Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Niedziela, 1 października 2017 r. godz. 19:58

Lech Poznań 3-0 Legia Warszawa

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Kompromitacja, beznadzieja, dramat... Brakuje słów aby opisać niedzielny "występ" piłkarzy Legii na stadionie w Poznaniu. Ekipa Romeo Jozaka została rozbita przez Lecha Poznań i w pełni zasłużenie wraca do Warszawy bez punktów. Gole dla zwycięzców zdobyli Maciej Gajos, Łukasz Trałka i Maciej Makuszewski. Trudno sobie przypomnieć podobny blamaż na tym obiekcie.

Legia Warszawa fatalnie zaczęła niedzielny mecz. Lech przeważał i z biegiem czasu zdobywał coraz więcej placu gry. W 13. minucie ich ataki przyniosły skutek. Z prawej strony wprost na głowę Macieja Gajosa dośrodkował Robert Gumny, a pomocnik bardzo ładnym strzałem pokonał Arkadiusza Malarza. Pierwszy kwadrans upłynął pod znakiem przewagi gospodarzy, którzy całkowicie zdominowali podopiecznych Romeo Jozaka. Potem mistrzowie Polski nadal byli tłem dla przeciwników. W 27. minucie indywidualną akcją popisał się Darko Jevtić. Szwajcar przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów i finalnie jego mocne uderzenie poszybowało ponad poprzeczką. Minuty mijały a obraz gry nie zmieniał się. Wkrótce lechici po raz kolejny pokonali golkipera z Warszawy. Tym razem wrzutkę ze stałego fragmentu gry zamknął Łukasz Trałka, który głową podwyższył prowadzenie swojego klubu. Legioniści mieli olbrzymie problemy z przedostaniem się pod pole karne Lecha. Kilka minut przed przerwą ta sztuka im się udała. Wszystko jednak za sprawą dośrodkowania z rzutu rożnego, po którym bliski szczęścia był Maciej Dąbrowski wespół z Michałem Kucharczykiem. Piłka po odbiciu się od tego pierwszego została wybita z linii bramkowej. Na przerwę obydwie drużyny zeszły przy zasłużonym prowadzeniu gospodarzy.

Na drugą połowę Legia wyszła zmotywowana i udawało jej się od czas do czasu oddalić grę od własnego pola karnego. Na niewiele się to jednak zdawało, ponieważ nadal brakowało jakichkolwiek strzałów. W 65. minucie gospodarze uderzyli ponownie. Maciej Makuszewski urwał się obrońcom i w sytuacji sam na sam spokojnie pokonał bezradnego Arkadiusza Malarza. Legia wyglądała beznadziejnie dramatycznie. Wkrótce swój klub uratował już tylko bramkarz stołecznej drużyny. Po wrzutce z rzutu rożnego główkował jeden z niższych na boisku Maciej Gajos i ekwilibrystyczna parada zapobiegła utracie kolejnego gola. W 84. minucie Szymon Marciniak odgwizdał rzut karny dla gości, lecz po wideoweryfikacji VAR zmienił swoją decyzję. Powtórki pokazały, że akurat w tym wypadku jedenastka faktycznie była bardzo wątpliwa. Sędzia doliczył do regulaminowego czasy gry sześć minut, przez co skazani byliśmy na jeszcze dłuższe oglądanie tych wątpliwej jakości popisów.

Lech Poznań 3-0 (2-0) Legia Warszawa
1-0 Gajos 13
2-0 Trałka 38
3-0 Makuszewski 65

Lech: 30. Matúš Putnocký - 2. Robert Gumny, 3. Lasse Nielsen, 26. Rafał Janicki, 66. Emir Dilaver - 17. Maciej Makuszewski, 7. Maciej Gajos, 6. Łukasz Trałka, 10. Darko Jevtić (88, 86. Radosław Majewski), 16. Mario Šitum (22, 18. Mihai Răduț) - 14. Nicki Bille Nielsen (70, 32. Christian Gytkjær).

Legia: 1. Arkadiusz Malarz - 28. Łukasz Broź, 5. Maciej Dąbrowski, 2. Michał Pazdan, 14. Adam Hloušek - 18. Michał Kucharczyk (46, 6. Guilherme), 15. Michał Kopczyński (79, 3. Tomasz Jodłowiec), 75. Thibault Moulin, 22. Kasper Hämäläinen, 21. Dominik Nagy - 99. Armando Sadiku (64, 11. Jarosław Niezgoda).

żółte kartki: Dilaver, Bille Nielsen, Makuszewski - Kopczyński, Guilherme, Dąbrowski.

sędziował: Szymon Marciniak (Płock).
widzów: 36 829.



Komentarze: (121)

D R A M A T , 01.10.2017 19:59:24 - *.dynamic.chello.pl


MIODUSKI TO JESZCZE WIĘKSZE GÓWNO JAKIE MOGŁO NAS SPOTKAĆ OD CZASÓW ITI !! DLA TEGO GOŚCIA LEGIA TO ZASPOKOJENIE WŁASNEGO EGO !! OT KAPRYSIK TAKI !!
3-0 NAJMNIEJSZY WYMIAR KARY !!
TRZEBA BUDOWAĆ WSZYSTKO OD ZERA !!

Bysior 140 kg, 01.10.2017 20:00:16 - *.dynamic.chello.pl

Tu nie ma co gadac MUSI BYC KOMITET POWITALNY!!!

Kapelan, 01.10.2017 20:01:13 - *.centertel.pl

...

DYbek, 01.10.2017 20:01:29 - *.dynamic.chello.pl

Kiedy w końcu będa konsekwencje wyciągane w stsunku do piłkarzy...przecież Pazdan, Kopczyński, Broź, Moule, Kucharczyk powinni grać w Legii II bo taki jest ich poziom.

Obiektywny, 01.10.2017 20:01:33 - *.18

a czy nie pisałem wcześniej, że to nie wina trenerów a właściciela k(L)ubu ?

Paweł, 01.10.2017 20:01:57 - *.centertel.pl

LOCZEK = ITI = SPIER#AJ

yyy, 01.10.2017 20:02:01 - *.dynamic.chello.pl

T_T

Malecha, 01.10.2017 20:02:14 - *.play-internet.pl

Mioduski i Jozak WON z Legii!!!!!!

