 - *.warszawa.vectranet.pl

Ta tylko że nie jesteśmy w szkole... Zawsze trenerzy muszą mówić o lekcji po porażkach. Po prostu zagrali do dupy bo są albo słabi albo w słabej formie... gówno nie lekcja. Wam się nie chce grać a co dopiero odrabiać niby te "lekcje"...

wyrocznia, 24.09.2017 21:33:08 - *.dynamic.chello.pl

ROMEO dzieki za wszystko , powodzenia w innym klubie

j23, 24.09.2017 21:36:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Trener to akurat te oceny meczu ma gdzieś;dokładnie tam.Mają grać CI których trzeba na siłę wypromować patrz Sidoku Mulę Berto Chukwu Pasqato szrot jakich mało żeby cokolwiek zarobić.Z tego nikt i nic nie zrobi.Teraz amica,niech zagra od pierwszej minuty Niezgoda,Sidoku na ławkę.Hama w 80 min.Powodzenia.

AAA, 24.09.2017 21:40:51 - *.dynamic.chello.pl

Dajcie temu lebiedze Jędrzejczykowi podwyżkę.
A Kopczyński i Moulin w ponton i do Syrii.

Fakt wynik zły ale gra napawa optymizmem, 24.09.2017 21:41:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Coś drgnéło

MichaŁ, 24.09.2017 21:42:33 - *.dynamic.chello.pl

Po ch** w takim razie oglądacie mecze Legii skoro nic Wam nie pasuje. Najlepiej sami usiądźcie na ławce i pokażcie na co Was stać.. Dajcie człowiekowi popracować trochę czasu bo jak widać juz do tej pory, wszystkie zespoły z czołówki w końcu przegrają mecze i wszystko sie wyrówna.. Nikt nie odjedzie na kilkanaście pkt..

Bie(L)any, 24.09.2017 21:51:35 - *.play-internet.pl

Czlowieku jakie lekcje jaka poprawa dzisiaj zaden nie zapier... na tym boisku sedzia dolicza trzy minuty a defensywny pomocnik z ostatnim obroncą wymieniają cztery podania ten kopczynski to kon trojanski w Legii .. nasi napastnicy maja razem mniej strzelonych goli niż niechciany Witeska...

Kamil M, 24.09.2017 21:58:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Proponuje sprzedać Jędrzejczyka, wtedy wzrośnie nam liczba punktów...Te mecz można skwitować krótko: "Jędza i Bryndza".

do Michał, 24.09.2017 21:58:43 - *.rdns.ukservers.com

Nie ma problemu. Zapłać mi kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie, jak tym sierotom jest płacone, nie zagram gorzej. Numer konta podać? Jutro mogę zjawić się na treningu.

Krzeszczu, 24.09.2017 22:00:13 - *.cust.bredband2.com

@ @rek: z calym szacunkiem kolego ale Göteborg nie lezy w Norwegi, aczkolwiek w miare blisko... :-))

A tym koboltem sie nie przejmuj. Jeden z kilku tutaj ktorzy nie maja nic ciekawego do powiedzenia, nigdy, ale bardzo chca stac w swiatlach reflektorow i dla tego tak szczekaja. Bez sensu ale byle glosniej.

Pozdro.

beefcake, 24.09.2017 22:00:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jesteś chłopcze słabym trenerem.... do tego nie za bardzo masz kogo trenowac... grupa przecietniaków jaką dysoponujesz sprawia ze każdy przeciętny chłopek mógłby to pogonić... dhhh jak nam daleko do piłki!

Paweł , 24.09.2017 22:01:13 - *.centertel.pl

Była poprawa gry dziś, kto nie widzi niech okulary zakłada, jesteście niektórzy w gorącej wodzie kąpani tylko obraźać potraficie, Jozak jest od kilku dni a niektórzy by go zwalniali czy co poniektórzy nie widzą jakie są braki? ???przypomnę Rado Gui Berto na początek kreatywni zawodnicy Jodła by się przydał w ciemno brak konkretów w śr pola, ja też się wkurzam fajnie jak zespół wygrywa wszystko ale trzeba być w trudnych chwilach też a nie jechać klub prezesa trenera piłkarzy ludzie ogarnijcie się można krytykować ale bez przesady. Może niektórzy niech odkupią klub od prezesa i wyłoźą mln euro najlepiej wydawać nie swoje pieniądze zwalniać i zatrudniać kolejnych grajków tak się nie da. Pozdro dla normalnych

