Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Romeo Jozak - fot. Woytek / Legionisci.com
Romeo Jozak - fot. Woytek / Legionisci.com
Niedziela, 1 października 2017 r. godz. 20:23

Jozak: Poczułem się zdradzony

Mishka, źródło: Legionisci.com

Romeo Jozak (trener Legii): Kiedy mówisz "trener", to masz na myśli kogoś, kto robi coś dobrego z drużyną. Jest mi dziś wstyd nazwać się trenerem. Nigdy w życiu nie odpuszczam i nie poddaję i teraz też się nie poddam. Musimy przeanalizować, na jakim poziomie chcemy grać, bo to gra dla chłopaków, a nie dla dziewczynek. Wiem, że one także grają w piłkę i przepraszam jeśli poczuły się urażone, ale wiadomo, co miałem na myśli.
Trzeba przeanalizować, którzy piłkarze mają predyspozycje psychologiczne i odpowiednie morale do gry na takim poziomie. Wszystko to, o czym rozmawialiśmy przed meczem i piłkarze między sobą, znikło po pierwszym gwizdku sędziego.

Poczułem się dziś zdradzony, bo nie było na boisku tego, co piłkarze mi obiecywali przed meczem. Nie umierali dziś na boisku jak mężczyźni, tej walki nie było dziś wcale. W szatni padło wiele ostrych słów i pewnie część piłkarzy myśli to samo co ja. Będziemy musieli wszystko przewrócić do góry nogami i diametralnie zmienić sposób naszej gry, bo wiele kobiecych drużyn grałoby dziś z większym zaangażowaniem niż Legia.



Komentarze: (151)

Kami(L)a, 01.10.2017 20:26:22 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Po tej wypowiedzi można być pewnym, że to będzie bardzo interesująca przerwa zimowa....

koles, 01.10.2017 20:26:56 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

to samo pewnie myślał Magiera

Wawa1973, 01.10.2017 20:27:20 - *.107.otc.net.pl

Facet ma 100% racji. Piłkarze znowu grają przeciwko trenerowi i nam. W zimę powinno być ostre wietrzenie. Miodulski musi zacząć kupować, a nie tylko oszczędzać.

Elmatadore , 01.10.2017 20:28:32 - *.211

Brawo Jozak Za ta wypowiedz KONRETNIE I W KOŃCU NA TEMAT

joozak, 01.10.2017 20:28:41 - *.centertel.pl

jedziesz z nimi JOZEEKKK TY MORDO TY MOJA

Alan, 01.10.2017 20:29:08 - *.201.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

No proszę słowa ostre a teraz czas na czyny np. taki Czerczesow do którego wielu porównuje obecnego trenera nie bał się odesłać kilku kluczowych zawodników do rezerw...oczekuje tego samego.

żenada, 01.10.2017 20:29:46 - *.centertel.pl

moze w nastepnym meczu warto byłoby wystawic drugą Legie ? wstydu by nie było!

Bodo, 01.10.2017 20:29:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

BRAWO Quurva!!!!

e(L)o, 01.10.2017 20:30:07 - *.static.ip.netia.com.pl

WOW! To teraz jędza i pazdan pójdą na skargę!

Kozak, 01.10.2017 20:30:29 - *.170

Romeo jak Ty mi zaimponowales w tej chwili!

grzesiek, 01.10.2017 20:30:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl

No Jozak.
Zaiponowałeś mnie w tej chwili. !!!!!!

Brawo !!!!
Bardzo mocne słowa, bardzo prawdziwe. Wywal do rezerw piłkarzy którzy nie chcą walczyć za Legię a daj szansę jakimś juniorom, bo niestety młodych perspektywicznych opylił miodek.

dezet, 01.10.2017 20:31:07 - *.82

chociaż stać go na kilka słow prawdy... połowa drużyny do wyje.ania, nie zasługują na grę w Naszej Legii...

miron, 01.10.2017 20:31:11 - *.play-internet.pl

wypier.ć połowę tych grajków marnych bez ambicji przeplacanych to banda nieudaczników totalne dno tego się nie da oglądać wogole.

(L), 01.10.2017 20:31:38 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Romeo Jozak kończ waść i wstydu oszczędź, wyp....j z Legii puki jeszcze czas.

bubik, 01.10.2017 20:31:40 - *.97

Jose Mourinho mówił dokładnie to samo w zeszłym roku o piłkarzach swojej drużyny. Dajmu mu czasu

..., 01.10.2017 20:32:10 - *.136.bransat.pl

to nie jest Twoja wina Romeo. w klubie Legia Warszawa nie ma zawodników, którzy oddaliby serce na boisku za ( L ). klub potrzebuje trzęsienia ziemi, dużych zmian personalnych począwszy od miodulskiego.

grzesiek, 01.10.2017 20:32:10 - *.centertel.pl

jak nie jestem entuzjastą jego umiejętności i czarno widzę jego przyszłość w Legii, tak bardzo mi się podobają te mocne słowa, trzeba oddzielić dziewczynki od mężczyzn i tylko ci silniejsi mają grać w Legii!

Uuuuuuuuuuu, 01.10.2017 20:32:39 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

Będzie się działo. Tu nawet Alex Ferguson by nie pomógł.

MOKOTOW, 01.10.2017 20:33:04 - *.adsl.cybercity.dk

KIEDY!!!!..wreszcie zrozumiecie ze im brak umiejetnosci !!!...ludzie czy wy slepi jestescie??..przeciez oni pilki nie umieja poprawnie przyjac,wiec czego od nich wymagacie??tu jest potrzebna przebudowa druzyny,ktora juz dawno powinna sie zaczac,ale jak sie liczy na szczescie,to tak to jest...

Novacco, 01.10.2017 20:33:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czyli wietrzenie szatni obowiązkowe. Piłkarze olał i magica i pewnie jozak też za mało im pozwala i chcą go wyje*ać. Mocne słowa ale fajnie ze wreszcie ktoś miał jaja nazwać rzeczy po imieniu

Obiektywny, 01.10.2017 20:34:09 - *.18

Panie Trener, Pan nie z tego nadania - tutaj Murinho, Guardiola i Zidane nic nie poradzą. W k(L)ubie rządzą "niewłaściciele". Tylko trenejro z "ich" powołania coś zwojuje bo jak widać tzw. drużyna gra pod BL :(

Cinek, 01.10.2017 20:34:55 - *.play-internet.pl

Kończy zobaczył w co się wpakował święte slowa

Fan, 01.10.2017 20:35:15 - *.dynamic.chello.pl

Prawda

piotr, 01.10.2017 20:36:02 - *.play-internet.pl

fatalna gra legii ALE po ch..j ten Var sie pytam karny ewidentny 3 bramka ze spalonego!!K...rwa Mrciniak sedzia je...any miedzynarodowy drewniak

Hegemon, 01.10.2017 20:37:14 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

Kilka niedociągnięć.jest

Byniek Marki Legiunia, 01.10.2017 20:37:43 - *.dynamic.chello.pl

Trzeba im po prostu spuscic solidny WP.DOL!

Robson, 01.10.2017 20:37:53 - *.play-internet.pl

Romeo co 3:0

Tomek, 01.10.2017 20:39:10 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Dobrze ze trener nazywa ta bandę panienek po imieniu

karolek, 01.10.2017 20:39:48 - *.garwolin.vectranet.pl

Chcę wierzyć że Jozak da radę ogarnąć drużynę; to jakim jest trenerem okaże się na wiosnę.

poker face, 01.10.2017 20:40:28 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Pierwszy trener który pokazał jaja i powiedział prawdę.
Tego brakowało Magicowi!!!!!!!!!!!!!!!

