Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
Poniedziałek, 25 września 2017 r. godz. 11:23

Legia: Niezrozumiała, bezpodstawna i szkodliwa sytuacja

źródło: Legia.com

Legia Warszawa wydała komunikat w sprawie uniemożliwienia kibicom stołecznego klubu uczestniczenia w niedzielnym meczu z Jagiellonią Białystok.
"Informujemy, że klub uważa tę sytuację za niezrozumiałą, bezpodstawną i szkodliwą dla polskiej piłki nożnej.
Według posiadanych przez klub informacji, nie było żadnych rzeczywistych powodów do podjęcia takiej decyzji, a kibice Legii przez cały czas zachowywali się w sposób nie budzący zastrzeżeń. Przedstawiciele klubu obecni w Białymstoku starali się interweniować u władz Jagiellonii Białystok, co również nie przyniosło żadnych efektów.

Legia Warszawa oczekuje stosownej reakcji Komisji Ligi po rozpatrzeniu sprawy na posiedzeniu, zaplanowanym na środę, 27 września br.

Jednocześnie informujemy, że niezależnie od postanowień Komisji, Legia Warszawa przekaże wszystkim kibicom, którzy pojechali wspierać swoją drużynę do Białegostoku, bezpłatne bilety na mecz z Lechią Gdańsk, który odbędzie się 15 października w Warszawie.

O szczegółach dotyczących przekazania biletów poinformujemy w odrębnym komunikacie."



Komentarze: (27)

#, 25.09.2017 11:28:53 - *.dynamic.chello.pl

białostocka błazenada

L, 25.09.2017 11:31:08 - *.play-internet.pl

Darmowe bilety bo chętnych na oglądanie takiej padaki jest coraz mniej...

Legia⚽️News, 25.09.2017 11:38:06 - *.48

Jak wszystkum wiadomo Legii Kibice to 12sty zawodnik drużyny,Babska białostockie osłabiły widowisko osłabiły Gości drużyne,złamały prawo,Mioduski powinien coś zrobić .

Juri, 25.09.2017 11:40:30 - *.centertel.pl

Brawo dla zarządu Legii.
Całą Legia Zawsze Razem.

netom, 25.09.2017 11:46:07 - *.centertel.pl

Nie jestem klakierem, ale z tymi biletami na LG to dobra akcja.dodatkowo Bialorusini powinni zwrocic kibicom L koszty podrozy do żubrolandu

Grzegorz 1963, 25.09.2017 11:47:07 - *.com.pl

Oko za oko. Zaprosić kibiców Jagiellonii i identycznie w ostatniej chwili nie dopuścić do oglądania meczu.

LYSY, 25.09.2017 11:48:29 - *.204

Dobre posunięcie Loczek, pamiętaj bez nas nie ma ciebie, Moze i chcesz zrobić z Legi korporacje ale po tym pajacu bez kasy Leśnodorskim będzie lepiej

Kamil , 25.09.2017 11:49:22 - *.87

Po co dalej wałkować ten temat i tak się nie wygra !? UEFA, PZPN, POLICJA i Komisje ligii....
Teraz nie weszliśmy i za rok też nie wyejdziemy,.... proste ale wiele osób tego nie rozumie i drąży i drąży jak by bóg wie co.

Dickson Chotowski, 25.09.2017 11:54:22 - *.range109-145.btcentralplus.com

Jezeli nie bedzie powaznej kary od KL (wyliczone jako np 500 PLN dla kazdego kibica) to nie wpuszczac ich w tym sezonie.

mietek, 25.09.2017 12:02:02 - *.emea.ibm.com

Sytuacja jest jak najbardziej zrozumiała. Białoruś po raz kolejny się przestraszyła naszego przyjazdu, a że tym razem nie dało się wcisnąć kitu o przebudowie sektora gości, to wymyślili bajkę o zaszytej fladze. Jak nie umieją zabezpieczyć meczów rozgrywanych u siebie, to niech może się wycofają z ligi i grają lokalnie z jakimiś Pogoniami Łapy czy innymi tego typu potęgami.

Kolejorz , 25.09.2017 12:05:58 - *.play-internet.pl

Czekamy na was w niedzielę w Poznaniu

Wilson, 25.09.2017 12:15:12 - *.mf.gov.pl

Wystąpić do komisji niech rozpatrzy kwestie szmaty skierowanej do Jozaka, tamtą ochrona wpuściła i została rozwieszona. Chca się bawić w ten sposób to niech odpowiadają za siebie.