Do Michał, 24.09.2017 22:05:55 - *.dynamic.chello.pl

Oglądamy mecze, ponieważ gra Nasza ukochana drużyna Legia Warszawa. Każdy kibic ma prawo krytykować wszystko co dzieję się w klubie. Po to też jest to forum, a większość nieprzychylnych komentarzy jest tylko dlatego, ponieważ Ci pseudo kopacze nie dają Nam od długiego już czasu żadnych satysfakcji.Dostają za swoją pracę bardzo wysokie zarobki, jak na polską ligę, a mamy same upokorzenia. Jak nie chcę się grać i umierać za Legie to won stąd. To jest największy i najlepszy klub w Polsce, więc nie ma miejsca na frajerstwo, a które praktycznie ostatnio co tydzień następuję. Osobiście szlak mnie trafia i serce kraja, kiedy ogląda się takie mecze. Trener niech sobie pracuję, ale z tą drużyną to już gówna z bata nie uplecie.

zyga, 24.09.2017 22:16:07 - *.192.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Magiera Romeo i Julia z lokami won!

@rek do Krzeszczu, 24.09.2017 22:18:49 - *.dynamic.chello.pl

Spoko... Miałem na myśli Szwecję, ale mnie ten nygus wkur..ł i przez roztargnienie wpisałem Norwegię... Nota bene samemu w latach 80-tych mieszkałem w Larvik/Norwegia i parę razy śmigałem autkiem tą elegancką autostradą wzdłuż wybrzeża S i N przez Twój Göteborg/Szwecja... Pozdro (L)

Pablo777, 24.09.2017 22:20:34 - *.dynamic.chello.pl

Dobry mecz. W końcu coś zaczęli grać. Widać dobre prognozy. Powodzenia trenerze!

Sebo(L), 24.09.2017 22:26:50 - *.play-internet.pl

Na chwilę obecną Legia to jakiś dramatycznie słaby jakościowo cyrk objazdowy,z którego wszyscy mają najzwyklejszą "polewę". To jest jakiś ponury żart. Smiem nawet się obawiać,że w PP nie sprostamy tak chimerycznej drużnie jak Bytovia Bytów. W tej chwili nie ma drużyny,nie ma trenera,nie ma odpowiednich piłkarzy,nie ma ku.wa nikogo i niczego. Jest za to największy bałagan w historii klubu,beznadziejna gra,fatalni zawodnicy i coraz gorsza atmosfera w klubie i wokół niego. Jest DRAMAT!!!

Ja moge byc wesoły, 24.09.2017 22:28:43 - *.dynamic.chello.pl




Jak widze uradowanych kopaczy schodzących do szatni to juz wiem jedno,to nie sa ludzie którzy powinni grać w tym klubie.

Remington, 24.09.2017 22:31:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jedna dobra akcja w przekroju całego meczu. A co mnie irytuje najbardziej? Niedokładność w podawaniu. I to nie tylko problem Legii...

załamani kibice Legii., 24.09.2017 22:40:01 - *.dynamic.chello.pl




VADIS wracaj sprzedamy 5-ciu piłkarzy,tylko wróć.

lw73, 24.09.2017 22:48:18 - *.jmdi.pl

Jędza na ławkę środek pola do wymiany a jak już Mulę będzie grał to powinien mieć zakaz bicia stałych fragmentów gry

1337, 24.09.2017 22:51:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Widze ze prawie wszyscy oczekiwali ze po tygodniu Legia bedzie grac jak Barcelona ;-) sami specjalisci, ciekawe czemu nie pracujecie dla Legii, moze Wy wyciagnelibyscie klub z dołka? ;-)

TV, 24.09.2017 22:58:32 - *.143.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wieteska 3 gole, Sulley znowu gol i ma chyba 3. A na legię byli za słabi. Coś jest nie tak