Domino, 01.10.2017 20:02:32 - *.centertel.pl

Brawa brawo brawo Miodulski wypier...laj

MPJ (L) 207, 01.10.2017 20:02:47 - *.dynamic.chello.pl

Wypie......ć z LEGII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GZAZ, 01.10.2017 20:03:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

mioduski wypie**alaj!

Leron, 01.10.2017 20:03:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

#Wietrzenie

Przez ostatnie kilka lat zebrało nam się sporo szrotu w drużynie. Sensowni zawodnicy odchodzą i teraz widać jaką lipe mamy w drużynie... w dodatku za spory hajs. Czas to zmienić zaczynając od:

1) Bramkarze - słaby Malarz i jeszcze słabsi zmiennicy ... jak grać po ziemi jak jedyne zagranie bramkarza to dzida do przodu.

2) Dąbrowski, Broź, Jędza, Czerwiński - Żenada co najwyżej pół sezonu potrafią zagrać dobrze ...

3) MOulin, Kopczyński,Hama - kompletne ZERA. Nie umieją wygrać piłki, zebrać drugiej piłki, podać, czy utrzymać czy piłce ...

4) Pasquato, Chukwu nie potrafią się przebić pomimo tego jak słabo grają pozostali

5) Sadiku - gra na alibi ...

Zostawić - Niezgodne, Szymańskiego, Pazdana, Kuchego, Nagy może dorzucić do nich Hlouska, Gui, Astiza i Jodłowca. Reszte trzeba dokupić w przerwie ...

A do przerwy zimowej obciąć 50% pensji wszystkim ...

Komin, 01.10.2017 20:03:31 - *.107

a obstawialem 2:0 . no nic Lech idzie na majstra a my bronimy się przed spadkiem....

GZAZ, 01.10.2017 20:03:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

mioduski wypie**alaj!

Kdk, 01.10.2017 20:03:33 - *.customer.tom-net.pl

Wracajcie z buta.......!!!!!

Kibol, 01.10.2017 20:03:43 - *.eaw.com.pl

Powiem wam "przyjaciele", że tak słabej Legii to ja nie widziałem od ponad 10 lat. Współczuje wam prezesa i nowego "trenera" ;).

., 01.10.2017 20:04:00 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Syf.

Jsc, 01.10.2017 20:04:42 - *.play-internet.pl

Do zaorania...

Joe, 01.10.2017 20:04:53 - *.dynamic.chello.pl

Przykro patrzeć na to, co się dzieje z Legią...

sylwiusz11, 01.10.2017 20:05:22 - *.adsl.inetia.pl

http://weszlo.com/2017/09/27/wielki-blef-naprawde-kosztowal-sadiku-inni-pilkarze-legii/

bufon i ignorat nie orientujacy sie w specyfice środowiska

chciał uchodzic za nie wiadomo jakiego gracza w okienku transferowym a tak naprawdę gów.no lizał i tyłek lisciem podcierał zatrudnił trenera co nikogo nie trenował gra wyglada tragicznie i w ogóle nie widać widoków na polepszenie

po tym meczu w Poznaniu COS WE MNIE PĘKŁO :)))
lloczek odejdź

., 01.10.2017 20:05:30 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Tedki brac pilkarzykow za ryje.Na co czekacie?

Legia To My, 01.10.2017 20:05:31 - *.dynamic.chello.pl

Mioduski,palancie,wyp....j

, 01.10.2017 20:06:11 - *.159

Jozak jednym slowem wypie.....:( tragedia tragadia tragedia bedzie wielki sukce jak nasz legia bedzie w pierwszej 8 katastrofa a ps:mioduski kim ty Qrwa Jestes wielka poraszka loczek pozdro (L)

Wojtas, 01.10.2017 20:06:19 - *.dynamic.chello.pl

wstyd kur...a

Kris, 01.10.2017 20:06:23 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

Brak środka, brak transferów, wzmocnień, pomysłu. Wszystkiego brak. Kopczyński i Moulein do sprzedaży,Pazdan spóźniony we wszystkim. Pomoże TyLko wpompowanie grubej kasy. GRUBEJ KASY

Winyl, 01.10.2017 20:06:38 - *.play-internet.pl

Tylko wymiana polowy druzyny w tym przypadku pomoze!

Cobbi, 01.10.2017 20:07:17 - *.play-internet.pl

APEL DO TRENERA!
Proszę na najbliższym treningu ustawić bramki wszerz boiska, na liniach bocznych.

speede mokotów, 01.10.2017 20:07:36 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

Szmaciarze nie piłkarze !!!!!!!!!!!!! BRAWO LECH !!!!!! teraz niech kazdy wygrywa z tymi dupograjkami !!!! a bedziemy grali o utrzrmanie prezesie z koziej dupy !!!!!! WARSZAWA WSTYDZI SIE Z LEGII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzieki Wam piłkarzyki-pajacyki !!!!!

Terry, 01.10.2017 20:07:59 - *.centertel.pl

Mioduski idioto co zrobileś z tą drużyną? Jak Ci się podobają twoje wzmocnienia?
W Lechu im więcej pletli o wizjach i strategiach tym gorzej grali w piłkę, więc dali sobie spokój. Teraz nam się niestety trafił pajac co cały czas plecie o wizjach.

Zielarz , 01.10.2017 20:08:04 - *.147.threembb.co.uk

Zero pomysłu taktyki i zaangażowania Gdzie jest rozpracowanie przeciwnika oby do zimy...

Czarny76, 01.10.2017 20:08:26 - *.play-internet.pl

I co ma Pan do powiedzenia Panie prezesie Mioduski?

teraz widać, 01.10.2017 20:09:08 - *.dynamic.chello.pl

Teraz widać, jak magiera wydolnościowo, taktycznie, a przede wszystkim mentalnie rozmontował drużynę. patałach.

Badyy, 01.10.2017 20:09:31 - *.159

Jozak wypier.....

Szeler, 01.10.2017 20:09:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Pan Miodulski i jego wizja Legii. Dramat

lukas8613, 01.10.2017 20:09:39 - *.jjs.pl

Brawo Brawo ;-) oby tak dalej...musimy zbankrutowac i spaść do drugiej ligi i albo się nauczą grać albo cyrki bedą co roku jak to bywa w naszych klubach....jestes mistrz a poźniej dno i tyyle i tak w kółko cyrk sie toczy

Ja , 01.10.2017 20:10:07 - *.centertel.pl

Mioduski złodzieje sprzedaj wszystkich będziesz miał na bilety do Szwajcarii. Ty nieudacznik chandluj mydłem jak zablokować !!!

