Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Wszystkim punkty rozdajecie, a podobno grać umiecie! - fot. Legionisci.com
Wszystkim punkty rozdajecie, a podobno grać umiecie! - fot. Legionisci.com
Poniedziałek, 2 października 2017 r. godz. 16:41

Komunikat Legii nt nocnego spotkania kibiców z piłkarzami

źródło: Przegląd Sportowy, weszlo.com, Legia.com

Piłkarze Legii nie będą dobrze wspominać nie tylko meczu w Poznaniu, ale także powrotu do stolicy, gdzie niezadowoleni kibice postanowili dosadnie przekazać, co sądzą o ich postawie w obecnym sezonie. Jak poinformował Przegląd Sportowy, zawodnicy dostali z "liścia", a kary uniknęło niewielu, m.in. Arkadiusz Malarz i Michał Kucharczyk. Z boku wszystkiemu przyglądał się trener Romeo Jozak. Legia Warszawa wydała po południu komunikat w tej sprawie:

Legia Warszawa informuje, że dokładnie analizuje zajścia, które miały miejsce w nocy z 1 na 2 października, po powrocie drużyny z przegranego meczu w Poznaniu. Pierwsze ustalania wskazują, że grupa osób weszła na teren stadionu zgodnie z przyjętą praktyką po meczach wyjazdowych, co nie dawało ochronie obiektu podstaw do niepokoju. Niestety po wjeździe autokaru na parking doszło do ostrej wymiany zdań i szarpaniny z udziałem zawodników oraz członków sztabu, które łącznie trwały ok. 8 minut.

Klub ma świadomość silnych emocji związanych z niepowodzeniem sportowym drużyny, ale jednoznacznie potępia wyrażanie ich w sposób odbiegający od przyjętych norm.

Podstawową zasadą w Legii powinna być zasada wzajemnego szacunku, nawet w trudnych i konfliktowych sytuacjach klub nie będzie tolerował przekraczania normalnie obowiązujących granic.

Legia będzie dalej wnikliwie analizowała wszystkie fakty związane z incydentem i na podstawie wyciągniętych wniosków podejmie wszelkie możliwe działania, aby zapewnić zawodnikom i wszystkim pracownikom klubu pełne bezpieczeństwo.



Komentarze: (223)

Wojtas, 02.10.2017 16:47:58 - *.134

To nic nie zmieni, ale w sumie co w tej sytuacji mogą zrobić kibice?

Marchewka nie działała, to pojawił się kij.

(L)egia, 02.10.2017 16:50:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Brawo kibice ! <owacje_na_stojaco>

Bbc, 02.10.2017 16:50:46 - *.dynamic.mm.pl

Jak by ich obuchem poczestowali to i tak nic nie da.

THEONE, 02.10.2017 16:52:12 - *.toya.net.pl

może korki kupić i zacząć grac..

@rek, 02.10.2017 16:52:24 - *.dynamic.chello.pl

Ale się porobiłooooo... Pozdro (L)

Radzio, 02.10.2017 16:52:36 - *.play-internet.pl

Mam nadzieję, że Moulina nie oszczedzali

olew, 02.10.2017 16:52:52 - *.warszawa.vectranet.pl

dno !!!

miron, 02.10.2017 16:55:00 - *.play-internet.pl

no i dobrze jak to nie pomoże to powtórka po kolejnym blamarzu i tak do skutku a w przerwie zimowej rozgonic te towarzystwo!!!

artex, 02.10.2017 16:56:01 - *.dynamic.mm.pl

ŻENADA - albo wszyscy albo nikt.................Malarz patrzył z boku- nawet nie bronił kolesi z padakowej drużyny.....

Czaro, 02.10.2017 16:56:59 - *.play-internet.pl

Po co nam ta LM była , banda karierowiczow podzieliła lupy , został chaos , słabi kopacze brak pucharow echhh szkoda słów.

koles, 02.10.2017 17:00:20 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

jakby im nogi połamali to następny mecz byłby wygrany jak w banku

Ale jaja, 02.10.2017 17:01:39 - *.skranetcan.pl

Wielkie halo jak Pan prezes nie umie zrobić porządku w klubie to ktoś musi
Afera za plaskacza już dawno się im należało

Roe, 02.10.2017 17:02:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy Jacek Magiera grał w meczu kiedy wywieszony był transparent ze zdjęcia nad artykułem? Byłem na meczu ale nie pamiętam składu:)

Kieł , 02.10.2017 17:02:24 - *.21.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

To nie są metody. Nie jesteśmy dzikimi ludzmi. Nie jesteśmy jakąś Albanią . Brak słów.

Cwarek , 02.10.2017 17:02:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To co zrobil tylko pogorszy jeszcze sytuacje. Powinnismy wspierac pilkarzy caly czas czy wygrywaja czy nie

eLka, 02.10.2017 17:08:12 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

I po co to było? Myślicie, że teraz będą lepiej grać po "pogroziliście" im palcem? Lepiej skierować pretensje do prezesa i pytania o politykę zakupu zawodników.

Bear, 02.10.2017 17:14:32 - *.202.ipv4.supernova.orange.pl

Jedynym wyjściem pozostaje pozbycie się połowy składu.
Ale to dopiero w przerwie zimowej..

Gizmo, 02.10.2017 17:16:46 - *.play-internet.pl

A ja popieram kibicow. Dobrze zrobili. Brawo panowie!!!!!!!

zie(L)ony Ciechanów, 02.10.2017 17:17:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Międzynarodowa, antylegijna zbieranino nie chcemy was tutaj, won na szczaw piłkarzyki za setki tysięcy złotych !!!

Ula, 02.10.2017 17:18:00 - *.dynamic.chello.pl

Po tym co stało się w nocy nie ma już wątpliwości że utoniemy. Pytanie tylko na jakiej głębokości osiądzie wrak..

Legia, 02.10.2017 17:18:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mioduski zpier....iłeś w parę miesięcy to co inni budowali parę lat. Zostaw Legię i kup Kolektyw Oleśnica, bo to nie twoja bajka

Arek, 02.10.2017 17:19:42 - *.free.aero2.net.pl

No bo nic nie da. Przecież np. taki Kopczyński nie nauczy się być kreatorem gry, bo w czapkę dostał. Sadiku też nie przestanie piłka odskakiwać, bo ktoś mu liścia sprzedał, czy Pasquato nagle nie zmieni się w Vadisa. Uważam, że mimo wszystko coś trzeba było zrobić, tylko czy akurat w taki sposób? Nie wiem, może jakieś puste trybuny na jednym czy drugim meczu. Przecież teraz to jeden z drugim będą tak zesrani, że masakra. I jeszcze Pan Doktor od płyty dvd, znaczy się teorii futbolu wcale nie pomaga, ani sobie, ani im. Normalnie dramat jakiś dzieje się w tej Legii. Rok temu to przynajmniej ta liga mistrzów była i nawet jak zamknęli nam stadion, to przynajmniej mecz można w tv. było zobaczyć, a teraz?

@doCwarek, 02.10.2017 17:19:56 - *.dynamic.mm.pl

.uj z wynikami - hej Legio jesteśmy z Wami....... ile upokorzeń zniesiesz??????///

L, 02.10.2017 17:19:56 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

A trener nie dostał za wystawianie płaczka Kopczynskiego?

tomiacab, 02.10.2017 17:23:13 - *.know.cable.virginm.net

"Podstawową zasadą w Legii powinna być zasada wzajemnego szacunku..."

