Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
Środa, 27 września 2017 r. godz. 22:01

Komisja Ligi przełożyła sprawę niewpuszczenia kibiców Legii. Lech w niedzielę bez trenera

Woytek, źródło: Legionisci.com

W środę Komisja Ligi zajęła się sprawą niewpuszczenia kibiców Legii Warszawa na stadion w Białymstoku. Komisja nie podjęła jednak decyzji - strony przedstawiły swoje stanowiska, a Jagiellonia została zobowiązana do przekazania zapisów monitoringu. Sprawa zostanie rozpatrzona na kolejnym posiedzeniu, które zaplanowano na 4 października.

Gospodarze tego spotkania nie uniknęli innej kary - w związku z zachowaniem kibiców (transparent) na Jagiellonię nałożono karę w wysokości 20 tys. złotych, a dodatkowo odwieszona została kara w wysokości 10 tys. złotych za analogiczne wykroczenie z jednego z poprzednich meczów.

W niedzielę na ławce Lecha Poznań nie będzie mógł przebywać Nenad Bjelica. Na szkoleniowca poznaniaków została nałożona kara 2 meczów dyskwalifikacji, a powodem było usunięcie Chorwata z ławki rezerwowych podczas meczu Śląsk - Lech.



Komentarze: (25)

tomiacab, 27.09.2017 22:09:23 - *.1

Miodek kłamco 1,5 miliona za Sadiku?

Bear, 27.09.2017 22:22:43 - *.74.ipv4.supernova.orange.pl

I my żyjemy w wolnym i demokratycznym kraju ?
W US kibice Legii dostaliby milionowe odszkodowanie.

Polska⚽️News, 27.09.2017 23:26:26 - *.117

No Coments!

Frlek, 28.09.2017 00:07:53 - *.centertel.pl

W posraniu tradycyjnie rwanie dupy bo grają z Legia.

SEBO (L), 28.09.2017 08:25:51 - *.play-internet.pl

4.10.2017 : "Komisja Ligi po szczegółowej analizie zgromadzonych materiałów i analizie zapisów wideo postanowiła ukarać klub Jagiellonia Białystok za niewpuszczenie kibiców klubu Legia Warszawa na mecz z ww. : 1. karą 30000 groszy w zawieszeniu. 2. karą zamknięcia sektora kibiców gości na stadionie w Białymstoku na najbliższy mecz wyżej wymienionych klubów w rozgrywkach Lotto Ekstraklasy. 3. karą 1 flaszki wódki za zawracanie d.py takimi pierdołami. Kara nie jest prawomocna ,klubowi ukaranemu przysługuje odwołanie od powyższych kar,aż do umorzenia postępowania włącznie. "

grzesiek, 28.09.2017 08:37:44 - *.centertel.pl

Od samego poczatku mowilem ze 1,5 mln euro za sadiku to bojda na resorach.
Komus rosnie nos...

Lp7, 28.09.2017 08:55:12 - *.play-internet.pl

Tomi zamiast czytać stanowiskiego i jak ta czarna mend@ zewlak wylewa tam swoje zale i publicznie pierze brudy, lepiej zajmij sie czymś pozytecznym

@Frlek, 28.09.2017 08:58:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl

daj już spokój.
Jak co roku można powiedzieć: chciałbyś takie mecze na Ł3, gdzie przyjeżdża odwieczny wróg, a na stadionie jest 2x więcej ludzi niż na Łazienkowskiej.
Dobrze, że takie mecze są w tej nudnej jak p.z.da lidze...
Po zmianach w LM i LE długo nie zobaczysz tam polskiego klubu więc dobrze, że na krajowym podwórku są pojedyncze odskocznie od tej szarości i wiecznie dającej kary lidze...

wqrviony, 28.09.2017 09:52:32 - *.elartnet.pl

Za "skandal" z meczu z "Jagą" na Ł-3 odebrano Legii punkty, czas na takie samo potraktowanie włodarzy z Białostoku.

tomiacab do Lp7, 28.09.2017 10:14:21 - *.145

Od początku mówię że Miodek to kłamca. Jego kłamstwa wypływają nie po raz pierwszy. Okrada nasz klub z trofeów, dla Ciebie może to obojętne

do Frelek , 28.09.2017 11:20:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

U nas jest dokładnie to samo gramy z Lechem komplet gramy z termalica 15 tyś

do tomiacab, 28.09.2017 11:31:13 - *.range109-145.btcentralplus.com

100% masz racje. Mioduski to klamca i wedlug mnie zlodziej. Jeszcze nie wyjasniono gdzie sie podzialy 20mln juro....a kibice milcza lub bronia go tak jak Lp7.....Dlaczego ??

Konik, 28.09.2017 12:03:02 - *.67

Po co tym się zajmować ? Kary nie będzie , a kibice są tego sami winni. Proste

kibivc, 28.09.2017 13:10:55 - *.smtvsat.pl

Apropos zdjęcia - Baba Jaga nawet przez myśl mu nie przeszła!

mietek, 28.09.2017 13:38:47 - *.158

@tomiacab: To prawda. Ale Stanowski to też niezły bajkopisarz. Wystarczy wspomnieć tylko to jego puszenie się, że Bereś na milion procent przechodzi do Benfiki. A to nie jedyna tego typu wpadka.

