Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Niedziela, 1 października 2017 r. godz. 16:30

LIVE!: Lech - Legia

Redakcja

O godzinie 18:00 na stadionie w Poznaniu Lech podejmie warszawską Legię. Po 10. kolejkach "Kolejorz" ma o 2 punkty więcej od "Wojskowych". Ostatnie dwa mecze obu drużyn rozegrane przy Bułgarskiej kończyły się wygranymi Legii. Bezpośrednią transmisję z meczu przeprowadzi stacja Canal+. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.



Komentarze: (134)

LW, 01.10.2017 16:58:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Walczymy o 3pkt. aby wyprzedzic w tabeli Lecha ! LEGIA !!!

LW, 01.10.2017 16:59:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lech 1-2 LEGIA ! LEGIA !!!

kopa, 01.10.2017 17:04:25 - *.centertel.pl

Wuj z tego będzie Kopczynski i zamulony na środku wiec śmiech na sali banda gwiazdeczek

kaktus, 01.10.2017 17:22:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czemu znowu Niezgoda na ławce???

grzesiek, 01.10.2017 17:29:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl

szymański na ławce, kopczyński w pierwszym składzie, dąbrowski za astiza i pyry drżyjcie portkami.

, 01.10.2017 17:36:34 - *.opera-mini.net

Malarz broz dabrowski i kopczynski? Serio? Trenerio jak i jego poprzednik porażka

ostet, 01.10.2017 17:45:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

i znowu ten drewniak kucharczyk na boisku, Romeo pewnie szybko poleci z klubu jak i każdy kto wystawiał tego fatalnego drewniaka

Rrrr, 01.10.2017 17:53:14 - *.centertel.pl

Ja się pytam po co kopa cienki grajek?

Marcin77, 01.10.2017 18:16:05 - *.range86-188.btcentralplus.com

Ma ktos stream do meczu?

olala, 01.10.2017 18:17:04 - *.dynamic.chello.pl


Ile oni chcieli tak wytrzymać? 90 minut? Lech nie dał nam powąchać piłki... Gramy taką padline że szok, nie potrafimy wymienić między sobą dwóch celnych podań..

Adi, 01.10.2017 18:18:12 - *.opera-mini.net

Ladne "rozegranie" kopczynskiego i coz za piekna "obrona" malarza

Krzeszczu, 01.10.2017 18:18:16 - *.cust.bredband2.com

No, i Kopczynski, po raz koljejny sie popisal. Z calej sily wybil pilke ktora ledwo ledwo wyleciala za pole karne, centra lach i 1-0.

Generalnie trzeba nowemu trenerowi dawac szanse, ale trener ktory sie upiera wystawiajac takiego pseudo pilkarza to jest po prostu palant.

AlfaRomeo, gööwno z tego bedzie.

PYTANIE DO PANA PREZESA, 01.10.2017 18:18:21 - *.dynamic.chello.pl


ILE CZASU BĘDZIE SIĘ ROMIEJO UCZYŁ TRENERKI W LEGII ?????????????????????????????????????????????????????????

kopczynski WOOOOOOOOOOOOONNNNNNN, 01.10.2017 18:18:32 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

frajer!!!

CCH, 01.10.2017 18:19:01 - *.dynamic.mm.pl

Oni wiedza gdzie jest bramka przeciwnika?

Krzeszczu, 01.10.2017 18:19:06 - *.cust.bredband2.com

Poprawka, h*j a nie alfaromeo, to nawet nie wartburg, to po prostu trabant.

m&m, 01.10.2017 18:19:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Pięknie.......

kupa, 01.10.2017 18:19:58 - *.114

Jak dlugo kopczanski bedzie wystawiany???, jodla wirtuozem nigdy nie byl ale co ten wyprawia. powinni mu placic za poziom sportowy. wtedy by doplacal

Adi, 01.10.2017 18:22:36 - *.centertel.pl

Gwiazdeczki hańbią te barwy klub i tradycję nas ośmieszaja przez nich jesteśmy pośmiewiskiem a treneiro to jakaś pomyłka zle się skończy ten sezon

RMFC, 01.10.2017 18:23:03 - *.dynamic-zab-05.vectranet.pl

Jak gra nieudacznik Broź i Dąbrowski a w dodatku Moulin z Kopczyńskim to nie ma się co dziwić że już przegrywamy!!!!!!!

uuuuuuuu, 01.10.2017 18:23:30 - *.dynamic.chello.pl

MOIDUSKI ZNISZCZY TEN KLUB! WIELE OSÓB TO PRZEWIDZIAŁO!
DO POCZYTANIA------> http://weszlo.com/2017/09/27/wielki-blef-naprawde-kosztowal-sadiku-inni-pilkarze-legii/

do Adi, 01.10.2017 18:24:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Święte słowa

demonCWKS, 01.10.2017 18:27:13 - *.126

banda jozaka, trzy do plecaka!

kiboL, 01.10.2017 18:28:09 - *.s126.sekocin.pl

Nie mamy piłkarzy, nie mamy trenera, nie mamy prezesa, to gramy jak na taką sytuację przystało.