Więc ku... nie zaczną nas szanować i wezmą się do roboty, bo to oni złamali tę zasadę pierwsi.

Beniaminek , 02.10.2017 17:25:13 - *.proneteus.pl

Z liścia to należy się Mioduskiemu. Za transfery.

Mosqito, 02.10.2017 17:25:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ludzie może w kasie za dużo mają i gwiazdożą zróbmy protest i nieprzychodzmy na następny mecz u nas. A hasło "Zero grania nie ma kibicowania" pozdro

Saska Kępa (L), 02.10.2017 17:27:35 - *.85.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

No i taka to "drużyna":według informacji zawartych w powyższym artykule Malarz i Kucharczyk stali z boku. Jeśli nie stanęli w obronie kolegów z boiska, to jest to najlepszy dowód, że po pierwsze są ludźmi bez charakteru (no i czy Romeo nie miał racji porównując ich do dziewczyn?), a po drugie to jest drużyna tylko z nazwy, bo oznacza, że dla nich hasło: jeden za wszystkich, wszyscy za jednego w tym zespole ludzi nie funkcjonuje w praktyce. Nie wyobrażam sobie, abym miał stać z boku i przyglądać się jak moi kumple dostają klapsy. A niektórzy zachwycali się w komentarzach jaki to "charakterny" ten Malarz. No, to pokazał "charakter", gdy mu kumpli z drużyny lali...

Art, 02.10.2017 17:29:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Te panienki nic nie potrafią częściej są na imprezach niż w klubie ktoś musiał się za nich wziąść skoro Pan loczek NIEPOTRAFI .Dzięki Chłopaki za dobra robotę Legia to MY

wo(L)ski, 02.10.2017 17:32:07 - *.play-internet.pl

Nareszcie! Należało im się od dawna.Banda panienek bez charakteru

Franz Zmuda, 02.10.2017 17:36:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl

I Dobrze im tak ! Piłkarzyki-pajacyki ! Może da im to do myślenia..Skoro prezes z trenerem nie potrafią przemówić im do rozumu i zdopingować ich do należytej gry dla Naszego klubu. Oni chyba nie wiedzą z jakim godłem na piersi grają..

eth, 02.10.2017 17:37:00 - *.175.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

W przegladzie sportowym i innych jaka afera. Wywnioskować moznaby że ci co sie tam pofatygowali to mało tych piłkarzy nie pozabijali hehe. Wszyscy mówią wokół o szacunku, tylko nikt nie mowi o szacunku wobec kibiców. Mam nadzieje ze rozmowa wychowawcza coś da bo od lat Legia nie była tak rozj.... jak teraz a spory procent odpowiedzialności za ten stan jest po stronie tych leni z murawy.

wl, 02.10.2017 17:37:20 - *.adsl.inetia.pl

dziki zachod --teraz nikt z pilkarzy niebedzie chcial przyisc DO AMATOREKO ZAZADZANEGO KLUBU

Otwock, 02.10.2017 17:38:05 - *.play-internet.pl

Pusty stadion

Zbycho(L), 02.10.2017 17:39:14 - *.dynamic.chello.pl

Jako kibic LEGII z kilkudziesięcio letnim stażem mam mieszane odczucia odnośnie tego incydentu. Nie raz byłem wk..ony na piłkarzyków-pajacyków ale, żeby od razu rękoczyny. Najlepszym rozwiązaniem byłoby odcięcie ich od kasy np. zamrozić im znaczną część kontraktów pozostawiając tyle, żeby starczyło na przeciętne żarcie. Reszta po osiągnięciu odpowiedniego poziomu sportowego. Teraz te laleczki mają pretekst do rozwiązania kontraktu w winy klubu (nie do końca jestem jednak przekonany, że jest to wystarczający powód). Na ten temat powinni wypowiedzieć się jak najszybciej prawnicy. Z drugiej strony ile można grać w h..ja z kibicami i zarządem. Przecież nie zapomnieli po 3 m-cach jak się gra w piłkę, nawet jak odeszło 2-3 zawodników. Uważam, że kilku z nich powinno się na jakiś czas pożegnać z I drużyną i powinni pokopać sobie w rezerwach. Nie może być tak, że to zawodnicy zwalniają trenera bo im każe zapier...ać. Oni są od tego jak dupa od srania , aby wykonywać polecenia trenera i sztabu szkoleniowego. Jak się komuś nie podoba to może za porozumieniem stron odejść z Klubu i poszukać sobie nowego lepszego (bogatszego) pracodawcy. Uważam, że Zarząd powinien stanąć murem za trenerem i przeprowadzić z każdym zawodnikiem rozmowę co do jego przyszłości w LEGII.

(L)evy, 02.10.2017 17:39:27 - *.181.internetia.net.pl

Dziewczynkom bez charakteru przypomniano co to znaczy LEGIA WARSZAWA .Tutaj nie ma miejsca na olewanie gry ,człapanie i koszenie darmowego hajsu !Z mioduskim tez trzeba przeprowadzić rozmowę wychowawczą za skasowanie kasy z LM i rozwanianie Legii ! Czasy głaskania panienek się skonczyły albo się zabierają do roboty albo wynocha z Legii !

Wariat, 02.10.2017 17:39:34 - *.98.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Należało się celebrytom! Do grania a nie do płakania, dziewczynki piłkarzyki za kilkaset tysi na miesiąc.

mec, 02.10.2017 17:40:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl

i brawo po każdej przegranej nauczka BRAWO :) niech się panienki obudzą może to na nich podziała ;D

Koniu, 02.10.2017 17:42:10 - *.static.ip.netia.com.pl

Prosze Kolegów o nie nadużywanie słowa "pobicie", bo o żadnym takim wydarzeniu mowy nie ma. Czy klepnięcie kumpeli w tyłek nazwiemy gwałtem?
Spokojnie przemysleć temat, nie obrażać braci po szalu.

Jack.ie, 02.10.2017 17:43:37 - *.centertel.pl

Tez nie podoba mi sie gra piłkarzy, a szczególnie brak zaangażowania niektórych piłkarzy, ale to nie powód zeby Kogoś bić, szarpać. Dezaprobata, gwizdy z trybun OK, rozmowy wychowawcze OK, napier*alanie drugiej osoby to bandyterka.

Bidon, 02.10.2017 17:46:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mimo ze wiele razy krytykowalem kibicow to tym razem tego na pewno nie zrobie, skoro trener nie potrafil, skoro prezes nie potrafil to do akcji wkroczyli kibice, przeciez to wisialo w powietrzu od dawna, kto jak kto ale kibice nie pozwola sobie pluc w twarz, Ci ludzie ( pilkarze ) zarabiaja po 100 tys miesiecznie za co dostali taka kase ? To jest przeciez niepojete jak z miesiaca na miesiac mozna zaponiec jak sie gra w pilke . A jesli sie komus nie podoba to niech odejdzie za zadnym z tych zawodnikow kibice nie beda plakali doslowanie ZA ZADNYM.

Kajtus Czarodziej, 02.10.2017 17:46:32 - *.34.threembb.co.uk

Szkoda ze tak pozno! Poza tym z liscia to im sie nalezalo przed meczem skoro im motywacji brakuje!!! Za to co oni odwalili w poznaniu to powinni konkretny wpie... zebrac!!! Cholerne darmozjady!!!!!!

xxx, 02.10.2017 17:48:27 - *.dynamic.chello.pl

Dobrze baranom

Strachu, 02.10.2017 17:49:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Powiedzcie im że nieporozumienie takie..

