Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Artur Jędrzejczyk - fot. Woytek / Legionisci.com
Artur Jędrzejczyk - fot. Woytek / Legionisci.com
Czwartek, 28 września 2017 r. godz. 23:29

Jędrzejczyka czeka kilka tygodni przerwy

Bodziach, źródło: Przegląd Sportowy

Artur Jędrzejczyk w najbliższych dniach przejdzie operację, przez co opuści zgrupowanie reprezentacji Polski oraz kilka meczów Legii. Jednak jego występ w Poznaniu nie jest wykluczony - poinformował Przegląd Sportowy. Obrońca stołecznego klubu od kilku tygodni gra z bólem spowodowanym złamaniem palca lewej ręki. Zabieg ma mieć miejsce w przyszłym tygodniu.

"Jędza" urazu nabawił się w spotkaniu o Superpuchar z Arką Gdynia. Przez prawie 3 miesiące zaciskał zęby i wychodził na boisko na środkach przeciwbólowych. W ostatnim meczu z Jagiellonią palec ponownie uległ uszkodzeniu.



Komentarze: (51)

Plus i minus, 28.09.2017 23:34:31 - *.play-internet.pl

Może to wyjść wszystkim na dobre

mazi, 28.09.2017 23:38:56 - *.adsl.inetia.pl

Chłopak chyba ma depresje,pierwszy raz czytam,że gościu ze złamaniem palca ma pauzować kilka tygodni JAJA JAK BERETY,chyba za niski kontrakt

migacz, 28.09.2017 23:59:23 - *.dab.02.net

ale sie wymigał, sprytny kolo!

AAA, 29.09.2017 00:06:56 - *.dynamic.chello.pl

No to trener Cię wyleczył z gry lamusie.Brawo Chorwat!

&=&$, 29.09.2017 00:08:59 - *.238

CO? OPERACJA PALCA I NIE MOZE GRAC KILKA MECZOW????

Szyszko, 29.09.2017 00:09:02 - *.dynamic.chello.pl

Tak czułem po tym upadku na Białorusi. Coś długo te usztywnienia nosi i zwijał się jakby się znowu połamał. Niech ta runda się szybko kończy a Kucharski niech ogarnie piłkarzy a nie panów co to się zapowiadali a my ich po latach uleczymy i zarobimy kokosy. Tylko zapomniałem o najważniejszym - Loczek nie ma kasy..

???, 29.09.2017 00:22:50 - *.dynamic.mm.pl

Hospital Ł3?

3er, 29.09.2017 00:40:46 - *.dynamic.chello.pl

Gwiazdor z Białegostoku.

Krisu, 29.09.2017 00:53:19 - *.techgroup.pl

mała strata i tak gra piach

Ładnie..., 29.09.2017 01:21:53 - *.122.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

...ucieka od odpowiedzialności Nasz Jędza B-)

TYLKO LEGIA!!!

Amir(L), 29.09.2017 02:30:53 - *.play-internet.pl

Paluszek i główka to szkolna z

Ja, 29.09.2017 04:37:17 - *.jmdi.pl

Mamy powod slabszej dyspozycji Artura ostatnio. Glowa do gory Artur trzymaj sie! Prawdziwy Legionista jestes! Z drugiej strony nie wiem ma co klub czekal 3 miesiace.....

1909, 29.09.2017 05:33:56 - *.promax.media.pl

osłabienia nie będzie... to raczej zmocnienie powrotu do zdrowia i peawdziwych treningow

Gin, 29.09.2017 06:01:56 - *.28

Może to czas żeby spróbować gry na 3 obrońców w środku. Hlouska spróbować jako skrzydlowego, dac grać Szymanskiemu, zagęścić środek pomocy i na dwóch napastników. Coś musi się zmienić.

tym, 29.09.2017 06:08:55 - *.1.maxnet.net.pl

dobra informacja

kuba, 29.09.2017 06:18:51 - *.5-1.cable.virginm.net

Z taką formą i zaangażowaniem to zarówno Legia jak i Reprezentacja tylko skorzystają. Lecz się długo i żmudnie. Broź na pewno nie będzie słabszy...aż nie wierzę, że to piszę. To tylko dowodzi jak nisko upadł Jędrzejczyk.

Aro, 29.09.2017 06:36:32 - *.opera-mini.net

Dobra wiadomość. Wzmocnienie na kilka tygodni !

Nędza , 29.09.2017 06:40:14 - *.emome-ip.hinet.net

Paluszek i główka to nawet kiepskiej baletnicy nie pomoże

Alan, 29.09.2017 06:43:58 - *.56.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Żal na to wszystko patrzeć co się obecnie dzieje w tym klubie.