Bear, 25.09.2017 12:18:25 - *.19.ipv4.supernova.orange.pl

Komisja ligi i tak uzna że była podstawa do niewpuszczenia Legii, bo tak im powie Policja, ochrona i działacze Jagiellonii.

ja, 25.09.2017 12:25:24 - *.zask.pl

bracia, Wy na serio piszecie takie bzdury? Ukarać, zamknąć itp?! Piłka nożna dla kibiców, nie wpuścili nas, trudno, nie pierwszy nie ostatni raz. Ilu z Was było pod stadionem w Białymstoku? Więc po co się spinacie na coś co Was nie dotyczy?

...L..., 25.09.2017 12:32:07 - *.dynamic.chello.pl

Ale fart zwolnili Hasiego brać go i za rok znów LM

do mietek, 25.09.2017 13:00:54 - *.elpos.net

W Łapach jest masa kibiców Legii, a więc ten komentarz jest bardzo nie na miejsc.

olew, 25.09.2017 13:03:09 - *.warszawa.vectranet.pl

Klub nie powinien się angażować w tę sprawę. To nie klub sprzedawał bilety do białego. To sprawa kibiców, ich organizacji. Gest przekazania biletów na Lechię dziwny, jakby pod publikę .Do białego nie pojechali debiutanci. Lepiej jak by dał forsę na którąś z akcji; karetka , dobre psy itp.

do Grzegorza 1963, 25.09.2017 13:12:57 - *.warszawa.vectranet.pl

Nie. Nie można postępować jak oni. To jest i chamstwo i bezprawie. Można by natomiast zbiórkę publiczną zarządzić na nagrodę "za zwrot barw jagi " i rozpropagować ją w całej Polsce.Znajdziemy aliantów.

Legia⚽️News, 25.09.2017 13:36:19 - *.48

I tak oto nigdy wiécej nie przyjedziemy do Baby z nosa.I Babska niech zapomná o przyjeździe do Stolicy!

mietek, 25.09.2017 14:25:03 - *.emea.ibm.com

@do mietek: Napisany z premedytacją. Jak nie potrafią zabezpieczyć meczu piłkarskiego, to niech się kopią po głowie w okręgówkach. Bo na mecz z Pogonią Łapy nie będą jechali autobusowami kibice z Warszawy.

ASD, 25.09.2017 14:27:29 - *.centertel.pl

A co z tymi osobami co byli w Białymstoku a mają Karnety?
Można by było dam Im do przepisania na inna osobę?!

q, 25.09.2017 15:20:21 - *.jmdi.pl

No cóż, vicemistrzowie zawsze w formie i chyba na zawsze vice... Doopa będzie ich boleć do końca świata:)

Toni , 25.09.2017 15:28:52 - *.0pools.vodafone-ip.de

Mioduski wie dobrze ze rozsprzedal druzyne a pieniadze jakie zarobila Legia z ligi mistrzow nie poszly na klub tylko kupil sobie za nia Legie od bylych wspolwlascicieli.
Teraz gdy druzyna lezy i kwiczy probuje przypodobac sie kibicom rozdajac im darmowe bilety.
Czyzby obawial sie szydery z trybun lub pustego stadionu?

Jurek, 25.09.2017 17:20:04 - *.dip0.t-ipconnect.de

Dajcie spokój.
Przynajmniej nie musieli patrzeć na dziadostwo w wykonaniu pseudopiłkarzy

L, 25.09.2017 18:33:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bardzo ładny gest ze strony klubu.

Gepetto, 26.09.2017 08:44:34 - *.play-internet.pl

W myśl karania Jaga powinna zasponsorować trzy wyjazdy Legii, do tego zwrócić za wyjazd aaa i przecież to był wyjazd to mecz Legii u siebie - za wszystkie bilety płaci Jaga plus 30 tysi kary na potrzeby komisji ligi

ZielonyByds, 26.09.2017 11:20:21 - *.36

Jurek, 25.09.2017 17:20:04 - *.dip0.t-ipconnect.de

Dajcie spokój.
Przynajmniej nie musieli patrzeć na dziadostwo w wykonaniu pseudopiłkarzy


Widzę Jurek, że konkretny wyjazdowicz z Ciebie:)
A melanż trwa, lalalalalalala!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.