A, 02.10.2017 17:49:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Brawo! Szacunek się skończył!

Fanatyk82, 02.10.2017 17:49:38 - *.play-internet.pl

Powinni dostać już po Tyrasporze, ale co się odwlecze to nie uciecze. Mieli szansę na rehabilitację, ale nadal jest równa pochyła. Cierpliwość się skończyła.

kosa1982, 02.10.2017 17:51:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Bracia!!!Spokojnie!!!Po pierwsze wina tzn psedo prrzesa loczka!!!Po CH....J zwalniał J.M. bo chce stawiać ja młodzież?!To się kurea pytam gdzie ta młodzież(najlepiej NASZA POLSKA)?Nagdy smorodziku bez formy,Sadiku piłek bez liku, a gdzie SZYMAŃSKI NIEZGODA i cała reszta(nie wspomne o pozbyciu sie np.Wieteski).TAKI CH...J

@Arek, 02.10.2017 17:51:47 - *.59.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Chodzi o zaangazowanie

grzesiek, 02.10.2017 17:51:54 - *.centertel.pl

Ciekawe czy pilkarze po lisciach padali na parking i symulowali ból. Bo ja odczuwam ból jak patrze na ich gre.

Kibic, 02.10.2017 17:52:56 - *.free.aero2.net.pl

Nie ma zgody na takie zachowanie

Pl, 02.10.2017 17:53:13 - *.ip-point.pl

Rozumiem nerwy i choc cisnie mi sie na usta-zasluzyli na liscia to nie popieram ale doskonale rozumiem.Nie w tym rzecz,rzecz w tym ze to co niektorzy pseudopilkarze graja to jest skandal.Podam jeden przyklad z wielu-Moulin umial podawac na centymetry a teraz myli sie o metry...zapomnial?nie sadze,to nie jest przypadek a taiich sabotazystow jest wiele wiecej w Legii.

Jesienne spadające liście, 02.10.2017 17:53:29 - *.HINET-IP.hinet.net

Prośba do Redakcji - zróbcie prostą ankietę dotyczącą "pogłosek" o utarczce słownej między kibicami a piłkarzami. Do wyboru dwie opcje:
- stoję murem za piłkarzami, niezależnie od wyników rolą kibica jest wspierać drużynę
- nie ma żadnego usprawiedliwienia dla jesiennych wyników najlepiej zarabiających piłkarzy w Polsce, należy im się przynajmniej wirtualny liść

Stawiam, że tych liści zbierze się szybko cała sterta;)

mec, 02.10.2017 17:56:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl

skoro nie umieją grać to po co im stadion !!!!!

misiek o, 02.10.2017 17:56:10 - *.internetdsl.tpnet.pl

w świecie mężczyzn takie konfrontacje bywają. W przypadku tych chłopców, to cenna metoda wychowawcza.
Czy, to jest prawda, że część drużyny, do soboty nad ranem balowała w klubie na ul. Twardej?
Tam mieli ich spotkać kibice. Padło zapewnienie, ze po tym co widzieli zawodnicy mecz muszą wygrać.

runda 3, 02.10.2017 17:57:29 - *.centertel.pl

A Mioduszewki nie obskoczył po japie za transfery niepelnosprawnych amatorów i puszczenie Vadisa ktory mial wazny kontrakt w dodatku za darmoche?Dnooooooo dna i smrod wodorostow smiem twierdzic ze to najbardziej tragiczny prezes i druzyna w historii klubu, przez przeszlo 100 lat nie bylo u nas takich nieudaczników

Sebo(L), 02.10.2017 17:57:32 - *.play-internet.pl

Z jednej strony wcale się nie dziwię,że w końcu puściły nerwy kibicom,z drugiej zaś trzeba sobie zadać pytanie czy "rozmowa wychowawcza" w tym wypadku przyniesie jakikolwiek zamierzony skutek? Wydaje się,że wręcz przeciwnie. Jak dla mnie winnym tego syfu jaki obecnie dzieje się w Legii jest tylko jedna osoba a jest nią obecny prezes Dariusz Mioduski. Facet nie z tej bajki. Facet nie mający żadnego pojęcia o prowadzeniu i budowie silnego klubu piłkarskiego.

andrzej, 02.10.2017 17:57:43 - *.pghkny.east.verizon.net

WSzczecinie bedzie podobnie

gazza, 02.10.2017 17:59:19 - *.wroclaw.dialog.net.pl

Potwierdzam - Oni powinni dostać już po meczu z Mołdawią !
To była wtedy mega-kompromitacja naszego klubu !
Oni mają nas i nasz klub gdzieś...!

Krzeszczu, 02.10.2017 18:02:35 - *.cust.bredband2.com

No tak.... to teraz pilkarzyki na pewno i bez wahania beda umierac za Legie....

I jak kolega "wl" powiedzial, teraz nikt z klasa nie przyjdzie do takiej amatorki.
Jak powiadal Kunon von Lichtenstein w Krzyzakach: Dziki kraj, dzikie obyczaje....

Michał do Roe, 02.10.2017 18:04:41 - *.centertel.pl

Magiera grał wtedy. A zwycięską bramkę strzelił Piekarski. :)
Do dziś nie wiem, dlaczego druga połowa wiosny była tak fatalna. Do porażki ze Stomilem było naprawdę dobrze. Świetnie grali wtedy Mięciel, Robakiewicz, Giuliano. Jesień też byla super. A w końcówce sezonu blamaż za blamażem. A Wisła też przegrywała i droga do Mistrzostwa była otwarta...

LewLegia, 02.10.2017 18:04:44 - *.94.ip4.epix.net.pl

malarz to święta krowa z pułtuska ?

grzesiek, 02.10.2017 18:12:06 - *.centertel.pl

Odczepcie sie od jozaka..zrobil to co do niego nalezalo. Jest nowym trenerem zadne bliskie relacje nie wiaza go z zawodnikami. Byc moze nasze pilkarzyki probowali wkupić się i zostać kolegami trenera. Trener pokazal ze to on radzi ta druzyna i ma byc posluch. A jak nie pasuje to spier*** do innego klubu.

Loczek, 02.10.2017 18:12:13 - *.dynamic.chello.pl

Minimum 3-4 graczy do rezerw..
i to w trybie natychmiastowym!

tomek, 02.10.2017 18:12:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Uważam że było to poniżej godności kibica Legii. Po prostu chamstwo. Natomiast winni nie są tylko piłkarze. Moim zdaniem główną winę ponosi trener Magiera wraz ze swoim sztabem. Drozyna wygląda fatalnie fizycznie. Nie mają siły biegać. Nie są to źli piłkarze bo nie raz udowodnili że potrafią grać w piłkę. Dodatkowo fatalne lato transferowe z i do klubu. To dopiero była klasa okręgowa. A jeszcze kontuzje tych którzy zostali... Za przygotowanie wina Magiery natomiast powinien zostać i wyjść z tego kryzysu. W jego miejsce wszedł człowiek który nie dość że nic nie zmienił nie dał impulsu to jeszcze wyzywa od panienek... Widać że to prawdziwy trenerio

Legionista75, 02.10.2017 18:16:47 - *.centertel.pl

To są pracownicy.Czy wyobrażacie sobie żeby każdego z was bił pracodawca za źle wykonaną pracę. Zabrać premię albo zwolnić. Ja jestem żeby połowę z nich przenieść do dwójki.