Rodius, 01.10.2017 20:40:40 - *.60

A miało być tak wspaniale.Mieliśmy grać piłką.Będziemy chyba ligowym średniakiem niestety.Polityka pana prezesa.

L L L, 01.10.2017 20:40:43 - *.centertel.pl

Romeo zdradzony przez Julię:))

Bogu, 01.10.2017 20:41:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Niestety nie oglądałem meczu może i lepiej bo ciężko by było oglądać 10 biegajacych panienek i jedna tańcząca przy róże hehehe. Bez honoru bez ambicji, panie trenerze rozgon to towarzystwo albo daj im tak w kość, że sami odejdą

Marcin77, 01.10.2017 20:41:22 - *.range86-188.btcentralplus.com

Wez ich za mordy kolego

Kieł, 01.10.2017 20:41:25 - *.21.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dawno chyba nikt tak nie pojechał naszych panienek. Gość ma jaja.

Lopez, 01.10.2017 20:42:36 - *.dynamic.chello.pl

Pan od wf przemówił..wynalazek chopina..won...

1410, 01.10.2017 20:42:45 - *.warszawa.vectranet.pl

Józek, nie gadaj tak na kopaczy, bo na Ciebie doniosą jak na Magierę i skończy się kozakowanie

tomasz problem, 01.10.2017 20:47:20 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Po meczu z jagą,cześć tu kolegów widziała światełko w tunelu .Tak to byla lokomotywa Amiki co rozjechała dupska panienek piłkarek. Trener słusznie zauważył zdrada .A zdrada to śmierć i taka powinna być pilkarska .Czyli won z legii.

pajak, 01.10.2017 20:47:21 - *.dynamic.chello.pl

Tu Guardiola nie pomoze ale szacun za wypowiedz dla Romeo a w zimie wyjexac pol druzyny moze cos z tego bedzie

Kosa, 01.10.2017 20:47:33 - *.2.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

WALCZNY!
walczyny do końca. Poeowiedziales A to teraz trzeba powiedz B.
Powodzenia

MIODUSKIOUT, 01.10.2017 20:49:06 - *.158.ipv4.supernova.orange.pl

#Mioduskiout, fakty mowia same za siebie zaszly zmiany na gorze zaszly zmiany w wynikach atmosferze w klubie itd. Pozdrawiam.. Wyjdziemy z tego silniejsi!! Byle by nie zakonczylo sie spadkiem bo to wyglada niepokojaco..

OMG, 01.10.2017 20:49:46 - *.dynamic.chello.pl

TA WYPOWIEDZ TO KOMPROMITACJA !!

Jaaaceeek Maaagieeraaa!!!!, 01.10.2017 20:50:06 - *.play-internet.pl

Jacek to nie twoja wina!!!! To h...a jest druzyna!!!

zniesmaczony, 01.10.2017 20:50:21 - *.supermedia.pl

przez kogo zdradzony?
- przez Hamalainena który po raz setny udowodnił, że nie nadaje się na grę w pierwszym składzie?
- przez Kopczyńskiego który po raz kolejny udowadnia, że ruch chrzów to drużyna na jego możliwości i zaangażowanie
- przez Nagy'ego który po raz kolejny w tym sezonie pokazuje, że on na boisku nie gra, on tylko jest
- przez Pazdana który myślami jest gdzieś tam daleko...
- przez Sadiku który już 10 mecz pokazuje, że przyjęcie piłki to dla niego za trudna sztuka?

ja nie jestem rozczarowany, zawiedziony, zdradzony, bo każdy z naszych grajków pokazał dziś dokładnie to samo co pokazywał już od bliższego lub dłuższego czasu, może pora zrobić rzetelny rachunek sumienia...

tomiacab, 01.10.2017 20:50:26 - *.know.cable.virginm.net

trenejro poszedł ostro. Cyrk u Miodka się kręci.

Mariol, 01.10.2017 20:50:27 - *.w86-245.abo.wanadoo.fr

Ludzie dajcie mu szanse do końca sezonu,pożyjemy zobaczymy jak bedzie.Bo ten sezon i tak jest zmarnowany.Utrzymamy sie na pewno,moze jakimś fartem uda zdobyć sie pochar.

Mkp, 01.10.2017 20:50:29 - *.centertel.pl

Takie pierdu pierdu... nie mamy piłkarzy kreatywnych i to nie wina tych co kreatywnymi nigdy nie byli. A Mioduski kasy nie da bo to takie drugie ITI

Gochowy , 01.10.2017 20:50:38 - *.adsl.inetia.pl

Przynajmniej powiedział głośno i szczerze to co myśli większość ludzi,a nie mają prawa głosu w publicznej dyskusji na ten temat

Kobolt, 01.10.2017 20:51:15 - *.edelkey.net

No pieknie... Z takimi gadkami to z szatnią będzie miał taki sam kontakt jak doktor Alban. Będzie mocne zderzenie z ziemią to nie Zagrzeb, gdzie piłkarze sa malutcy...

@rek, 01.10.2017 20:51:24 - *.dynamic.chello.pl

Bez sensu to wszystko... Tu i Mourihnio by nam nie pomógł... Nota bene jak napisałem kilka dni temu o zdecydowanym wietrzeniu w szatni podczas zimowego okienka, to wielu naskoczyło na mnie, iż chcę usuwać z (L)egii "zasłużonych" piłkarzy czy tzw. "reprezentantów" swoich krajów... Swego zdania nie zmienię, bo ta drużyna to już nie drużyna, a przypadkowy zlepek indywidualności i "niestety" kilku piłkarskich niedorajd... Szkoda słów... Albo DM zimą wyłoży konkretną kasę na wzmocnienia i zdecydowanie przewietrzy szatnię, albo niech po prostu spada z (L)egii odsprzedając swe udziały "komukolwiek" z zewnątrz... Pozdro (L)

Rodrigo, 01.10.2017 20:52:05 - *.152

Słuchaj Jożin, to TY ich przygotowałeś do tego meczu, TY też jesteś częścią tego projektu, a nie ponad nim, więc nie odp...alaj maniany dbając wyłącznie o swoje dobre imię i reputację. Przyjmij to na klatę jak mężczyzna, bo ględzenie że o wszystkim pomyślałeś ze wszystkimi szczegółami i jesteś super, darłeś z ławki ryja jak trzeba i tak dalej, a ONI żle grali nic nikomu nie pomoże, w Legii nie ma żadnego JA i ONI, jesteśmy MY, jasne?

Tak czy owak, Besnik jest znów do wzięcia.

John Mc Giver, 01.10.2017 20:52:09 - *.static.chello.pl

Za taką właśnie wypowiedź wydaje mi się , że Romeo leci w ciągu godzin.


Co ten MIODUSKI nawyczynial ????


Oj Boże, Boże...

Wolfik, 01.10.2017 20:52:11 - *.dynamic.mm.pl

@Mokotów: Ot i cała prawda. Ale niektórzy musieli szukać winnych w osobie Magiery. Co zrobi Jozin w ludźmi, których miał również Magiera? Stworzy superpiłkarzy? Sadiku zacznie strzelać jak Niko a Berto zostanie Vadisem??? Śmiechu warte.

Tu trzeba poważnych piłkarzy. Ci co są w Legii teraz wyżej przysłowiowego wała nie przeskoczą, choćby się zesrali.

(L)evy, 01.10.2017 20:52:35 - *.181.internetia.net.pl

Pazdan ,Kucharczyk,Jędrzejczyk,Kopczyński juz warują na wycieraczce z wyciagnietymi jęzorami u Mioduskiego...

