Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Oprawa Lecha na meczu z Legią w marcu 2015 roku - fot. Mishka / Legionisci.com
Oprawa Lecha na meczu z Legią w marcu 2015 roku - fot. Mishka / Legionisci.com
Piątek, 29 września 2017 r. godz. 10:25

Blisko kompletu na meczu Lecha z Legią

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Niedzielne spotkanie Lecha z Legią obejrzy blisko 40 tysięcy kibiców. Już teraz sprzedanych jest ponad 35 tysięcy wejściówek, co sprawi, że frekwencja na meczu będzie najlepsza w obecnych rozgrywkach. Z drugiej strony, sprzedaż wejściówek idzie zdecydowanie wolniej niż w ostatnich latach.

W poprzednim sezonie lechici wykupili wszystkie bilety na mecz z Legią już kilkanaście dni przed meczem. Tym razem sprzedaż prowadzona będzie prawdopodobnie także w dniu spotkania, kiedy ceny wejściówek wzrosną o 5 złotych, czyli bilety normalne kosztować będą 75 złotych (trybuny za bramkami) oraz 105 zł (trybuny proste).

Powyżej 40 tysięcy widzów obejrzało ostatnie cztery spotkania Lecha z Legią. Najmniej widzów na meczu obu drużyn w Poznaniu obejrzało spotkanie rozegrane przed siedmiu laty. Podczas budowy stadionu "Kolejorza", w sezonie 2009/10, na trybuny wpuszczonych mogło być niewiele ponad 13 tysięcy kibiców. Oficjalnie 13500 widzów obejrzało spotkanie rozegrane 3 kwietnia 2010 roku.

Frekwencja na ostatnich meczach Lecha z Legią przy Bułgarskiej:
09.04.2017 - 41 026 widzów (1 800 gości)
19.03.2016 - 41 567 widzów (2 000 gości)
10.07.2015 - 40 088 widzów (1 100 gości), Superpuchar
22.03.2015 - 41 545 widzów (2 000 gości)
27.10.2013 - 38 458 widzów (2 040 gości)
18.11.2012 - 40 632 widzów (1 000 gości na zakazie)


przeczytaj więcej o:, ,


Komentarze: (34)

Czaro1987, 29.09.2017 10:33:49 - *.play-internet.pl

Podziwiam tych ludzi , drużyny grają piach chyba tylko dla atmosfery na trybunach.

Winyl, 29.09.2017 10:47:33 - *.play-internet.pl

I znowu w pałe...

Bie(L)any, 29.09.2017 10:48:35 - *.play-internet.pl

doCzaro1987 przecież te chamy mobilizują się bo Stolica do nich przyjeżdża... szczegolny dzień dla pyrów.

Alan, 29.09.2017 10:52:22 - *.56.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A wiadomo czy są jeszcze bilety dla nas ???

mlody_wwa, 29.09.2017 10:56:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam
Znajdzie się ktoś kto ma 2 wolne miejsca w samochodzie na niedziele na wyjazd?Dorzucimy się na wachę. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

bamph, 29.09.2017 11:07:09 - *.satfilm.com.pl

mial byc hit a jest kit!!! obie graja padake

jj, 29.09.2017 11:08:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dzis zapisy w SportBarze na L3 o 19.00-20.30 cena 80zl. Zapisywac sie!!!

@Bie(L)any, 29.09.2017 11:13:00 - *.247.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

ty to chyba nigdy z sandałków nie wyrośniesz. przychodzą bo nas nienawidzą.

MP.J(L) 207, 29.09.2017 11:23:32 - *.sferia.net

Do Czaro1987 - 100% racji.

do Bie(L)any, 29.09.2017 11:26:43 - *.208

No ciekawe, bo u nas też zawsze jest komplet, jak z nimi gramy, hipokryto.

Ll, 29.09.2017 11:44:57 - *.easycall.net.pl

U nas to moze z 1000 sie uzbiera ale będzie cięzko

do Alan, 29.09.2017 11:48:07 - *.static.ip.netia.com.pl

Są bilety, ale nie cieszą się wzięciem...

kriss, 29.09.2017 11:49:47 - *.dynamic.mm.pl

Robaczki, może mi ktoś wyjaśnić, bo naprawdę nie wiem, dziś w Sportsbarze są zapisy na bilety, czy płaci się odrazu przy zapisie, czy przy odbiorze biletu na miejscu w pzn, czy jeszcze inaczej?
Dzięki i sorry za takie pytanie

tomasz problem, 29.09.2017 12:01:04 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Czaro 1987-no dokladnie ,my gramy dno oni tez .Tylko dla atmosfery wydarzenia .Spotkają się dwa kolosy na glinianych nogach. Jak na nasze warunki.

Arek, 29.09.2017 12:01:26 - *.free.aero2.net.pl

Fajnie by tak było uciszyć ich jak w ostatnim meczu. To było coś pięknego, ale mam wrażenie, że chyba nie tym razem, nie w tej formie.

