Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Radość legionistów po ostatnim zwycięstwie w Poznaniu - fot. Hagi / Legionisci.com
Radość legionistów po ostatnim zwycięstwie w Poznaniu - fot. Hagi / Legionisci.com
Piątek, 29 września 2017 r. godz. 14:01

Bukmacherzy: Lech faworytem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Dwie ostatnie ligowe potyczki Legii z Lechem w Poznaniu kończyły się zwycięstwami "Wojskowych", a w sumie legioniści wygrali 5 ostatnich meczów z poznaniakami. To dosyć niespotykana seria, na którą musieliśmy czekać wiele lat. Czy w niedzielę zostanie podtrzymana? Zdaniem bukmacherów Fortuny szanse na to wynoszą 33%. W tym meczu nie ma faworyta - wygrana Lecha oceniana jest na 36%, a remis na 31%. Kurs na Legię - 2,92.

Stawiaj na Legię w Fortunie, wspieraj klub!

Słaba postawa legionistów w ostatnich meczach znalazła odzwierciedlenie w typach klientów Fortuny. Na wygraną Lecha stawia 53% grających zakłady typu 1x2, przy zaledwie 16% typujących triumf Legii. Klienci Fortuny uważają, że w ligowym klasyku oba zespoły trafią do bramki rywala, ale jednocześnie zdecydowana większość graczy obstawia opcję poniżej 3,5 gola. Zdaniem bukmacherów możemy spodziewać się raczej typowego meczu walki. Przyznają oni 51% szans opcji poniżej 2,5 gola w tym spotkaniu.

Wyniki ostatnich meczów Legii z Lechem w Ekstraklasie:
17.05.2017 - Legia 2-0 Lech
09.04.2017 - Lech 1-2 Legia
22.10.2016 - Legia 2-1 Lech
15.04.2016 - Legia 1-0 Lech
19.03.2016 - Lech 0-2 Legia
25.10.2015 - Legia 0-1 Lech

Zarejestruj się w Fortunie i skorzystaj z promocji pierwszy zakład bez ryzyka do 100 zł!




Komentarze: (13)

L, 29.09.2017 14:06:17 - *.7.threembb.co.uk

Do czego to doszło. Boże Kochany. Lech faworytem. Come on Legia!!!!! Legia Mistrz !!!!!!!!!

ZEUS, 29.09.2017 14:12:21 - *.home.otenet.gr

Wielkie pieniądze które wydał sknera LOCZEK

http://weszlo.com/2017/09/27/wielki-blef-naprawde-kosztowal-sadiku-inni-pilkarze-legii/

m, 29.09.2017 14:39:21 - *.internetdsl.tpnet.pl

trzy czy dwie? z tego co widać w podsumowaniu na dole

grzesiek, 29.09.2017 15:05:01 - *.centertel.pl

Obym sie mylil ale te 5 zielonych to zasluga Lesnego. A teraz moge juz byc same czerwone z ty znawca jako prezesem

imchotep, 29.09.2017 15:26:42 - *.fttx.telefonserwis.pl

@grzesiek
Zgadzam się w 100% z tym co napisałeś. Niestety z Mioduskim w roli właściciela-prezesa Legia będzie z roku na rok coraz słabsza.

tomasz problem, 29.09.2017 15:57:55 - *.122.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dobra dobra .pożyjemy zobaczymy .

Kasper , 29.09.2017 16:23:22 - *.dynamic.chello.pl

Hämäläinen :D znowu brameczke strzeli ;) 1-2

Libert city chapter 2, 29.09.2017 16:30:13 - *.play-internet.pl

Zlota zasada, Hama wchodzi w 80 minucie

@rek, 29.09.2017 16:32:35 - *.dynamic.chello.pl

Lech jest faworytem na papierze, bo po prostu grają u siebie... A my co najwyżej możemy liczyć na zaangażowanie naszych grajków i na aspekt wolicjonalny... Pytanie tylko, kto obecnie w (L)egii odda w tym meczu serducho dla (L)egii..? Malarz - TAK, Broź - TAK, Pazdan - być może, Astiz - TAK, Hlousek - być może, Kopczyński - TAK, Moulin - być może, Mąka - być może, Pasquato - być może, Kuchy - TAK, Nagy - być może, Hama - TAK, Sadiku - być może, Niezgoda - TAK... A więc problemem będą zarówno skromne obecnie możliwości kadrowe (L)egii, aspekty wolicjonalne zespołu oraz jeszcze zbyt krótki okres pracy RJ, aby to wszystko jakoś poukładać... Marzy mi się kolejna wygrana, aby ponownie utrzeć nosa pyrom... Ale i remis będzie fajnym rezultatem przed tą przerwą na kadrę... Pozdro (L)

olew, 29.09.2017 17:25:11 - *.warszawa.vectranet.pl

można więcej zarobić, Legii poznań się boi, nie rozumiem tego , ale się cieszę

Olj, 30.09.2017 08:41:21 - *.187

No to w koncu lech faworytem czy nie bo w tytule niby faworyt a w tresci artykulu jednak nie. Redakcjo okreslajcie sie bo jak na razie dno

Afro, 30.09.2017 11:17:23 - *.dynamic.chello.pl

Co to za klub lech? Po polsku pisze się kuchenkorz.

L, 01.10.2017 09:47:55 - *.2.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

bo jest faworytem ale zobaczymy dobrze że są takie mecze w naszej nudnej lidze

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.