Grochow, 01.10.2017 20:53:04 - *.centertel.pl

Spier....j

TRENER, 01.10.2017 20:53:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jozak wygląda na takiego ospałego, ale ta wypowiedź spoko. mam nadzieję, że umie podnieść głos i pier...lnąć ręką w stół.

Wwa, 01.10.2017 20:53:51 - *.245.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Sensownie Romeo się wypowiedział. Tylko żeby jakieś czyny konkretne za tym poszły. Prezes niestety nie ma pojęcia co zrobić. Ambicji i zaangażowania brak kompletny. Na każdym orliku są bardziej ambitne chłopaki i dziewczyny. Jak tak dalej będzie to będą występować w kartofliskach.

Krzeszszu, 01.10.2017 20:54:15 - *.151

Pytanie tylko czy Miodek bedzie miec jaja że wywalić te zmanierowane gwiazdki czy tez wydupczy Jozaka

Martin, 01.10.2017 20:55:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bardzo dobra wypowiedź trenera! Wreszcie zero ściemy. "Dotrwać jakoś do przerwy zimowej" mówi wszystko o statusie naszych obecnych piłkarzy. Im się po prostu w dupach poprzewracało i właśnie do tej przerwy zimowej część tych nierobów przesunął bym ładnie do rezerw. A tak prawdę mówiąc gramy taki piach z dwóch prostych powodów - nie mamy nikogo kto obecnie potrafiłby kreować grę , tak samo jak i nie mamy napastnika. Wystarczy brak na tych 2 kluczowych pozycjach i sypie się cała drużyna. Sprzedaż Ofoe i przy tym kontuzje Radovica i Gui pozbyły nas wszystkich piłkarzy do kreowania gry, obecnie nie ma ani jeden takiej osoby. Do pełnej gry muszą wrócić Gui, Rado i Berto, który jak nie będzie kontuzjowany to będzie dzikiem i gra Legii się poprawi, ale w przerwie zimowej obowiązkowo potrzebny ofensywny pomocnik rangi Ofoe i bramkostrzelny napastnik rangi Nico albo Prio. Miodek nie może oszczędzić kasy jeśli liczy na jakiekolwiek efekty - warto wydać nawet 5 baniek ale za to 2 porządnych zawodników gwarantujących jakość. Inaczej przy kolejnych kontuzjach Rado czy Gui i bez dobrego napastnika będzie słabo. Generalnie sama drużyna się mocno składowo nie zmieniła ale wystarczyły 3 kontuzje i brak odpowiednich zamienników za Ofoe i Niko czy Prio i wszystko runęło jak domek z kart. I teraz najważniejsze - mam nadzieję, ze Jozak pozostanie w Legii jako trener przynajmniej na 3 lata przez które stworzy tą drużynę od podstaw. 100% poparcia dla Jozaka, 0% poparcia dla piłkarzyków.

Jacek, 01.10.2017 20:55:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Panie trenerze tylko niech pan nikogo nie przeoczy przy wy...aniu do drugiej druzyny a zacznie od francuza. Nastepnie wszystkim bez wyjatku zapie..lic conajmniej polowe pensji i przeznaczyc na juniorow i od jutra ku...a do roboty na stadion na 8 godzin.

1916, 01.10.2017 20:56:40 - *.dynamic.chello.pl

Niech Mioduski uruchamia tą szkołę / akademie pod grodziski maz., zesłać tam cały ten dream team do końca sezonu, może się czegoś nauczą...

Legionista, 01.10.2017 20:57:37 - *.226

Ehh.... Romeo takimi obietnicami to może miodkowi mówić... Mówił że Legia jest już odmieniona - nie widzę... A teraz mówi żeby od dzielić kobiety od mężczyzn... Ja mam tylko jedno ale.... Żaden trener tak się nie wypowiada i nie powinien bo za 2 kolejki możemy Jozka już nie zobaczyć... Prywatne rozmowy, motywacje itp pomagają, a nie takie coś... A na pewno nie powinien opowiadać w mediach bo te media będą bajki opowiadać... I dzielić Legie.... Jest to kolejna wtopa trenera który został trenerem przez swego kolege... PR działa i nie zatrzyma się :( Ehhh... Słabe czasy nas czekają :(

Rychu, 01.10.2017 20:58:10 - *.warszawa.vectranet.pl

Poczekamy zobaczymy... Tu trzeba rewolucji.

Kokoaq, 01.10.2017 20:59:50 - *.tel.tkb.net.pl

W końcu ktoś tutaj ma jaja brawo dla trenera. O kopaczach nie warto pisać

kibic, 01.10.2017 21:00:17 - *.dynamic.chello.pl

Prawda jest taka że już dawno było widać że w Legii rządzi szatnia a nie trener.

cik, 01.10.2017 21:00:29 - *.dynamic.chello.pl

to już po trenerze. Nasi Super Panowie Piłkarze nie dadzą się zmusić do ciężkich treningów bo już są tak Super. Niestety jeszcze o tym tylko nie wiedzą w Armeni Kazachstanie i Lotwie.

Kimi, 01.10.2017 21:00:32 - *.16.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A mielismy juz kompletna druzyne z Niko,Prjio,Vadisem,Duda.Wystarczylo ich zatrzymac i dokupic jeszcze jednego pilkarza na ich poziomie.Teraz znowu nie ma druzyny.W rok cofnelismy sie o jakies 3 moze 4 lata.
Brawo panie Mioduski.Zwolnij pan sam siebie.

beniaminek, 01.10.2017 21:01:17 - *.proneteus.pl

Panie Jozak może jest Pan słabym trenerem. Ale za tę wypowiedź BRAWA!! Tylko takie sprawy załatwia się w szatni a nie przed mikrofonem...

Legionista80, 01.10.2017 21:01:29 - *.play-internet.pl

MISTRZ. Koniec rzadow tych patalachow. ..brac młodzież...

Bie(L)any , 01.10.2017 21:02:43 - *.centertel.pl

Co ty bredzisz trenerku od dzieci wystawiasz kopczynskiego który od kilkunastu meczy jest hamulcowym nie gra Szymanski a 25 minut przed końcem spotkania wpuszczasz napastnika za napastnika i nadal gramy to samo zamiast starac się odrobić straty dwoma napastnikami....

Lfan, 01.10.2017 21:03:51 - *.warszawa.vectranet.pl

Mioduski won

Krzeszczu, 01.10.2017 21:04:13 - *.cust.bredband2.com

Jakim trzeba byc totalnym loserem i pajacem zeby sie podszywac pod kogos innego.
Wiocha.

Martynka, 01.10.2017 21:05:10 - *.dynamic.chello.pl

Heeee.... teraz to piłkarzy wina? A jak Magiere wyrzucali to o tym nie myśleli, tylko on był winny bo chłopaki za niego nie chcieli umierać? Brawo wy! Teraz macie trenera, ktory sam przyznaje że na boisku nie walczą, i że to piłkarze sa do dupy...!!! Wrócić Magiere! Wrócić Magiere! Dla tego Pana przewiduję karierę w Legi krótsza niż Hasiego!

Tomek Mokotów , 01.10.2017 21:05:26 - *.dynamic.chello.pl

Pewnie dlatego Pan trener zdjął z boiska Kucharczyka a zostawił milusiego Kopczynskiego? Pewnie dlatego na boisko wszedł też Cherubinek, który i tak pokazał więcej serca do walki niż Moulin? Choc tylko przez 5 minut...

Panie trenerze, jaja to my ale nie z nas...

Można ostro mówić ale warsztat trenerski też trzeba mieć. Albo choćby wiedzę.

