Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Niedziela, 1 października 2017 r. godz. 21:07

Malarz: Staliśmy się zwykłą ligową drużyną

Filip Kaczmarczyk i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Lech wygrał, bo był bardziej waleczny i zaangażowany. Wracamy do Warszawy bez punktów. Od początku sezonu nie prezentujemy się tak, jak powinniśmy. Na brak naszej formy ma wpływ wiele czynników. Nasza drużyna zmieniła się diametralnie. Rok temu graliśmy z Realem Madryt, a teraz staliśmy się zwykłą ekstraklasową drużyną. Człowiek się teraz zastanawia co się dzieje. Chyba nie potrafimy tego ogarnąć. Jest po prostu źle - powiedział po meczu z Lechem Arkadiusz Malarz.

- Lech nie zagrał wielkiego meczu i nie można powiedzieć, że rozklepał nas jak uczniów. My po prostu nie podjęliśmy w ogóle rękawicy. W Białymstoku jeszcze jakoś to wyglądało, ale tym razem zwiedliśmy wszyscy. Nie ma co mówić, że wyciągniemy wnioski. Na dzień dzisiejszy jesteśmy po prostu słabi. Naszym największym błędem był brak walki i sportowej złości. Zgubiliśmy gdzieś naszą pazerność na zwycięstwa, bramki, punkty... Z każdym kolejnym spotkaniem nie wygląda to dobrze. Teraz jest dwa tygodnie przerwy. Wierzę w to, że ten marazm nie może trwać długo. Musimy niedługo wrócić do naszej gry. Każdy z nas ma umiejętności, ale nie wiem czy zjadła nas pycha, może coś nam się poblokowało w głowach. Nie wciągniemy tej ligi nosem, nie grając kompletnie niczego. Taka jest prawda.

Nie raz już się dźwigaliśmy. Ktoś powie, że wtedy była inna drużyna. Okej, teraz mamy taki skład i śmiem twierdzić, że w tym składzie my tę ligę powinniśmy wciągać, ale nie z taką grą. Musimy zacząć od siebie. Każdy powinien rozliczyć siebie samego. Musimy wreszcie wyglądać jak drużyna. Staram się szukać pozytywów, ale dzisiaj jest to trudne. Lech przez kilka kolejek także nie potrafił wygrać spotkania, aż w końcu się to skończyło. Wierzę, że my też się otrząśniemy. Wiara potrafi wszystko, wiem to po sobie. Wierzę w to, że się podniesiemy i ten sezon nie będzie stracony. Moim zdaniem to był nasz najgorszy mecz w tym sezonie. Obecnie wyglądamy słabo, to trzeba przed sobą przyznać. Była rewolucja na stanowisku trenera, a być może teraz będzie rewolucja w szatni. Musimy teraz wstać z kolan i zacząć walczyć.



Komentarze: (48)

Legia To My, 01.10.2017 21:11:22 - *.dynamic.chello.pl

Ten to tylko pięknie opowiada. ..

Skład , 01.10.2017 21:17:50 - *.play-internet.pl

Słabi jesteście, nie posiadacie żadnych umiejętności, skład węgla i papy awruk. Kopczyński kryminał.

Redi, 01.10.2017 21:18:22 - *.dynamic.chello.pl

Co wy zrobiliscie z naszym klubem? Jak tak mozna? Przeciez to wasza praca chyba nie??? Zamiast gadac rozne wyszukane rzeczy powiedzcie wprost ze nie chce sie wam grac i tyle.

krys008, 01.10.2017 21:22:41 - *.serv-net.pl

Panie Arku drużyna się posypała. W zasadzie nie ma drużyny. Brakuje liderów. Ja już nie mówię o takich osobowościach jak Pisz, Zieliński. Nie mam pretensji do Pana, Panu ambicji nie można odmówić, ale Pan, może jeszcze z dwa, trzy nazwiska i co dalej. Legi rozmieniła się na drobne, to ma być Legia, kwa aż mnie nosi.
Ratujcie honor Legii!

Szkoda czasu , 01.10.2017 21:27:43 - *.centertel.pl

Staliscie sie dostarczycielami punktów i tylko cudem cos ugrywacie wez gosciu ochloń.Pewny kandydad do spadku to 1.03 Legia 1.43 cracovia 1.62 piast czyli tyle placa za postawiona zlotowke.To zapowiada walke o utrzymanie.koniec.

