Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Piłkarze skompromitowali się w Poznaniu - fot. Mishka / Legionisci.com
Piłkarze skompromitowali się w Poznaniu - fot. Mishka / Legionisci.com
Niedziela, 1 października 2017 r. godz. 21:15

Piłkarze o meczu z Lechem

Qbas, Fumen, Filip Kaczmarczyk, Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Maciej Dąbrowski: Nie ma co komentować.. Wszyscy widzieli, że zagraliśmy słabe spotkanie. Lech był lepszym zespołem i wygrał zasłużenie. Gospodarze zdominowali zawody niemal od początku, byli bardziej agresywni w swoich poczynaniach. Myślę, że to był nasz najgorszy mecz w tym sezonie. Niemniej jednak dajmy trochę czasu trenerowi. Mamy teraz przerwę na kadrę, popracujemy dwa tygodnie i myślę, że będzie to lepiej wyglądało.

Michał Kucharczyk: Straciliśmy trzy bramki, zagraliśmy bardzo słabo. Lech zdominował nas pod każdym względem i zasłużenie wygrał. Nie wiem co mam powiedzieć. Za długo jestem w klubie i nie chcę sobie zrobić nieprzyjemności. Nie oszukujmy się, że jesteśmy teraz w katastrofalnym momencie. Gramy słabo i to jest nasza największa bolączka. Dzisiaj zabrakło nam wszystkiego.

Maciej Gajos (Lech Poznań): Długo czekałem, żeby wrócić na boisko. Od niedawna jestem do dyspozycji trenera. Cieszę się, że wróciłem i zdobyłem ważnego gola. Nie chcę oceniać swojego występu. Myślę, że każdy kto był na boisku to dał z siebie sto procent. Jako drużyna zagraliśmy bardzo dobrze.

Darko Jevtić (Lech Poznań): Chcieliśmy dobrze zacząć i to nam się udało. Od początku do końca mieliśmy mecz pod kontrolą. Legia nie dochodziła do żadnych sytuacji. Nie miała ani jednej stuprocentowej okazji. To było bardzo dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Żałuję tylko, że nie strzeliłem dzisiaj gola.



Komentarze: (42)

KoLega z klubu......., 01.10.2017 21:21:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Panie Prezesie, trzeba się z Jackiem przeprosić....

Alan, 01.10.2017 21:21:06 - *.201.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ja bym powiedział FATALNYM a nie katastrofalnym...

Wiesław, 01.10.2017 21:27:23 - *.play-internet.pl

Nie „Piłkarze o meczu z Lechem” tylko „Qrwy o meczu z Lechem”. Taki powinien być tytuł.

L, 01.10.2017 21:30:14 - *.connect.netcom.no

Wypad pajace!!!!

(L)evy, 01.10.2017 21:39:29 - *.181.internetia.net.pl

Dąbrowski poruszać się jak wóż z gównem w każdym meczu .Byle dzieciak ciebie patałachu objezdza ! Ty dajesz trenerowi popracowac ? a co to trener jest od walki na boisku ?! WYNOŚ SIĘ Z LEGII BEZCZELNY KONUSIE ! Taki ogór jak ty nigdy nie powinien dostąpić zaszczytu reprezentowania Legii Warszawa ! Kuchy co juz się boisz dostać z liścia gwiazdorku ,że nie chcesz się wypowiadać ?! Liście was nie ominą dość hanbienia Legii.

bizon, 01.10.2017 21:40:48 - *.centertel.pl

"Niemniej jednak dajmy trochę czasu trenerowi. Mamy teraz przerwę na kadrę, popracujemy dwa tygodnie i myślę, że będzie to lepiej wyglądało" - Maciej Dąbrowski.

Trenerowi to my czas dajemy, tylko co z piłkarzami? Zdaje się, że swój czas w Legii już wykorzystali...