Andrzej, 24.09.2017 23:08:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Są trzy rzeczy które wkurzają najbardziej
- brak gry na 2 napastników
- poziom gry Jedrzejczyka, gra tak od roku, zarabia najwięcej, jest kapitanem, nic nie wnosi w ofensywnie, pie...oli w defensywie, stracił miejsce w ostatnim meczu reprezentacj i tak samo powinno być w Legii
- gra, moze inaczej promowanie Kopczyńskiego, nie wiem czy gość czyta opinie na swój temat bo jeśli tak to powinien zakonczyc karierę, słuchanie że jest młody to jakies żarty, facet ma 25 lat i rozegrał 43 spotkania w ekstraklasie gdzie zaliczył 0 bramek,2 asysty i 4 żółte kartki, gość nie ma żadnego atutu- nie ma strzału, techniki, dryblingu, szybkości,żadnej korzyści przy różnych, poprostu nic, taki bezjajeczny zawodnik i to jeszcze vice kapitan, a co najważniejsze że we wszystkich meczach jak wychodził w 11 tylko raz Legia wygrała z Sandecja, może to jakie fatum czy jego magia, są defensywni pomocnicy którzy nie są świetnymi piłkarzami ale mają mocne uderzenie czy przy stałych fragmentach gry uderzenie z głowy.

ko(L)o, 24.09.2017 23:08:24 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Oglądałem ten mecz na żywo,krótko żal,wstyd przez cały mecz nie doliczyłem się 2 podań celnych ,nie liczę tych asekuracyjnych do tylu czy w poprzek ,zero dryblingów co to kur.. jest?!?! Naprawdę ciężko było mi oglądać moją ukochaną drużynę:(,jak dla mnie połowa tych nieudaczników nie zasługuje aby grać dla Legiunii,darmozjady bez ambicji,ale hajs się zgadza na koncie,a później chwilę przed kamerą chwilowa skrucha (obłuda ).

Tomashi, 24.09.2017 23:13:36 - *.dynamic.chello.pl

Trzeba mu dac czas, ale nie za długo. Takich kopaczy co ma Legia na papierze to niejeden klub może pomarzyć. Wiekszosc to reprezentanci lub mlodzi utalentowani wychowankowie. Nie da sie zmienic w tak krotkim czasie utartych wytrenowanych schematow JM. Bądźmy dobrej myśli, bo taka atmosfera nie służy klubowi. Z drugiej strony posadzić Jędrzejczyka na ławce to może go zaniepokoji. Nawalka nie powołuje kopaczy którzy nie grają.

Anonim, 24.09.2017 23:18:30 - *.dynamic.chello.pl

Mule, Kopczyński aut i Jędza ławka do przemyślenia. a co do trenera to widać że zmian też nie potrafi robić i w tej materii też nie odstaje od tego co było wcześniej.

Legionista80, 24.09.2017 23:52:11 - *.play-internet.pl

Ale placz...o Jezu, o rany... Wreszcie cos zagrali, prowadzili mecz i niestety pechowo w plecy... Z J.M by tu 3 w plecy bylo z kontry!!! Wiec juz dajcie spokoj nowemu trenerowi. .. -Lesny wzial kilkadziesiat baniek z L.M i bawi sie wiec dajcie tez dzanse D.M bo on teraz buduje Nasz Ukochany Klub!!!

Szyszko , 25.09.2017 00:09:01 - *.dynamic.chello.pl

Staszek by to inaczej ujął... Może ma brata, kuzyna bez zajęcia? Gdzie zmierza Legia?

Luk, 25.09.2017 00:19:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Wyp...z Legii ty i twoje towarzystwo!Nie da się na to patrzeć!Kudłaty zostaw Nas w spokoju!

