Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Niedziela, 24 września 2017 r. godz. 21:39

Pomeczowe wypowiedzi zawodników o meczu

Wiśnia, Hugollek i Fumen, źródło: Legionisci.com

Inaki Astiz: Myślę, że Jagiellonia nie zagroziła nam poważnie w pierwszej i drugiej połowie. Nieźle pracowaliśmy jako drużyna, ale brakowało nieco klarownych sytuacji z przodu. Rozmawialiśmy w szatni, że wyglądamy całkiem dobrze, ale musimy walczyć do końca. Tymczasem to gospodarze zrobili jedną akcję i zdobyli komplet punktów. Szkoda tej porażki, bo już lepiej wyglądaliśmy. Niemniej mam nadzieję, że nadal będziemy szali w dobrym kierunku.
Co do bramki, to musimy ją przeanalizować. Cernych miał piłkę z boku, później zszedł do środka, nie wiem czy Sheridan brał udział w tej akcji. Musimy to obejrzeć na powtórce raz jeszcze, bo ciężko ocenić tę akcję na gorąco.

Michał Kucharczyk: Częściej utrzymywaliśmy się przy piłce, byliśmy stroną dominującą, a wyjeżdżamy nawet bez punktów. Jednak to Jagiellonia stworzyła sobie, w zasadzie jedną, sytuację i to wystarczyło jej, żeby odnieść zwycięstwo. Niemniej jednak uważam, że rozegraliśmy jedno z najlepszych spotkań w tym sezonie, jeśli chodzi o dominację, co jest dla nas dobrym prognostykiem na przyszłość.
Całą drużyną graliśmy bardzo dobrze i z tego się cieszę. Jednak jest to radość przez łzy, bo wyjeżdżamy z zerowym bilansem punktowym. Nie wymagajmy, że będziemy grać na jeden kontakt. Trener jest z nami krótko i nie było czasu, żeby wypróbować wszystkie możliwe warianty ofensywne.
Mimo tej porażki, mamy tylko 3 punkty straty do lidera. To w zasadzie tylko jeden mecz i jest dużo punktów do zdobycia.
Odnośnie mojej pozycji na boisku, to nie chcę polemizować na ten temat. Zagram tam, gdzie wystawi mnie szkoleniowiec.

Kasper Hamalainen: Myślę, że przez większość spotkania kontrolowaliśmy je i mieliśmy kilka szans do zdobycia bramki. Sam miałem jedną z nich i co tu dużo mówić, powinniśmy ją wykorzystać. Niemniej jesteśmy niezadowoleni z ostatecznego rezultatu. Przed nami seria ciężkich spotkań m.in. z Lechem czy Lechią, ale mam nadzieję, że zaprezentujemy się w nich jeszcze lepiej i odniesiemy w nich zwycięstwa.

Michał Kopczyński: Staraliśmy się przejmować inicjatywę, przejmować podania, zdominować Jagiellonię i były momenty, że to dobrze wyglądało. Było też sporo wrzutek, prób akcji ofensywnych, ale w ostatnim sektorze brakowało ruchu, dobrego dośrodkowania. W efekcie było sporo rozgoryczenia i złości w szatni. Szkoda, że dziś zabrakło punktów. Szczególnie, że miałem poczucie, że powinniśmy wygrać to spotkanie, że "Jaga" jest na widelcu i zamiast dociśnięcia, to gospodarze nam wpakowali bramkę. Pozostaje iść drogą, którą nam trener wyznaczył. Wiadomo, że terminarz jest jaki jest, ale zwycięstwa z takimi zespołami jak Lech czy Lechia mogą nas napędzić. To już w naszych głowach i nogach.

Fedor Cernych (Jagiellonia): Ja tylko strzeliłem. Zresztą na treningach strzelałem podobne bramki. Niemniej jednak na wynik zapracował cały zespół i jako drużyna cieszymy się z tej wygranej. Wszyscy wiemy jak ważny to był mecz dla nas, jak i dla kibiców. Oczywiście Legia to dobry zespół, zaś u nas wkradło się trochę nerwówki. Próbowaliśmy coś strzelić, ale nam nie wychodziło aż do końcówki spotkania.



Komentarze: (42)

, 24.09.2017 21:44:23 - *.dynamic.chello.pl

Astiz,a uśmiechaleś się do wywiadu tal jak zaraz po gwizdku?0-1 i radoche miał

Hiszpan, 24.09.2017 21:47:21 - *.132.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Astiz jaki świetny dowcip opowiadałeś że tak ryj Ci się cieszył po przegranym meczu???
Kopa mój 8 letni syn ma lepszy pressing5 niż ty pajacu....

Hiszpan, 24.09.2017 21:52:10 - *.132.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jedzą pierwszy do wywalenia i rozwiązania kontraktu z winy piłkarza. To co uprawia to jawny sabotaż.

Marek, 24.09.2017 21:52:56 - *.dynamic.chello.pl




Astiz Astiz Astiz Astiz !!!