Lol, 02.10.2017 18:24:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

I co myślicie że teraz ktokolwiek z nich będzie umierał za Legię? Po takiej akcji? Serio? No to powodzenia, Legia właśnie się skończyła...

brumbz, 02.10.2017 18:25:12 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Jesień przyszła to "spadają liście"... Takie jest odwieczne prawo natury hehe

Olo, 02.10.2017 18:25:54 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

A czy nikt z komentujących nie pomyślał, że do takiego klubu nie przyjdzie żaden z liczących się piłkarzy? Kibice właśnie skazali Legię na bycie polskim przeciętniakiem na wiele lat. Jak wam to pasuje to OK.

m57, 02.10.2017 18:27:31 - *.dynamic.chello.pl

Na forum widać przyzwolenie na takie bandyckie praktyki. Może z tego wynikać, że aprobatę zdobędzie również karanie w podobny sposób pracowników w tradycyjnych zakładach pracy. Na przykład frezer za nieprawidłowe wykonanie części - obcięcie palca. Księgowa za pomyłkę w papierach - kopa w brzuch. Kierowca za zarysowanie zderzaka - wyrwanie dwóch górnych jedynek. Państwo frezerzy, księgowe, kierowcy itd., czy zgadzacie się w swoich pracach na takie traktowanie?

kiki, 02.10.2017 18:29:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl

"Nie daję łajbie żadnych szans" ... to w której lidze się obudzimy?

dezet, 02.10.2017 18:32:06 - *.dynamic.chello.pl

i bardzo dobrze! To była tylko przestroga, następnym razem nikt dłoni nie otworzy...

Do Strachu, 02.10.2017 18:34:44 - *.dynamic.chello.pl

Hehe dobre

Siwy, 02.10.2017 18:35:05 - *.centertel.pl

Ale piz.. Na boisku lamusy i poza nim tez.

rex, 02.10.2017 18:38:14 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

walcem po nogach im sie należy !

Leoninidas 88, 02.10.2017 18:38:19 - *.180.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A Zbigniew i Zbyszek, to to samo imię? O kuźwa pomyłka hahaha. A piłkarze Legii i wkłady do koszulek Legii to to samo?

Artur, 02.10.2017 18:41:57 - *.51

Popieram w 100 proc ZBychola- wywazona odp.
1. Powiedzcie mi kiedy takie metody przyniosly skutek? Znacie taki przypadek w futbolu? Bo ja nie..
2. Za pol roku nie placzcie, ze nikt z nazwiskiem nie chce tu grac..teraz wiecie dlaczego
3. Najwaniejasze: tak na spokojnie, jaki wybor maja nasi kopacze? A. Zaczac grac (w co nie wierze), a wtedy kibole zrozumieja, ze taka metoda dziala I beda dostawac regularnie liscie. B. Znow padaka na boisku I znow wciry, co zreszta zapowiedzieli sami fanatycy. Fajny wybor, nie? Tak cZy siak beda dostawac regularny lomot. I pytanie: jaki normalny, dobry pilkarz bedzie tu gral? Milego wieczoru (L)

Dickson Chotowski, 02.10.2017 18:46:12 - *.range86-162.btcentralplus.com

Brawo kibice. Mioduski, wyp...z Legii, zlodzieju !!

do Zbycho(L), 02.10.2017 18:47:00 - *.stansat.pl

Jak masz zamiar odciąć gwiazdeczki od kasy? Prezesem jesteś?
Jesień przyszła i z liścia można dostać, szczególnie jak się na to zasługuje ;)

Tagi, 02.10.2017 18:47:52 - *.dynamic.chello.pl

Może i dobrze , że tak się stało. W taki czy inny sposób należy przerwać proces upadku. Teraz ktoś coś będzie musiał zrobić. Tak czy inaczej muszą nastąpić jakieś zmiany. Najgorzej nie robić nic , tkwiąc w maraźmie obecna sytuacja tylko by się pogarszała.
Czekamy na rozwój sytuacji.

kantor, 02.10.2017 18:49:00 - *.150.ipv4.supernova.orange.pl

Oberwali nie za porażkę, bo ta się może zdarzyć zawsze, ale za brak walki i olewactwo. Pozdrowienia dla grupy motywacyjnej :)

kojot, 02.10.2017 18:52:58 - *.37-151.wind.it

Przegląd sportowy napisał, że kilku piłkarzy chce rozwiązać kontrakt z winy klubu, a po za tym listek jak najbardziej zasłużony

@Krzeszczu, 02.10.2017 18:55:10 - *.59.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zobaczylbys wzmocnienia za tego prezesa jak świnia niebo expercie

Cult⚽️Legia, 02.10.2017 18:57:27 - *.6

Jeszcze powinni plakatòwkami niektòrym wymalować Elki na czołach !żeby pamiétali co to granie dla Legii!

Do kogoś o nicku olo, 02.10.2017 18:59:20 - *.59.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Witamy panie prezesie Mioduski

Do tych co popieraja, 02.10.2017 18:59:59 - *.51

cZy wy nie rozumiecie, ze takie metody NIGDY nie przynosza skutku? A na pewno nie ten zamierzony. Podajcie JEDEN przyklad, ze taki skutek byl.

Hiszpan, 02.10.2017 19:01:04 - *.play-internet.pl

Jeśli już to właścicieli za mistrzowskie rozprowadzanie kasy z LM bym wytargal za uszy.

Hiszpan, 02.10.2017 19:02:33 - *.play-internet.pl

Kozacy kurde dziewczyny bija

Misza_Praga, 02.10.2017 19:03:25 - *.static.ip.netia.com.pl

Popieram całkowicie akcję pod stadionem!!!koniec FRAJERSTWA , upokarzania nas kibiców, koniec olewania!!!LEGIA to nie jest przytułek dla bezdomnych, kto tego nie pojmuje albo olewa niech WYPI....DALA jak najszybciej!!! BRAWO DLA EKIPY MOTYWACYJNEJ....JE.AĆ KONFIDENTÓW!!!

Do saskich kęp i innych krzeszczy co im dupa trzeszczy, 02.10.2017 19:03:56 - *.centertel.pl

Sklej parówki jak nie wiesz o czym bełkoczesz

domel, 02.10.2017 19:10:06 - *.free.aero2.net.pl

nie intersowałem się piłką nożną od 3:3 z realem i porażki z niecieczą.
ale dzisiaj w kiosku kupując auto świat
zobaczyłem : Legia lech 0:3
to muszę zająć stanowisko...
słaba to akademia piłkarska...
najgorsze jest jej kierownictwo...
do legionista75
pracownicy dostali plaskacze od klientów /ambasadorów
i albo z nich będą rzeźniczaki, albo Gówno i ogórki

oLaf, 02.10.2017 19:14:09 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

i bardzo dobrze że dostali z liścia!!!

Piłkarzyki zarabiają po 100 000zł miesięcznie i jak się obijają to nic im nie można zrobić, a normalny człowiek zarabia 4 000zł i jak popełni błąd to ma: naganę, wyrzycenie z pracy + 3 pensje musi oddać (w przypadku rażącego naruszenia etc.) !!!!

jędza za 215 000zł to powinien zap..... jakby w d... miał motorek !!!!!