FOREVER LEGIA, 01.10.2017 21:49:02 - *.play-internet.pl

Pisalem wczesniej,ze trener Jozak bedzie mial bardzo ciezko w Legii,poniewaz najpierw musi nauczyc te nasze gwiazdeczki prosto kopnac pilke,podac w miare celnie na odleglosc 10 m,dokopac do pola karnego podczas wykonywania rzutow roznych,ze o przyjeciu pilki,czy o wyjsciu ze zwodem nie wspomne.Kur..wa-to jest dramat,ze wszystkie"akcje"Legii konczyly sie na gora trzecim podaniu.Tutaj zaden trener nie pomoze,oni nie znaja podstawowych elementow pilkarskiego abecadla.Tu nie ma co trenowac,tu trzeba dzwonic,jak to niezwykle trafnie stwierdzil swojego czasu J.Wojcik.A tak juz bardziej na serio,to odpowiedzialnosc za taki stan rzeczy ponosza ITI,B.L.I D.M.poniewaz nastawili sie tylko i wylacznie na wypompowanie kasy z klubu,a o budowaniu druzyny nawet nie pomysleli.I dopoki w Legii nie pojawi sie inwestor strategiczny,ktory nie bedzie sie bal zainwestowac naprawde duzych pieniedzy,w naprawde dobrych pilkarzy,to bez konca bedziemy sluchac wypowiedzi slabych pilkarzy,ze zabraklo im walecznosci,zaangazowania i h.u.j.wie czego tam jeszcze.Wyobrazacie sobie,ze pilkarze ligi niemieckiej,Angielskiej,czy Hiszpanskiej,tlumacza sie po meczu,ze zabraklo im zaangazowania?!!!!!!!.Przeciez taki koles by wyladowal w drugiej druzynie nastepnego dnia.To jest wlasnie ta roznica,ze na tzw Zachodzie nawet jak 3-0 przegrywaja,to zapierdzielaja w opor,a u nas-no coz,wystarczy poczytac formulki,ktorych sie nauczyli na pamiec.

L, 01.10.2017 21:54:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Dąbrowski , obejrzyj powtórkę i sam będziesz się śmiał z tego co robiliście

L, 01.10.2017 21:56:01 - *.dynamic.chello.pl

Wy się razem z Pudlem nadajecie do pchania karuzeli

do Forever Legia, 01.10.2017 21:58:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zgadzam się z Tobą w 99%,bo za czasów Leśnodorskiego mieliśmy najlepszy okres chyba.Odkąd odszedł Leśnodorski wszystko zaczęło się sypać.Gdyby Leśny chciał tylko kasy to by tak łatwo udziałów nie oddał.

Włocek, 01.10.2017 22:01:57 - *.satfilm.com.pl

Prezes w trakcie meczu wychodzi nie wspiera swoich pilkarzy, jak ma byc dobrze... Niech odda klub w dobre ręce. Fakt Legia slabo gra potrzebne transfery. Ale jak dobrze szlo to wszyscy klepali po plecach, wychwalali , a teraz ... Moze trzeba im pomóc, jeszcze bardziej dopingować....

AAA, 01.10.2017 22:04:36 - *.dynamic.chello.pl

Kucharczyk obrażony ze musiał grac w niedzielę gdzie "normalni" ludzie maja wolne...
Twoje dni pajacu-pokrako są policzone.

Marriott, 01.10.2017 22:06:22 - *.kpn.net

Jak juz powiedzialem kiedys po wygranych meczach z cracovia i amatorami mowie dowiemy sie jaki jest nowy trener po meczu z babajagą i pyrami.Kazdy odpowiedz zna

wo(L)a , 01.10.2017 22:12:22 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

z h...a mąki jak młyn stoi !!!!!
personalnie najsłabszy skład jak pamięciom sięgam !!!!!

Ale jaja, 01.10.2017 22:17:00 - *.skranetcan.pl

Kucharczyk ładnie się wypowiada na temat klubu któremu wszystko zawdzięcza ,,za dlugo jestem w klubie" no to moze na otrzezwienie umyslu rezerwy

Truth, 01.10.2017 22:40:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl

1. Joazakowi dajmy czas, to nie jego wina, ze druzyna tak gra. Brawo za twarde slowa, licze ze od teraz zaczna sie rzady trenera w szatni, a nie pilkarzykow. Jak ktoremu sie nie podoba, to wypad, chetnie kibice pomoga mu wyjsc.
2. Mioduskiemu tez dajcie spokoj, zastapil Vadisa 2 zawodnikami ze srodka pola, dodal napastnika, co jeszcze mial zrobic? Obecna "forma" zespolu to nie jego wina.
3. Winni sa tylko i wylacznie pilkarze. Po tym meczu natychmiast do rezerw powinni trafic Moulin, Kopczynski i Malarz oraz za zaslugi Jedza. Jezeli ktorykolwiek inny sprobuje cos zlego na to powiedziec, to rowniez do rezerw. Nagy juz jest tego blisko, to samo Pazdan, gwiazdeczka piep**ona.
4. Jodla, Gui, Niezgoda do pierwszego skladu, to jedyne pozytywne postaci w tej druzynie, ktore maja umiejetnosci i chce im sie grac. Oprocz tego jeszcze Hlousek i jednak Sadiku, ktory chociaz walczy. Do tego Kuchy i Szymanski oraz Hama.
5. Mamy zaczac grac na 2 napastnikow.