SEBO(L), 29.09.2017 12:07:10 - *.play-internet.pl

Widać ,że w niedzielę jest Dzień Pieczonego Ziemniaka. A tak w ogóle to dwie ciekawe sprawy . Trener Magiera postawił na rozmowy i na "pracę,pracę, pracę " . Jozak musiał "porozmawiać z piłkarzami, dotrzeć do ich głów ". Jednego nie ma,drugi jeszcze jest. Czerczesow rozmowę sprowadził do monologu : " będzie naprawdę ciężko " czyt. macie zap...dalać. Były jakieś głosy niezadowolenia? Był jeden niepokorny, Prijovič. Pobył 2 tygodnie w rezerwach ,zagrał na "stadionach dla nikogo" , przebrał się "pod drzewem" , przyszedł i przeprosił, wrócił do drużyny. Takiego bata zabrakło ostatniej zimy,to strzelił focha i pozwolono odejść mu. Czy za Staśka tak gwiazdorzyłby ? Pewnie tak , ale na karnej zsyłce w jakichś Wigrach. Sprawa druga , czy intelektualista ,pan piłkarz Kucharczyk,którego lubię za wkładanie cech wolicjonalnych w grę, narzekałby przy Stanisławie ,że musi grać w weekend i święta , że nie ma dni wolnych zbyt dużo ,i to wszystko za skomne 50.000 zł. miesięcznie ? Myślę, że strach związałby mu język z nogami. Tu nie co rozmawiać , bo rozmowa jest dla ludzi inteligentnych i świadomych swoich obowiązków, celów i sytuacji życiowej. Tu trzeba naprawdę silnej osobowości w osobie trenera . A tu co rusz dzień wolny nawet po przegranym meczu. Coś jak zwolnienie z wf-u ,"bo się spocisz". Piszę to,bo obawiam się kolejnej dreptaniny, grania na posiadanie,podań wszerz i do nikogo,zrywów a'la furmanka z węglem , i wypowiedzi typu " idziemy w dobrym kierunku,a dziś zabrakło tylko dokładności , skuteczności , konsekwencji i 80 minut do zdobycia punktu" ...

Do młody , 29.09.2017 12:12:58 - *.centertel.pl

Z buta doginaj

Adam_Wlochy, 29.09.2017 12:13:54 - *.9.245.48

Pracowalem tam kilka miesiecy. Oni kupuja karnety tylko po to, zeby miec pewne miejsce na meczu z NAMI. Na reszte meczy nie maja cisnienia sie pojawiac.

kowaL, 29.09.2017 12:20:01 - *.centertel.pl

bójcie się poznańskie chamy bo nadchodzą warszawskie Pany!!!!

Polska⚽️Legia, 29.09.2017 12:24:36 - *.125

27.10.2013 - 38 458 widzów (2 040 gości)

Groch, 29.09.2017 12:32:01 - *.play-internet.pl

Już nawet w Poznaniu lachę na taką Legie kładą ,tak to zawsze bilety w 1-2dni sprzedawali a teraz odpuszczają

RS, 29.09.2017 12:48:21 - *.internetdsl.tpnet.pl

Przydałoby się ograć amikorza.

wkz, 29.09.2017 12:53:41 - *.159

Bie(L)any żal mi Cię. a jak do nas przyjezdza Lech to jest pełny stadion czy nie? a jak przyjezdza termalica to ilu jest kibicow? dla nas to tez szczególny dzien jak gramy z pyrami?

Gor, 29.09.2017 12:56:04 - *.dyn.optonline.net

Nie wiem ale przez ta gre jaka graja, juz tak nie oczekuje na ich mecze jak kiedys sie dni odliczalo !!! Lipa oby cos sie zmienilo jak najszybciej!!!

Juri, 29.09.2017 13:06:26 - *.centertel.pl

Intercity się ekipa melduję !

oLaf, 29.09.2017 13:08:44 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

''przyśliście chamy bo my tu gramy" !!! ; ))))

wiem, wiem, nie przystoi, ale to prawda : )

Dariusz, 29.09.2017 13:36:14 - *.play-internet.pl

Siema, potrzebuje 1 miejsce w aucie na mecz w Poznaniu. Znajdzie się dobry człowiek co mnie zabierze?

Ps: do paliwa się dorzucę

Pozdro dobre mordy

kebaboszi, 29.09.2017 14:21:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jestem kibicem Legii- chociaż urodziłem się i żyję w Poznaniu. Na Ł3 jest moje serce. Będę na meczu ale w sektorze amiki. Serce mi pęka gdy Legia gra a ja nie mogę być w sektorze "gości". Pozdrawiam Was serdecznie. Mistrzem Polski jest Legia! Legia najlepsza jest! Legia to jest potęga! Legia CWKS!

Borussia, 29.09.2017 15:41:48 - *.201

Przyszliście chamy, dlatego że my tu gramy.

Dickson Chotowski, 29.09.2017 15:43:24 - *.range109-145.btcentralplus.com

10,000 kibicow Legiunii incognito.

Rychu, 29.09.2017 17:51:56 - *.pse.pl

A ile Legii jedzie do Poznania?

leoś, 29.09.2017 19:40:12 - *.adsl.inetia.pl

Zupełnie bez napinki. Jedni i drudzy są cieniem samych siebie ale nie chodzi się tylko dla zwycięstw to po prostu styl życia i miłość, bilety drogie jak ..uj a Bayern płacze że 30 Eur na LM z PSG w Paryżu to drogo i mówią o tym głośno!!! co My mamy powiedzieć???
Ten bilet powinien być po max 25 PLN tyle co np. kino powiedzmy sobie to uczciwie. Pozdrawiam normalnych co pamiętają mecze jeszcze w latach 90 :)

Do Borussia, 29.09.2017 22:08:14 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Bo na Legię nie przychodzi więcej osób, gdy Lech czy Wisła przyjeżdżają... zlituj się, żałosny już ten tekst jest.

artex21, 30.09.2017 17:49:14 - *.dynamic.mm.pl

@leoś - chodziło o 75 euro za bilet........a to już różnica nawet dla Niemców

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.