Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Ireneusz Mamrot - fot. Hagi / Legionisci.com
Ireneusz Mamrot - fot. Hagi / Legionisci.com
Niedziela, 24 września 2017 r. godz. 20:24

Mamrot: To nasze najlepsze spotkanie w sezonie

Mishka, źródło: Legionisci.com

Ireneusz Mamrot (trener Jagiellonii): Tak na gorąco, to uważam, że było to nasze najlepsze spotkanie pod względem taktycznym w tym sezonie. Z tego jestem zadowolony. Nie mieliśmy zbyt wielu sytuacji, ale widać było zaangażowanie i niezłe tempo gry. Cieszę się, że po raz kolejny wygraliśmy po bramce w końcówce i choćby dla tej bramki warto było przyjść na stadion. Drużyna zostawiła na boisku dużo zdrowia. W imieniu chłopaków chciałbym podziękować kibicom za doping.



Komentarze: (7)

Czesio, 24.09.2017 20:31:35 - *.245

Wcześniej mieli Whisky, a teraz doją jakieś tanie mamroty. A ten koleś na zdjęciu to kto? Fantomas?

tom, 24.09.2017 20:36:05 - *.play-internet.pl

Sprzedać Jędrzejczyka! Sprzedać nawet za darmo!

(L)evy, 24.09.2017 21:00:11 - *.181.internetia.net.pl

Aby wygrać z Legią wystarczy walka i ambicja tylko tyle.Przykre ale prawdziwe. Już nietylko stepowcy z Kazachstanu czy innej Mołdawii nas leją ale też jakis Mamrot"...Mioduski zrobił z Legii cyrk obwoźny i tylko wozi swoje małpy na pośmiewisko i hańbę naszych barw.

Wolfik, 24.09.2017 21:21:16 - *.dynamic.mm.pl

To są właśnie trenerzy a'la Polska. Zachwyt nad meczem, który był słaby a zdecydował piękny strzał w końcówce spotkania, po błędzie przeciwnika. Koleś jedek uważa, że to był najlepszy mecz jego zespołu. Gratuluję. Grunt, to samozadowolenie. A potem wylosuje się Gebele w pucharach.....

Do Czesio, 24.09.2017 21:31:11 - *.jmdi.pl

Mi przypomina Wojtasa z Blok Ekipy

AAA, 24.09.2017 21:44:25 - *.dynamic.chello.pl

do tom:a kto kupi tego lebiegę Jędrzejczyka?
Nawet darmo nikt patałacha nie weźmie.
Do Klubu Kokosa z nim oraz Kopczyński,Moulin a Malarz na ławkę.

..., 24.09.2017 22:07:33 - *.61.tvksmp.pl

jakby tak trochę do Wolodi podobny...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.