Kibic, 01.10.2017 22:46:33 - *.dynamic.chello.pl

ho ho i co teraz?To ze jestesmy w czarnej dupie to kazdy wie a jakie beda ruchy pseudo prezesa?

grzesiek, 01.10.2017 22:57:10 - *.centertel.pl

Mi sie wydaje ze jozak specjalnie wystawil tych pseudopilkarzy Legii z kopczynskim na czele. To pewnie byl ostatni mecz w Legii niektorych pilkarzy. Albo i wiekszosci. Ci ktorzy zasluguja na gre zostali dzis na lawce czyli szymanski i niezgoda. Zewlak powiedzial prawde ze obecnie max z dwom pilkarzom zalezy na Legii a co dopiero zeby zostawiac serce na boisku.

Wolfik, 01.10.2017 23:27:04 - *.dynamic.mm.pl

@Truth: Nie do końca jest jak mówisz. To, że VOO zastąpiono piłkarzami z nazwy nie oznacza, że zastąpiono. Drużyna była stabilnie osłabiana od zimy 2016/17. Sprzedano napastników, czołowego rozgrywającego, młodego obrońcę. W zamian przyszli inwalidzi lub karykatury piłkarzy. Bo byli darmowi lub kosztowali niewiele. Naprawdę uważasz, że Sadiku z wielkiego FC Vaduz to poważne wzmocnienie? On ma zastąpić Nikolicia czy Prijovicia? Pasquato ma być Vadisem, skoro nawet postury nie ma?

Na jakich dwóch napastników Ty chcesz grać, skoro nawet ćwierci w klubie NIE MA????

PAnowie prezesi przesrali w niecały rok ponad 25 mln ojro, pion sportowy nasprowadzał inwalidów lub niedojdów a za to wszystko zwolniono Magierę. Myślałeś, że Jozak - facet bez doświadczenia - pojawi się w klubie i będzie cacy? Otóż powiem Tobie Kolego, nie będzie. Z prostej przyczyny - nie ma jakości.

Cofnęliśmy się gdzies do roku 2012. Tyle zostało z fajnej druzyny grającej jesienią rok temu.

poker face, 01.10.2017 23:32:22 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Niemniej jednak dajmy trochę czasu trenerowi.

Ja pie...lę. Oni wciąż uważają że to wina trenerów!!!!!!!!!!!!!!

ostet, 01.10.2017 23:46:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Michał to że jesteś za długo w klubie to każdy o tym wie, takie drewno powinno grać co najwyżej w rezerwach i to też nie za długo...

Wolfik, 01.10.2017 23:58:35 - *.dynamic.mm.pl

@poker face: Trenera nie oceniam. Pisząc "nie ma jakości" miałem na myśli kadrę, nie Jozaka.

Matt, 01.10.2017 23:58:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Od miesiąca jest mowa jak to Astiz jest lepiej przygotowany (samodzielnie) od reszty kopaczy. Potwierdza to zresztą w meczach. Tymczasem na Lecha Astiz grzeje ławę...

Saska Kępa (L), 01.10.2017 23:59:57 - *.132.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Podobno Dąbrowskiego do tej pory wykopują z pola karnego na stadionie w Pyrlandii po tym, gdy Go Jevtic koncertowo wkręcił w ziemię.

Legia⚽️News, 02.10.2017 00:01:30 - *.168

A co?!nikt nix nie mówi że nikomu sie niechce grać i niema team ?ooo Mioduuuuuuskiii!priszon pleas!wyrzuć kilku!a zobaczysz co to CWKS!

L, 02.10.2017 00:07:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Piłkarzyki - Pajacyki o meczu z lechem.

LEGIOCODALEJ, 02.10.2017 00:23:06 - *.dynamic.chello.pl

Jacek M coś spartolił bo zespół rusza się jak żółw.Jozak,Pep Guardiola,Mourinio itd itp nie naprawili by szybciej tego problemu,więc zmiana trenera była bez sensu.Magiera w końcu dał by radę sobie z tym problemem a na koncu razem z Mioduskim odmlodzili by skład .Teraz to mamy nowego trenera,nowe nadzieje,nowe wydatki związane ze zwolnieniem i zatrudnieniem trenera a gra jeszcze długi czas będzie do bani nie ma co się oszukiwać.

Legionista80, 02.10.2017 00:42:47 - *.play-internet.pl

Michalak i Wieteska musza wrocic... Lesny oddawaj Niko i Prijo i chajs z L.M..jezdzi po gorach i sie bawi...
Mioduski robi co moze...musi wyebac 5 kolumne i wystawic młodzież.. Zostac powinni Gucio, Niezgoda, Szymanski. ..a te fujary zdrajcy won do rezerw!!!!

Sasza, 02.10.2017 00:52:09 - *.dynamic.chello.pl

Ktoś zrozumiał wypowiedź Kucharczyka?