Marek84, 01.10.2017 20:10:10 - *.play-internet.pl

Bracia i Siostry to jest jakis zart. Co zarzad plus pilkarze robia z naszym ukochanym klubem? Legia to my, pamietajcie. A ich wszystkich trzeba wygwizdac

PiotrekZSB, 01.10.2017 20:10:33 - *.centertel.pl

Dno!Kiedy będzie rozmowa wychowawcza?

Szpilordzik, 01.10.2017 20:10:41 - *.wapgw.era.pl

Co tu duzo pisac... Jak sie sypie to wszystko...mysle ze pudel cos z tymi grajkami zrobi bo nie idzie tego ogladac...taka amica pokazala nam miejsce w szeregu...jedyny plus to to ze jest przed nami duuuzo kolejek do konca gier...pozdrawiam i dziekuje za doping dobrze slyszany w tv. Brzeg opo(L)ski

Radomiak, 01.10.2017 20:10:50 - *.play-internet.pl

Co po takim meczu można napisać ? Katastrofa

ELka, 01.10.2017 20:11:20 - *.dynamic.mm.pl

Lokowaty, pakuj się.

lukas8613, 01.10.2017 20:12:32 - *.jjs.pl

Brawo Brawo ;-) oby tak dalej...musimy zbankrutowac i spaść do drugiej ligi i albo się nauczą grać albo cyrki bedą co roku jak to bywa w naszych klubach....jestes mistrz a poźniej dno i tyyle i tak w kółko cyrk sie toczy

Tomat, 01.10.2017 20:12:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kibice sukcesu no comment

Misiek75 , 01.10.2017 20:13:10 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

JA JUŻ WCZEŚNIEJ NSPISALEM: BOJKOT, BOJKOT, BOJKOT. PUSTY STADION, NIECH GRAJĄ DLA SWOJEGO PREZESINY. ZOBACZYCIE BRACIA NAWET DUTEX BYTOVIA NAM DOWALI W PUCHARZE. NIE CHCĘ SIĘ NIC PISAĆ ANI GADAĆ. ZYGAC SIĘ CHCE.

T-72, 01.10.2017 20:14:29 - *.play-internet.pl

Oby moje słowa się zamieniły w gówno, ale: miną co najmniej 4 lata zanim będziemy mogli być dumni z Legii. Pan Mioduski otrze nas o spadek, zanim wywieziony na taczkach zrozumie i przetłumaczy swojej ambicji, że do prowadzenia Legii nadaje się jak ją do baletu. Ciężkie czasy idą...

Legionista, 01.10.2017 20:14:35 - *.226

Zero taktyki, zero chęci, zero gry, słaba pierwsza jedenastka, słabe zmiany.... (o wiele wiele gorszy mecz niż z Astaną lub sheriftem - Nawet dobrze reprezentują się w europie :I...) Wszystko to ponosi Jozek bo to on jest trenerem.... (Jakieś bajki opowiadał że wszystko się zmieniło...) Ciekawe co teraz Miodek i jego kolega (Jozek) powiedzą... Ehhh Czekają nas trudne czasy :( Ja bym chciał zobaczyć w Legii choć pół- bramkarza (tak i tak lepszy byłby na tą chwile niż Malarz... Koniec kariery coraz bliżej...) i pół-Rozgrywającego pomocnika (tak i tak byłby lepszy niż Włoch i Hamalainen....)

grzesiek, 01.10.2017 20:14:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jeszcze 10 meczów mamy w lidze, o PP nie wspominam bo pewnie zakończymy przygodę na bytovii.

Biorąc pod uwagę, że na starcie sezonu zawsze się lepiej gra a koniec sezonu się dociąga jakoś ( nie oszukujmy się ale brak juz wtedy takiej mobilizacji jak na początku)

5 meczów wyjazdowych w tym dalekie podróże do krakowa, szczecina, nowego sącza czy też do gliwic.

3 mecze z niezłymi drużynami górnika, wisły, i lechii.

Reasumując PIŁKARZE ZACZNIJCIE LEPIEJ TRENOWAĆ BO BĘDZIE WSTYD NA CAŁĄ POLSKĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(L)evy, 01.10.2017 20:14:47 - *.181.internetia.net.pl

MIODUSKI WYPEIR....J ! DOŚĆ HAŃBIENIA LEGII !

piz..czki, 01.10.2017 20:15:19 - *.centertel.pl

"Warunki na zgrupowaniach miałyśmy bardzo dobre! Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że dach przeciekał, szczególnie, że prawie nie padało"

Mioduskiout , 01.10.2017 20:15:39 - *.165.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

#Mioduskiout

(L)eo, 01.10.2017 20:15:40 - *.wmc-si.pl

Gdzie są Ci co cieszyli się że Leśny nie jest prezesem? Gdzie są Ci co twierdzili że za loczka się dużo zmieni? Zmieniło się ale na dużo gorsze. Ludzie ile ja bym oddał żeby wrócił Leśny,ebegenge,zewlak,ile ja bym oddał żeby caly poprzedni zarząd wrócił,kradł jak kradł (o ile to prawda,w co nie wierzę) zabierał wszystko,byle bym nie musiał się wstydzić jak dziś? Leśny,błagam,wracaj,bierz do kieszeni ile potrzebujesz,ale daj nam Legię która była za Twojej kadencji,daj nam wszystko co było za Twojej kadencji,tylko zabierz tego nieudacznika ze stołka,który nie tylko nie potrafi zarządzać klubem,ale nawet nie ma go w sercu

Pozdrowienia dla babci, 01.10.2017 20:16:04 - *.152

Co to było? (L)egia Warszawa w akcji, czy Legion Samobójców część druga wydanie piłkarskie?

leo, 01.10.2017 20:16:04 - *.play-internet.pl

Mioduski swoim wyjściem z trybun pokazałeś kim jesteś i jakim człowiekiem jesteś. Żegnam ozięble

miro, 01.10.2017 20:16:23 - *.play-internet.pl

DRAMAT

DED87, 01.10.2017 20:17:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mioduski i Jozak OUT!