Wstyd!!!

Hehe, 02.10.2017 19:14:48 - *.static.ip.netia.com.pl

Najlepsze to jak przed 12 odwiedziłem wp a tam że grajki pobici ale klub nie odniósł się do tego i rzecznik prasowy milczy i wiedzą o wszystkim z twittera od Stanowskiego. No to pykłem sobie onet. A ci wszystko wiedzą że Strauch wlazł do autobusu, że wygonił wszystkich i pseudokibice zrobili im ścieżkę zdrowia.Czytam tak czytam i myślę sobie że pismak napisze zaraz że już timermans wie o wszystkim i uruchomił komisje europejską.Mają fantazje

Andrzej , 02.10.2017 19:15:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Żenujące rozwiązanie.
Jeśli piłkarze mają w dupie grę w Legii i wszyscy to widzą to dlaczego żaden piłkarz dla przykładu nie został dyscyplinarnie wyje... z klubu albo przesunięty do rezerw. Dlaczego od roku grają ci sami zawodnicy? Ile można czytać o poziomie Kopczynskiego, który jeszcze nosi opaskę i kto go wystawia w meczu i wyznacza kapitanem.
Oni sami się do protokołów meczowych nie wpisują. Ile czasu tragedię gra taki Pazdan Czy Jedza, niech gra Zyro bo ma przed sobą początek kariery.

Po takim komentarzu trenera po meczu następnego dnia powinna pojawić się informacją z nazwiskami piłkarzy i tekstem przesunięci do rezerw.

Elo, 02.10.2017 19:17:18 - *.play-internet.pl

Tylko pusty stadion!

, 02.10.2017 19:20:40 - *.59.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ludzie zrozumcie w końcu że dewizą mioduskiego jest klub sportowy jako fabryka talentów produkcja młodych zawodników na zarobek a nie inwestycja w głośne transfery.przestancie pisać że nikt tu teraz nie przyjdzie przez kibiców!!!

cezary_1958, 02.10.2017 19:22:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie ma się co napinać. Ta drużyna jest po prostu słaba. Jak będą puchary to już będzie sukces tej ekipy. Pudło jest poza ich zasięgiem. CI gracze nawet nie robią akcji 2-3 grajkami. Nawet nie klepią między sobą. Gdzie te "pijackie" ekipy, które potrafiły rozklepać niejedną obronę. Na razie jest mi po prostu bardzo smutno.

do olo, 02.10.2017 19:22:50 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

do tego klubu i tak nie przyjdzie żaden z liczących się piłkarzy... nie łudź się - zobacz kto przyszedł w lato: bezrobotny Aztiz i Sadiku.... : (((

do m57, 02.10.2017 19:25:01 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

tak, a wtedy ponad połowie składu Legii należałoby obciąć 2 nogi - wg. Twojej gradacji winy !!!

A tak bardziej serio - normalny pracownik dostaje kary albo jest wywalany z pracy a piłkarzowi masz płacić przez 3 lata to co ma w kontrakcie!!! Taka ''święta krowa""....

56, 02.10.2017 19:26:24 - *.toya.net.pl

Mioduski celowo daży do zniszczenia naszej ukochanej LEGII
to jego sprawka to co się dzieje w tym sezonie w tym klubie mósimy doprowadzić do zmiany własiciela bo inaczej po Legii zostana tylko wspomnienia

Cik, 02.10.2017 19:30:59 - *.dynamic.chello.pl

Kto ich przygotowal fizycznie do sezonu? To jest dramat. Oni sa totalnie bez formy fizycznej.

Robi43, 02.10.2017 19:44:16 - *.144.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Na mecz z lechia bedą wpuszczani tylko janusze z wąsami i z reklamówka z fan store

77/82, 02.10.2017 19:44:33 - *.dynamic.chello.pl

@Saska Kępa (L): a dlaczego pajacu miał stanąć po ich stronie? Widocznie to nie jest drużyna i Malarz słusznie ma ich za frajerów, podobnie jak kibice. Dla tych którzy krytykują akcję: co innego można było zrobić, kiedy te cioty nie wkładają w grę żadnego zaangażowania i jeszcze latają na balety przed mega ważnym meczem? Oni nie mają szacunku dla nas, kibiców, to my nie miejmy dla nich. Każdemu może zdarzyć się gorszy mecz czy nawet okres ale przynajmniej trzeba walczyć. Panienkom się nie chciało to mają za swoje. Szkoda, że musiało się to odbyć w ten sposób ale innej opcji już nie było. Za długo czuli się bezkarni.

Alex uk, 02.10.2017 19:44:40 - *.44

Do tych co pisza, ze nikt do takiego klubu nie przyjdzie gdzie sie leje pilkarzy? Hahaha jakos do Besiktasu, Galaty, Fennerbahce, Panathinaikosu, Partizana i Zvezdy czy innego Olymipiakosu przychodza, a w Turcji to nawet pistolety sa w uzyciu, to samo w Bocca Juniors, wrecz odwrotnie nie przyjda leserzy a pilkarze z jajami co nie pekaja

Strogow, 02.10.2017 19:52:19 - *.dynamic.chello.pl

Do tych co tak bronią tych pajaców zwanych piłkarzami to nie było za złe wyniki tylko za niezaangażowanie się do meczów można przegrać ale z honorem a te cioty lansują się na gwiazdy którymi nie są i nie będą !!! Brawo dla tych co wzięli sprawy w swoje ręce jeszcze pogonić tych cieci w nocnych klubach wolę przeciętnego młodego chłopaka który ma Legię w sercu niż ten zaciąg z europy !!!

77/82, 02.10.2017 19:53:09 - *.dynamic.chello.pl

@m57: o jak mnie nosi jak czytam takiego pazia. Co ty porównujesz? Jak frezer zwali robotę to oberwie po premii i zaraz wyleci na bruk. Piłkarzyki są nie do ruszenia - biorą gruby hajs i mają wszystko w d*. Nie przykładają się ani do gry ani do treningów ale na balety w środku nocy są pierwsi. Wszelkie porównania z normalnymi miejscami pracy świadczą tylko o tym jak jesteś tępy. Nie pozdrawiam.

77/82, 02.10.2017 19:54:21 - *.dynamic.chello.pl

@Olo: a po '98 nie przyszedł? A po tym jak Rzeźnik dostał lepę nie przyszedł? TO SKOŃCZ PIER* LAMUSIE!

kibic, 02.10.2017 19:57:30 - *.81.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Po takiej akcji zdziwiłbym się jeżeli ktoś będzie chciał wybiec na boisko. Ja bym miał to w d... Chyba że sami sobie przyznają że są łajzami i im się należy. Po drugie jak już ktoś wcześniej pisał kto będzie chciał grać w takim klubie. Jeżeli ktoś sądzi że w ten sposób zmotywuje kogoś do walki to znaczy że ch... wie o graniu w piłkę czy w ogóle o sporcie. Chyba że widział z trybun albo kolega obok mu powiedział. Słabe to k... słabe.

magoo, 02.10.2017 19:58:13 - *.dynamic.chello.pl

do Do tych co popieraja, 02.10.2017 18:59:59 - *.51

"cZy wy nie rozumiecie, ze takie metody NIGDY nie przynosza skutku? A na pewno nie ten zamierzony. Podajcie JEDEN przyklad, ze taki skutek byl."