Marriott, 25.09.2017 00:40:03 - *.kpn.net

LEŚNY WRÓĆ I ZRÓB PORZĄDEK

olo, 25.09.2017 04:35:30 - *.play-internet.pl

WIELKIE DNO

L, 25.09.2017 06:38:04 - *.play-internet.pl

Wuefista Magiera powiedziałby, że zagrali świetny mecz i przypadkowo przegrali.

antyberg, 25.09.2017 06:38:05 - *.centertel.pl

Jacek Magiera wróć! Macie nowego trenera to po co płaczecie? Mówiłem że z gówna bata nie ukręcisz!

bubba, 25.09.2017 07:00:51 - *.net.hawetelekom.pl

Kilka uwag:
1. nikt nie spodziewa się że po tygodniu będą Realem M ale wystawienie wczoraj Kopczyśnkiego i zmiana w 91min przegrywając mecz to strzał w kolano
2. Stary dobry Kuchy wczoraj zaprezentował wszystkie swoje "atuty"
3. Ciągle gra jednym nap. żałosne się już to robi
4. Czemu Niezgoda Szymański grzeją ławę, im by się chociaż chciało.
5. Wczoraj to był Magiera tylko w chorwackim wydaniu, nic się nie zmienia

grzesiek, 25.09.2017 07:47:34 - *.centertel.pl

Moim zdaniem juz na konferencji bylo widac ze ten trener to ciepła klucha. Tutaj potrzeba Janusza Wójcika.

SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY , 25.09.2017 08:18:49 - *.adsl.inetia.pl

Z tymi piłkarzami to i Mourinho by niewiele pomógł. Zamiast zwalniać wciąż trenerów przehandlujcie tych kelnerów!

Franz Zmuda, 25.09.2017 08:21:58 - *.dynamic.chello.pl

Wiadomość z ostatniej chwili: Besnik Hasii zwolniony z Olimpiakosu..Bierzemy Go !!!

Ultra, 25.09.2017 08:27:51 - *.dynamic.chello.pl

Prezes się uczy trener się uczy,wychodzi na to jak byśmy byli beniaminkiem który dopiero awansował i musi swoje dostać. Trenerze i Prezesie to jest Legia tutaj wszystko musi dobrze funkcjonować a nie dreptac w miejscu. Niestety zatrudniając kolejnego ucznia na trenera my się cofamy w piłkarskim rozwoju na boisku jak i w dół tabeli i to jest dramat

PRAHA, 25.09.2017 08:42:29 - *.centertel.pl

Następny fachowiec....ttfffuuuuu

@rek do Franz Zmuda, 25.09.2017 09:18:40 - *.dynamic.chello.pl

To jak na razie przypuszczenia kilku greckich gazet... Ale jakby co, to ja zabrałbym ZA WSZELKĄ CENĘ "niejakiego" VOO z Olympiakosu... Pozdro (L)

ewc, 25.09.2017 09:25:38 - *.cws.sco.cisco.com

Romeo&Chu#nia

mietek, 25.09.2017 09:59:40 - *.emea.ibm.com

@Krzeszczu: W końcu bracie realizujemy projekt akademia, więc teraz każdy będzie dziękował za lekcję :))))

Oj tam, czepiasz się. Szwecja czy Norwegia - dla niektórych to bez różnicy, jeden i drugi kraj na północy :)))

@ @rek: Już potwierdzili. Wyleciał z pracy.

Byłoby fajnie. Ale chyba nierealne, nawet na wypożyczenie.

A mnie ciekawi jedna rzecz. Straciliśmy bramkę po kolejnym całkowicie debilnym zagraniu śmieszka Jędrzejczyka. Ile jeszcze? Aż taką ma presję na asysty, że zaczyna dogrywać rywalom, bo swoim podać nie umie? K***a, przecież za nim stał Astiz, który spokojnie by przejął piłkę - to nie, ten musiał wsadzić girę i wyłożyć piłkę Cernychowi.

Inna sprawa, że Cernych sobie biegł potem z piłką jak na treningu wśród trampkarzy, ale cała sytuacja wzięła się z tego beznadziejnego zagrania "śmieszka". Móże to już najwyższa pora, żeby parę kolejek odpoczął na trybunach lub w rezerwach? Nie musimy w tym sezonie przerabiać powtórki z rozrywki z Rzeźniczaka.