LUrsynów, 01.10.2017 20:17:53 - *.dynamic.chello.pl

Masakra, 40 minut podawania piłki do tyłu :( o ile nie było straty. Żadnego pomysłu na grę, o strzałach na bramkę można zapomnieć. W takim stylu ciężko myśleć o wygranej. Smutne to wszystko.

orbi, 01.10.2017 20:18:02 - *.230

Moim zdaniem zakładka ocen zawodników jest po takim meczu zbędna. niestety nie ma noty 0. a na 1 nie wystawiam.nikt nie zasłużył

jasio865, 01.10.2017 20:18:29 - *.play-internet.pl

Panie Mioduski!!!!chyba koniec zabawy tej!!!Wstydu oszczędż!!!Koniec eksperymentów z Romeo!!Chyba że powtórka ma być z Bydgoszczy tak jak z Zawiszą??!!

sen o, 01.10.2017 20:18:54 - *.dynamic.chello.pl

zimą żadnego transferu, latem też więc kto ma grać. Za dwa tygodnie zagrają Gui i Berto i będzie ok. Tylko 6 punktów do lidera. No i zimą przebudowa składu. Widać że są nieprzygotowani, choć taktycznie mógł coś trener pogłówkować.

Dogwar, 01.10.2017 20:19:56 - *.play-internet.pl

Żal to mówić ale niestety Amica pokazała nam dzisiaj nasze miejsce w szeregu :(((((...... To co zbudował BL przez te kilka lat, loczek zniszczył w pół sezonu.... Ja chcę moją kochana Legie, walczącą i charakterną przez caky czas, nie chce się wstydzić porażek bo rozumiem przegrać ale po ostrej walce a nie po takiej kopaninie. Dziś zdecydowanie mam żałobę bo inaczej nazwać tego się nie da :((((...

eLa, 01.10.2017 20:20:36 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

tylko frajery chodzą na stadion

wrócą samolotem, 01.10.2017 20:21:09 - *.play-internet.pl

w tyle... taka budowa klubu.. zamiast kontynuować pasmo sukcesów zrobił ten pajac( Moiduski) korporacje biznesową i kujową.... nie wziął pod uwage że to jest klub LEGIA WARSZAWA kibiców duma i sława, tylko liczył słupki ekonomiczne cieć ....nie można tak kalkulować, bo to się kończy porażką na arenie krajowej... o europejskiej nie wspominając.... wziął kuj kase i myśli że rządzi... wypad dziadu z tego klubu..... bo takie dziady już były....

Ja, 01.10.2017 20:21:33 - *.jmdi.pl

Ale ten Magiera musial spieprzyc te przygotowania I rozbic druzyne....Z kolei ten Jozak tez zamiast przyjsc I wstrzasnac druzyna to od poczatku sie znimi piesci. Trzeba przewietrzyc szatnie ewidentnie.

oda, 01.10.2017 20:22:42 - *.dynamic.chello.pl

JESTEŚMY Z WAAAAMI HEJ KARNECIARZE JESTEŚMY Z WAMI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WSPÓŁCZUJE xD

benio, 01.10.2017 20:22:43 - *.adsl.inetia.pl

To co dzisiaj oglądaliśmy to była kpina ze wszystkich dla których LEGIA to coś więcej niż nazwa. To co wyprawiali pseudo piłkarze to jest dramat. Jak ogrywani byli broź, dąbrowski, pazdan woła o pomstę. Gra kopczyńskiego, moulina , nagy kucharczyka, hamalainena, sadiku i tego buca malarza tragedia. Więcej im zapłaćcie. Dlaczego Szymański Niezgoda siedzą na ławce tego nie wiem????
Tu już nic nie pomoże. W przerwie dokupić 5 i dokończyć sezon. TRAGEDIA

Wwa, 01.10.2017 20:22:50 - *.245.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zawiesić wypłaty dla wszystkich. Oczy i serce boli jak nas każdy w du.ę pie...li. Niech grają przy pustych, bo nie zasługują na wiernych kibiców.

Wolfik, 01.10.2017 20:23:22 - *.dynamic.mm.pl

Naprawdę szczerze mi żal Magiery (jego twarz na meczu mówiła wszystko). Chłopu po kawałku rozbierano zespół i w końcu doszło do tego, że jesień te działania boleśnie obnażyła.

Co nie szkodziło co niektórym opowiadać, że Magiera jechał na farcie bo zespół przygotował w zeszłym roku Hasi... Ludzie, z zespołu eksportowego nie zostało nic oprócz nazwy. Sadiku, Pasquato, Berto nie gwarantują nawet 8-ki w tej cienkiej lidze. Panie prezesie Mioduski, tak się nie da. Zrozum Pan to wreszcie albo daj sobie spokój bo szkoda Pana czasu a naszych nerwów.

(L), 01.10.2017 20:26:21 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Na mecz z Lechią pusty stadion!!!!!!!!!!!!
Po co wy gracie jak wy ambicji nie macie.
Teraz z Legii śmieje się całą Polska...Mioduski obuć się spadek coraz bliższy.

d2b90, 01.10.2017 20:28:27 - *.centertel.pl

Tragiku...akomedia....

wwwojtecky (L), 01.10.2017 20:28:34 - *.play-internet.pl

Przegrać czasem można, taka piłka ale po walce, a tu jej nie było! Zero ambicji! Drużyna bez charakteru!

Legionista75, 01.10.2017 20:29:46 - *.centertel.pl

Z Poznaniem przegrać w takim stylu bez walki i zaangażowania.Cos jest złego w tej drużynie albo ktoś.

Waco, 01.10.2017 20:29:54 - *.centertel.pl

Bez hejtu, ale odkad Mioduski przejal wladze w Legii, przegralismy wszystko co sie dalo, gra jest tragiczna, transfery fatalne, atmosfera w klubie to ciagle zwolnienia, plotki, bunt pilkazy, hajs za Sadiku ktorego bylo 4 razy mniej, wyciek maili. Zadnej dobrej i przemyslanej decyzji. Im szybciej odejdzie, tym K..... lepiej!