KOPCZYNSKI, 01.10.2017 18:28:10 - *.tonetic.pl

Zwróćcie uwage na Kopczyńskiego, cały czas sie chowa za pyrką, żeby nie dostać piłki.. mało tego, jak ktoś już mu poda to od razu oddaje do najbliższego.. porażka że taki zawodnik gra w Mistrzu Polski i jeszcze dostaje tyle szans gry.

paweł janas, 01.10.2017 18:28:29 - *.warszawa.vectranet.pl

Prezesino kogo zatrudniłeś>>>.??????? Oddaj klub w ręcę Bogusia a sam pojedz na ryby.Dupa nie prezes

(L)ider, 01.10.2017 18:31:49 - *.dynamic.chello.pl

Mioduski=ITI tu nie będzie żadnych sukcesów, zapomnijmy o nich. Tylko pic i mowa trawa o jakichś wizjach, projektach a zjazd sportowy jest niesamowity

pietia, 01.10.2017 18:33:31 - *.play-internet.pl

Oglądam i widzę, że zamiast grać o zwycięstwo, to Legia gra aby przegrać jak najmniej.

Mioduskiout , 01.10.2017 18:37:30 - *.181.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

#Mioduskiout

(L)egia, 01.10.2017 18:40:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

#ChcemyMagiereZPowrotem

Bo, 01.10.2017 18:41:02 - *.dynamic.chello.pl

Tylko 2-0 hahaha

TYLKO TYLE, 01.10.2017 18:42:50 - *.dynamic.chello.pl

#BL WRÓĆ !! #BL WRÓĆ !! #BL WRÓĆ !! #BL WRÓĆ !!
#BL WRÓĆ !! #BL WRÓĆ !! #BL WRÓĆ !! #BL WRÓĆ !!
#BL WRÓĆ !! #BL WRÓĆ !! #BL WRÓĆ !! #BL WRÓĆ !!
#BL WRÓĆ !! #BL WRÓĆ !! #BL WRÓĆ !! #BL WRÓĆ !!
#BL WRÓĆ !! #BL WRÓĆ !! #BL WRÓĆ !! #BL WRÓĆ !!
#BL WRÓĆ !! #BL WRÓĆ !! #BL WRÓĆ !! #BL WRÓĆ !!
#BL WRÓĆ !! #BL WRÓĆ !! #BL WRÓĆ !! #BL WRÓĆ !!
#BL WRÓĆ !! #BL WRÓĆ !! #BL WRÓĆ !! #BL WRÓĆ !!

Jordan, 01.10.2017 18:43:28 - *.dynamic.chello.pl

Mioduski wypier.laj lachu!!!

Kobolt, 01.10.2017 18:44:57 - *.dynamic.mm.pl

Nie będę hejtował Romero, bo ma przepracować okres przygotowawczy. Natomiast taktycznie.... Masakra. Jak ktos wierzył ze problemem był trener to pomału zaczynamy miec odpowiedź....

SeboLL, 01.10.2017 18:45:21 - *.play-internet.pl

Tragedia. Zarząd aut wkłady aut, już lepiej zaczynać od zera niż dalej utrzymywać te bandę...

Jarop, 01.10.2017 18:46:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kopczyński wypier.... z naszej Legii

<>, 01.10.2017 18:47:42 - *.dynamic.chello.pl

MIODUSKI WYP.... Z LEGII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Puchar Polski to w tym sezonie jedyna nadzieja że zagramy w
Europie. Przykra prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
LEGIA TO MY!

Kibic, 01.10.2017 18:47:53 - *.play-internet.pl

Nie Jozak tylko Prozak

Wolfik, 01.10.2017 18:48:17 - *.dynamic.mm.pl

Dalej będziecie twierdzić, że to wina Magiery??? Ludzie, my nie mamy kim grać!!! Zero kreowania gry, każdy się boi odpowiedzialności. Od początku roku alarmowałem, że nie mamy napastników, a jak brakło VOO zostaliśmy z gołą dupą. Tu i Mourinio nie pomoże. Potrzebujemy PIŁKARZY KREATYWNYCH.