Rafał, 25.09.2017 10:16:14 - *.internetdsl.tpnet.pl

Miodek- nie chciałeś Magiery to teraz będziesz miał lekcjie(korepetycje)

@rek do mietek, 25.09.2017 10:32:10 - *.dynamic.chello.pl

Cześć "mądraliński"...:))) Wszak napisałem, iż w pośpiechu wpisałem jedno (N), myśląc o drugim (S)... Możesz mi wierzyć na słowo, iż z geografii miałem "5"...;)))

Vide Jędza: piszę już od kilku dni, iż zimą należy przewietrzyć szatnię, a póki co to Jędza na kilka dni na ławę... Odsapnie... Pomyśli... Może śmieszek zrozumie, jaką gra ostatnio padakę... Pozdro (L)

Vide Hasi: jak mawiał klasyk "gość jest dobrym trenerem, tylko ma słabe wyniki..."...:))))))

Pozdro (L)

Martin, 25.09.2017 10:47:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Drugi mecz nowego trenera i komentarze typu "won z Legii". Ludzie, ogarnijcie się trochę. Oceniać to będzie można dopiero po pierwszych 5 meczach rundy wiosennej a nie teraz. Co niby można zrobić w tak krótkim czasie po przejęciu ławki trenerskiej, magiczne różdżki to tylko w bajkach z jednorożcami...

Daro, 25.09.2017 10:47:53 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Ludzie nie ma co obwiniać trenera z takimi paralitykami pilkarzami to nie osiagniemy wyników oni nie mają ambicji a nie ktorym niestety brak umiejetnosci np kopczynski moulin

andrzej 62, 25.09.2017 11:05:05 - *.centertel.pl

Czym się różni Legia Magiery od Legii Jozaka ?Odp. niczym.Dalej padolino.

magic, 25.09.2017 11:08:23 - *.hsd1.mi.comcast.net

Nie zapominajcie, ze jedna porazka wiecej uczy niz 5 zwyciestw.

mietek, 25.09.2017 11:08:31 - *.emea.ibm.com

@ @rek: Joł, joł. Ale ja nie miałem na myśli Ciebie, tylko ludzi pokroju kobolt :)) Uwierz mi, że nie dogadywalibyśmy się tak dobrze, gdybym Ci takie rzeczy zarzucał :)

Śmieszek to gra padakę od powrotu z Rosji. Złapał widać byka za rogi w postaci takiego mega kontraktu i nagle mu się zaczęło wydawać, że jest nietykalny. No "bo przecież, kto posadzi na ławce zawodnika zarabiającego taki hajs" :) A trener z jajami by się tak zrobić nie bał. Niestety sytuację mamy taką, jak kilka lat temu z Brzyskim - więc śmieszek musi grać, bo Broź alternatywą nie jest.

Dobre z tym Hasim. A jak tak patrzę na składy Olympiakosu w tym sezonie, to jest powtórka z Legii - tam każdy mecz gra inny zestaw ludzi. Gość jest najwyraźniej niewolnikiem systemu rotacji składem.

Na całe szczęście dla nas, cała liga gra w tym roku "do tyłu". Bo tak jak wszyscy z czołówki tabeli gubią punkty, to już chyba dawno nie było (w sensie, że niemal każdy w czapę zbiera w tej samej kolejce). Oby do zimy!

Pozdro brachu

Kobolt do @rek, 25.09.2017 11:30:51 - *.edelkey.net

Wyświetlane IP w dzisiejszych czasach to może być i z afryki.
Daruje sobie komentarz na twoje chamstwo i obrażanie. Wyjaśnię Ci sposób najbardziej prosty jak się da - robisz gnój na tej stronie od kilku miesięcy dlatego jesteś V kolumną. Bo dla ciebie liczy się tylko twoja opinia a nie dobro tego klubu. Nie znam powodów czemu tak działasz. "Najbardziej błyskotliwy" forumowicz na tej stronie ? Czasami po prostu należy milczeć nawet w internecie. Dobrze, że na trybunach tego typu spece siedzą cicho jak mysz pod miotła.

Kobolt do @arek, 25.09.2017 11:35:52 - *.edelkey.net

a tak na koniec: hejtować Magierę dziesiatkami wpisów to ci nie przeszkadząło i wychodziło perfekcyjnie. A jak ciebie zhejtowano to się juz po drugim wpisie popłakałeś. Do przemyślenia pozostawiam... i nie do zobaczenia.

tekken (L), 25.09.2017 11:45:24 - *.92

Wnioski:
1.Zróbcie coś , bo od zdobycia mistrza nawet nie chce się oglądać!!!
2.Widać ile znaczył Rado dla tej drużyny.