AAA, 01.10.2017 21:28:17 - *.dynamic.chello.pl

Malarz odłóz tą spawarkę od linii bramkowej i przestań pier...tylko zacznij grac patałachu.

darek, 01.10.2017 21:30:12 - *.83

CO WY ROBICIE WY NASZĄ LEGIĘ HAŃBICIE!!!

Yogi, 01.10.2017 21:32:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Masakra w h...j....

XX, 01.10.2017 21:38:17 - *.is.net.pl

Malarz jak zwykle pokazówka pod publiczkę - tu coś zaklnie, tam się wścieknie, kogoś zruga. Kibice będą mówić "tylko Malarzowi i Iksińskiemu zależy". Ale trzeba patrzeć na poziom sportowy Malarza, który nie potrafi sam wybronić meczu, jak to robili Boruc, Fabiański, Mucha czy Kuciak.

Rekord , 01.10.2017 21:39:28 - *.adsl.inetia.pl

Nie zgadzam się z tym,że mamy dobry skład.Lepsi odeszli,a ci którzy zostali mają umiejętności czasem nawet gorsze od słabszych zespołów ligowych.Boisko pokazuje prawdę.To nie jest brak formy tylko brak umiejętności i tyle

L, 01.10.2017 21:47:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Arek napier....laj kolegów bo Ty winny nie jesteś

jarekk, 01.10.2017 21:49:49 - *.46.rev.metrointernet.pl

Nie pierwszy raz wytypowali do wypowiedzi Arka który akurat jest najmniej winny porażek. Wszystkiego przecież nie wyłapie z taką drużyną a sam bramek też nie będzie strzelał. Inna sprawa że nic z tych jego wypowiedzi nie wynika. Arek, ty lepiej już się nie odzywaj.

szarucin, 01.10.2017 21:52:48 - *.209

legia iegia sięgneładna po sprzedaży najlepszych piłkarzy sprzedaż najlepiej strzelającego nikolicia i prowicia o najlepiej rozgrywającego ligi ofoe to debil by nie zauważył że drużyna padła dno operuje i nie podniesie się do puki nie wymieni piłkarzy

Biała Łapa, 01.10.2017 21:53:28 - *.dynamic.chello.pl

Panie Arkadiuszu; a nie pomyślał Pan nigdy o grze na...przedpolu bramki? Dzisiaj można było obronić dwa gole, ale Pan pozostał na linii bramkowej.
Nie sądzę, aby był to najgorszy mecz Legii w bieżącym sezonie...zdarzą się następne!

eLka, 01.10.2017 21:57:59 - *.opera-mini.net

Arek Malarz. Jedyny piłkarz w tej zbieraninie który powinien nosić opaskę kapitańską. Nikt więcej.

antyberg, 01.10.2017 22:04:05 - *.centertel.pl

Jak macie tak grać to rozwiązywać kontrakty i wypier...., wole przegrywać młodymi Legionistami ktorzy walczą niż takimi grajkami którzy tylko patrzą czy kasa na koncie się zgadza! Dziękuję dobranoc.

LewLegia, 01.10.2017 22:08:05 - *.94.ip4.epix.net.pl

Człowieku mierny - aktorze od siedmiu boleści , po jakimkolwiek kontakcie z piłką lub murawą zaraz się za coś trzymasz i palisz głupa jaki to jesteś ofiarny dla drużyny , a prawda jest taka , że jesteś najsłabszym bramkarzem w Legii od lat.
To ty pułtuski wyrobniku powinieneś kazać pilnować trałki przy rożnych bo chyba już zbystrzałeś po tylu latach i chyba zauważyłeś ,że ten polonisto-kuchenkorz zawsze tym łbem strzela przy rożnych.

Stary "L", 01.10.2017 22:09:12 - *.adsl.inetia.pl

Nie jesteście zwykłą ligową drużyną. Wy się nie zatrzymaliście a wręcz się cofacie. I to z meczu na mecz coraz bardziej. Nie mówię już o jajach, ale choć trochę miejcie honoru. Naszą DUMĘ też już roztrwoniliście.......... . Teraz będzie już niezdrowo.

Bass, 01.10.2017 22:21:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

W tym meczu żadna z bramek nie była z winy Arka. 1. Pazdek, 2. Brak krycia na drugim słupku. 3. Broź i jego złamanie linii spalonego. Nie wiem co wam przeszkadza jego gadanie? Że mówi prawdę? Stwierdza fakty? Chyba nie liczycie na to że się między sobą "Nasze" kopacze złapią za czuby? Aczkolwiek gdyby się tak zdarzyło, to Malarz raczej był by w tej mniejszości której zależy nie tylko na zarobkach.