Widzieliście jaki był zadowolony z wyniku???

Mecz sie skończył a on uradowany ,zadowolony usmiech nie schodzi mu z twarzy takich kopaczy nie potrzebujemy w Legii !!!

CWKSiak, 24.09.2017 21:58:27 - *.icpnet.pl

Kopczynski zero refleksji...!
Mam nadzieje, ze za zaangażowanie w obronie jakie zaprezentowałeś przy straconej bramce zostaniesz zesłany do rezerw!

Matt, 24.09.2017 22:07:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jędza do wyrzucenia. Wolę oglądać Brozia. On ma chociaż połowę udanych występów.

Jsc, 24.09.2017 22:13:43 - *.play-internet.pl

Astiz kolejny przegrany mecz po ktorym ten blazen chodzi uradowany jak by wygral milion dolarow i ściska sie z zawodnikami druzyny przeciwnej

ryszart, 24.09.2017 22:16:42 - *.dynamic.chello.pl




a co Jedza, pseudo-kapitan, ma do powiedzenia?


kiedy przelew przyjdzie? czy cos innego mu przychodzi do glowy?


ile ten gosc musi spartaczyc, zeby go zeslali do rezerw, on jest kapitanem i tu sie skupia jak w soczewce to, jak gra nasza Legia..

(L)evy, 24.09.2017 22:16:52 - *.181.internetia.net.pl

Przegrali kolejny mecz ,skompromitowali się po raz enty a oni....są zadowoleni !

Pablo777, 24.09.2017 22:25:04 - *.dynamic.chello.pl

No i dobrze. Dlaczego ma płakać? Nie popełnił większych błędów, był solidnym zawodnikiem na boisku. A to, że miał dobry humor i tego nie ukrywał - to tylko świadczy o tym, że jest NATURALNY. A większość ludzi woli oglądać maski. On tego nie zrobił, nie ukrywał swoich rzeczywistych emocji, nie wpasował się w oczekiwania innych. I bardzo dobrze. Cały świat powinien tak postępować.

Dobrego wieczoru wszystkim.

Toni , 24.09.2017 22:26:21 - *.0pools.vodafone-ip.de

Ja tez widzialem po meczu Astiza calego w skowronkach.Z czego byl taki zadowolony?
Ciekawe czy w panu Mioduskim cos peklo po tym meczu tak jak po meczu we Wroclawiu czy moze jest zadowolony z tego co dzis zobaczyl?
Z meczu i ze szczesliwych swoich pracownikow po przegranym meczu.

olo82, 24.09.2017 22:48:36 - *.dynamic.telkab.pl.pl

Astiz wyraźnie zadowolony z wyniku, bylo widać po rozbawionej minie przy rozmowie z Sheridanem. Won z Legii kopaczu bez honoru!

Czerw, 24.09.2017 22:50:42 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

Astiz tak jak po przegranej ze Śląskiem, nie miał widocznie powodów do zmartwień. Zadowolony od ucha do ucha, zero refleksji. Jak z takim podejściem można wygrać mistrzostwo? Nie można!

Kacper, 24.09.2017 23:12:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Astiz po Śląsku jak i po Jadze zadowolony z wyniku

Luk, 25.09.2017 00:17:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Żenada to co wy p....cie to się już słuchać nie da.wy Naszą Legie hańbicie!

L3, 25.09.2017 00:20:05 - *.play-internet.pl

Tylko 3 pkt straty. ....po meczu z łachem będzie 6

L3, 25.09.2017 01:14:48 - *.play-internet.pl

Tylko 3 pkt straty. ....po meczu z łachem będzie 6

Wukashi, 25.09.2017 02:13:11 - *.174

Spinacie sie jak baranie jaja o Aztiza. Ja pierdziele

Komentator 5, 25.09.2017 05:24:54 - *.centertel.pl

Na koniec rundy bedziemy poza pierwszą 8 zobaczycie. Przecierz to gołym okiem widać że kompletnie nikomu się nie chce i nie chodzi tu o zmiane trenera wy.....bac na zbity pysk co oni sie jaraja jak ograja amatorow z 3 ligi.

Mario, 25.09.2017 06:18:30 - *.130

Może teraz znowu coś pęknie w Darku Mioduskim i zakupi wreszcie dobrych piłkarzy.

Juri, 25.09.2017 06:34:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak się nie potrafi z pierwszej piłki klepki zagrać,to zmienić zawód proponuję.
Fatalny wynik.

Mariano, 25.09.2017 06:35:22 - *.dynamic.chello.pl

Jędza jest facet w pożądku tylko formy nie ma od pół roku. Astiz powinien być rezerwowym, z przodu było dzisiaj ok, brakło bramki ale momentami grali już lepiej niż ze Śląskiem.

Ziooom , 25.09.2017 06:56:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jędza to nędza. Won z Legii!

antyberg, 25.09.2017 06:57:21 - *.centertel.pl

Jaki kapitan taka gra drużyny!