Trzezwy, 01.10.2017 21:06:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja rozumiem, że trener nie ma doswiadczenia. Ale czy to zabrania mu mówić prawdę? 3/4 składu to ludzie max na Wisłę Płock. To nie są ludzie do Legii. Spece z Anal + broniący tych pseudo kopaczy (byli piłkarze skądinąd) to kolejna kompromitacja. Wszyscy widzą, że Ci ludzie grają przeciw klubowi ale jak ktoś w końcu mówi prawdę, to go na lincz biorą, bo prawda w oczy kole. Dzisiejsza kadra Legii to kompletne dno i dwa metry Mulę...

micko, 01.10.2017 21:06:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl

takich sedziow miedzynarodowych to oddac z doplata ,grajcarow do kamieniolomow skalki lupac

Andrzej, 01.10.2017 21:08:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Odnośnie meczu
Pazdan dwie asysty przy bramkach
Kopczyński piękne podanie na skrzydło przy pierwszej bramce
Niech każdy, również trener obejrzy chyba 35 czy 37 minutę jak lech skrzydłem wychodzi kontrą a obok idzie (nie można napisać biegnie) Kopczyński

Trener opier.. piłkarzy i rozumiem to, ale kto opier. trenera że jak drużyna kompromituje się po pierwszej połowie i trener nie zmienia nic w ustawieniu to problemu nie ma. Zmiana skrzydłowy na skrzydłowy. Po 45 min. po takiej grze trzeba była zdjąć Hamalaniena a za niego Niezgodę i za Kopczyńskiego wprowadzić Szymańskiego lub Gui.

Nawet Ronaldo nic by w Legii nie zrobił w ataku, bo Legia nie potrafi stworzyć żadnego zagrożenia i nawet Angulo, Carlitos i inni wyróżniający się napastnicy grali by to co Sadiku czyli bieganie od obrońcy do obroncy.

Taki Necid strzela bramki w Slavii (dziś 2), Qazaishvili w MLS (dziś kolejna).

Legia to stado emerytów
Bramkarz 1 ma 37 lat a rezerwowy 34 lata, obrońcy emeryci,pomoc to samo (młody Szymański i Nagy i to cała młoda kadra w drużynie).

Do prezesa, po chu.. pisać że do niego i tak nie przeczyta ale jak ku.. można wytłumaczyć brak zakupu rozgrywającego - taka prosta sprawa odchodzi rozgrywający to trzeba kupić nowego, nie musi być tak dobry jak poprzedni ale musi być nowy zawodnik na tą pozycję.

Pisanie bzdur że Legia interesuje się zawodnikami Stauea Bukareszt to kpina i robienie sobie jaj, taki Coman z tego klubu ma odstępne 100 mln i interesuje sie nim Chelsea, jak i Manem.

Chce legia zarabiać na zawodnikach to trzeba kupować młodych za 1-2 mln i wtedy jest gwarancja sprzedaży za dużo większą kwotę, jak w przypadku opisywanego Comana kupionego za 2 mln. Pisałem o wielu zawodnikach w czerwcu i lipcu, którzy zmienili klubu za takie kwoty i napewno nikt na nich nie straci, są jeszcze tacy którzy nie zmienili klubu i warto Luka Zahovic, Lovro Majer, Nikolas Spalek, Samuel Mráz, Michal Skvarka, Hillary Gong,

Dariusz M, 01.10.2017 21:09:23 - *.dynamic.chello.pl

"Tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić"

True , 01.10.2017 21:12:00 - *.dynamic.chello.pl

Bo Jozak nie jest trenerem.
Dzisiaj było widać, że bez trenera nie można profesjonalnie uprawiać sportu.
Gramy bez trenera. Jak długo tak będzie Panie Mioduski?

jsc, 01.10.2017 21:12:36 - *.play-internet.pl

widzieliscie mordę astiza po meczu ze slaskiem ? a po meczu z jagą ? ubawiony zadowolony.... WY.......DALAJ

szarap, 01.10.2017 21:16:02 - *.sta.asta-net.com.pl

Rozgonic to dziadostwo

Trzezwy, 01.10.2017 21:16:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja rozumiem, że trener nie ma doswiadczenia. Ale czy to zabrania mu mówić prawdę? 3/4 składu to ludzie max na Wisłę Płock. To nie są ludzie do Legii. Spece z Anal + broniący tych pseudo kopaczy (byli piłkarze skądinąd) to kolejna kompromitacja. Wszyscy widzą, że Ci ludzie grają przeciw klubowi ale jak ktoś w końcu mówi prawdę, to go na lincz biorą, bo prawda w oczy kole. Dzisiejsza kadra Legii to kompletne dno i dwa metry Mulę...

łubu dubu, 01.10.2017 21:16:36 - *.dynamic.chello.pl

Łubu dubu, łubu dubu niech odejdzie prezes Klubu!

LG, 01.10.2017 21:18:39 - *.dynamic.chello.pl

A mi się wydaje, że trener przerwy zimowej nie doczeka.

Piorun, 01.10.2017 21:20:04 - *.centertel.pl

Jestescie POŚMIEWISKIEM ale wam to zwisa,aby kasa sie zgadzala a jutro wszyscy pojda na wodke i uj witamy w 1 lidze!!!

\bartek, 01.10.2017 21:22:55 - *.dynamic.chello.pl

takich wypowiedzi brakowalo mi u trenera Magiery

L, 01.10.2017 21:23:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl

To na ch.j było zwalniać Magierę jak od początku było wiadomo, że skład i morale grajków jest beznadziejne? L!

Lkom, 01.10.2017 21:27:20 - *.171.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wy..bać Pazdana i Kopczyńskiego. Reszta się Jakoś ułoży. ...

spasiony, 01.10.2017 21:28:55 - *.as13285.net

Jak trener zacznie analizowac predyspozycje pilkarzy do gry to moze nie uzbierac nawet jedenastu...

Golym okiem widac, ze problem nie jest trener tylko to, co sie dzieje w klubie za kulisami. Nie wszystkim zalezy na sukcesie, niektorzy maja rowno wyjechane i sie z tym nie kryja. Innym brak umiejetnosci lub charyzmy by to jakosc pociagnac... Nie narzekalbym na sklad bo choc upilkarzyo w naszej kartoflanej lidze wystarczajace

Chrobry Głogów , 01.10.2017 21:31:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Obecna forma legii jest tak słaba , że w pierwszej lidze strefa spadkowa by była. Myślę że nasz chrobry by legie ograł A napewno by nie był gorszy A płacą u nas grajką mizernie a serducho zostawiają na boisku.

77/82, 01.10.2017 21:35:32 - *.dynamic.chello.pl

Przydałaby się jakaś "wizytacja" w szatni i naprostowanie grajków. To samo na mieście. jak zobaczycie któregoś z tych pajaców to cytując klasyka "wiecie co nimi zrobić".

