Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Lech Poznań - Legia Warszawa - fot. Mishka / Legionisci.com
Lech Poznań - Legia Warszawa - fot. Mishka / Legionisci.com
Poniedziałek, 2 października 2017 r. godz. 08:30

Statystyki meczu z Lechem Poznań

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

Zero celnych strzałów - na tej pozycji można zamknąć dalsze rozważania podsumowujące mecz Legii z Lechem. "Wojskowi" przez 56% czasu gry byli przy piłce, ale kompletnie nic z tego nie wynikało. Gospodarze wykorzystali koszmarną postawę legionistów i wpakowali im trzy gole. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z tego meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen zawodnikom stołecznej drużyny.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa



Komentarze: (25)

Magic, 02.10.2017 08:42:03 - *.46

Ja im proponuję trening taki.Raz dziennie po 17 tej 20 okrążeń wokół boiska a następnie do baru na 10 kolejek.To jest dramat.Co wy zrobiliscie z Naszą Legią. Ja się pytam prezesa?

szczepan, 02.10.2017 08:45:00 - *.dynamic.chello.pl

Może podwyżki im dać, bo ewidentnie motywacji brakuje. Albo chociaż premie

tomiacab, 02.10.2017 08:47:40 - *.64

No i jak tam zwolennicy miodka, bilansuje się wam wszystko w budżecie? Jest ok?

Hiszpan, 02.10.2017 08:51:37 - *.128

Czemu nie ma oceny 0 ?

michur, 02.10.2017 09:06:29 - *.dynamic.chello.pl

dramat??? wstyd??? w nosie to znów iti ??? są chętni ,są pomysły , nie... bo brak zaangażowania i szkoda tylko nas jako kibiców. Nie pamiętam takiego wpier..dolu chyba że jakaś termalika . zero czegokolwiek ale Mistrz smakuje lepiej jak sie go odzyskuje

@rek, 02.10.2017 09:38:52 - *.dynamic.chello.pl

Mam jakieś dziwne i smutne wrażenie, iż cała atmosfera w szatni zaczęła się kisić z chwilą informacji o wysokości nowego kontraktu dla Jędzy... Chyba właśnie wtedy Gui zaczął domagać się podwyżki, a Prijo, Niko a potem Vadis nie chcieli nawet słyszeć o dalszym pozostawaniu w (L)egii... Coś mi się widzi, iż to ten boiskowo-szatniowy śmieszek rozwalił atmosferę w szatni, a potem swoją żałosną grą pokazał innym graczom, iż za (L)egię i trenera (-ów) nie warto "umierać"... Ważne, aby stan konta się zgadzał pod koniec miesiąca... Pozdro (L)

Leron, 02.10.2017 09:55:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

pomocnicy taki oklep dostawali na skrzydłach, że zaczerli spier**&* do środka pola ?

MIODUSKIOUT, 02.10.2017 10:02:43 - *.129.ipv4.supernova.orange.pl

#Mioduskiout

Bysior 140 kg, 02.10.2017 10:10:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Tu niema co gadać, tu trzeba lać po mordach.

mietek, 02.10.2017 10:11:36 - *.emea.ibm.com

Chyba już wolałem, jak pan "NIE JESTĘ KONFIDĘTĘ" (pisownia celowa) łapał czerwone kartki, bo żadnej krzywdy z tego nie było. A wczoraj - wszystkie trzy bramki jego (tak, to jemu zwiał Makuszewski przy trzecim golu). A jeszcze na początku drugiej połowy mógł się bardziej "dorzucić", gdy prawie samobója załadował.

Ktoś tu parę dni temu wspominał, że chłopak ma inteligentną żonę. No to niech ta żona mu wytłumaczy, że z taką grą może zapomnieć o transferze zagranicznym. Bo obecnie to nawet chyba Cracovia by się na niego nie nabrała.

Co do Malarza, to chyba ma jakąś traumę po kopniaku od Angulo. Bo kiedyś w sytuacjach sam na sam szedł do końca na rywala, a teraz się kładzie już znacznie wcześniej. Choć i tak przy tej bramce nie miał za wiele do powiedzenia.

BBBartek, 02.10.2017 10:26:35 - *.dynamic.chello.pl

nie oglądac, nie kupowac gadżetów,nie chodzic na mecze, moment im sie zbilansuje budżet

rdzenny, 02.10.2017 10:51:31 - *.dynamic.chello.pl

Przewidziałem niestety prawie wszystko choć dla mnie Mioduski jednak mnie zaskoczył po zwolnił trenera przed zakończeniem pierwszej rundy , ja się pytam tylko po co widać że Mioduski nie ma zielonego pojęcia o prowadzeniu żadnego klubu sportowego , on by Real Madryt sp€ścił do drugiej ligi , człowieku weź się ogarnij tu potrzeba właściciela z(L ) w sercu a nie pudla co liczy każdy grosz !!!

Szakal, 02.10.2017 11:36:50 - *.153

Sadiku 10 strat w 64 min. Co za łajza.

Lysy, 02.10.2017 11:53:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Pilkarze nie grali dla trenera wiec zwolinl Pan Mioduski trenera Magiere. Przyszedl nowy i jest jeszcze gorzej. Pytanie jest po co bylo zwalnuac Magiere, zwlaszcza jesli zatrudnilo sie Prozaka - goscia bez doswiadczenia.

Jestem ciekaw kiedy dostrzeżecie, ze to nie trener byl problemem. Nawet ci pilkarze nie sa - bo po mojemu graa maks co potrafia. Problemem jest brak pomocnikow kreujacych gre. Stracilusmy ofoe i rado i kto przyszedl? Maczynski i Pasciato. Gdzie Rzym, gdzie Krym?