Szopen ma swoje za uszami, ale bezkrytyczna wiara w to, co wypisuje wszedło, może się skończyć popylaniem w grudniu w sandałach :)

ja , 28.09.2017 13:48:37 - *.189

Spokojnie, co ma spłonąć to spłonie :)

Krzeszczu, 28.09.2017 13:51:56 - *.60

@ Bear: Piszesz glupoty. W us to najpiejrw kibicow by spacyfikowaly sluzby porzadkowe palkami i gazem (jak u nas za komuny) a reszte po prostu roztrzelala policja.

A z drugiej strony co ma demokracja do odszkodowan?

Cziko, 28.09.2017 15:35:17 - *.play-internet.pl

Radzę przeczytać jak nas w uja robi kudłaty

http://weszlo.com/2017/09/27/wielki-blef-naprawde-kosztowal-sadiku-inni-pilkarze-legii/

@mietek od tomiacab, 28.09.2017 17:09:52 - *.know.cable.virginm.net

Masz rację. Nikomu nie wierzę w 100% ale miodek to nawet jak mówi to ma w oczach wypisane że kłamie, kłamie na każdym kroku i zwala winę za swoje niepowodzenia w prowadzeniu Legii na jakieś zewnętrzne siły wpływające na szatnie. Pamiętam jego wywiad nota bene w stanie futbolu jak on tam opowiadał jak to było wszystko, jak tłumaczył Leśnemu że to nie jest dobra opcja łączenia funkcji właściciela klubu z prezesurą i co? Na prawdę warto obejrzeć ten wywiad jeszcze raz i popatrzyć na niego, jak on się tam zachowuje. W kłamaniu mógłby konkurować z tuskiem. Do tego nie umie kłamać bo od razu zmienia się jego wyraz twarzy to widać zwyczajnie.

mietek, 28.09.2017 17:53:32 - *.158

@Krzeszczu: Witaj bracie :)

Wiesz, jakby to powiedział komendant z 13 posterunku - Ja od demokracji umywam ręce :)))

A prawda jest taka, że teraz to my powinniśmy na siłę poszukać drugiej dziury w d*pie, jak wiosną przyjadą Białorusini i tak samo uniemożliwić im wejście na stadion.

@tomiacab: Święte słowa. Wiesz, bez powodu nikt mu nie proponował w przeszłości stanowiska ministra. Piękne słówka i czarowanie w mediach to są idealne cechy na politycznego karierowicza. Niestety nie bardzo na prezesa dużego klubu sportowego z ambicjami.

mietek, 28.09.2017 18:03:10 - *.158

@Cziko: Kolejny. A niby skąd oni mają mieć takie informacje, skoro w klubie już nie ma ludzi, którzy by z nimi chcieli gadać?

Krzeszczu, 28.09.2017 18:45:09 - *.cust.bredband2.com

@ mietek: no Ello towarzyszu :-)))
A jak sie nazywal ten gosciu w mundurze ktory mawial "Bruner, ty swinio!" ?
:-)

A co do prezesa to sam juz nie wiem. Z jednej strony mowi gosciu inteligentnie. Z drugiej strony to juz nie raz sie w niedalekiej przeszlosci przejechalismy dajac roznym osobom ogromne kredyty zaufania. (wszystkim oprocz rudej Ostrowskiej, bo ona zawsze u mnie miala tak jakos "niepoufnie").
No i fakt ze "wszedlo" jak to fajnie ujales nie jest byc mozenajwspanialszym i najbardziej zaufanym zrodlem informacji (jesli chodzi o sadiku, sadiku, sadik...wa gdzie jestes?) :-))
Pozdro!

Do mietek, 28.09.2017 20:31:13 - *.play-internet.pl

Właśnie takie informacje jak ta o sadiku wychodzą od ludzi ktorych juz nie ma w klubie. Poza ttm jak byś śledził od poczatku transfer to pojawialy sie informacje o kwocie nie większej jak 750 tys.

@Krzeszczu, 28.09.2017 23:42:01 - *.81.ipv4.supernova.orange.pl

Ty gadasz głupoty.
Spędziłem w US kawał czasu, i nie odnoszę się do sytuacji w której dajmy na to kibice są agresywni i siłą próbują się dostać na stadion, wtedy racja, policja tam bez pardonu by wszystkich spacyfikowała. Ale mówię o sytuacji takiej, jaka miała miejsce w Białymstoku. Kibice Legii nie zostali wpuszczeni ze względu na widzi misie kogoś z ochrony ? z klubu ? Jest to po prostu łamanie swobody obywatelskiej.

@Krzeszczu, 28.09.2017 23:45:07 - *.81.ipv4.supernova.orange.pl

A co do odszkodowań, to w Polsce gdybyś poszedł do sądu to by cie wyśmiali i gó*** byś dostał.
W US, możesz procesować się o co chcesz i jest wielkie prawdopodobieństwo że wygrasz.
Nie było mnie na meczu w Białymstoku, ale na miejscu kibiców którzy tam pojechali, złożyłbym zbiorowy pozew.
W przypadku klubu z Białegostoku jest to już recydywa w stosunku do nas.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.