Jarop, 01.10.2017 18:48:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mioduski co Ty ......

Lukasz, 01.10.2017 18:49:09 - *.play-internet.pl

Banda gamoni! Nie da się patrzeć na grę tych kopaczy. Zamiast im płacić za gre i oglądanie ich gry, to oni powinni płacić. Zima powinna być ostra wyprzedaż bo w tym składzie to Legii grozi pierwsza liga.Masakra co oni robią.

Mecenas, 01.10.2017 18:49:09 - *.dynamic.mm.pl

Poprzeplacane ogorki...
Sezon juz na straty...
Dlaczego to My kibice mamy się wstydzić a nie kelnerzy?
30 lat kibicuje Legii ale to co się teraz dzieje w Legii to za iti nie bylo...

M3, 01.10.2017 18:50:17 - *.play-internet.pl

Dąbrowski, Pazdan, Moulin, Kopczyński. Do Warszawy biegiem za autokarem.

Marek84, 01.10.2017 18:50:44 - *.play-internet.pl

To jest jakis zart. Zero gry. Takiej Legii od lat nie widzialem a kibicuje jej 30 lat.

Elmatadore, 01.10.2017 18:50:57 - *.211

Hahahha Mistrz Polski WSTYD

zróbmy bojkot, 01.10.2017 18:51:39 - *.warszawa.vectranet.pl

Czas na bojkot.Na grę już nie można patrzeć.Ja już biletu nie kupię.

Logik, 01.10.2017 18:53:03 - *.sigma.jaslo.pl

Oprócz Pazdana nikomu się nie chce grać..

M@c, 01.10.2017 18:53:04 - *.dynamic.chello.pl

Żenada Mioduski... ŻENADA!

ROMEO I LEGIA, 01.10.2017 18:53:12 - *.dynamic.chello.pl



" TRAGICZNA MIŁOŚĆ "

(L) :(

True , 01.10.2017 18:53:37 - *.play-internet.pl

Mioduski w formie

L L L, 01.10.2017 18:54:28 - *.centertel.pl

brawo kopacze mioduskiego

Stefaninio, 01.10.2017 18:55:08 - *.sigma.jaslo.pl

Leśny z zebrakowami zatrudnili szrot i poprzedłużali z nimi umowy a Miodu zrobił dokładnie to samo- strefa spadkowa wita

dino, 01.10.2017 18:56:03 - *.vtelecom.pl

Dziękujemy Lechowi za lekcję.

Kibic kibic, 01.10.2017 18:56:43 - *.dynamic.mm.pl

To jest dno co oni prezentują. Obecnie najgorsza drużyna w lidze. Źle to widzę...

Legia, 01.10.2017 18:56:47 - *.static.ip.netia.com.pl

Łach-Legia 5:0

DoPawła janasa, 01.10.2017 18:57:27 - *.sigma.jaslo.pl

A kto zatrudnił cała obecną 11 prócz Sadiku?Leśny...

Tylko-Legia, 01.10.2017 18:58:14 - *.free.aero2.net.pl

Prezes - Kompromitacja! Leśny wróć!

KS PIASECZNO, 01.10.2017 18:58:22 - *.play-internet.pl

Obstawillem 5 meczu naszej ligi . Wszystkie weszły , tylko Legia zawodzi . Za 100 zł byłoby 700 ale nie muszą dać ciała. Trzeba było się kierować rozumiem a nie sercem. Dodajcie pieniądze pajace. Dosyć tego . Miodulski WON !!

CCH, 01.10.2017 18:59:08 - *.dynamic.mm.pl

Jasne cisnijcie kopczynskiego. Ale to reprezentant Polski 5 czy tam 7 repry świata zawalil dwie bramki (gdyby tralka trafil lbem lepiej to trzy). Tu chodzi o to ze oni sa po prostu wypompowani, lub zle przygotowani (reprezentanci mieli moze z 10 dni wolnego). Trzeba by reformy ligii i tyle. Nie bedzie co sezon Polskiej druzyny w europucharach do poki ktos tego nie zmieni.

meter, 01.10.2017 18:59:19 - *.87.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Legendarny już środek pola-Kopa i Moulin,przechodzą dziś samych siebie....

Marek84, 01.10.2017 18:59:37 - *.play-internet.pl

Mioduski!!! Co ty z naszym klubem zrobiles?