Rzeźniczak kilka sezonów wstecz :D

pitbull1916, 02.10.2017 19:58:16 - *.know.cable.virginm.net

Saska Kepa mylisz pojecia. To nie koledzy Malarza i Kucharczyka dostali po lisciu tylko znajomi z pracy. Niedlugo juz byli znajomi.

brawo panowie , 02.10.2017 20:18:43 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

brawo Panowie teraz jeszcze niech zagrają przy pustych trybunach. Panie Mioduski coś pan zrobił z Naszym klubem ?

Ma, 02.10.2017 20:19:36 - *.93.ipv4.supernova.orange.pl

Może najpierw zajmiecie się byłym dyrektorem sportowym i byłymi Prezesami i temu kto ich im wcisnął transfery.
A w mordę trzeba było lac po pierwszym meczu, teraz to zapozno

Antyberg, 02.10.2017 20:21:38 - *.centertel.pl

LEGIA TO MY- kibice a nie gwiazdki bez charakteru! Nie podoba sie w Legii to wypad, niech graja chlopaki ktorzy na co dzień graja w 3 lidze, urodzeni legioniści beda walczyc 90 minut a nie dreptac i miec wyj....ne!

Legionista, 02.10.2017 20:22:10 - *.226

Można i trzeba krytykować za tą grę, ale nie widzę sensu żeby kibice atakowali piłkarzów! Przecież to nic nie da! Kopczyński nie zostanie Messim... Hamalainen nie zostanie odjidją... Pasquato Radoviciem czy Berto Ronaldem.... Nie widzę nawet drużyny ! Drużyna była podczas meczu z Lechem (chyba 1 mecz JM z Lechem :I) Teraz są piłkarzy: 1.Chcą wyjechać. 2.Mają wywalone. 3.Młodzi I jedynie Czukwu się zakochał w Warszawie... I nie chce podobno wyjechać :I A na dodatek jest trener który nie ogarnie tego ponieważ nie ma charakteru oraz brak doświadczenia.... I będzie tak samo jak z Albańcem czyli 3 miesiące i wyjedzie z Legii.... Szkoda słów na to, ale trzeba mieć nadzieje że coś się zmieni :)

hawryl74, 02.10.2017 20:24:11 - *.19-1.cable.virginm.net

Wszyscy powinni dostać po liściu bez żadnych wyjątków.
Trener i kierowca autobusu są nietykalni.
A tak to bardzo źle wpłynie na i tak już wujową relację między zawodnikami.
WSZYSCY ZA JEDNEGO JEDEN ZA WSZYSTKICH.
A że ta akcja ujrzała światło dzienne to już BEZNADZIEJA !!!
Ch@J w D@@E konfidentom, którzy srają we własne Gniazdo.
Tak zostały nakarmione do syta PIJAWKI z mediów publicznych, i będą jątrzyć tą ranę do usranej śmierci.

@Artur, 02.10.2017 20:24:21 - *.play-internet.pl

Kibice Gks-u Katowice kilka lat temu odwiedzili na treningu swoich piłkarzyków, kilku dostało z liścia od tamtej pory zaczęli grać lepiej..
W 1998 roku po przegranym meczu Legii z Lechem w Poznaniu 0-3 (sprzedany) na treningu kilku piłkarzy dostało z liścia. Od tamtej pory, aż do teraz Legia nie przegrała 0-3 w Poznaniu. Jak widzisz takie sytuacje mobilizują zawodników ;-)

Kabanos, 02.10.2017 20:26:26 - *.dynamic.chello.pl

Wszyscy powinni byc traktowani tak samo!!! Bez wyjatku!!!! Wygrywa druzyna nie pilkarze. Nawiasem mowiac Malarz to najslabszy bramkarz w Legii od 15 lat. ( nie biore pod uwage tych ktorzy nie rozegrali nawet pol sezonu ) ale do Boruca Fabiana Muchy i Kuciaka to mu bardzo daleko!!!!

Prosty kibic , 02.10.2017 20:26:28 - *.centertel.pl

Witam wszystkich.
Czytam komentarze i zastanawiam się nad tymi ,którzy piszą
,ze w tym przypadku to już piłkarze nie będą umierali za Legie. A czy do tej pory umierali? No raczej nie. Brak zaangazowania było bardziej widać. Dramat totalny. Nawet gdy doszło do rekoczynow to dlaczego Malarz i Kucharinio stali obok i się patrzyli? A no być może dlatego, ze nie ma "jeden za wszystkich- wszyscy za jednego ". Sytuacja jest taka ,ze piłkarzom przestało zależeć na klubie. Kasa co miesiąc jest? Jest. Będę grał padake to mnie puszczą do innego klubu,Może tak być.
Można popierać lub nie popierać Ale tak się skończyło. Ludzie jeżdżą, płacą kasę, kibicują. A wzamian co dostają? Owszem, można zrobić akcję "pusty stadion " Ale piłkarzom na tym nie zależy.
Jest mowa o szacunku. W jedną jak i w drugą stronę. Jak piłkarze szanowali kibiców? Każdy z tych zawodników odejdzie A kibic zostanie.

gazza, 02.10.2017 20:27:48 - *.adsl.inetia.pl

Można przegrać mecz ale to musi być przegrany mecz po walce do ostatniej minuty !
Wtedy nikt nie ma pretensji !
Ale jak się mecz przechodzi zamiast wybiegać to liście są najlepszym prezentem dla obiboków !

Do Alex uk, 02.10.2017 20:28:30 - *.dynamic.chello.pl

Brawo, 100% racji
Dla nich tylko siano się liczy a nie barwy a w niedzielę oni kibicom dawali plaskacze a później sprawiedliwie w drugą stronę za olewke od superpucharu

Eloeloelo, 02.10.2017 20:30:34 - *.dynamic.mm.pl

Borek im dobrze powiedział że piłkarze z takimi pensjami w takim klubie jak Legia Warszawa mają obowiązek udowodnienia że zasługują na granie w tym zespole i niech sobie do serca wezmą to spotkanie na parkingu bo następnym razem może być gorzej

Perfekt, 02.10.2017 20:34:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl

..ktoś dostał w nos..to popłakał się ktoś..coś działo się..

Tomek, 02.10.2017 20:36:10 - *.jmdi.pl

Miał byc profesjonalny klub,a dopuszcza się do takich zachowań. Z liścia to mozna dawać na podwórku, a nie w klubie, który ma sie liczyć w Europie.

eth, 02.10.2017 20:39:27 - *.175.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@olo, Mioduski zapytany przez redaktora czyli Legia ściągnie jakiegoś dobrego piłkarza za milion peelenów, odpowiedział ze nie ściągnie nawet za 250 tys bo klubu nie stać. Dlatego tak czy inaczej żaden "liczący się piłkarz" do Legii w najblizszym czasie nie zawita :)
Poza tym ja bym się tak tym nie emocjonował bo piłkarze z Belgii, Mołdawii czy Luksemburga nie śledzą co się na bieżąco dzieje w Legii więc to ze ktoś tam dostał plaska gdzieś tam pod stadionem to raczej nie zaważy na transferze. I tak u nas w kraju za tydzień nikt o tym nie będzie pamiętał. Jednym reakcja kibiców nie pasuje, innym pasuje, ja w niej nic złego nie widziałem. Tak jak wielu innych, nie lubię być je... w du.ę, a nastawienia obecnych grajków w stosunku do nas i klubu, przy naszym poświęceniu na trybunach oraz szeroko rozumianej opieki jaką obdarza ich klub, nie można inaczej nazwać.

