Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Kibice Legii w Poznaniu - fot. Mishka / Legionisci.com
Kibice Legii w Poznaniu - fot. Mishka / Legionisci.com
Niedziela, 1 października 2017 r. godz. 20:42

Fotoreportaż i film z Poznania

Woytek, źródło: Legionisci.com

"Zejdźcie z boiska, nie róbcie z nas pośmiewiska" - zaśpiewali po meczu kibice Legii, którzy wybrali się do Poznania. W obecności ponad 36 tys. widzów Lech pewnie pokonał Legię 3-0. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Poznania oraz filmu z racowiskiem, które zaprezentowali fani ze stolicy.
Fotoreportaż z meczu - 63 zdjęcia Mishki




Komentarze: (20)

Legia, 01.10.2017 20:50:39 - *.play-internet.pl

Dno dno Romeo.....

Kotek, 01.10.2017 21:02:56 - *.play-internet.pl

Zamienił stryjek siekierke na kijek pREZESie

Ale jaja, 01.10.2017 21:04:30 - *.skranetcan.pl

Za maniery coś próbowali rozegrać od bramki a u tego pseudo trenera hej do przodu na aferę i może się coś uda B klasa

antyberg, 01.10.2017 21:05:15 - *.centertel.pl

I co Ci dało Mioduski zwolnienie Jacka??? Ma nas kibiców poparcie przy każdej okazji jak widzisz! to kiedy zwolnisz teraz Romeo?? przecież złe wyniki to wina trenera była a nie tych pseudo grajków bez ambicji!!??

(L)evy, 01.10.2017 21:14:07 - *.181.internetia.net.pl

Banda nawet nie podeszła pod nasz sektor podziękować za doping .

Darek, 01.10.2017 21:26:36 - *.dynamic.chello.pl

Rozmowa dyscyplinująca by się przydała kibiców z drużyną, trenerem i właścicielem.

kebaboszi, 01.10.2017 21:43:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl

To Legia dzisiaj grała na bułgarskiej? Czy Lech grał z jakąś drużyną z III ligi? Ale co tu się dziwić. Legioniści zamiast trenera mają dyrektora. Wstyd !!!

Trolololo, 01.10.2017 21:47:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Słaba liczba, piłkarze kiepsko, kibice podobnie...

Bear, 01.10.2017 22:19:48 - *.231.ipv4.supernova.orange.pl

Lech znowu jakieś układy z ŁKS ?

Do Darek, 01.10.2017 22:30:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Serio myślisz że takie rozmowy gdzie 80 procent to są bluzgi i obelgi sprawiają że piłkarzyny zaczynąją biegać???

do Bear, 01.10.2017 23:24:20 - *.know.cable.virginm.net

Zgoda od wczoraj ciekawie sie robi a i ocieplily sie relacje Lks z Arka

Poland⚽️News, 02.10.2017 00:34:54 - *.168

A w Legii?bédzie zrevolucja cdn?!czy tylko pan Mioduski straszył winowajcòw kiepskiej Legii1!

SEBO(L), 02.10.2017 04:32:59 - *.play-internet.pl

Niestety, my kibice też dołożyliśmy się do utrzymania miernego poziomu tej ekipy. Tylko jeden mecz bez dopingu,wygrany w słabym stylu, i zostało im odpuszczone.

Romeo, 02.10.2017 06:58:49 - *.centertel.pl

Gdzie kasa z ligi mistrzów. Mioduski nie ma pojęcia a ż pilkarzykami trzeba pogadać tj. Przestraszyc. Nie to klapsa sprzedac

Piotr, 02.10.2017 09:36:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lech Poznań od sobotniego meczu Warty Poznań z ŁKS-em Łódź ma zgodę z ŁKS Łodź.

Ko(L)o, 02.10.2017 11:08:24 - *.play-internet.pl

Przyklad jak w rok czasu spier... druzyne ktora walczy w LM do ligowego sredniaka,nabijanie kieszeni prezesa z transferów, zero konkretnych wzmocnien...nie ocenial bym Jozaka bo jeszcze za wczesnie ale gwiazdeczki powinny trafic do rezerw stawiac na mlodziez im sie chociaz bedzie chcialo i beda gryźć trawe o kazdy punkt w lidze!!!

olew, 02.10.2017 11:37:12 - *.warszawa.vectranet.pl

Jesteśmy tacy sami jak obecne grajki, beznadziejni.

Cienżkisezon, 02.10.2017 13:33:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie wymiękaj , wiesz kim jesteśmy . (L)

do Darek, 03.10.2017 11:22:55 - *.2

No i się odbyła ;)

leoś, 03.10.2017 19:43:24 - *.adsl.inetia.pl

Wstyd mi jak .uj za tego Janusza z aparatem....

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.