Luka_P, 01.10.2017 20:31:25 - *.128

Zaczynajac od wyniku- zenada
Sklad- wkoncu trzeba dokonac tych zmian a nie tylko pier...ic o zmianach. Zacznijcie od Malarza jest juz stary i zardzewialy- dajcie szanse Cierzniakowi wkoncu pograc pare meczy i sie rozegra. Obrona nie zacznie dobrze grac dopolki nie zaufaja bramkorzowi ( Malorzowi juz nie zaufaja nigdy, obojetnie kto bedzie gral) Skonczyc grac 2 defensywnymi pomocnikami bo to wyglada jakbysmy sie co mecz mieli bronic a to my musimy atakowac i napedzac stracha wszystkim w tej lidze. Albo zagrac na 2 napastnikow albo bez napastnika i dwojka ofensywnych grajkow ktorzy bada odpowiedziali za rozgrywanie plus jeden na laczy miedzy pomoca a atakiem. MOJ POMYSL BY BYL TAKI
Cierzniak
Broz(Jedza) Aztiz Pazdan Hlousek
MONA
Kuchar Szymanski Gilerme Nagy
Saidoku( Niezgoda)
Gdzie Szymanski albo Gilerme graja blizej napastnika

Kopczynski Dabrowski Hamalainen Chukwu tych jak najszybciej sie pozbyc bo juz z nich nic nie bedzie. Jak gra Kopczynski ro niestety gramy zawsze w oslabieniu bo ani nie ma rozegrania ani odbioru i zawsze sie chowa za przeciwnikien zeby mu nie podawali pilki
DZIEKI ZA UWAGE POZDRO ALL

Ss rad, 01.10.2017 20:33:47 - *.play-internet.pl

Gratulacje dla pana prezesa na piłce trzeba się znać albo ja kochać klub to nie korporacja panie loczku

Legionista75, 01.10.2017 20:34:22 - *.centertel.pl

Puste trybuny w paru meczach ich czegoś naucza.

Arecki, 01.10.2017 20:35:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

MOJA KOCHANA LEGIA-wygląda jak tonący jacht,który za chwilę będzie wrakiem.....

@rek, 01.10.2017 20:36:32 - *.dynamic.chello.pl

Jak napisałem kilka dni temu o zdecydowanym wietrzeniu w szatni podczas zimowego okienka, to wielu naskoczyło na mnie, iż chcę usuwać z (L)egii "zasłużonych" piłkarzy czy tzw. "reprezentantów" swoich krajów... Swego zdania nie zmienię, bo ta drużyna to już nie drużyna, a przypadkowy zlepek indywidualności i "niestety" kilku piłkarskich niedorajd... Szkoda słów... Albo DM wyłoży kasę na zimowe wzmocnienia i przewietrzy szatnię, albo niech po prostu odsprzeda swe udziały "komukolwiek" z zewnątrz... Pozdro (L)

Radomiak, 01.10.2017 20:38:17 - *.play-internet.pl

Do speedy Mokotów ja jestem kibicem Legii z radomia i ja się Legii nie wstydzę bo Legia to klub tradycja a nie patałachy na boisku przegrywać tez musimy z honorem

kajko, 01.10.2017 20:40:42 - *.icpnet.pl

Zróbcie coś z Nagym - dajcie mu normalnie żreć albo cuś - facet przy każdym kontakcie z przeciwnikiem przewraca skię nawet jeżeli przeciwnik przebiegnie metr od niego - słabowity jakiś taki.
A może nie pozwalajcie mu na kontakty z Wodogłowcem - dureń próbuje naśladować idiotę,ąle mu to nie wychodzi.

Jacek, 01.10.2017 20:42:15 - *.dynamic.chello.pl

Zmiana trenera nic nie dała. Romeo wystawia ten sam skład co Magiera. Gdzie sen i logika. Zagrajmy młodymi: Szymański, Żyro, itd. Zrezygnujmy z Kopczyńskiego, Dąbrowskiego, Sadliku. A zimą trzeba transferów !!!

Hirek, 01.10.2017 20:43:59 - *.centertel.pl

Benik Hasni wróć!!!!

Krzeszczu, 01.10.2017 20:45:42 - *.cust.bredband2.com

@ Arecki: To juz nie jacht, to prom Estonia.
Ja juz od dawna mialem coraz bardziej rosnace obawy, juz dawno temu mowilem ze nad Warszawa/Legia czarne chmury.
Dzisiaj po prostu mam totalnego stracha (przed najblizsza przyszloscia)

Ruuud, 01.10.2017 20:48:48 - *.play-internet.pl

Mioduski Out, Jozak Out ? Ochłońcie. Kopacze maja tyle umiejętności i ambicji ile pokazali w dzisiejszym meczu.
Kilku wysłać do rezerw, niech pobiegają po pastwiskach, kilku posadzić na dobre na trybuny kasując pieniądze za wejscie na stadion (obowiązkowe oglądanie i obecność), obciąć pensje- to podstawa. Panie trenerze Jozak- zacząć grać młodymi, przełknę gorycz porażki z Lechem , Jagiellonią widząc młodych dających 100 % z płuc niż mam tolerować tych przepłaconych najemników mających nas kibiców za nic!

leo, 01.10.2017 20:51:56 - *.play-internet.pl

Mało tego. Jak się zorientował co zrobił to usiadł.... Ale obok przyjaciół "pyrusów" żegnam jeszcze ozięblej

DaroL, 01.10.2017 20:52:53 - *.dynamic.chello.pl

Miodulski out przestań sie bawić L jak szmaciana lalka

Krzeszczu, 01.10.2017 20:54:23 - *.cust.bredband2.com

@ @rek: Tzw wietrzenie szatni jest jak najbardziej wskazane.
Sam w ramach "football managera" wrzucilbym na transfer Jedze, Kopczynskiego, Sadiku, Chukwu, Pasquato, moze nawet Czerwinskiego i Guilherme. Moze.
Ale nie jest to takie proste, jak w FM, bo jest taki ogromny kamien u nogi. Glaz.
Wszyscy ci pilkarze zarabiaja ogromne kokosy w Legii.
A co za tym idzie, zaden polski klub ich nie kupi, bo nikogo na to po prostu nie stac (ew trasferfee + kontrakt). A kluby zagraniczne tych pilkarzy nie wezma bo sa to bardzo cienkie bolki a nie wirtuozi pilkarscy. Na ten przyklad w ilu klubach dokladnie ostatnimi laty grali Pasquato i Sadiku?
A Chukwu ma za male gacie?
A zerwanie kontraktu to tez bardzo droga obcja.