Całaprawda, 02.10.2017 20:39:37 - *.dynamic.chello.pl

Jesień idzie liście lecą

jasio865, 02.10.2017 20:40:33 - *.play-internet.pl

Niestety,stało się !!!Bardzo to przykre zdarzenie!!!To nie powinno się zdarzyć!!!Mozna było inaczej ,absencja na meczy ,brak dopingu!!!Można było inaczej!!Mimo iż kibice w proteście mają rację!!!Nie wszyscy sa zaangażowani w dobrą grę ,nie wszyscy powinni być w Legii!!!Prezes też nie bez winy ,polityka klubu to wielka niewiadoma,tak jak zatrudnienie trenera bez doświadczenia,na zasadzie "jakoś to będzie",kupno graczy słabych,licząc ,że się w Legii wypromują i sprzedaż ich ,najlepiej co pół roku!!Tu na kibicach nikomu w tej konfiguracji nie zależy!!!mimo wszystko szkoda ,że tak się stało!!

Mr T, 02.10.2017 20:42:17 - *.dynamic.mm.pl

Metody rodem z trzeciego świata. I niech teraz najlepsi rozwiążą kontrakty i zostaną same ChupaChipsy i inne Pasquaty. Zes*acie się chyba wtedy.

Dosc tego G, 02.10.2017 20:43:17 - *.dynamic.mm.pl

Jak pracownik nie pracuje wydajnie albo pier.li robote to go wywalaja z roboty na zbity pysk a te gwiazdy z du.y wziete h.j graja i zarabiaja krocie nikt im nic nie zrobi jak obniza pensje to sie rozchoruja jak bedzie chcial klub rozwiazac kontrakt to gwiazdki beda chcialy hajs za reszte umowy trzeba zmienic to szambo jak nie graja trzeba miec mozliwosc rozwiazania kontraktu i kopa na dowidzenia.

G, 02.10.2017 20:45:08 - *.202.ipv4.supernova.orange.pl

Dobrze że tak się stało, może w przerwie zimowej większość tych leszczy ucieknie ze strachu a nie bedzie się bić o kontrakt i pieniądze.
Wyrzucić na zbity pysk tych amatorów !

tylko-Legia, 02.10.2017 20:48:32 - *.free.aero2.net.pl

Brawo! Poparcie 100% dla Kibiców!!!

Artur do @artur, 02.10.2017 20:52:35 - *.51

Dzieki ze podajesz przyklad LEgii sprzed 20 lat! Widze, ze nielatwo o dobry wspolxzesny przyklad. mowisz, ze LEgia zaczela grac lepiej, znaczy zdobyla mistrza wtedy ? Bo jak nie, to chyba nie za bardzo. sorry mnie tylko mp interesuje w tej dupoklasie. Gksu nie licze bo nie wiem kiedy, I liga nizsza wiec co to za przyklad. Moze podajcie przyklad z cywilizowanych lig, klubow ktore cos osiagnely? Chyba ze rownamy do mitycznego gksu Katowice...

Nie tedy droga, 02.10.2017 20:54:18 - *.warszawa.vectranet.pl

To zła droga.
Teraz połowę potencjalnych piłkarzy w kolejnych oknach transferowych nie będzie chciała przyjsc, bo się będzie bała ze, dostanie jak będzie cos nie tak, szczególnie ci z zagranicy.
A tak w ogóle nie wiem czy to wina obecnych piłkarzy, skoro menadżerowie sprzedają najlepszych Nicolic, Privo, Odidja, Bereszynski, a nie kupują nikogo sensownego poza Maczynskim może....

jarekk, 02.10.2017 20:54:54 - *.46.rev.metrointernet.pl

Piłkarze traktują Legię jak swój prywatny klub gdzie mogą sobie robić co uważają. Tak nie jest. Legia tak jak i inne kluby w Polsce jest własnością publiczną i kibice mają prawo wymagać od zawodników zaangażowania w grze i działania na korzyść klubu. Bo mają za to zapłacone i to wcale niemało. Jak nie chcą grać to niech sobie idą, droga wolna. Nie ma przymusu grania. A to że się nie sprawdzają i ponoszą konsekwencje to jest tylko ich własną winą, ryzykiem zawodowym. Jeśli któryś skórokop doniesie to pokaże tylko że nie jest mężczyzną.

rdzenny, 02.10.2017 20:57:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

bardzo dobrze , to Legia Warszawa a nie towarzystwo wzajemnej adoracji , tu Wenger by nic nie zdziałał , taki profesjonalny klub Tomku nie przegrywa 5 spotakn z Termalika ze wsi

mietek, 02.10.2017 20:59:15 - *.158

@Andrzej: Nie wiem, czy oglądałeś wczorajszy mecz, ale w Poznaniu z opaską kapitańską wyszedł Malarz, a nie Kopczyński.

@77/82: W sumie kilka lat temu w Lubinie kibice zrobili tamtejszym kopaczom coś na zasadzie godziny policyjnej. Był zakaz melanżowania na mieście w trakcie sezonu. Już nie pamiętam, czy wtedy przyniosło to skutek w postaci fartownego utrzymania, ale na pewno grajki się lepiej prowadziły.

Gizmo, 02.10.2017 21:08:04 - *.play-internet.pl

Bardzo dobrze sie stalo. Niech rozwiazuja umowy kopacze. I tak sie do niczego nie nadaja a biora kupe kasy. Powinni ich wywalic juz wczesniej. Pzdr motywatorow.

Misiek75 , 02.10.2017 21:21:40 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

PANOWIE PUSTY STADION NA LECHII PO PRZERWIE NA REPREZENTACJĘ!!!!! GORĄCO NAMAWIAM. DOŚĆ TEGO!!!!! NIECH SIĘ POCZUJĄ TAK JAK MY KIBICE!!!!!.

Do magoo, 02.10.2017 21:26:00 - *.51

Rzezniczak? Ty tak na serio? Lepiej zaczac grac? Haha a policzyles Ile bramek zawalil? Taki byl dobry ze poszedl za skrzynke johnny walkera ( I to czerwonego) do azerbejdzanu

Misiek75 , 02.10.2017 21:27:28 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

Zobaczcie tylko, przypomnijcie tylko sobie jak to zrobili kibice Zawiszy Bydgoszcz i to nie tak całkiem dawno osrali Osucha i nie było ich na meczach.

TMR, 02.10.2017 21:35:12 - *.elartnet.pl

Strasznie ich to dotknie. Im zwisa czy jest doping.Czy sa kibice. Czy jest cokolwiek. Pacany przytulaja po melonie albo lepiej na lba. Dopiero zakrecenie kurka z kasa powoduje refleksje. Brak honoru to cecha dominujaca. Ale to robota trenera.

Szakal, 02.10.2017 21:47:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Droga redakcjo, to nie było spotkanie tylko napaść.