Olo, 29.09.2017 06:45:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Gdybym był złośliwy to bym napisał że to jest wzmocnienie na które czekamy ...... jedza jest od dłuższego czasu pod formą

kubakibic, 29.09.2017 07:07:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ale my wystrzelimy jak wszyscy się wyleczą.
Chyba, że my kibice wcześniej pójdziemy na L4 i tego nie zobaczymy. Teraz koniec narzekania, brać pożyczki, kredyty itp. i dzisiaj na zapisy, wstyd, aby do Poznania jechało tylko 800 osób

Super(L)asek, 29.09.2017 07:13:25 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Powód odesłania na trybuny dobry jak każdy inny.Wydaje mi się ,że mają nas za idiotów.

H, 29.09.2017 07:15:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy Wy jesteście w ogóle poważni z tymi komentarzami? :/ łaska kibica na pstrym koniu jeździ :( trzymaj się Artur!

ostet, 29.09.2017 07:33:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Romeo pewnie poczuł ulgę że nie musi wystawiać do gry osoby z najwyższymi zarobkami mimo że ten jest bez formy, Jędrzejczyk może poczuć się jak Neymar w PSG który nie bedzie grał tylko w czasie kontuzji a forma nie jest ważna...

grzesiek, 29.09.2017 07:56:10 - *.centertel.pl

Miodek ma klub jakies pol roku we wlasnych rekach a ja juz mam serdecznie dosc takiego zarzadzania.
Teraz kapitanem zostanie lukasz broz albo michal kucharczyk.

majusL@legionista.com, 29.09.2017 07:57:15 - *.77.in-addr.arpa.czajen.pl

O toooo tooooo... Jaka dobra wiadomość - w sensie dluzszej nieobecności tego zawodnika na meczach.....

Yogi, 29.09.2017 08:04:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Trener nie pasuje czy co??? Robić trzeba? Za te parę eurasow żeby dniówka była? Bo nie czaje. Amatorka.

M, 29.09.2017 08:21:44 - *.sodexhopass.pl

Ja wiem że Jędza grał źle ale mimo wszystko to nasz piłkarz i trzeba mu życzyć powodzenia w operacji i mam nadzieje powrotu do wysokiej formy.

Ali, 29.09.2017 08:48:26 - *.134

WZMOCNIENIE!

Kracy , 29.09.2017 09:02:38 - *.adsl.inetia.pl

Dziwne,że operacja palca ręki niesie ze sobą potrzebę kilku tygodniowej pauzy... Myślę,że to jest jakieś ogólne zmęczenie organizmu i piszę to bez złośliwości.Po bardzo ciężkim sezonie Legia miała tydzień urlopu.To jest wina tych dodatkowych 7 meczów.W zachodnich ligach grajki mają kilkutygodniowe urlopy.Może w końcu ktoś pomyśli o naprawdę pozytywnej reformie rozgrywek?

Roma, 29.09.2017 09:23:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl

A tyle na tym forum można się naczytać, że kibice Legii są najlepsi. Właśnie dajecie tego przykład wpisami powyżej. Chociaż myślę, że piszą to zakompleksieni kibice innych drużyn.

@rek, 29.09.2017 09:35:15 - *.dynamic.chello.pl

Posiedzi sobie Jędza na ławce, to zmądrzeje... A zimą niech sobie poszuka klubu, jeśli natychmiast nie poprawi swej formy cwancyk jeden...

A tak z innej beczki: "...jak pisze "Kicker" - w ostatnich miesiącach dochodziły z Monachium coraz mocniejsze głosy, że Carlo Ancelotti zrobił sobie z Bayernu prywatny folwark... Swoim asystentem zrobił własnego syna Davide, a przygotowanie fizyczne powierzył kolejnemu z Włochów, Giovanniemu Mauriemu... Kompetencje obu tych szkoleniowców pozostawiały wiele do życzenia..."

Hmmm, skąd my to znamy..? Pozdro (L)

lotto, 29.09.2017 09:54:13 - *.dynamic.chello.pl

Tak, szacunek za grę z bólem ale myślę jednak , że to nieprofesjonalne z jego strony.Był otumaniony tymi lekami przez co spadła koncentracja. To dużo wyjasnia

maka, 29.09.2017 10:08:13 - *.4

Prawda jest taka że czy kibice czy nie kibice to widzą wszyscy, że nie mamy drużyny. Mamy grupę byle kopaczy biorących górę kasy .. naszej w pewnym sensie, która to opanowała do perfekcji wymanie wszystkich wokoło. Jak biorą 100k miesięcznie nie robić nic lub zagrać coś tam w rezerwach. Jak pier.. w C+ że już wiemy będziemy walczyć i takie tam.... a potem piach. Tych wszystkich panów piłkarzy należy kiedyś puścić miedzy ludzi, którzy płącą za bilety, abonementy C+, karnety, zapiekanki i inne gów..na a zarabiają 1/50 tego co oni ale dla L w kółeczku oddali by serce. Do chwili gdy Legia nie będzie oparta na tych co oddadzą dla niej swoje zdrowie to będziemy mieli gów..no na Ł3 takie jak teraz. Ale to tylko biznes ... zapomniałem....