Reasumujac, ja tez jestem jaknajbardziej za przewietrzeniem totalnym szatni. Obawiam sie tylko ze nas na to po prostu nie stac i bedziemy sie musieli jakos meczyc az tym wszystkim pilkarzom nie powygasaja kontrakty.
No i dochodzi tez problem typu kogo i za ile sciagnac.

Bie(L)any , 01.10.2017 20:55:56 - *.centertel.pl

Pudel... ty już wiesz co...


Ania, 01.10.2017 20:59:29 - *.250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Skoro gwiazdeczki grają przeciwko klubowi, trenerowi i kibicom to pensji też z tego klubu nie powinni pobierać!!! za taką grę to sami powinni zwracać pieniądze! jak się nie podoba, to wyjazd z tego klubu i dajcie grać młodszym, którzy za mniejszą kasę przyjdą i będą chcieli grać!!!!!!!!!!!!!

kami, 01.10.2017 20:59:47 - *.static.chello.pl

Najedliście się wszyscy sukcesów? Popatrzcie na ostatnie trofea bo to ostatnie na 5-10 lat. Wstyd, hańba, żenada..

teraz, 01.10.2017 21:06:07 - *.dynamic.chello.pl

Część najlepszych sprzedana, skład uzupełniony gorszymi. Tak to wygląda. Kasa się zgadza, wyniki nie. Tak to wygląda. Zarząd się zapewne z tym liczył, że opcja sknery tak się skończy. Winić głównie zarząd.

yaro47, 01.10.2017 21:06:33 - *.dynamic.mm.pl

Chyba trzeba zweryfikować cele na ten sezon. Skupić się na Pucharze Polski i górnej ósemce. Jesteśmy zwykłymi średniakami jak Wisła Płock czy Korona (bez urazy) i na dzień dzisiejszy pewnego poziomu nie przeskoczymy.

Ale jaja, 01.10.2017 21:07:27 - *.skranetcan.pl

Sadiku 1,5 € mioduski ?
Jakie jeszcze usłyszymy ceny może trzeba zacząć grać wychowankami wtedy przynajmniej będzie walka i zaangażowanie

Jacek, 01.10.2017 21:09:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

P.prezesie mam nadzieje, ze bedzie pan konsekwentny w dzialaniu. Teraz przyszedl czas na pseudo pilkarzy. Kilku/ francuz, Kopa, Broz, Dabrowski, Pazdan / do drugiej druzyny. Wszystkim obciac polowe pensji. Od jutra po treningu 8 godzin pracy na obiektach Legii i w przerwie na kadre ostry wycisk. Jak maja przegrywac to przynajmniej niech pokaza, ze potrafia biegac.

Legionista, 01.10.2017 21:13:22 - *.226

@Wolfik, podobna sytuacja co z Legią Janasa czyli sukces i rozsprzedanie zawodników :( A myślałem że po LM wejdziemy na pewny poziom :( A tu jak zwykle....

phaeton74, 01.10.2017 21:15:16 - *.dynamic.chello.pl

Dobra zmiana na Ł3 - Mioduski

@rek do Krzeszczu, 01.10.2017 21:16:32 - *.dynamic.chello.pl

Pracodawca ma prawo w każdej chwili przesunąć pracownika na inne stanowisko... A zatem przewietrzeniem szatni może się okazać przesunięcie kilku zawodników do rezerw... Tak czy siak dla minimum 7 piłkarzy nie widzę już miejsca w I zespole (L)egii.. Pozdro (L)

Jerz z Potoku, 01.10.2017 21:17:09 - *.dynamic.chello.pl

Długo, bardzo długo kibicuję Legii, ale to co obecnie reprezentuje sobą drużyna, to dawno nie widziałem. Skoro jednak właściciel wraz z kierownictwem klubu traktują tę mizerię jako tzw. etap przejściowy to można sobie zadać pytanie: po cholerę w to wszystko brnęli, czyżby tylko dla zaspokojenia swojego egoistycznego ego? Jeżeli w przeciągu kilku miesięcy topową drużynę przeobraża się w ligowego średniaka to świadczy dobitnie o niekompetencji obecnych włodarzy klubu. Konkretny przykład: zarówno transfery zimowe jak i letnie były kompletnie nietrafione, a ich wątpliwą jakość determinowały skromne - jak nigdy dotąd - pieniądze. Dlaczego? Otóż właścicielowi Legii zamarzyła się budowa akademii piłkarskiej, zapewne kosztem jakości pierwszej drużyny, ale nam kibicom z tą obłędną ideą fix jest absolutnie nie po drodze. Tylko szaleniec, zapewne zapatrzony w swoje narcystyczne wizje, może spodziewać się lub oczekiwać, że realizacja jego planów będzie mogła bezkolizyjnie odbywać się kosztem jakości pierwszej drużyny Legii. Zdecydowany opór zgłoszą nie tylko sami kibice klubu, ale gorzki rachunek ekonomiczny wystawi również tzw. atrakcyjność medialna klubu. A to niechybnie zwiastuje bardzo duże ograniczenie środków finansowych dotychczas wpływających na Ł3.
Ps.: nigdy nie przypuszczałem, że takie oczywiste oczywistości marketingowo - finansowe będę, jako szary kibic, uświadamiał panu prezesowi...

aaa, 01.10.2017 21:19:12 - *.centertel.pl

Polecam przeczytac wypowiedz Jozaka po meczu.

Radomiak, 01.10.2017 21:20:13 - *.play-internet.pl

Skapy prezes to hu...wa drużyna na piłkę się kocha s nie ma piłce zarabia zobaczcie największe kluby maja bogatych i kochających futbol właścicieli którzy ciagle inwestują zarabiają gdzie indziej a piłka to ich hobby

yaro47, 01.10.2017 21:21:59 - *.dynamic.mm.pl

Chyba trzeba zweryfikować cele na ten sezon. Skupić się na Pucharze Polski i górnej ósemce. Jesteśmy zwykłymi średniakami jak Wisła Płock czy Korona (bez urazy) i na dzień dzisiejszy pewnego poziomu nie przeskoczymy.

Dron, 01.10.2017 21:31:46 - *.centertel.pl

Szkoda czasu na tych cienkich leszczy!!!