Do Pablo777, 25.09.2017 06:59:04 - *.centertel.pl

O ile się nie mylę futbol to jest gra zespołowa więc cieszenie michy bezpośrednio po przegranym meczu jest CO NAJMNIEJ nie na miejscu. Ale rozumiem, niezależnie od wyniku duża kasa wpływa...

Lipa, 25.09.2017 07:24:51 - *.internetdsl.tpnet.pl

Panowie piłkarze...wasze wypowiedzi są po prostu ŚMIESZNE.

Franz Zmuda, 25.09.2017 08:11:34 - *.dynamic.chello.pl

Astiz do Sheridana: ..i rozumisz nawet jak dostajemy baty to ten frajer w perułce i tak płaci..i to jest najlepsze..kasa się zgadza i nie trzeba się wysilać..a nie tak jak Ty..spociłeś się, zmachałeś..a my nic nie robimy i kasa leci..Sheridan do Astiza : Wy to macie złote życie..ehhh

Bln, 25.09.2017 08:19:33 - *.play-internet.pl

Bramka z winy Kopczynskiego, przez kilkanaście metrów biegł jak kundel przy nodze cernycha. Żałosny piłkarz a jeśli gra w Legii to tacy sami są w sztabie szkoleniowym

Monty Python, 25.09.2017 09:31:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Astiz: " w dobrym kierunku " czyli emerytura nadal będzie wypłacana zgodnie z umową###

majusL@legionista.com, 25.09.2017 09:37:57 - *.77.in-addr.arpa.czajen.pl

Kolejny raz tracimy gola w końcówce po tym jak "napastnik" przeciwników biegnie milion metrów w asyście naszego "obrońcy" i nie ma go kto wywrócić przerwać akcje nawet kosztem kartki. Nawet w A klasie o tym wiedza.

Klanik, 25.09.2017 09:52:33 - *.230.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Piłkarzyny, przeproście wreszcie kibiców! Na piechotę powrót do Warszawy, a potem łomot od kibiców. Kopacze bez ambicji, zadowoleni z siebie, jakby z Realem wygrali, cwelebryty, obciąć dziadom kasę, kara finansowa, tylko to może ich zmusić do jakiejś gry!

Redi, 25.09.2017 09:55:36 - *.centertel.pl

Rzygać mi sie chce jak patrze na tych zawodnikow. To, do czego doprowadziliscie panowie pilkarze. Jeszcze chwila a zagracie przy pustych trybunach

4444, 25.09.2017 10:16:55 - *.static.ip.netia.com.pl

Co robi na boisku kopczyński bramka jego i łamaga nie ma stylu się przyznać odjazd z Legi do Magiery wujek pomoże.

Mpjanusz@wp.pl, 25.09.2017 10:41:06 - *.play-internet.pl

Kuchy co ty pleciesz? 9 łatki grają na jeden kontakt a od Was nie można tego wymagać?!!!!@@

dajcie spokoj Astizowi, 25.09.2017 10:52:28 - *.centertel.pl

Nie cieszyl sie z wyniku. Cieszyl tylko pyszczycho w pogawedce z Sheridanem.co w tym dziwnego.grali jeszcze niedawno razem....

imchotep, 25.09.2017 10:55:06 - *.fttx.telefonserwis.pl

za Leśnego jedliśmy chochlą to i sukcesy i trofea były za Miodka jemy łyżką to i sukcesów i trofeów nie będzie. Najważniejsze że będzie akademia.....i pewnie wejdziemy na...niższy poziom. Szkoda nerwów, ITI wraca

SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY , 25.09.2017 11:26:39 - *.adsl.inetia.pl

A co z Jodłowcem? Ostatnio był naszym najlepszym pomocnikiem, dlaczego nie gra?

ddd666, 25.09.2017 12:14:11 - *.75

typowe dla Legii - gdy maja okazje objąc prowadzenie w tabeli, to oczywiscie musza sparcic robote :D

benq76, 25.09.2017 12:17:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

astiz ty się lepiej nie wupowiadaj i nie błaznuj, a jak (ję) NĘDZA tak zagra w reprezentacji to BARAŻE PEWNE!!! Powtarzam NĘDZA=BARAŻE

poker face, 25.09.2017 12:23:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Astiz się nie cieszy !!!!!!!!!
On się tyllko poraz kolejmy śmieje z poczynań naszych pomocników i napadziorów.
Taki śmiech przez łzy.

warsaw_patriot, 25.09.2017 15:22:04 - *.dynamic.chello.pl

Samo sprawdzenie Astiza do Legii swiadczy o braku polityki transferowej....tylko totalna loterie, chaos i przypadek w kupowaniu grajkow ....zreszta Zewlak sam powiedzial...ile naruchasz....tyle bedziesz mial na zakupy :) hehe.....disaster !

do Bln, 25.09.2017 15:47:28 - *.play-internet.pl

Świetne porównanie.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.