Ferd, 01.10.2017 19:02:16 - *.centertel.pl

A Legia gra czy tylko Lech?

KorkiTaczer, 01.10.2017 19:02:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kopa chce raczej (gorzej z wykonem) , problem jest z rozegraniem niestety . Środek nie ma kur.wików w oczach i zwykłego pragnienia grania do przodu . Kopę to trzeba przytulic i zachęcić , a resztę (oprócz kilku ) objechać ostro i do roboty .

sa, 01.10.2017 19:03:43 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Nie ma drużyny.Jesteśmy tylko tłem.Trener amator.Piłkarze mają na wszystko wywalone.Prezes rozsprzedał drużynę kasę zawinął w kieszeń i oto mamy obecny obraz nędzy i rozpaczy.
Ciekawe czy w Mioduskim coś pęknie po tym meczu czy trener amator jest ok.
Wszystko przegrywamy ale kasa piłkarzykom się zgadza to najważniejsze.Teraz dwa tygodnie przerwy piłarzyki se odpoczną bo zmęczone są przecież poprzednim sezonem.W tym czasie kolejne 100 tysięcy zł wpłynie na ich konta.

Daszka, 01.10.2017 19:05:08 - *.dynamic.chello.pl

@ Krzeszczu, @ paweł janas - 100% racji.
Moje motto obecnego sezonu przy Ł3: akademii piłkarskiej jeszcze nie ma, a drużyny "eksportowej" już nie ma! To dotychczasowy dorobek prezesa Mioduskiego...

Bear, 01.10.2017 19:05:23 - *.231.ipv4.supernova.orange.pl

Niech oni zejdą z tego boiska, tylko się kompromitują.
Jak widać, w tym sezonie Legia dostaje łomot od każdego.
Jeżeli ktoś ma jeszcze wątpliwości czy Legia będzie Mistrzem, to ten mecz daje wam odpowiedź - NIE.
Na wiosnę musiałby się stać cud.

niemłody , 01.10.2017 19:05:30 - *.adsl.inetia.pl

Dzięki za pierwszą bramkę Kopczyński no i w ogolę za grę.Naprawdę trudno uwierzyć,że gracze o takich słabych umiejętnościach grają w Legii.Kiedyś to byłoby nie do pomyślenia

Rychu, 01.10.2017 19:08:56 - *.centertel.pl

Co oni grają, to jest dramat. Poniżej dna!

Marek84, 01.10.2017 19:12:23 - *.play-internet.pl

Jak nie nastapi jakas rewolucja w klubie to skonczymy w grupie spadkowej.

rzeczy całe i wspaniałe, 01.10.2017 19:15:39 - *.know.cable.virginm.net

My kibice musimy koniecznie odzyskać udziały w Legii. Inaczej szopen moze robić co chce.

@rek, 01.10.2017 19:17:51 - *.dynamic.chello.pl

Myliłem się... My nie mamy złych piłkarzy i słabej drużyny... My po prostu mamy beznadziejnych piłkarzy i w ogóle nie mamy drużyny... Na dzisiaj kiepsko to wygląda... Prezesie reaguj i szykuj na zimę hajs na wzmocnienia... Pozdro (L)

grzesiek, 01.10.2017 19:21:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl

"kopczyński i kolejna strata", "broź i ...strata" "dąbrowski ograny" hmm

Szkoda że rzeźnik odszedł, byśmy mieli w składzie same tuzy z ostatnich lat

Sebo(L), 01.10.2017 19:24:36 - *.ustka.vectranet.pl

Po pierwszym golu dla Lecha przestałem ogladać. Tego po prostu ku.wa nie da rady się oglądać!! To jest parodia drużyny.Do tego mamy parodię trenera,ktory wcześniej trenowal dzieci i parodię prezesa,który o prowadzeniu klubu piłkarskiego nie ma zielonego pojęcia. DRAMAT!!!!!

Krzeszczu, 01.10.2017 19:25:49 - *.cust.bredband2.com

@ Wolfik: nadal twierdze ze Magiera to wf-sta i marny trener.
Nie rozumiem twojego zachwytu.