Krzeszczu, 01.10.2017 21:31:57 - *.cust.bredband2.com

@ @rek: tak, tak jest w "normalnej" pracy, ale w sporcie zawodowym kontrakty sa budowane na troche innych zasadach....
Oczywiscie przesuniecie do rezerw jest jaknajbardziej mozliwe a czasem nawet wrecz wskazane, ale nie umiejsza to kosztow utrzymania takiego zawodnika, ani tez nie podnosi jego atrakcyjnosci czy wartosci rynkowej. Tak wiec "catch 22".
pzdr

@Zbyhoo, 01.10.2017 21:32:08 - *.244.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Spoko, Miodek buduje akademię. Za 10 lat będziemy się bić o mistrza.

Tra , 01.10.2017 21:48:56 - *.dynamic.chello.pl

Mioduski kompletnie się pogubil

Andrzej, 01.10.2017 21:56:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Odnośnie meczu
Pazdan dwie asysty przy bramkach
Kopczyński piękne podanie na skrzydło przy pierwszej bramce
Niech każdy, również trener obejrzy chyba 35 czy 37 minutę jak lech skrzydłem wychodzi kontrą a obok idzie (nie można napisać biegnie) Kopczyński

Trener opier.. piłkarzy i rozumiem to, ale kto opier.. trenera że jak drużyna kompromituje się po pierwszej połowie i trener nie zmienia nic w ustawieniu to problemu nie ma. Zmiana skrzydłowy na skrzydłowy. Po 45 min. po takiej grze trzeba była zdjąć Hamalaniena a za niego Niezgodę i za Kopczyńskiego wprowadzić Szymańskiego lub Gui.

Nawet Ronaldo nic by w Legii nie zrobił w ataku, bo Legia nie potrafi stworzyć żadnego zagrożenia i nawet Angulo, Carlitos i inni wyróżniający się napastnicy grali by to co Sadiku czyli bieganie od obrońcy do obroncy.

Taki Necid strzela bramki w Slavii (dziś 2), Qazaishvili w MLS (dziś kolejna).

Legia to stado emerytów
Bramkarz 1 ma 37 lat a rezerwowy 34 lata, obrońcy emeryci,pomoc to samo (młody Szymański i Nagy i to cała młoda kadra w drużynie).

Do prezesa, po chu.. pisać że do niego i tak nie przeczyta ale jak ku.. można wytłumaczyć brak zakupu rozgrywającego - taka prosta sprawa odchodzi rozgrywający to trzeba kupić nowego, nie musi być tak dobry jak poprzedni ale musi być nowy zawodnik na tą pozycję.

Pisanie bzdur że Legia interesuje się zawodnikami Stauea Bukareszt to kpina i robienie sobie jaj, taki Coman z tego klubu ma odstępne 100 mln i interesuje sie nim Chelsea, jak i Manem.

Chce legia zarabiać na zawodnikach to trzeba kupować młodych za 1-2 mln i wtedy jest gwarancja sprzedaży za dużo większą kwotę, jak w przypadku opisywanego Comana kupionego za 2 mln. Pisałem o wielu zawodnikach w czerwcu i lipcu, którzy zmienili klubu za takie kwoty i napewno nikt na nich nie straci, są jeszcze tacy którzy nie zmienili klubu i warto Luka Zahovic, Lovro Majer, Nikolas Spalek, Samuel Mráz, Michal Skvarka, Hillary Gong,

northway, 01.10.2017 22:01:15 - *.230.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Albo się przetnie ten gordyjski węzeł niemocy albo szatnia będzie zwalniać każdego trenera. Dziś trener po meczu powiedział ze w Legii grają panienki. Za tymi słowami powinny pójść czyny - wzmożone treningi aby panienki poczuły że grają w męskiej lidze, dodatkowo 2-3 piłkarzy zesłać do rezerw na minimum 1,5 miesiąca. Kolejnych 2-3 grajków trzeba posadzić na ławkę rezerwową. Na ich miejsce wstawić 4-6 młodych, ambitnych co będą gryźć trawę. Nie będą grali gorzej a chociaż walczyć będą, bo rzeczywiście tych obecnych panienek to się nie da oglądać. Na miejscu prezesa DM rozważyłbym obniżenie kontraktów - nie znam zapisów kontraktów ale DM to wyga w korporacjach więc ma tez sztab prawników więc może warto zaryzykować procesy w sądzie z kilkoma grajkami aby pokazać kto tu rządzi i po drugie zaoszczędzić trochę pieniędzy na biezace wydatki.

RMFC, 01.10.2017 22:02:43 - *.dynamic-zab-05.vectranet.pl

Domagaliście się zwolnienia Magiery to macie trenerskiego wirtuoza!!!! Myślałem że nie da się już w tej drużynie nic bardziej zje..ać ale jak widać Romeo to potrafi. Brawo Panie Mioduski!!! Teraz zatrudnij Ancellotiego!!!!

Legionista, 01.10.2017 22:22:14 - *.play-internet.pl

Za ten sabotaż powinni dostać oklep. To tak na dzień dobry. MUSI BYĆ PROTEST. Zagrajmy na zero przez cały miesiąc na Ł3 i wyjazdach! Co do trenera i właściciela - na chwilę obecną zostawiłbym, o ile zastosują środki dyscyplinarne. Mioduski: -50% pensji i za zaoszczędzone pieniądze na prawników do walki z skur... z 1. składu a Romeo: degradacje do Legii II i postawienie na młodzież.

Komuch, 01.10.2017 22:29:24 - *.adsl.inetia.pl

Widzę plusy
Pazdan nie dostał kartki i moze spierd.... kolejny mecz

Gocław, 01.10.2017 22:49:06 - *.dynamic.chello.pl

Co tu gadać, tu trzeba lać !!!

bamph, 01.10.2017 22:51:06 - *.satfilm.com.pl

Bramki po 11kolejkach 12-13 haha ja pier...

Andrzej, 01.10.2017 23:04:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl

W meczu z Jagiellonia było widać trochę pozytywów, kilka szybkich wymian a dziś? Przeciwieństwo tego wszystkiego, anty futbol, działanie przeciw klubowi.
Jeśli w następnym meczu zagrają ci sami zawodnicy to chu..