Tatatata, 02.10.2017 07:36:14 - *.opera-mini.net

Lipa jest ale nie ma co się dziwić plan wyprowadzenia sałaty za ligę mistrzów trzeba dokończyć

Jacek, 02.10.2017 07:39:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A kto wam k.rwa zabronil grac agresywnie? Trener dostanie od nas czas na wypier...lenie z druzyny rowniez niejakiego Dabrowskiego. Takiego obesrania sie przez dwu metrowego pilkarzyka jeszcze nie widzialem. Ciekaw swoja droga jestem czy odkrecilo ci sie we lbie po karuzeli poznaniaka?

Truth, 02.10.2017 08:53:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl

@Wolfik - to nie Mioduski sprzedawal wszystkich najlepzxych, tylko wielbiany przez wszystkich Leśny. Mioduski nikogo nie sprzedal dla pieniedzy, pozwolil odejsc tylko tym, ktorzy sami koniecznie chcieli. A w miejsce Vadisa przyszedl zawodnik srodka pola z pierwszego skladu repry wiec trudno mowic, ze sie nie postaral. To nie jego wina, ze Maczynski nagle zapomnial jak sie gra w pilke, to samo Hamalainen, ktory w sumie nie gral za duzo wczesniej i tez mozna uznac, ze zastepuje Vadisa. Czas na rewolucje.

poker face, 02.10.2017 09:25:37 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

@Wolfik
"Niemniej jednak dajmy trochę czasu trenerowi". To cytat Dabrowskiego i oceniłem go.

Do truth, 02.10.2017 10:27:37 - *.centertel.pl

Tylko kto najpierw sprowadzil tych graczy? Mioduski? Lesny ich sprowadzil a nastepnie sprzedal z duzym zyskiem. Na tym polega biznes w pilce noznej. Kupujesz tanio by sprzedaz drogo. Poza tym wybielasz Miodka, a kto sprowadzal nastepcow tych sprzedanych? Sadiku, Pasqauto itd

Wolfik, 02.10.2017 10:59:42 - *.dynamic.mm.pl

@Truth: Wszak napisałem, że zespól osłabiano od zimy czyli zaczęło się to jeszcze za trójwładzy. Zresztą, ja i tak całej trójce średnio wierzyłem. Ale za letnie pseudotransfery odpowiada już samodzielnie Mioduski, czy się komu to podoba czy nie. Bo właścicielem samodzielnym jest od marca/kwietnia.

, 02.10.2017 11:35:37 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Jak Wam nie wstyd zawodnicy WIELKIEJ LEGII, mój 9 letni wnuczek, oczywiście zagorzały kibic LEGII, płakał jak bobry.

Lee, 02.10.2017 11:48:52 - *.110

Kucharczyk cieciu, to, że jesteś w klubie za długo to wiedzą wszyscy. Niestety, to że jesteś tak chu.owy i normalny nie chce Cię wziąć skazuje nas chyb z Tobą na wieczność...

całaprawda, 02.10.2017 12:00:56 - *.dynamic.chello.pl

Ci piłkarze nie mają jakości, wychodzą na boisko i wiedzą że są słabsi, nie potrafią utrzymać piłki. Ktoś odpowiada za podpisanie kontraktów z takimi grajkami. Ale mimo to jak się nie ma umiejętności to wynik trzeba wybiegać i wywalczyć na boisku i za to należy się opier....

Jack(L) , 02.10.2017 15:19:59 - *.229.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Piszcie co chcecie fakty są takie że po odejściu Leśniodorskiego wszystko się różne było jak domek z kart a nasz prezes zamiast działać w klubie robi karierę w strukturach UEFA a klub prowadzi tak aby nic nie dodać od siebie skutki już widać góra rok i LEGIE opchnię a posadę ciepłą w UEFA zachowa, to są biznesmeni i on i ITI którzyktórzy chcieli na marce LEGIA się dorobić bez dużych wkładów finansowych

andrzej, 02.10.2017 16:11:56 - *.pghkny.east.verizon.net

to samo jest w szczecinie panowie pilkarzyki nie chca biegac

andrews, 02.10.2017 18:11:25 - *.centertel.pl

Pudel wypad z Legii pajacu na gumce twoj czas wlasnie sie zakonczyl

canuck, 04.10.2017 04:57:06 - *.cpe.net.cable.rogers.com

Legia nie zagrala "slabego" spotkania, tylko Legia zagrala spotkanie na miare swoich (bardzo ) skromnych mozliwosci.

Moja Legia jest tak slaba, ze kazdy zespol w Ekstraklasie moze z Legia wygrac. Cale szczescie, ze jest w Polace Warka Strong, ktora nigdy nie zawodzi.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.