Arek, 25.09.2017 11:49:51 - *.free.aero2.net.pl

Wszystko co pisałem póki co się sprawdza. Wczoraj przegrali i już eksperty trenera zwalniają. Aż boję się pomyśleć, co to będzie za tydzień. A swoją drogą, to już wkurzają mnie te lekcje od kolejnych ligowych mongołów. Ile jeszcze?

olew, 25.09.2017 12:00:22 - *.warszawa.vectranet.pl

gramy trochę szybciej , ale bez pasji , bez zaciętości. z poznaniem powinno być ostrzej zagrane, lepiej przegrać po walce niż po kiksie

@rek do Kobolt, 25.09.2017 12:13:32 - *.dynamic.chello.pl

Popłakałem się..? Chyba zabrakło ci wyobraźni albo Bóg cię opuścił... Jestem za starym wygą, aby przejmować się twoimi opiniami i hejtami na mój temat... Kibicują (L)egii od młokosa, a więc już kilkadziesiąt lat i uwierz mi, iż dobro Mojego K(L)ubu od ZAWSZE jest dla mnie najważniejsze... Dlatego tak bardzo bolą mnie porażki, stagnacja i tumiwisizm, zarówno na ławce trenerskiej, jak i we władzach k(L)ubu... A V kolumną był póki co cały sztab trenerski Magiery i jego poplecznicy twego pokroju... Pozdro (L)

Krzeszczu, 25.09.2017 12:26:15 - *.cust.bredband2.com

@ mietek i @rek: powiem wam prawdziwa historie (co do geografii)...
Kieys dawno temu bylem w jednym z warszawskich Media Markt na miesiecznym szkoleniu.
Podchodzi do mnie jeden ochroniaz i pyta: a pan to skad?
A ja: z Geteborga.
On: Geteborg? a gdzie to?
Ja- w szwecji.
On: w szwecji??? ahaaa, ja tam mam kolege w szwecji!
A ja: tak? a gdzie?
A on: w Kopenhadze!!!
:-) z zycia wziete.
A co do Hasiego, na serio zwolniony? na transfermarkci i na stronie olympiakosu na razie nadal jako trener. Czyzby?
Jesli tak to dlugo ten jego kunszt trenerski tam nie zagrzal. A kase robi niezla. pracuje miesiac dwa a bierze platne za 2-3 lata.
Zupelnie pasuje do teorii Ferdka Kiepskiego! Jak tu zrobic aby zarobic a sie nie narobic :-)))

ja, 25.09.2017 13:23:26 - *.dynamic.chello.pl

Pierwsze 15 minut dobre, później słabizna.
Drużyna jest źle przygotowana i nadrobić sytuację będzie można dopiero zimą - jeśli trenerzy będą tacy jak za Czerczesowa.
Zobaczymy ile punktów stracimy do zimy oby na tyle niewiele, że zdołamy zdobyć MP.

Zenek, 25.09.2017 13:58:48 - *.play-internet.pl

Ma ktos z was doktorat z teorii futbolu??? A Romeo ma. Wiec cisza.

@rek, 25.09.2017 14:04:42 - *.dynamic.chello.pl

Do Krzeszczu
Dawno, dawno temu miałem przyjemność pracować w jednej z linii lotniczych... Po odprawie pasażerów usiadłem na chwile przy kumplu w informacji... Gadamy sobie o wszystkim i o niczym... W pewnym momencie podchodzi duży facet do okienka i pyta nas: "Panocki, ka samolot do Nju Jorka..?" My obaj lekki uśmiech i grzecznie mówimy mu: "proszę pana, wyjście numer 5... A skąd pan jest..?"... A on bez zająknięcia odpowiada: "z Nju Targa"... No i tutaj już obaj nieomal polaliśmy się ze śmiechu... Autentyczna historyjka z życia wzięta... To tak a propos geografii... Pozdro (L)

mietek, 25.09.2017 14:27:20 - *.emea.ibm.com

@Krzeszczu: Dobre :) Podoba mnie się :)))

robaczek 1970, 25.09.2017 16:14:24 - *.lukman.pl

no niestety patrzac na gre i zgranie zawodników to jest masakra Nie wiem czy tam ktos wie co ma robic na boisku i za co odpowiadac ChŁOPCY Z BOISKA SZKOLNEGO A NIE ZAWODOWCY