A niedawno byl tu taki jeden ktory nawet robil z tego mierniaka nastepnego selkcjonera kadry, a @rek bil mu brawo.
No zesz please......
Ja juz nie mam ochoty podejmowac dalej takich dyskusji bo to totalnie mija sie z sensem.
Po raz ostatni, Magiera to cienias trener, na pierwsza lige typu Zaglebie Sosnowiec. Ale pewnie i tam po jakims czasie dalby ciala a pilkarze i tak by sie poznali na jego pseudo trenerce.
Pseudo trener to i pseudo gra.
´Nough said.

całaprawda, 01.10.2017 19:25:50 - *.dynamic.chello.pl

Jeszcze nigdy od ponad 20 lat nie wyłączyłem meczu Legii, tak dzisiaj to zrobiłem.

matus007, 01.10.2017 19:25:57 - *.play-internet.pl

Ja wam pisałem że ta zmiana trener g.ówno da... tu Mioduski musi odejść on już wie o tym sam po twarzy widać ...

Piotr, 01.10.2017 19:26:30 - *.084.063.pools.vodafone-ip.de

Jest w tej chwili 65. minuta i NIC się na lepsze nie zmienia! Romeo nie okazał się czarodziejską różdżką. Napiszę tylko tak: DNO! DNO! DNO!!!!!!!

P(L)EBAN, 01.10.2017 19:26:38 - *.centertel.pl

Mowilem zostawcie Magiere w spokoju! Mowilem do czego mioduski doprowadzi!!!!! Mowilem won!!!!! Wywieźć tego złodzieja na taczkach i podać do sadu o rozkradzenie Klubu!!!!!

tlo, 01.10.2017 19:28:22 - *.dynamic.chello.pl

ten cały Mioduski dwestuje ten klub

Krzeszczu, 01.10.2017 19:29:27 - *.cust.bredband2.com

3-0. Prezes Mioduski wq****ny opuszcza stadion.
Bedzie sie jutro dzialo....

Wwo, 01.10.2017 19:29:30 - *.play-internet.pl

66 minuta Miodulski wychodzi ze stadionu !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Smigol, 01.10.2017 19:30:01 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

WYPIER.....AĆ Ż TEJ LEGII PATAŁACHY I FRAJERZY!!!!!!

sek, 01.10.2017 19:30:17 - *.play-internet.pl

3-0 dla Lech? to już jest po meczu.

Wolfik, 01.10.2017 19:30:19 - *.dynamic.mm.pl

Bez napastników, bez piłkarzy którzy wiedzą co zrobić z piłką NIC NIE UGRAMY, choćby trenerem został sam Lucyfer. Ilu zawodników nowych gra??? Jeden, czerstwy Sadiku. Mam nadzieje, że Mioduski wreszcie coś zrozumie.

I jeszcze jedno. Brawa dla tych, którzy wspólnie ze mną nie dali się omamić, że to wszystko wina Jacka Magiery.

M3, 01.10.2017 19:31:45 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

To jest żałosne. Oni nie potrafią wymienić pięciu podań, ich przyjęcia są na poziomie boiska za szkołą. Co to ku... ma być. Wstyd nam przynoszą.

he, 01.10.2017 19:32:21 - *.play-internet.pl

Miodulski stadion opuscil...

Głos, 01.10.2017 19:32:51 - *.know.cable.virginm.net

BOJKOT może jak nas nie będzie na trybunach to się ogarnął, a prezesik odczuje jak kaska będzie pusta.

SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY , 01.10.2017 19:33:25 - *.adsl.inetia.pl

Jakże gorzka jest moja satysfakcja, wolałbym się mylić jak Trzeciak co do Lewego... Niestety.

hanys, 01.10.2017 19:34:31 - *.dynamic.chello.pl

Mioduski!!!!! zmień trenera bo piłkarzyki za JOZAKA nie chcą umierać!!!!!! DEBILU!!!!

CCH, 01.10.2017 19:34:45 - *.dynamic.mm.pl

A Szymanski, Niezgoda wejda kiedys, czy Hamalainen czlowiek widmo zagra caly mecz?:/

L, 01.10.2017 19:34:48 - *.178.threembb.co.uk

Loczek już poszedł w pi..u. Ja wysiadam!!!!!!!!!!

Diego , 01.10.2017 19:35:30 - *.play-internet.pl

3:0 dla lacha prezes Mioduski opuścił swą loze, a na boisku obrona Częstochowy. Ja pie.dole

M@c, 01.10.2017 19:35:49 - *.dynamic.chello.pl

Może Mioduski się zna na biznesie, ale nie na sporcie. Niech spier..

tomek, 01.10.2017 19:35:50 - *.dynamic.chello.pl

Mioduski ,zajmij się prowadzeniem burdelu... a nie Klubu i zabierz ze sobą tych przepłacanych piłkarzyków i trenera amatora.