Mioduski absolutnie nie ma pojecia o budowaniu klubu sportowego, 01.10.2017 21:36:52 - *.dynamic.chello.pl

Pudel mam nadzieje ze koncu zrozumial ze na pilce i zarzadzanie klubem powiem wiecej zarzadzaniem w sutuacjach kryzysowych w biznesie zna sie tyle co na paseniu kozic w Sto lance . Przykre Panie Dariuszu jak takiemu vzlowiekowi sukcesu i biznesu kopia Pana w tylek. Pana psuniecia sa nieracjonalne robi Pan podstawowe bledy w tym wszystkim. Ja przed meczem obstawilem wynik 3-dla Lecha. Skonczy sie tym ze sprzeda Pan klub bo ile do cholery mozna dokladac do tego cyrku bez dna.
A na razie pozpowiem Panu za darmo co trzeba zrobic, potrzeba budowac druzyne od nowa...a Jak sie buduje druzyne pilkarska? Panie Darku od bramkarza bo to co mamy mozemy nazwac juz towarem sfermentowanym tem czlowiek nie nadaje sie juz do tego klubu co mecz to zawalanie wyniku

Ze sportowym pozdrowieniem ogarniety kibic

demonCWKS, 01.10.2017 21:38:21 - *.126

skoro Jozin to taki specjalista, to zakladam ze zanim podpisal kontrakt zycia, widzial ostatnie mecze tych kopaczy. Wyczuwam poczatek pewnej retoryki, ktora mnie zaczyna niepokoic , retoryki asekuracyjnej pod tytualem morale jest hcujowsze niz ich skromne umiejetnosci. W tej druzynie doszlo do pewnego paradoksu a minaowicie kominowe place stworzyly patologiczny uklad, w ktorym banda nieudacznikow pasozytuje na naiwnych kibicach:/

northway, 01.10.2017 21:39:18 - *.230.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Padło tu kilka głosów że trener z szatnią nie wygra i nie powinien takich rzeczy mówić - A ja uważam że trener słusznie postąpił. Albo się przetnie ten gordyjski węzeł niemocy albo szatnia będzie zwalniać każdego trenera. Za tymi słowami powinny pójść czyny - wzmożone treningi aby panienki poczuli że grają w męskiej lidze, dodatkowo 2-3 piłkarzy zesłać do rezerw na minimum 1,5 miesiąca. Kolejnych 2-3 grajków trzeba posadzić na ławkę rezerwową. Na ich miejsce wstawić 4-6 młodych, ambitnych co będą gryźć trawę. Nie będą grali gorzej a chociaż walczyć będą, bo rzeczywiście tych obecnych panienek to się nie da oglądać. Na miejscu prezesa DM rozważyłbym obniżenie kontraktów - nie znam zapisów kontraktów ale DM to wyga w korporacjach więc ma tez sztab prawników więc może warto zaryzykować procesy w sądzie z kilkoma grajkami aby pokazać kto tu rządzi i po drugie zaoszczędzić trochę pieniędzy. Co o tym sądzicie?

demonCWKS, 01.10.2017 21:42:24 - *.126

skoro Jozin to taki specjalista, to zakladam ze zanim podpisal kontrakt zycia, widzial ostatnie mecze tych kopaczy. Wyczuwam poczatek pewnej retoryki, ktora mnie zaczyna niepokoic , retoryki asekuracyjnej pod tytualem morale jest hcujowsze niz ich skromne umiejetnosci. W tej druzynie doszlo do pewnego paradoksu a minaowicie kominowe place stworzyly patologiczny uklad, w ktorym banda nieudacznikow pasozytuje na naiwnych kibicach:/

radzio, 01.10.2017 21:43:57 - *.adsl.inetia.pl

pazdan won, sabotażysta

a za nim kopczyński moulin jędrzejczyk sadiku pasquato

(L)evy, 01.10.2017 21:46:25 - *.181.internetia.net.pl

Jak jeszcze raz zobacze Kucharczyka z Kopczyńskim chlejących wode na miescie to nie ręcze za sobie !

Kris, 01.10.2017 21:48:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Panie Prezes wywal Pan tego Józefa i ratuj Pan Puchar Polski bo z Mistrzostwa w tym sezonie NIC...UJA!!!!

pLasil, 01.10.2017 21:51:03 - *.centertel.pl

Nie wiem czy ktoś przeczyta ten komentarz ale jeśli tak to może się zdziwicie ale ja jeden pozytyw po tym spotkaniu widzę. Mianowicie to to, że kapitanem nie był Kopa i nie ważne kto nim był ale ważne, że on nie był.

Bubba , 01.10.2017 21:52:00 - *.internetdsl.tpnet.pl

Romeo jesteś jeszcze większym Dyzmą od Magiery. Wystawiane Kopczyńskiego Kucharczyka to zbrodnia na ludzkość. Gra jednym napastnikiem to druga. Zmiana Jodlowca przy trzy zero to już ludobójstwo. Mam wymieniać dalej....?

tylko(L), 01.10.2017 21:54:16 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

Przewietrzyć całą Legię ze smrodu po koraliku To demony zewlaka i abebe psują atmosferę na Ł3

Krzeszczu, 01.10.2017 21:56:41 - *.cust.bredband2.com

A pamietacie jak po jednym meczu ligowym Dr. Alban tez sie wypowiadal ze niektorzy nie zasluzyli tutaj grac, potem wywalil Brzytwe, tego z Lechii, i na niby wywalil Rzezniczaka?
Nieciekawie to sie wszytko potoczylo.
Alban to byl masakra a nie trener (w Olimpiakosie zagrzal tylko 4, cztery! dni wiecej niz w Legii) wiec ze wylecial to nie bylo niczym zaskakujacym, ale atmosfera poszla diametralnie w dol.
Tego efekty widac do dzisiaj.
Dodajmy Wypowiedzi Niko o jego traktowaniu przez Magiere, fochy Prijo, dziecinade i strajki odstawiane przez Ofoe a widac golym okiem co od dluzszego czasu sie dzieje w szatni/klubie/na boisku, i tego "efekty domino".

staruszka, 01.10.2017 21:57:41 - *.114

Staruch zaprasza na audiencje, prosze wchodzic parami i mowic wierszem w jakiej druzynie gracie.
Jozak-wtorek daj im po lisciu i interwaly. Pensje gwiazdory do konca roku na domy dziecka oddac i zakaz nazywania sie pilkarzami.
Kibicujelegii od 25 lat am mam 39. Maja nas w du..ie grajki, zele, lustra, tatoo, galerie handlowe, odnowy biologiczne.
Wszyscy do starucha-marsz.

, 01.10.2017 21:57:54 - *.centertel.pl

Polecisz szybciej niż zakładałem hahhaahahaha

Viks, 01.10.2017 21:59:25 - *.play-internet.pl

To była kopia meczu PSG - Bayern. Ten sam naiwny atak pozycyjny i wrzutki na samotną 9. Wynik też identyczny.

eLka, 01.10.2017 22:05:11 - *.opera-mini.net

Panie presesie, panie presesie, prose mnie nie zwalniać. Ja powiem kto nie chce grać, ten ten i ten. I jesce to wina trenera.

Leon, 01.10.2017 22:05:31 - *.play-internet.pl

Brseo Jozin.

Winyl, 01.10.2017 22:07:07 - *.play-internet.pl

Brawo Panie Trenerze! Trzeba te panienki nauczyć życia. Większość ludzi będąc na ich miejscu walczyłaby z całego serca. Niech docenią to, że są w Legii albo wypad!!!

Leron, 01.10.2017 22:10:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

ch*** wyników moze nie ma ale w końcu powiedział gwiazdeczką prawdę w oczy. Mam nadzieję, że na pierwszym treningu po powrocie przetyra ich równo z ziemią aż będą marzyć o nocowaniu na murawie ...

Gim, 01.10.2017 22:19:02 - *.static.ip.netia.com.pl

Brawo Romeo! Wpie...ol im

Szyszko, 01.10.2017 22:20:08 - *.dynamic.chello.pl

Trenerze dzieci ostrożnie z tym rumakowaniem, nawet jeśli mówisz to co myśli i wypada powiedzieć kibicowi. Jesteś zerowym autorytetem w szatni i w ten sposób szatni za sobą nie pociągniesz. Miej świadomość, że nikt ci tu nie kupi nowej drużyny chyba, że masz jakąś na oku po taniosci dla Dariusza, i będziesz z tymi ludźmi pracował. Cienki lód...