Andrzej , 29.09.2017 10:24:06 - *.centertel.pl

O cholera, będzie grał Kopczyński kapitan

t, 29.09.2017 10:33:29 - *.centertel.pl

Rozwiązać z nim kontrakt

Bie(L)any , 29.09.2017 10:35:24 - *.play-internet.pl

Super w końcu wzmocnienie ... odpoczywaj chlopie i dogladaj biznesu .

Szakal, 29.09.2017 10:39:24 - *.153

KONFITURA

Krytykant_Zawodowiec, 29.09.2017 10:59:49 - *.250

Dzieki za dobre wieści, czy złamany palec u ręki przszkadza mu biegac i prosto kopać?

Winyl, 29.09.2017 11:22:11 - *.play-internet.pl

Juz wczesniej powinien go zastapic Broź. Teraz wyszlo tak samo, moze to tylko wyjść wszystkim na dobre. Jedza wierze ze wrocisz w lepszej formie! 3maj sie chłopie!

grzesiek, 29.09.2017 11:54:20 - *.centertel.pl

Franc beckenbauer bodajze z przesunietym barkiem poprowadzil reprezentacje do zwyciestw i to bez srodkow przeeciwbolowych

lemiesz, 29.09.2017 12:33:15 - *.static.chello.pl

no właśnie nie mogę zrozumieć w czym złamany palec u ręki ma przeszkadzać w grze w piłkę nożną?? Zrozumiałbym jeszcze, gdyby to chodziło o Arboledę, ale że Jędzy też...

Krzeszczu, 29.09.2017 13:08:25 - *.60

A pamietacie jeszcze co mowil Stasiek o rece Prijo?
Albo nawet o lydce Hamalainenea, ale to lekko poza tematem :-)

@ grzesiek: kapitanem zostanie pewnie nie Broz czy Kucharczyk, ale Kopczynski, a wtedy na nowo drzyjcie narody....

, 29.09.2017 13:12:27 - *.emome-ip.hinet.net

Zrobiliśmy progres, piłkarze z L3 przechodzą na L4. Kibice też powinni wznieść sue

mietek, 29.09.2017 13:58:13 - *.158

@ @rek: No wiesz, czerpiemy z najlepszych wzorców. W końcu jesteśmy polskim Bayernem :)))

Zgadzam się z Tobą co do oceny Jędrzejczyka (o czym zresztą nie raz rozmawialiśmy :) ). Ale jest jeden mały szkopuł - przy tak rozbuchanym kontrakcie wątpię, by się znalazł chętny, który da mu przynajmniej tyle samo. Chińczycy i nawet Araby przestali brać, kogo popadnie. Więc ewentualnie zostaje kierunek Rosja. Ale tam chyba już jest spalony.

@Krzeszczu: Pewnie, że pamiętamy :) Pamiętam też, że Niko kiedyś też sobie rękę uszkodził i grał w usztywniaczu. I to mu jakoś nie spowodowało obniżki formy. Ale, jak to mówią - kiepskiej baletnicy... :))

Nie wiem, dlaczego jakoś mi się przypomniała sytuacja z czasów, gdy Fabregas grał w Arsenalu. I w jednym meczu dostał taką kosę, że spowodowała ona pęknięcie kości. A typ ze złamaną nogą grał dalej i jeszcze bramkę z karnego załadował. A u nas wystarczy mieć za ciasne buty i to już powód, by mieć L-quattro na kilka miesięcy :))

do H, 29.09.2017 14:05:54 - *.play-internet.pl

Na jakim pstrym koniu,to już nikt nie ma prawa skrytykować pilkarza gdy beznadziejnie gra? Mamy głaskać ich nawet gdy grają padake?

jasio865, 29.09.2017 15:09:11 - *.static.ip.netia.com.pl

to niestety wzmocnienie!!to przykre ,nikt mu nie zyczy złego,ale powrotu do zdrowia i do formy!!Gra teraz potężny piach!!tylko czemu?

Juri, 29.09.2017 15:21:53 - *.adsl.inetia.pl

To piłka ręczna czy nożna?
Może na skrzypcach on miał grać?
Żarty wolne.

Brak jędzy, 29.09.2017 18:17:46 - *.centertel.pl

No wreszcie wzmocnienie

AAA, 29.09.2017 23:22:17 - *.dynamic.chello.pl

do Ja:prawdziwy legionista ...buhaha z Debicy
Super news

Polska⚽️News, 29.09.2017 23:43:39 - *.240

Jédza grał piach ostatnio w Legii..,niech odpocznie chłopaczyna...,

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.