Legionista, 25.09.2017 20:01:18 - *.226

@rek, Tu @Kobolt ma pewną rację (nie pełną,ale jakąś ma) Pisałeś że Magiera powinien odejść itp... Ale czy tak samo traktujesz go jak Jozaka? Jozak który nigdzie nie trenował! Sztab który też za bardzo doświadczony nie jest! Można powiedzieć że przyszedł do Legii z kolegami :) Nie mówię że Jozak ten mecz bardzo zawalił, ale też ma spory udział - Brak zmian itp...

@rek do Legionista, 25.09.2017 20:37:10 - *.dynamic.chello.pl

Wyraziłem w swoim komentarzu, iż jestem zdziwiony, czemu w niedzielę grał Sadiku, a nie Niezgoda... Co do efektów pracy RJ - jakoś dziwnie mu "ufam" i spokojnie poczekam z osądami jego pracy do okienka zimowego i do wiosny... Daję mu dokładnie tyle samo czasu, jak JM... Układ uczciwy... Muszą być wzmocnienia... RK ponoć buszuje od kilku dni w Rumunii, a nie jak skauci BŻŻ przed monitorem kompa na YouTubie... Hmmm, nota bene twój "ulubieniec-albaniec" :))) Hasi stracił pracę, więc może jako wierni kibice zróbmy wśród braci (L) zrzutę i wykupmy VOO z Olympiakosu... Pozdro (L)

Wolfik, 25.09.2017 22:08:37 - *.dynamic.mm.pl

@rek: Wybitny trener - który w opinii niektórych tutaj komentujących znakomicie przygotował zespół Legii do rozgrywek, dzięki czemu nieudacznik Magiera zdobył MP i wyszedł z ciężkiej grupy LM został zwolniony. Teraz pewnie Olimpiaskos spadnie.

Czekam cierpliwie na zwolnienie kolejnego giganta myśli trenerskiej, którego następni giganci widzieli swojego czasu na ławce Legii zamiast tego "wuefisty" Magiery czyli Probierza.

Mioduski trochę się pospieszył. Za tydzień albo dwa mógł mieć na ławce dwóch super trenerów zamiast Jozina :). Samą ich obecnością odjechalibyśmy rywali na sto punktów.

@rek do Wolfik, 25.09.2017 23:03:21 - *.dynamic.chello.pl

Probierz zaraz poleci... Nie ma 2 zdań... A jak poleci to razem z nim pryśnie jak mydlana bańka mit o zdolnych polskich trenerach... Tylko Pan Kazimierz Górski był Panem Trenerem z prawdziwego zdarzenia... Reszta tej polskiej myśli trenerskiej to jakieś nieudolne i nieporadne popierdółki, zmieniające co roku swoje miejsce pracy... Czasami odnoszę wrażenie, iż mamy w Polsce tylko 15-20 trenerów, którzy co roku zamieniają się tylko miejscami pracy i my kibice jesteśmy WIECZNIE na nich skazani... Jak w tej przypowieści o wiadrze wody......... Echhh, szkoda gadać... Może JR uda się za kilka m-cy coś odmienić w sposobie gry (L)egii... Mam taką cichą nadzieję... Pozdro (L)

Wolfik, 26.09.2017 08:54:24 - *.dynamic.mm.pl

@rek: Jest kilku ciekawych trenerów, którzy dopiero zaczynają przygodę z poważną piłką. W tym gronie jest również trener Jacek Magiera. Jak zapewne zauważyłeś, w mojej poprzedniej wypowiedzi dominował sarkazm. Ciągle uważam, że Magiera jest (a raczej był) najmniej winny sytuacji w jakiej znalazł się nasz klub. Został zwolniony, gdyż łatwiej zmienić trenera niż całą drużynę (pisałem o tym nie raz) o właścicielu(ach) nie wspominając.