Bear, 01.10.2017 22:23:24 - *.231.ipv4.supernova.orange.pl

Wiecie co w tym wszystkim jest najgorsze ?
Niezależnie od tego jak grają ci amatorzy, to i tak co miesiąc dostają tyle kasy co wszyscy piszący tutaj komentarze razem wzięci.
Ich jedynym obowiązkiem zawodowym jest przykładać się do treningów i zap...... po boisku.
Legia - Najbardziej przepłacony klub w lidze.

jaro, 01.10.2017 22:26:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oni muszą chyba dostać po ryjach żeby zacząć grać i walczyć!!!!!!!!!wrrrrrrrrrr

M@c, 01.10.2017 22:29:58 - *.dynamic.chello.pl

Mówiąc o dziewczynkach miał chyba na myśli Kopczyńskiego :)

Greg00, 01.10.2017 22:37:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl

1. Joazakowi dajmy czas, to nie jego wina, ze druzyna tak gra. Brawo za twarde slowa, licze ze od teraz zaczna sie rzady trenera w szwtni, a nie pilkarzykow.
2. Mioduskiemu tez dajcei spokoj, zastapil Vadisa 2 zawodnikami ze srodkam, dodal napastnika, co jeszcze mial zrobic?
3. Winni sa tylko i wylacznie pilkarze. Po tym meczu natychmiast do rezerw powinni trafic Moulin, Kopczynski i Malarz oraz za zaslugi Jedza. Jezeli ktorykolwiek inny sprobuje cos zlego na to powiedziec, to rowniez do rezerw. Nagy juz jest tego blisko, to samo Pazdan, gwiazdeczka piep**ona.
4. Jodla, Gui, Niezgoda do pierwszego skladu, to jedyne pozytywne postaci w tej druzynie, ktore maja umiejetnosci i chce im sie grac. Oprocz tego jeszcze Hlousek i jednak Sadiku, ktory chociaz walczy. Do tego Kuchy i Szymanski oraz Hama.
5. Mamy zaczac grac na 2 napastnikow.

Do chrobry glogow, 01.10.2017 22:50:17 - *.play-internet.pl

Pykneliscie slabego piasta ale to nie jest powod zebys tak kozaczyl moze Legia jeszcze trafi na ten twoj chrobry i co wtedy zapytam? Zmiekla rura?! Najpierw zjedzcie zabojadow

Jozin z bazin, 01.10.2017 22:58:40 - *.bb.sky.com

Prawda jest taka że Legia to za wysokie progi dla Większości kadry,Bez wzmocnień z tą ekipą niewiele ugrałby nawet Czerczesow.

Arek, 01.10.2017 23:16:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pan Doktor od teorii futbolu już na wstępie widać zjednał sobie szatnię. Jak nic Hasiego przypomina.

Kamil M, 01.10.2017 23:19:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Dobrze, że nowy trener mówi wprost. Trzeba przewietrzyć szatnię. Dzisiaj patrzyłem na Nagy wielki talent. Teraz facet, do którego straciłem resztki sympatii. Nic nie grał, po prostu nic...Jak znakomita większość jego kolegów. Drugiej linii w ogóle nie było. Żeby mistrz Polski grał długie piłki i wrzucał je w pole karne...To nie jest IV liga...

Aa, 01.10.2017 23:24:43 - *.100

Spi... Ty niby trenerze. Za L odawalwm serce a ty to niszczsz. Magiera noech wraca to uklada a nie ty. MAIERA JACEK jest lepszy ty kur..

Seba(L), 01.10.2017 23:30:11 - *.play-internet.pl

To co się dzieje z Nasza Legia tej rundzie to wina tylko i wyłącznie niestety naszego trenera Jacka M., zero przygotowania fizycznego taktycznego, w sezonie mistrzowskim Legie ciągnął Odidja i Rado teraz ich brak , naszym kluczowym defensywnym pomocnikiem jest Kopczynski który gra tylko dla tego żeby zarobić na nim 1-2 mln euro a jego ustawienie w meczu timing jest na poziomie juniora , hlousek rok temu gracz nr 1 teraz dno Dąbrowski dno jedza dno , ale i tak najlepszy klub to Legia :)

Legia⚽️News, 01.10.2017 23:42:19 - *.168

Juniorzy starsi w meczu na szczycie CLJ pokonali 2-0 Wisłę Kraków i objęli prowadzenie w tabeli ligowej. Trampkarze U-14 zremisowali z kolei 1-1 z Escolą Varsovia '04. W lidze U-12 legioniści nieźle spisali się w meczu na szczycie z Białymi Orłami. Gracze z rocznika 2007 wraz z kilkoma starszymi kolegami rozegrali bardzo ciekawy sparing z łotewską Baltic Football School. Bardzo udany debiut ligowy zaliczyli wychowankowie Legia Soccer Schools 2009, a równie dobrze spisali się gracze o rok starsi.
May Be Romeo POMYŚLI! about Young Legia!

DEATH CAMP, 01.10.2017 23:51:47 - *.jmdi.pl

BRAWO jOZAK... TE PIŁKARZYNY TO PANIENKI... BRAK JAJ POWODUJE ZE W GŁOWACH IM SIE POPRZEWRACAŁO..."NIKT NIE UMIERAŁ NA BOISKU TAK JAK OBIECALI"...ZA (L) UMIERA SIĘ NIE TYLKO NA BOISKU ALE PO ZA NIM. WON Z NIMI....PATAŁACHY W DUPACH IM SIĘ POPRZEWRACAŁO. ZABRAĆ GAŻĘ DO CZASU KIEDY NIE WRÓCĄ NA ODPOWIEDNIE TORY!!! CHCĄ ŻYĆ TO NIECH NA NIE ZARABIAJĄ, A JAK NIE TO NIECH UMIERAJĄ...OT TAKIE MI SIĘ NASUWAJĄ MYŚLI... POZDRO PO SZALU

Roztrzęsiony, 01.10.2017 23:57:33 - *.play-internet.pl

Bo dla nich liczy się żel (na włosach) , a nie styl i charakter

Wolfik, 02.10.2017 00:05:58 - *.dynamic.mm.pl

@Sebo(L): Nic mnie tak nie bawi, jak stawianie tezy i zaprzeczanie jej w tym samym zdaniu.

Napisz jeszcze o geniuszu Hasiego i jego świetnych przygotowaniach, będzie komplet....

@LegiaNews: Acha, zaczniemy w ESA37 grać juniorami czy trampkarzami, bo nie nadążam???

Otwock Fans, 02.10.2017 04:27:54 - *.play-internet.pl

Dno dna panie Romeo.

Gor , 02.10.2017 04:43:46 - *.dyn.optonline.net

Tu kur nie chodzi o trenerow nie many ekipy!!!!

kiki, 02.10.2017 06:53:08 - *.internetdsl.tpnet.pl

Panie Romeo Jozak po co te słowa ... przecież Pan nie jest trenerem?! Pan tylko został zatrudniony na takim stanowisku ... nie wiadomo dlaczego. Z resztą długo Pan na tym stanowisku nie będzie. Miłego szukania pracy i kolejnego łosia w stylu loczka.

mietek, 02.10.2017 07:37:39 - *.emea.ibm.com

@zniesmaczony: Tak, to prawda. Zagrali na swoim typowym poziomie. Ale w poprzedniej kolejce na Białorusi przynajmniej biegali. A wczoraj nawet to było dla nich za wiele.