Cik, 01.10.2017 19:36:11 - *.dynamic.chello.pl

Mistrzostwa nie zdobywa sie w Poznaniu. Ale kiepsko to wszystko wyglada.

Mecenas, 01.10.2017 19:37:34 - *.dynamic.mm.pl

Wszyscy piszecie ze to wina Miodulskiego...
Ale to 90% pilkarzy sprowadzil BL i MŻ i totylko oni nam zostali...
Przeacone ogorki...
I teraz cierpimy potych " sytych" latach...
Bylismy coraz slabsi...
Aż nas Lesny wykończy?
Tylko dlaczego?
Skoro mowil że jest Legionista...


Chodzi o pieniadze ...

Podziwiam ludzi którzy nadal wierza w BL...


To przes niego Legia jest taka ...
Nie mozna zniszczyc drużyny w pół roku...

Przypomin ze to Miodulski chcial Magiere a nie Lesny...
Dla Lesnego hasi to był super trener...
Najgorsze że tak wszyscy szybkootym zapmnieli...

Bartez, 01.10.2017 19:38:05 - *.hypernet.biz.pl

Dziękuję i do widzenia. Przepłacone sk....syny.

q, 01.10.2017 19:38:42 - *.90

Legia, 01.10.2017 18:56:47 - *.static.ip.netia.com.pl
Łach-Legia 5:0

No ja nie wiem, kto w tym meczu jest tym łachem, raczej nie Lech :)

lendzian, 01.10.2017 19:40:21 - *.play-internet.pl

Kibicuję Legii od lat 80-tych,co tam się dzieje to woła o pomstę do nieba...Mistrz Polski????!!! Ja takiemu mistrzowi pluję w pysk (czyt. przepłacanym tam grajkom)

Mariol, 01.10.2017 19:42:25 - *.w86-245.abo.wanadoo.fr

To jest dramat.Tak kiepskiej Legii,to jeszcze nigdy nie widziałem .Od kilku dobrych lat taki klub jak Legia nie moze znaleść jakiegoś dobrego trenera.Sezon w plecy,walka o pierwsza ósemkę i moze na farcie puchar Polski.Tak to wyglada na dzien dzisiejszy.

goro, 01.10.2017 19:42:36 - *.centertel.pl

tak tragicznej Legii to ja dawno nie widziałem :(((

Polo, 01.10.2017 19:43:40 - *.know.cable.virginm.net

Mam propozycje na tytuł do relacji z meczu UPOKORZENI lub UPOKORZENIA CIĄG DALSZY

Dede, 01.10.2017 19:44:14 - *.dynamic.chello.pl

Do niemlody. Widze to samo facet jes drewniany a gra. Malarz tez jes jak kupa przy rozwolnienieniu rzadki. My nie mamy ludzi. Odszedl vadis i klapa. Reszta grajkow nosila mu chyba buty. Bo to co wyprawiaja to dramat.

Jaromil, 01.10.2017 19:45:39 - *.centertel.pl

Wielkie halo porażka z Lechem. Za Magiery dostawali w d... z klubem z Azerbejdżanu i Mołdawii.
Tu zaden BL i zaden Czerczesow nie pomoże. Tylko solidny wpierd... grajkom da cos do myslenia.




Dede, 01.10.2017 19:45:58 - *.dynamic.chello.pl

Do sa. Chyba mowisz glabie o koraliku. Bi to on sprzedal nikolicza prijo i reszte. Za miodka odszedl wadis wiec nie siej propagan.

jo, 01.10.2017 19:46:09 - *.centertel.pl

Taką padlinę oglądałem ostatnio ponad 25 lat temu... Na wiosnę pomimo braku napastników był Rado a w środku rządził Vadis. A dziś mamy Albańca z kapelusza i jakiegoś Włocha z II ligi... Z przodu nie ma jakości ani żadnego pomysłu. No mam ten karnet ale po cholerę mam to na trzeźwo oglądać...

Romcio, 01.10.2017 19:48:33 - *.dynamic-ra-11.vectranet.pl

Już teraz tylko ślepy może gadać ze wina trenera, Magiery itd. Mioduski dopuścił do tego ze nie ma piłkarzy, ani jednego tylko zwykłe kopacze. byle kopacze jakich pełno, i to jeszcze bez ambicji. Żadnego kreatywnego piłkarza!