Obronca Prezesa, 01.10.2017 23:21:37 - *.dynamic.chello.pl

Uj...ali...cie sie Mioduskiego jak uchodzca niemieckiego zasilku... To on gra na boisku? To on podaje pilke? To on strzela? Przeciez to nasze pseudograjki. 8-9 z podstawowego skladu do wymiany, a raczej odeslania do rezerw, zeby ochloneli i poczuli, ze nie sa nietykalni. Uczepiliscie sie Malarza, fakt, mogl cos wyciagnac, ale to on drze ryja, to on ich je..ie, a wczesniejsi kapitanowie nawet glosu nie podniesli. Malarz moglby z liscia pociagnac jednemu czy drugiemu, to moze by wkoncu cos ogarneli. Tak jak Boruc w Celticu z ruskimi :)

terefere, 01.10.2017 23:26:21 - *.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kopczyński miał decydujące podanie przy pierwszej bramce -
wybił piłkę wprost na skrzydło! Jak długo jeszcze???
Pazdan przy obu następnych bramkach udawał, ze skacze do piłki!Tak będzie grał aż dostanie zgodę na transfer.

Wolfik, 01.10.2017 23:30:13 - *.dynamic.mm.pl

@Andrzej: Pozytywy z meczu w Białymstoku???? Tego frajersko przerżniętego? Dobre...

Tagi, 02.10.2017 06:07:57 - *.dynamic.chello.pl

Brak nawet ... światełka w tunelu.

Pawelec, 02.10.2017 06:15:12 - *.tkk.pl

Wierny (L) od 30 lat ale jak czlowiek bije brawo lechowi po trzecim golu to jest cos nie tak , serce bolalo wczoraj bo patrzac na poziom tego co prezentuja pseudo grajki noszace koszulki (L) to jakis dramat,szkoda tylko chlopakow ktorzy pojechali do wronek i musieli sie wstydzic za ta bande podajaca sie za pilkarzy LEGII

kibic emeryt, 02.10.2017 08:50:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wszyscy są rozgoryczeni i wściekli ja też ! Ale czego innego można się spodziewać. Cały zespół kompletnie bez formy a do tego rozbity psychicznie .Nowemu trenerowi trzeba dać czas ale trudno się spodziewać że ogarnie to gość który nigdy tego nie robił i jest w tej pracy całkowitym nowicjuszem .Pisałem już wiosną że zbierają się czarne chmury i nie jestem wielkim ekspertem piłki ale wiernym kibicem od ponad 40lat a Legia to moje drugie życie .Serce się krajało oglądając wczorajszy mecz a miała być wielka Legia która zdominuje ligę na lata!!!

BROWAR(L), 02.10.2017 10:11:12 - *.dynamic.chello.pl

Wsstyd i Hanba
Jozak won z LEGII bo ch***j z ciebie nie trener

nikt, 02.10.2017 11:25:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Padają tu ostre słowa pod adresem piłkarzy . Wielu z nas domaga się wywalenia ich z klubu . Zapominamy jednak o tym że to nie zawodnicy się sami trenują a wręcz przeciwnie za ich formę odpowiada sztab trenerów pobierający za to niemałe pieniądze.Vadis w jednym wywiadzie powiedział że o jego odejściu nie decydowały pieniądze ,widocznie dobrze zdawał sobie sprawę że z tamten sztab szkoleniowy doprowadzi do katastrofy .Za obecną sytuację w Legi odpowiadają po równo trzej właściciele którzy najpierw zwolnili Czerczesowa o potem zatrudniali po kolej nowicjuszy a najmniej piłkarze .

imchotep, 02.10.2017 16:09:43 - *.fttx.telefonserwis.pl

Ryba psuje się od głowy. Tak to wygląda w Legii od mniej więcej kwietnia 2017 roku kiedy rządy przejął "Dariusz Sheriff" vel "Astana Mioduski", który to stacza Legię do otchłani z której szybko się nie wygrzebie. Magiera miał być trenerem na lata a nie dotrwał nawet do jesieni kalendarzowej. Transfery miały "wznieść Legię" na wyższy poziom a w Poznaniu czarnobrody Sadiku pokazał swój "talent". Romeo to trener z charyzmą a w Poznaniu dał przekaz "wygrywamy wszyscy a przegrywacie wy". Za Magierą ponoć szatnia nie chciała umierać a czy za Romeo po takim przekazie będzie chciała? Bardzo wątpię. Czerczesow nigdy nie wyszedł do dziennikarzy z żalami, że piłkarzy ma jak panienki, problemy załatwiał w szatni i na zgrupowaniach. No ale skoro prezesem jest kompletny dyletant to w jaki sposób może być fachowy trener... Dziś całkiem inny obraz przybiera działalność Leśnodorskiego, który o wielu sprawach z Mioduskim nie rozmawiał bo wiedział, że żadnej fachowej rady nie uzyska. Jakaż to była radość kiedy odszedł "Bogusław Nieciecza" vel "0-6 Leśnodorski" no to jest "Dariusz Sheriff" vel "Astana Mioduski", który w ciągu raptem 6 miesięcy swojego panowania doprowadził Legię do pośmiewiska a miał wprowadzić na wyższy poziom. Nie bronię piłkarzy bo grają fatalnie i bez jakiejkolwiek motywacji, ale skoro zamiast trenera mają "doktora z charyzmą" to czego można wymagać? Najłatwiej za porażkę obwinić złotoustego Arkadiusza Malarza, łysogłowego Michała Pazdana czy czarnobrodego Armando Sadiku. Pisze się że pod stadionem piłkarze dostali "po głowie" za swoją postawę. Nie pochwalam takich metod, ale skoro już do nich doszło to zastanawiam się czy nie lepiej zacząć od góry Mioduski, Jankowski i cały zarząd. Czy to co się dzieje to nie jest pochodna ich nieudolnych rządów? Przekaz jest mniej więcej taki hu...z wynikami najważniejsza jest AKADEMIA!!!, która ma "produkować" piłkarzy do Legii. Tylko że ktoś zapomniał, że to jest Legia Warszawa i wyniki i trofea mają być co roku. Porażki są tutaj przyjmowane jako coś niedopuszczalnego!!. Skoro Miodek chciał się "pobawić" w zarządzanie to powinien kupić sobie klub w jakimś "Pierdziszewie" i tam się pobawić. Uda się byłby wielki a nie uda to pozbierałby zabawki i odszedł w siną dal. Radzę wydrukować kartkę z trofeami które Legia wygrała za czasów Leśnego bo szybko te czasy nie wrócą. Teraz będzie jak za Polmotu, Daewoo czy ITI - jedzmy łyżką a nie chochlą....Ech żal to pisać ale niestety taka jest smutna prawda..

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.