@ @rek: Powiem Ci, że nie bardzo wierzę w to wietrzenie szatni. Wcale nie dlatego, że będzie jakieś bajdurzenie o "dawaniu drugiej szansy", czy też, że Szopen się przestraszy potencjalnych kosztów wymiany składu. Nie, wietrzenie się nie uda, bo tych naszych drewniaków nikt nie będzie chciał. To, jakim się oni cieszą zainteresowaniem w Europie, pokazało letnie okienko transferowe, gdzie chętni byli tylko na Vadisa. Transferu Rzeźnika nie biorę tutaj pod uwagę, bo poszedł za darmo, więc każdy by się skusił. A poza nimi latem mówiło się tylko o jednej (mało poważnej) ofercie za Moulina.

Fatalna postawa, zero zaangażowania, wieczne narzekanie na wszystko (z koronnym - jesteśmy zmęczeni) i wreszcie - rozdęte do granic możliwości wynagrodzenia: to wszystko są czynniki, które nie zachęcają nikogo do kupowania naszych drewienek. I prawdopodobnie trzeba się będzie z nimi męczyć do końca kontraktów.

@Krzeszczu: Hasiego już nie ma, a Olympiakos znowu zebrał w czerep :) I ciekawi mnie, jak teraz będzie wyglądała pozycja Vadisa w Grecji. Bo wiadomo, że jego tam chciał właśnie albański pasterz. Żeby się zimą nie okazało, że Vadis zacznie robić umizgi do Legii, by mu pozwolono wrócić "na odbudowę". Bo tak naprawdę "to on wcale nie chciał odchodzić, tylko źli managerowie go zbajerowali".

A my niestety zaczynamy iść drogą GTS-u - sprowadzani są coraz słabsi zawodnicy, ale coraz drożsi. Jak to się skończyło w Krakowie, wszyscy widzieli.

Marcinek31, 02.10.2017 07:48:14 - *.play-internet.pl

Co by tu nie napisać to i tak będzie za mało i zbyt łagodnie, ale jedno kłuję w oczy, ci panowie co wczoraj przechodzili 96 min na boisku ewidentnie nie maja ochoty dalej w tym miejscu być i że sobą przebywac, mają w dupie legie cały nasz ukochany klub, tylko kasa misiu kasa! najchętniej co nie którzy zmieniliby otoczenie i gdyby mogli to założę się że spakowaliby się szybciej niż biegali wczoraj po boisku za kare, a tak będziemy się z nimi pałowac aż do stycznia!!! Kiedy będzie już po mistrzostwie, Pucharze Polski, to wtedy juniorów odgrywać od lutego bo po chuuuj nam emerytow za taką kasę, a i korzyść będzie na następny sezon w pierwszej lidze

tekken (L), 02.10.2017 08:12:07 - *.92

Rozgonić te panienki, bo już nie można na nie patrzeć i dać szanse młodym.

(L), 02.10.2017 08:29:19 - *.191

Niech mój głos brzmi jak dzwon - Kudłaty WON!!!

qemp, 02.10.2017 08:48:34 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Reakcja prezesika mówi wszystko.On na prawdę myślał, że jak zmieni trenera po kilku meczach nowego sezonu to za pomocą czarodziejskiej różdżki zaczniemy wszystkich rozjeżdżać. Transfery kompletnie nie przemyślane. Niby mamy grać młodzieżą a oddajemy za darmo albo "czapkę gruszek" Urbańskiego, Wieteskę. Michalaka też trzeba było odpalić w nagrodę za pokazanie się. Lepiej żeby grały niby talenty, które przyszły bo przecież zagraniczne to lepsze. Romeo już pokazał jak stawia na młodzież. Szymański (jedyny ofensywny w formie) dalej grzeje ławę. Wszystko w tym klubie w tej chwili jest rozgrzebane i boje się, że będzie ciężko to zatrzymać. Pazerność, brak obycia w piłce i zaufania Mioduskiego do pracowników może skończyć się tragicznie.

FOREVER LEGIA, 02.10.2017 08:50:19 - *.play-internet.pl

Do Chrobry Glogow.Swoje wpisy zostawiaj na stronach Chrobrego,a jak takich nie ma,to sprobuj na widzewskich,bo tam was kiedys lubili.Tu nie potrzebujemy madrych inaczej.

aaa, 02.10.2017 09:15:32 - *.adsl.inetia.pl

i tak trener ma przegrane jak zarząd nie kupi nowych piłkarzy

SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY , 02.10.2017 09:55:12 - *.adsl.inetia.pl

Uuu, coś mi tu śmierdzi metodami Besnika. Ciekawe czy romantyk też sejf zamontuje w szatni? Może nie zdarzyć bo Mioduski aż z loży wyszedł, na pewno coś w nim pękło. A piłkarze nadal mają się dobrze...

(L), 02.10.2017 10:06:33 - *.191

Kudłaty tylko dlatego wziął Alfa Romeo, bo to nikomu nieznany trener, którego nikt nawet w ojczyźnie nie traktował na tyle poważnie, żeby dać mu stery pierwszej drużyny w najwyższej lidze. A tu nagle zgłasza się klub znany w Europie, mający za sobą występy w Lidze Mistrzów. Było wiadomo z góry, że Jożin łyknie tę ofertę bez żadnych warunków wstępnych. Każdy trener z tzw. "nazwiskiem" postawiłby warunek w postaci transferów, a na to Kudłaty nie ma kasy.

Piłkarze nie grają przeciwko trenerowi., 02.10.2017 10:21:18 - *.static.ip.netia.com.pl

Nie mają również mniej zaangażowania niż w zeszłym sezonie. Są po prostu słabi. Tak jak wtedy byli słabi. Tylko wtedy w drużynie było kilka jednostek, które robiły różnicę. To bodaj trener Ajaxu powiedział, że Legia ma dwóch piłkarzy. Radovicia i Vadisa - reszta to uzupełnienie składu, tak jak uzupełnieniem składu Barcelony jest np. Andre Gomez. Niby może grać, ale nic wielkiego nie robi. Mączyński też by sobie poradził. Legia potrzebuje teraz Riquelme. Zawodnika na dziesiątce, który weźmie na siebie grę. Bo w meczu z Lechem nie było nikogo do piłki. Tutaj taktyka nie pomoże. Łatwiej się przemieszczać, jak ktoś cofnie, obróci, weźmie na siebie trzech i odda na puste pola. Wczoraj pustych pól nie było, bo nie było Riquelme. Z Szymańskiego można spróbować zrobić dziesiątkę. Ale on musi grać i tam właśnie grać.

olew, 02.10.2017 11:34:44 - *.warszawa.vectranet.pl

Widać co to było za zjawisko ten Vadis. Teraz są te same grajki, które kopały z Nim . Oni lepiej nie potrafią . Oni nawet chcą, ale nie mogą. On przepchnął nas na mistrza b.kiepskiej ligi. Ale ponieważ Vadisa nie wskrzeszymy, to trzeba wymienić kilku grajków (niestety wielu !). Potrzeba nam młodych twardych , chcących grac dla Legii. Mistrza tej kiepskiej ligii mozna stracic , ale druzyna ma powstać i być dobra. Co teraz gra Legia, nie da się oglądać bez odruchu wymiotnego. Na mecze chodzi się , żeby oglądać piłkę, nie zaś problemy. Żadnych wywiadów, żadnego dopingu czy ubliżania na trybunach, każdy przeciek z szatni winien skutkować dolegliwą karą dla wszystkich, oni muszą zrozumieć , że grają dla klubu dla Legii, a nie dla jednego czy drugiego spryciarza , ktory dzięki Legii chce być bogaty.

rafix, 02.10.2017 12:22:42 - *.centertel.pl

Wypowiedz trenera to nawoływanie do agresji :)))

mietek, 02.10.2017 12:32:21 - *.emea.ibm.com

@ (L): Biorąc pod uwagę, że zmiana trenera nastąpiła po zamknięciu okna transferowego, to ten "każdy z nazwiskiem" mógłby sobie o transferach co najwyżej pomarzyć. Ale fakt, Szopen na pewno by wyciągnął starą śpiewkę, że "nie ma pieniędzy, bo Leśny pozadłużał klub". Tylko jak się to ma do jego obietnic, że "w razie czego dołoży ze swoich"?