@BiałaLapa, 01.10.2017 22:33:22 - *.centertel.pl

Pazdan nie zdążył to Malarz z linii by zdążył?? Nawet gdyby wsiadł w samochód to bez szans. Znawco

bamph, 01.10.2017 22:41:09 - *.satfilm.com.pl

Zlepek europejskiego szrotu. Najgorsza L od lat.

Maniek, 01.10.2017 22:41:28 - *.play-internet.pl

Biała łapa ma rację od kilku meczy stoi w bramce i nic nie gra na przedpolu panie Arku obejrzyj Pan sobie mecz PSG & Bayern jak Areola gra na przedpolu

Truth, 01.10.2017 22:45:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Skoro mowisz czlowieku o rozliczaniu siebie, to jak bys mial honor, to sam bys poprosil o rozwiazanie kontraktu - powiedziec o Tobie recznik to nic nie powiedziec!!

Legia, 01.10.2017 22:50:56 - *.dynamic.chello.pl

Dobrze mówi. Gdyby 10 takich jak on grało w polu to byśmy wciągnęli nosem te ligę. Wypowiedz to strzał w 10. Ciekawe co wy byście powiedzieli na jego miejscu? Bo i tak wszystko byłoby nie tak. Arek szacunek!!!!

Luka_P, 01.10.2017 22:52:39 - *.as13285.net

p.Malarz daj pan juz sobie spokoj z pilka bo wstyd juz przynosisz tym swoim wymachiwaniem rak po kazdej straconej bramce, zamiast tego to powinines wziasc sie w garsc i sam odejsc bo to jest klub juz nie na Twoje ambicje... wypie..
alaj juz z Legii wystarczy hanby ...

Cik, 01.10.2017 23:22:17 - *.dynamic.chello.pl

On jest jak coach w mojej bylej korpo. Piekne przemowy. Takie very motivaton.

Biała Łapa', 01.10.2017 23:36:55 - *.dynamic.chello.pl

@ Biała Lapa - po pierwsze, Pazdan - póki co - nie może grać rękami, a bramkarz jak najbardziej, pod warunkiem, że wyjdzie do dośrodkowania. Po drugie, Ty już chyba zapomniałeś lub nie oglądałeś jak na przedpolu efektywnie grali byli bramkarze Legii. Suma summarum marny z Ciebie "znawca" sztuki bramkarskiej...

Do Maniek, 01.10.2017 23:40:33 - *.dynamic.chello.pl

Gościu, on nigdy nie bedzie grał jak Areola czy Neuer bo gdyby tak było to broniłby w Realu a nie u nas. Serducho ma, broni dobrze wiec sie odczepcie. Arek ma charakter i takich jak on powinno sie Doceniac. Gdyby reszcie zależało tak samo jak jemu to dzis wygralibysmy 4:0. Ale nie, dzis przegraliśmy to wszyscy do śmietnika. Za pol roku z Lechem wygramy to wszyscy najlepsi beda. Ludzie ogarnijcie sie. Arek nie przejmuj sie i jak to czytasz to w szatni weź wszystkich za mordy bo tylko w Tobie widze nadzieje na lepsza Legie

Saymon 82, 01.10.2017 23:48:08 - *.lcs.net.pl

Jedyny zawodnik któremu ufam w tej chwili to Arek, a reszta niech zamilknie bo h... mnie strzela jak ich słucham!

L, 02.10.2017 00:04:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To był wasz najgorszy mecz z tych wszystkich najgorszych jakie rozegraliście w tym sezonie.

Sasza, 02.10.2017 00:58:47 - *.dynamic.chello.pl

Malarz. faktycznie niech każdy z was najpierw sam się ogarnie. Ty przede wszystkim. Pu wuj wyłazisz z bramki jak potem NIC nie robisz? Pierwszy raz tak było? Z kolei jak trzeba wyjść do dośrodkowania to ty jesteś przyspawany do linii. Same k...wa dobre decyzje. Mistrzem to ty jesteś ale od gadania.

Wojtas THC, 02.10.2017 02:32:38 - *.grojec.vectranet.pl

Nie ma co sie Arka czepiac. Jedyny obecnie czlowiek w tej bezambicjonalnej drużynie który mowi ze go boli jak Legie kazdy.... Widzicie sami co z nami robia... Sagan z Rado mogliby wpasc do szatni co by tym bez ambicji wypier... jak jaj nie maja.