Marek84, 01.10.2017 19:48:37 - *.play-internet.pl

Tyle lat kibicowania. Praktycznie zadnych opuszczanych mevzow na trybunach. Wiecznie zdartw gardlo. A ty tylko podwyzki cen karnetow biletow, a klub ma w d... kibicow

MarcinWLD, 01.10.2017 19:49:28 - *.dynamic.chello.pl

Gów.. graliście!!

Ja, 01.10.2017 19:49:34 - *.play-internet.pl

Zmiana prezesa

Andi, 01.10.2017 19:51:19 - *.play-internet.pl

Piątkę wrzucą a wstyd będzie jak h...j

grzesiek, 01.10.2017 19:51:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl

"Trałka bawił się niczym między pachołkami"...

A5, 01.10.2017 19:51:48 - *.warszawa.vectranet.pl

PADAKA!!!

ej , 01.10.2017 19:52:22 - *.centertel.pl

...aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego klubu, prezes, naszego klubu. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki!

Bartez, 01.10.2017 19:52:31 - *.hypernet.biz.pl

Ja też robię od poniedziałku do soboty a tu nawet lider tabeli wszechczasów i tak zwany miszcz wolski ptrafi łikend spaprać.

Bartez, 01.10.2017 19:57:29 - *.hypernet.biz.pl

Za miesiąc kończy mi się umowa z NC+. No i patrząc na naszych wymiataczy należało będzie prawdopodobnie zakończyć oglądanie wyżej wymienionych.

Witek, 01.10.2017 19:58:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Brak jakości u Tych piłkarzy

Marek84, 01.10.2017 19:59:32 - *.play-internet.pl

Bracia i Siostry pamietajcie ze Legia to My. Ci co chodza na mecze zbojkotujmy kibicowanie lub na nanjblizszym meczu powiedzy wspolnie o tym co oni wszyscy zarzad pilkarze robia z naszego klubu. Teraz wszyscy beda z nas sie smiac. Jestesmy nienawidzeni przez wiekszosc klubow ale zawsze pokazywalismy ze walczymy. A teraz? To jest jakis zart. Zawsze bede za Legia ale na stadionie trzeba pokazac ze nie moga nam tak dluzej robic wstydu.

pięknie, 01.10.2017 20:00:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Przyjeli trójkę jak za czasów deawoo

Hiszpan, 01.10.2017 20:01:09 - *.171.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Druga 8 jak nic. Ale dno. Kopie chyba zęba wyrażali. 6 miesięcy przerwy?

@rek do Krzeszczu, 01.10.2017 20:03:03 - *.dynamic.chello.pl

Jeśli chodzi ci o Legionistę, to biłem mu brawo za jedną z jego wypowiedzi, która akurat nie dotyczyła Magiery... Przeczytaj uważnie tamtego posta... Zatem nie wmawiaj mi, iż chwaliłem pomysł Legionisty z Magierą na selekcjonera... Chyba dzisiejszy wynik meczu przesłania ci obiektywne fakty i osądy... Pozdro (L)

SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY , 01.10.2017 20:04:49 - *.adsl.inetia.pl

Ależ teraz nasza pewność siebie wzrosnie

(L), 01.10.2017 20:06:46 - *.dynamic.chello.pl

Trzeba iść na trening, ja przyjadę...

Rekin szczegolnie do Krzeszczu, 01.10.2017 20:09:29 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

Chlopie weź już się nie kompromituj i nie zaklinaj rzeczywistości bo licza się FAKTY a nie Twoje zaklinanie.
Pan Trener Magiera obial druzyne majac 10 pkt straty do lidera. Zremisowal z Realem 3-3, wygral ze Sportingiem i wyszedł z grupy.
Na wiosne zabrali mu 2 napastnikow a mimo to zdobyl MP !!! To sa fakty.
Mioduski kupil totalny szrot i to tez sa fakty. Pasquato na lawke się nie nadaje. Portugalec może będzie dobry ale musi dojść po kontuzji.
Szczekac w necie każdy może. Nie masz bladego pojęcia o przygotowaniach do sezonu to w końcu skoncz saczyc swój jad.
Już Woytek Tobie udowodnil ze mylisz się co do metod treningowych. Przywolywales wielkich trenerow a oni tez czasem wprowadzali siatkonoge na treningU. Normalna rzecz.
Wracajac do meritum. Jest nowy trener i co ?
Wymeczone zwycięstwo z ostatnia cracovia i 2x wpier...l.
Nie mam więcej slow...
Wielu kadrowiczów zjechalo na koniec przygotowan, nowe nabytki także wiec to nie ma NIC wspólnego z przygotowaniami Magiery. Po prostu kreatywni gracze odeszli a Rado ma kontuzje. W tej sytuacji i tak Magiera zostawil zespol na 3 miejscu. Teraz mamy 8...
Ale smiem twierdzic ze i Guardiola tutaj by nic nie pomogl z tym szrotem.
Pozdrawiam
P.S. Już ktoś tutaj pisal. Twój hejt na Magiere faktycznie ma chyba podloze w jakiś bezpośrednich doświadczeniach z Magiera. Nie dostales się do drugiej druzyny czy jak ?