@Marcinek31: Nikt ich nie weźmie. To już nie są siermiężne lata 90., kiedy wystarczyło w jednym meczu kopnąć prosto piłkę, potem się pokazać przyzwoicie na testach i się udawało nabrać frajera. Teraz dostęp do meczów jest łatwy i każdy potencjalny pracodawca sobie sprawdzi, jak się kandydat prezentuje. A w żadnym poważnym klubie nikt nie toleruje braku zaangażowania.

borubar, 02.10.2017 12:57:29 - *.play-internet.pl

szybko sciagnac Borubara, sam bedzie wymierzal liscie.
Pol druzyny u-21, pol z rezerw. Beda chcieli. Chyba ze juz tez zarabiaja po kilkadziesiat tysi miesiecznie.
Zostawic Jodla, Niezgode. Hlouska i Atsiza. Sadku walczy ale kto za nim.

Reszta won!!!!!!

imchotep, 02.10.2017 13:10:47 - *.fttx.telefonserwis.pl

Ryba psuje się od głowy. Tak to wygląda w Legii od mniej więcej kwietnia 2017 roku kiedy rządy przejął "Dariusz Sheriff" vel "Astana Mioduski", który to stacza Legię do otchłani z której szybko się nie wygrzebie. Magiera miał być trenerem na lata a nie dotrwał nawet do jesieni kalendarzowej. Transfery miały "wznieść Legię" na wyższy poziom a w Poznaniu czarnobrody Sadiku pokazał swój "talent". Romeo to trener z charyzmą a w Poznaniu dał przekaz "wygrywamy wszyscy a przegrywacie wy". Za Magierą ponoć szatnia nie chciała umierać a czy za Romeo po takim przekazie będzie chciała? Bardzo wątpię. Czerczesow nigdy nie wyszedł do dziennikarzy z żalami, że piłkarzy ma jak panienki, problemy załatwiał w szatni i na zgrupowaniach. No ale skoro prezesem jest kompletny dyletant to w jaki sposób może być fachowy trener... Dziś całkiem inny obraz przybiera działalność Leśnodorskiego, który o wielu sprawach z Mioduskim nie rozmawiał bo wiedział, że żadnej fachowej rady nie uzyska. Jakaż to była radość kiedy odszedł "Bogusław Nieciecza" vel "0-6 Leśnodorski" no to jest "Dariusz Sheriff" vel "Astana Mioduski", który w ciągu raptem 6 miesięcy swojego panowania doprowadził Legię do pośmiewiska a miał wprowadzić na wyższy poziom. Nie bronię piłkarzy bo grają fatalnie i bez jakiejkolwiek motywacji, ale skoro zamiast trenera mają "doktora z charyzmą" to czego można wymagać? Najłatwiej za porażkę obwinić złotoustego Arkadiusza Malarza, łysogłowego Michała Pazdana czy czarnobrodego Armando Sadiku. Pisze się że pod stadionem piłkarze dostali "po głowie" za swoją postawę. Nie pochwalam takich metod, ale skoro już do nich doszło to zastanawiam się czy nie lepiej zacząć od góry Mioduski, Jankowski i cały zarząd. Czy to co się dzieje to nie jest pochodna ich nieudolnych rządów? Przekaz jest mniej więcej taki hu...z wynikami najważniejsza jest AKADEMIA!!!, która ma "produkować" piłkarzy do Legii. Tylko że ktoś zapomniał, że to jest Legia Warszawa i wyniki i trofea mają być co roku. Porażki są tutaj przyjmowane jako coś niedopuszczalnego!!. Skoro Miodek chciał się "pobawić" w zarządzanie to powinien kupić sobie klub w "jakimś Pierdziszewie" i tam się pobawić. Uda się byłby wielki a nie uda to pozbierałby zabawki i odszedł w siną dal. Radzę wydrukować kartkę z trofeami które Legia wygrała za czasów Leśnego bo szybko te czasy nie wrócą. Teraz będzie jak za Polmotu, Daewoo czy ITI - jedzmy łyżką a nie chochlą....Ech żal to pisać ale niestety taka jest smutna prawda....

etoo, 02.10.2017 13:17:58 - *.adsl.inetia.pl

Juz po tobie Jozin, 2-3 mecze i wypadasz z gry :-)

Zajmon Szczecin, 02.10.2017 13:19:22 - *.95.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Moulin Pazdan Nagy Hlousek Sadiku i Kopa do rezerw. Malarz na ławę. Dość cackania się z pseudo piłkarzami "gwiazdami"

mietek, 02.10.2017 13:50:13 - *.emea.ibm.com

@imchotep: Piękne słowa, jakże prawdziwe. Smutne, ale prawdziwe.

Ja bym do nich dodał dwie rzeczy:
1) Nie będziemy teraz jedli łyżeczką, a widelcem - i to zupę
2) Jeszcze jak był Leśny prezesem, to Szopen się wypowiadał, że boi się o swoją rodzinę, bo jakieś niby pogróżki od kibiców do niego dochodziły. Po przejęciu władzy w klubie stało się, jak przewidywałem - nagle się przestał bać, bo zyskał wreszcie upragnioną pełnię władzy na klubem i jego finansami.
Myślę, że puste trybuny na jednym-dwóch meczach sprawią, że wręcz spanikuje, bo się słupki w excelu nie zgodzą :)

Krzeszczu, 02.10.2017 14:18:28 - *.cust.bredband2.com

@ mietek: re "Nikt ich nie weźmie. To już nie są siermiężne lata 90"

Jedyna nadzieja ze Band of Brothers szybciutko dostana jakas fuche w innym jakims klubie, a wtedy my raz dwa jakies klipy na youtuba i sprawa zalatwiona :-))

olew, 02.10.2017 14:29:28 - *.warszawa.vectranet.pl

Jakoś nie widzę wielu uwag do kiboli, a jesteśmy równie słabi jak grajkowie, trenerzy, administracja... Ale w ogóle to rośnie serce jak się czyta tu ; głębokie (choć lapidarne), trafne (choć monotonne) i błyskotliwe ponad wszystko analizy !!!

johnson, 02.10.2017 17:32:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

SZOPEN WON
ROMEO WON
KOPACZE DO REZERW

MAGIC WRÓĆ
LEŚNY WRÓĆ

mietek, 02.10.2017 20:51:09 - *.158

@Krzeszczu: Obawiam się, że dla Band of Brothers to chyba zostały kluby pokroju Startu Otwock czy Marcovii Marki :) Oczywiście z całym szacunkiem dla tych klubów.

@johnson: Zrobiłeś czeski błąd na końcu. Zamiast "MAGIC WRÓĆ" powinno być "STASZEK WRÓĆ".

Krzeszczu, 03.10.2017 21:01:44 - *.cust.bredband2.com

@ mietek: a moim faworytem (dla BoB)zawsze byla i bedzie FC Kobylka :-))
Bo Bumfuck United niestety nie istnieje... :-)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.