@rek do Wolfik, 26.09.2017 11:06:08 - *.dynamic.chello.pl

"Ciekawych" nie oznacza utalentowanych... "Dobrych" nie oznacza skutecznych... "Najmniej winny" nie oznacza bez dużej winy... Tyle w kwestii JM, bo ja o JM nie chcę się już więcej wypowiadać... Było, minęło... Pozdro (L)

Legionista, 26.09.2017 16:45:37 - *.226

@rek, Co to Rumunii - Może ktoś przyjdzie, ale te nazwiska o którym mówi Legia.net jest nie możliwe (Czy za Miodka Legia kupi zawodnika za 3 mln.euro? Nie....) Może sprowadzimy sort? Nie wiem, ale sam pomysł wydaje mi się dobry :) Ogólnie ściąganie z terenów państw Międzymorza jest dobre :) Trudno się nie zgodzić z Niezgodą, ale też mi brakowało Szymańskiego (za Nagy na np:20min) Zmiany były jakieś dziwne :I np:Niezgoda wchodzi na ostatnie minuty... Pan trener Kazimierz Górski był wielkim trenerem na miarę Światową! Jednak nie tylko on był w Polsce dobrym trenerem- np:Edmund Zientara, Janas,Piechniczek itp Co to JM - Magiera ma możliwości by być dobrym trenerem. (Według mnie będzie przyszłym selekcjonerem Polski)

@rek do Legionista, 26.09.2017 18:09:07 - *.dynamic.chello.pl

No, nareszcie napisałeś coś z sensem, iż "Magiera ma możliwości by być dobrym trenerem. Według mnie będzie przyszłym selekcjonerem Polski..." No ale póki co, to niech się JM dużo uczy na polu taktyki, na polu przygotowania do sezonu i na polu wiedzy o asertywności...:))) Pozdro (L)

Legionista, 26.09.2017 20:04:06 - *.226

@rek, Według mnie I Trener powinien mieć "średnią" wiedzę o przygotowaniu do sezonu ponieważ jest od tego trener od kondycji :) Co to Asertywności uważam że JM nie musi się uczyć tego ponieważ wszystko ma :) Jedynie medialnie nie pokazuje tego. Ogólnie uważam że osoba która podejmuje prace I Trenera Legii to osoba która ma charakter :) Jedni pokazują się w mediach, a inni nie :)

@rek do Legionista, 26.09.2017 21:31:54 - *.dynamic.chello.pl

No bez jaj... Rozwalasz mnie teraz na maksa...:)))))

Magic i asertywność..? To jak słoń i balet... Ten facet nie potrafi ani powiedzieć "NIE" prezesom, ani nie potrafi powiedzieć "NIE" zawodnikom Magic jest póki co "za grzeczny" do dorosłej piłki nożnej na wysokim poziomie... Brak mu charakteru, brak mu stanowczości no i brak mu wspomnianej asertywności...

Magic i trener od kondycji..? To kto na kogo teraz będzie zwalać winę za prawidłowe przygotowanie do sezonu..? Magic na Krzepotę, czy Krzepota na Magica..? Do jasnej ciasnej - I trener musi się znac na przygotowaniu do sezonu, tym bardziej iż Magic samemu był kiedyś "piłkarzem"...

Magic i media..? Tutaj te same wyświechtane "głodne kawałki" i "oklepane frazesy" o kolejnych lekcjach i nauce... Pozdro (L)

Legionista, 27.09.2017 17:20:59 - *.226

@rek, Tak, a Jozek w mediach jest lepszy :) Mówi o leczeniu i innych naukach :) Trener od Kondycji odpowiada za kondycje - I trener powinien coś wiedzieć i nie mówię że nie :) Czy np:Ferguson wiedział? On przychodził na treningi i tylko patrzył (Większość trenerów w Anglii tak robi)
"Magic i asertywność..? To jak słoń i balet... Ten facet nie potrafi ani powiedzieć "NIE" prezesom, ani nie potrafi powiedzieć "NIE" zawodnikom Magic jest póki co "za grzeczny" do dorosłej piłki nożnej na wysokim poziomie... Brak mu charakteru, brak mu stanowczości no i brak mu wspomnianej asertywności..."
Charakter nie jest wtedy kiedy ktoś krzyczy w mediach i pokazuje jaki to on nie jest :) Jakby zależało na tym co powiedziałem do Probierz byłby Trenerem Stulecia itp :)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.