elvisso, 01.10.2017 20:12:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gorszy od pajacykow byl tylko slepy marciniak którego Boniek i przesmycki ciagna za uszy..1polowa karny dla nas i druga zolta dla pionka z amiki potem lokiec na kopczynskim i tylko zolta wiec bylaby inna gadka gsyby lach gral w 9 i z karnym choc przy naszych grajkach moglo by byc 3_0

white, 01.10.2017 20:13:13 - *.plk.prest.pl

zmiana właściciela klubu konieczna jak najszybciej...Legie powinien przejąć silny inwestor z kapitałem i pomysłem na klub... do wyje...nia jak najszybciej Moulin, Hamalainen, Kucharczyk, Kopczyński, Sadiku, Paskłato, Chukwu, Broz, Hlousek....oni do zadnego klubu się nie nadają...w ich miejsce kilku solidnych piłkarzy na miare Legii... wtej chwili to jest dramat... przed meczami z jaga lechem lechia i wisła słabo to widziałem i niestety sprawdza się czarny scenariusz...w tym składzie będziemy walczyc o utrzymanie

Krzeszczu, 01.10.2017 20:16:29 - *.cust.bredband2.com

@ @rek: Legionista mowil: Magiera super talent, bedzie selekcjonerem Polski.
A ty na to: nareszcie mowisz z sensem.

Ale niewazne, po 30+ latach na obczyznie przyznaje ze nie zawsze wszystko krysztalowo rozumiem, a w pismie czasem popelniam bledy.
Pozdro.

DeDe, 01.10.2017 20:22:44 - *.adsl.inetia.pl

Popieram wpis gościa o xywie "Witek" Przede wszystkim chodzi o brak jakości poszczególnych graczy,a nie o brak chęci do gry.Dopóki tacy gracze jak Mulin i Kopczyński będą grać w Legi nic nie osiągniemy

grzesiek, 01.10.2017 20:26:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Co do trenera to uważam, że w dzisiejszych czasach rola trenera w meczach jest mała.
Piłkarze dają jakość a nie trener. Jakbyśmy mieli w składzie Vadisa + Rado w formie to ten mecz by inaczej wyglądał. Taka prawda.
Nikolicia też niestety już nie mamy który z dziwnych sytuacji potrafił wbić bramki jak jakiś ...Magik !

Krzeszczu, 01.10.2017 20:38:59 - *.cust.bredband2.com

@ Rekin szczegolnie do Krzeszczu: No to w ramach konczenia "dyskusji", zobaczymy KIEDY Magiera dostanie prace, W JAKIM KLUBIE, i jak dlugo sie tam utrzyma (czyli: rezultaty itp).

@rek do Krzeszczu, 01.10.2017 20:41:07 - *.dynamic.chello.pl

W poście Legionisty było przypuszczenie o spisku piłkarzy przeciwko Magierze i o tym, iż może za wcześnie jeszcze na Magierę w (L)egii... A potem dodał, iż z czasem Magic będzie selekcjonerem... Ja pochwaliłem Legionistę za tę pierwszą część wypowiedzi, mówiąc, iż Magic jest za słaby i bez charyzmy... Trzeba czasami poczytać dokładniej wszystkie akapity... Pobyt za granicą nie ma nic do rzeczy... Nieuzasadniona złośliwość ma... Pozdro (L)

sek, 01.10.2017 20:47:51 - *.play-internet.pl

Do Legii powinien powrócić Janek Urban.

dramat, 01.10.2017 21:46:40 - *.114

Oprocz Hlouska reszta dramat, Kopczynska,Finczyk, Dabrowski masakra, nie poziom Legii. Jodla i Maczynski w srodku, Astiz ?????? kuzwa wysmiewany a najlepszy stoper.

antek, 02.10.2017 10:25:04 - *.static.chello.pl

jodłowiec za kopczynskieg i dz grac dziadu do Szombierek
hamalajnen gilerme hahm na ław
niezgoda ma grac w pierszym sadiku na ławe
szymanski do pierwszego

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.