Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Adam Hlousek - fot. Mishka / Legionisci.com
Adam Hlousek - fot. Mishka / Legionisci.com
Wtorek, 26 września 2017 r. godz. 08:50

Oceny legionistów za mecz z Jagiellonią

Woytek, źródło: Legionisci.com

Po porażce w Białymstoku nie wystawiliście zawodnikom Legii dobrych ocen. Jedynie Adam Hlousek, Michał Pazdan i Michał Kucharczyk uzyskali dostateczne noty. Najniżej oceniliście występ Artura Jędrzejczyka - 1,5 w skali 1-6. W sumie oceniało 581 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 2,5.

Hlousek 3,3
Pazdan 3,2
Kucharczyk 3,0
Nagy 2,7
Szymański 2,7
Astiz 2,6
Malarz 2,6
Hamalainen 2,5
Niezgoda 2,5
Kopczyński 2,1
Sadiku 2,0
Moulin 1,9
Jędrzejczyk 1,5



Komentarze: (12)

Grajcie na Jendziejciaka jest cienki!, 26.09.2017 09:02:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jedrzejczak za wysoko

Ali, 26.09.2017 09:26:38 - *.134

Artur gra regularnie źle, nie zagrał dobrego meczu od czasów Mistrzostw Europy. Brakuje mu wszystkiego, zero w ofensywie, błędy w defensywie. No dobra, widać zaangażowanie, widać że gościu chce, tylko szkoda, że umiejętności brak, formy brak, głowy brak.

, 26.09.2017 09:59:52 - *.dynamic.chello.pl

Nagy zdecydowanie za wysoko

ostet, 26.09.2017 10:42:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kucharczyk i Jędrzejczyk powinni wracać do Zdzieszowic i tam zostać bo drewniaki są za fatalni do gry w Legii. Chukwu powinien też iść z nimi...

wkz, 26.09.2017 11:21:20 - *.159

Ciekawe czy Jędziejcikowi wszedł kupon?

grzesiek, 26.09.2017 11:39:05 - *.centertel.pl

Kiedys takie noty to byly po meczach z barcelona szachtarem itp . No ale wtedy chociaz bramkarz mial note z 4,0 a teraz wszyscy nadaja sie do.......... . ... .c.c.c. .x. .x.x.x . .x

pablo, 26.09.2017 12:19:04 - *.static.ip.netia.com.pl

Gdzież to można głosować?

aaa, 26.09.2017 13:29:47 - *.dynamic.chello.pl

Pazdan stanowczo za wysoko,natomiast Kuchy za nisko.
Ostet jest idiotą.

do pablo i REDAKCJI, 26.09.2017 14:05:47 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

słusznie - ja też jakoś nigdy nie widzę tego linku?? do głosowania!!!

Nie chowajcie go tylko dawajcie tam gdzie wiadomości!!!

Redakcja (LL!): link najczęściej publikujemy na FB + jest cały czas widoczny na www.legionisci.com z prawej strony pod relacją z meczu.

2222, 26.09.2017 15:02:34 - *.static.ip.netia.com.pl

A Malarz za co tyle dostał

L, 26.09.2017 18:45:41 - *.ip-point.pl

za nieudolne piąstkowanie :D jak co mecz..

AAA, 26.09.2017 22:49:15 - *.dynamic.chello.pl

ostet:100%poparcia.Drewniaki do lasu.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.