Gor, 02.10.2017 04:39:21 - *.dyn.optonline.net

Arek Ty jako jedyny chcesz

kiki, 02.10.2017 06:50:56 - *.internetdsl.tpnet.pl

Malarz idź Ty już na emeryturę ... oszczędź wstydu sobie i nam.

kubaa, 02.10.2017 07:22:28 - *.jmdi.pl

poprawka.. "Staliśmy się zwykłą pierwszoligową drużyną"

Do Bass, 02.10.2017 07:25:31 - *.play-internet.pl

Pierwsza bramka, mistrza Kopczyńskiego. Takiego spokoju i opanowania w polu karnym niema nikt.

Fredu, 02.10.2017 07:34:44 - *.CNet.Gawex.PL

Gdybyś wyskakiwał do górnych piłek jak każdy inny bramkarz a w czasie rzutów różnych przy słupkach stali obrońcy jak w innych drużynach to może byśmy nie przegrali.

Ja, 02.10.2017 08:17:03 - *.play-internet.pl

Najslabszy bramkarz Legii od kilkunastu lat.

Saska Kępa (L), 02.10.2017 08:48:56 - *.49.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Złotousty Arkadiuszu jesteś tym, czym nazwał Ciebie i Twoich kolegów grajków trener: dziewczyną. Jesteś Arkadiuszą - produktem piłkarskopodobnym, która tak jak Twoi koledzy kopacze żeruje na legendzie i tradycji naszej Legii. Ten Chorwat może nie jest trenerskim wirtuozem, ale o Tobie i Twoich kolesiach z drużyny powiedział prawdę.

frede, 02.10.2017 08:52:14 - *.multimo.pl

obrona częstochowy atak serca pomoc drogowa

fred, 02.10.2017 08:56:27 - *.multimo.pl

pokażcie lepszego bramkarza w lidze mądrale

Saska Kępa (L), 02.10.2017 10:48:25 - *.236.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Ja

Malarz najsłabszym bramkarzem Legii od kilkunastu lat? Z pominięciem takiej pomyłki jak Marian Antolovic, który odegrał epizodyczną rolę, to Malarz jest najsłabszym bramkarzem w naszej Legii odkąd pamiętam. A kibicuję już kilka dekad. Gdyby złotousta Arkadiusza miała honor i godność, to sama by odeszła widząc, że żadnej wartości dodanej do drużyny nie wnosi.

SpoczywajWPokojuUkochana-PajaceCieZabiły, 02.10.2017 11:31:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Raczej codziennie przynosicie Legii hańbę. Nigdy nie zapomnę żadnego nazwiska z piłkarzy Legii z tego roku. Środkowy palec wam prosto w twarz i na zawsze. RIP Legia.

Dr. Fa(L)kowicz, 02.10.2017 13:44:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Reanimacja bracia , jeszcze reanimacja . Przetrwać jesień , piękną lecz ciężką . Pozdro wszystkich Nas ( także piłkarzy Naszych ) .

Perfect, 02.10.2017 14:23:45 - *.internetdsl.tpnet.pl

I tylko bla bla bla...

kiki, 02.10.2017 15:19:03 - *.internetdsl.tpnet.pl

Zwykłą ligową drużyną to jest amica ... a jak widać do tego poziomu trochę wam brakuje.

Lutek, 02.10.2017 16:14:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Na boisku przegraliście mecz -na parkingu przed autokarem przegraliście godność przyjmowaliście liście jak leszcze bez obazy dla tej smacznej ryby ,piłkarz legii to wojownik co nie daje sobie w gębę pluć a wy wypieliście tyłki i zciągneliście rajtuzy dekoder nc do śmietnika a karta kibica na dno szuflady dokąd ostatnia ciota z tego składu będzie w szatni naszego świętego klubu

Chwilunia, 02.10.2017 18:10:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

o co Ci chodzi , Lutek ? Uznali swoje błędy i zobaczymy co dalej . Co chciałeś , żeby jeszcze się stawiali albo coś ściemniali ? Tak się stało i jedziemy dalej .Powinni to zrozumieć i na Lechię wyjść jak młoty pneumatyczne na beton . Piłkarze nasi zachowywali się tragicznie i było przypomnienie im kim są i gdzie są , bo myśleli , że chyba gdzieś na prowincji (bez urazy ) . Mimo wszystko i niezmiennie - Cała Legia zawsze razem . Pozdro .

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.