A Pan Prozak (i Miodusi) zostawi po sobie spalona ziemie i zgliszcza. Zaraz wejdzie w konflikt ze wszystkimi (z piljarzami, z dziennikarzami i z... wlascicielem), smrodu narobi w klubie i poza klubem (jak to drzewniej juz bywalo) i tyle.

Hector , 02.10.2017 12:06:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Malarz jako jedyny powinien zostać i Sadiku bo on odpali jeszcze tylko musi mu ktokolwiek chcieć podać bo na razie to dostaje piłki na aferę. Obrona cała do zmiany Hlousek padaka, Broź i Pazdan widok nędzy i rozpaczy ośmieszali ich jak dzieci dno. Dąbrowski też 2 sort. Kopczyński Moulin wszystko oddać do Znicza za darmo niech tam się uczą grać. NAGY i Kucharczyk wszystko drewniane Wszystko do wymiany

mietek, 02.10.2017 12:26:43 - *.emea.ibm.com

@Hector: Wiesz co, do Sadiku to można chyba podawać właśnie tylko na aferę, bo z jego przyjęciem piłki to może wtedy przypadkiem coś wpadnie w sieć. Wielu się śmieje z techniki Kuchego, ale Kuchy przynajmniej jakoś piłkę przyjąć potrafi. A nawet, jak mu odskoczy, to za nią biegnie, a nie patrzy się tępo przed siebie.

ja, 02.10.2017 12:51:31 - *.play-internet.pl

Największą tragedią tego klubu będzie,jeżeli po tym meczu 3/4 zawodników nie zostanie wysłanych do rezerw a w przerwie zimowej nie odejdą z klubu. Dać teraz młodym pograć bo sezon i tak już jest w plecy. Te nasze pozal się Boże kopacze już od dawna grają na alibi tylko grzali się w blasku Vadisa a przyszło teraz samemu być odpowiedzialnym to już kupa. Ale stan konta się zgadza i gra gitara

Stefaninio1916, 02.10.2017 13:05:44 - *.sigma.jaslo.pl

Leśny z żebrakowem zatrudnili szrot po-przedłużali umowy(wczoraj w pierwszej jedenastce było 10 graczy zatrudnionych przez Leśnego)co lepszych sprzedali przyszedł skąpy Mioduski i robi to samo sprowadził szrot a magiera młodych zdolnych wypożyczył... a Jozak taki sam jak Magiera...

kibic, 02.10.2017 13:26:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Panie Prezesie proponuję złożyć rezygnację bo Legia za pana władzy tylko się kompromituje proszę rozważyć ZATRUDNIENIE TRENERA Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA bo teraz to możemy dziękować za porażki brak pomysłu na grę... Żenada

Rafał, 02.10.2017 13:53:15 - *.internetdsl.tpnet.pl

Modek , tyu weź się za pasiekę nie za Naszą Legię bo wstyd nam przynosicz. "Potrzebna nowa miotła". Tak potrzebna ale żeby Tobie dać po łbie.

Rafał, 02.10.2017 13:54:42 - *.internetdsl.tpnet.pl

Ten Sadiku to chyba pomylil drogi życiowe. Niezgoda niech się zgrywa w ataku bo z niego jeszcze będą ludzie.

Legionista, 02.10.2017 17:22:26 - *.226

@Hektor, Malarz to zaraz kończy karierę i nie widzę sensu jego utrzymanie :) Moulina bym zostawił na rok może dwa i dokupić zawodnika typu Odjidja (Powróciłby do formy ponieważ Moulin tego sam nie pociągnie :( A z taką Odjidją to jest takim Moluinem jakim był na jesieni lub wiosne :) ) A także bym zostawił Szymańskiego, Berto, Gui, Kuchy i Nagy - reszta nie jest przygotowana do gry w LEGII!!!

(L), 02.10.2017 19:19:52 - *.aizon.pl

Nie jestem hejterem ani żadnym innym trollem. Bardzo mi przykro, bo mecze z amicą powinny pokazywać Naszą dominację. Tak Dominację. Szanowna Redakcjo, proponuje taki pomysł by w ocenach dodać: 0 ew skalę minusową. Oczywiście nie dla wszystkich, ale dla kilku piłkarzy w ostatnim czasie skali brak :/. Przynajmniej wg mojej skromnej osoby.

mietek, 02.10.2017 21:00:05 - *.158

@ @rek: O tym też kiedyś wspominałem. Jak śmieszek Jędrzejczyk trafił do nas na wypożyczenie, to zasuwał aż miło. A dlaczego? Ano dlatego, że:
1) miał nadzieję na transfer do Francji,
2) miał na swojej pozycji rywala w postaci Beresia, który wtedy nie był bez szans na grę.

Odkąd go wykupiliśmy, to sytuacja się zmieniła diametralnie, bo konkurenta na prawej stronie już żadnego nie ma (nie czarujmy się - Broź już się nie nadaje na ten poziom). Więc śmieszek czuje, że złapał byka za rogi, bo ma warunki finansowe najlepsze w historii całej ligi i tak naprawdę zero konsekwencji, bo nie ma go kim zastąpić. I tak trochę mnie śmieszy, jak ktoś mówi, że śmieszek "ostatnio" gra słabo. Chyba, że dla tego kogoś "ostatnio" to minione 9 miesięcy :)

mietek, 02.10.2017 21:05:39 - *.158

Kiedyś bodajże stary Engel powiedział, że jak nie możesz wygrać meczu, to go zremisuj. Nasze patałachy nawet zremisować nie potrafią. Strasznie to wygląda. Aż się boję, że to może być powrót do początków lat 90. i walki o utrzymanie z największymi ligowymi ogórkami. Tylko wtedy chociaż sobie to rekompensowaliśmy dobrą grą w pucharach.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.