Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Legia na wyjazdowym meczu z Wisłą we wrześniu 2016 roku - fot. Mishka / Legionisci.com
Legia na wyjazdowym meczu z Wisłą we wrześniu 2016 roku - fot. Mishka / Legionisci.com
Piątek, 29 września 2017 r. godz. 16:32

Legioniści nie pojadą do Krakowa, Lechia nie przyjedzie na Łazienkowską

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Po przerwie na mecze reprezentacji Polski na dwóch kolejnych meczach z udziałem Legii zabraknie kibiców gości. Najpierw na Łazienkowską nie będą mogli przyjechać fani Lechii Gdańsk, a tydzień później kibice Legii nie będą mogli pojechać na wyjazdowe spotkanie z Wisłą Kraków. To efekt kar nałożonych na oba kluby przez Komisję Ligi.

Legia nie pojedzie do Krakowa ze względu na racowisko, jakie zaprezentowane zostało przy Łazienkowskiej 30 kwietnia tego roku. Po tym spotkaniu legioniści nie tylko nie mogli pojechać do Szczecina i Białegostoku w sezonie 2016/17, ale również na kolejny mecz z Wisłą w Krakowie.

Lechiści tymczasem nie będą mogli pojawić się 15 października na naszym stadionie, z powodu zakazu, jakim zostali ukarani za oprawę zaprezentowaną na meczu z Górnikiem Zabrze.

Do końca 2017. roku fani Legii nie będą także mogli pojechać do Niecieczy, na spotkanie z Sandecją zaplanowane na pierwszy grudniowy weekend, co jest karą za spotkanie obu drużyn przy Łazienkowskiej.


przeczytaj więcej o:, , ,


Komentarze: (15)

tomiacab, 29.09.2017 16:46:28 - *.know.cable.virginm.net

Dobrze że chociaż za niewejście na stadion w Białymstoku nie dostaliśmy żadnej kary od wielmożnej komisji?

Bartek, 29.09.2017 17:36:09 - *.net-htp.de

Nałożyć na nas karę na10 lat i będą mieli spokój

Uuu, 29.09.2017 18:03:00 - *.dynamic.mm.pl

Co za barany! Oglądanie tej padaki to jest kara.

Pio, 29.09.2017 18:29:55 - *.play-internet.pl

Komisja Ligi tzn ostatni bastion betonu leśnych dziadkow z komuszym rodowodem

(L), 29.09.2017 19:29:49 - *.ilabs.pl

Jarek zrób porządek z nimi

Może będą protestować ze swieczka w ręce: )

adamo, 29.09.2017 20:02:13 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Uuu: w punkt! :)

plpl, 29.09.2017 21:17:27 - *.warszawa.vectranet.pl

(L)
Wiesz gdzie możesz sobie tę świeczkę wsadzić :P

PRAGA ( L ), 29.09.2017 21:58:01 - *.centertel.pl

Bbbuuuhahahahahaha ŚMIESZNE DZIADY... BYLIŚMY JESTEŚMY BĘDZIEMY

as, 29.09.2017 22:30:56 - *.dynamic.chello.pl

Kpina

pi0, 29.09.2017 22:32:41 - *.opera-mini.net

do (L)
Je.nij się w łeb

AAA, 29.09.2017 23:26:54 - *.dynamic.chello.pl

do (L)-jak sobie wsadziłeś to idż sie wypróznij bo strasznie od ciebie śmierdzi prowokatorem.

DO AAA, 30.09.2017 06:32:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Niestety ale kolega nie zrozumiał sarkazmu

Bez odbioru


Pilka nozna dla kiboli!!!

Afro, 30.09.2017 11:14:34 - *.dynamic.chello.pl

Amika nie moze jechac do Warszawy bo zrobili oprawe na meczu z górnikem? Chytre.

anonim, 30.09.2017 13:36:16 - *.dynamic.chello.pl

Do Afro nie amika tylko lechia czytaj ze zrozumieniem

Afro, 30.09.2017 14:01:11 - *.play-internet.pl

lechia amika czy białoruś jeden ch@j. Tylko Legia!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.