Andrzej, 02.10.2017 21:49:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Do Mietek
Oglądałem, wiem że Malarz po raz pierwszy został kapitanem, pisałem o formie od roku, że Kopczynski grał jako kapitan, bo grał wiele spotkań z opaska i ktoś go wyznaczał, a wczoraj potwierdził swoją klasę przy pierwszej bramce i zaangażowanie, które najlepiej widać ok. 35 min jak ledwo co wraca jak idzie kontra Lecha.
Śmieszne komentarze, że brawo, ciekawe ilu z was dostaje wpier... w pracy od klientów za chu... obsługę.
Po pierd.. Kopczyński czy Hamalanien nabędzie umiejętności.
Wiele razy pisałem że można przegrać, ale liczy się styl, chęci i zaangażowanie, a w wielu meczach można było tylko kur... co to kur.. jest, a przede wszystkim we Wrocławiu i wczoraj. Czy jakieś zmiany składu z meczu z Wrocławia były?
Każdy człowiek pracuje jak mu jest wygodnie, w każdym zawodzie ( tak jak wielu z tych co tu pisze) i od tego jest przełożony żeby zrobić z tym porządek.

kaLstrof, 02.10.2017 21:50:51 - *.centertel.pl

Pudel wypad z baru miales swoj czas ale go przespales a teraz sp......aj !!!!!!!!!!!!!

AAA, 02.10.2017 22:00:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl

A Kucharczyk niby co?Drewno z lasu i zwolennik wolnych weekendów oraz Malarz przyspawany na linii bramkowej z populistycznymi wypocinami dlaczego nie dostali po "strzale"?

T-72, 02.10.2017 22:00:37 - *.play-internet.pl

Ciekawe kto się spruł do mediów. Takie rzeczy nie powinny wychodzić. A definicji pobicia to nie znają chyba media a już na pewno nie znają piłkarze. I oby nie poznali...

Cziko, 02.10.2017 22:01:45 - *.play-internet.pl

Jescze pusty stadion dla kudłatego kłamczuszka za całokształt.

krys008 , 02.10.2017 22:02:27 - *.serv-net.pl

Krzeszczu dobrze prawisz.
To co się wydarzyło to w każdej płaszczyźnie tragedia, a pogłębia ją ogólny stan przyzwolenia, a wręcz popierania tego postępowania.
Dziki kraj, dzikie obyczaje.

Wy chcecie do Europy. Świnie pasać. Dziwić się, że na zachodzie myślą, ze w Polsce po ulicach chodzą białe niedźwiedzie.

ŁysyŻyletta, 02.10.2017 22:05:44 - *.centertel.pl

Dobra koniec pi.......ia.bojkot tych parów nieudaczników i ich prezesika

mlody, 02.10.2017 22:26:39 - *.jmdi.pl

Wstyd. Przy przyzwoleniu na prostackie metody zawsze będzie piłkarski zaścianek. Gra slabo odesłać do rezerw, a na przyszłość zadbać, aby w umowach byl większy udział premii w składowej wynagrodzenia. Bylo by co obcinać.

kubica, 02.10.2017 22:27:09 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

BRAWO!!! I TAK DO SKUTKU. LEGIA TO CZOŁÓWKA I TU SIE ZAP****ALA A JAK KTOŚ NIE ZAP***ALA TO NIECH WYP*****ALALALALA!!!! LEGIA GRAĆ!!!!!!

LG, 02.10.2017 22:31:03 - *.dynamic.chello.pl

Spotkanie z kibicami? Hehehe

Dzek, 02.10.2017 22:34:25 - *.205.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Lac i patrzec czy rowno puchna do momentu az zaczna grac na miare Legii Warszawa albo sami poprosza o rozwiazanienie kontraktu.Zarabiac 100 lub 200 tysiecy zl miesiecznie za brak zaangazowania w gre to nie w Legii.Niech sobie pilkarzyki zdadza z tego sprawe.Co oni se mysla ze tu sanatorium jest?Wczasy jakies?W glowach im sie poprzewracalo od tego dobrobytu czy w dupach?

Mokotow, 02.10.2017 22:36:48 - *.bb.sky.com

PUSTY STADION POWINIEN BYC OD MOMENTU NIE WYWALCZENIA AWANSU DO LM. WTEDY LOCZEK BY DOSTAL TO CO POWINIEN DOSTAC DO KIESZENI ZA ROZWALENIE ZESPOLU.CHLOPAKI POWINI DOSTAC NIE Z LISCIA TYLKO PO KIESZENI.STARUCH I RESZTA POWINNI ZACHOWAC SIE JAK DAX NA MOKOTOWIE A NIE JAK PANIENKI. NIE CHCE SIE GRAC TO PLACIC LAMUSY ALBO ZRYWAC SIE Z WARSZAWY. TYLE W TEMACIE. LEGIA TO MY.

Saska Kępa (L), 02.10.2017 22:49:43 - *.48.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@77/82

Po pierwsze hamuj się z epitetami kolego. Po drugie: nie krytykuję akcji kibiców. Krytykuję Malarza i Kucharczyka, bo jeśli są w drużynie, to powinni stanąć w obronie kolegów z drużyny. Bo żeby Malarz coś wnosił do drużyny, żeby nam wybronił w tej edycji rozgrywek jeden, drugi, trzeci mecz chociażby na remis tak jak to nieraz robili np. Janek Mucha czy Dusan Kucak, to rozumiem, że mogliby się odcinać od tej piłkarskopodobnej lipy. Ale Malarz jest jednym z najsłabszych grajków w naszej Legii i najsłabszym bramkarzem odkąd kibicuję Legii, a kibicuję już kilka dekad. Nie krytykuję akcji kibiców, bo tak jak Ty uważam, że nie może tak być, iż grajki żerują na legendzie i tradycji naszej Legii i są nie do ruszenia. Chodzi mi o to, że Malarz nie stanął w obronie kolegów z drużyny. A jeśli ich nie uważa za kolegów, to nie powinien z nimi grać. Honorowo wówczas z Jego strony byłoby powiedzenie: nie gram z facetami, którzy Legię mają za nic. Czy coś takiego zrobił? Czy tak się zachował? Nie. A więc akceptował to, co inne wkłady do koszulek wyprawiają i stanowi część tego, co szumnie nazywane jest drużyną. Dlatego uważam, że Malarz i Kucharczyk zachowali się bezjajecznie, bo nie wyobrażam sobie, żebym się z kimś kumplował i biernie przyglądał się jak moi kumple dostają klapsy. Jest to więc pozytyw tej akcji w tym sensie, że zachowanie Malarza i Kucharczyka pokazuje, że to nie jest drużyna. To zbieranina cwaniaczków nie utożsamiających się z Legią i z kolegami z drużyny. Maski opadły. A Tobie sugeruję następnym razem czytać ze zrozumieniem:-)

Mar, 02.10.2017 22:52:39 - *.dynamic-ww-01.vectranet.pl

Do misuek75. Dobry przykład , i zadam pytanie gdzye jest Zawisza teraz ? Tego chcesz ? Bicie piłkarzy-Równa się 3 świat i tyle . W żadnym cywilizowanym kraju takie cos się nie ma prawa wydarzyć i koniec .

mlbets, 02.10.2017 22:54:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jakie zakręcenie kurka z kasą? Jak klub podpisał z zawodnikiem kontrakt na kwotę X, to tą kwotę musi zapłacić. Jak nawet teraz zamrożą im część wypłaty, to i tak w końcu będą musieli im to oddać, z odsetkami nawet.

A na rozwiązanie umowy muszą zgodzić się dwie strony. Znaczy można zerwać ze strony klubu, ale w takim przypadku trzeba wypłacić zawodnikowi jednorazowo tyle ile zarobiłby to końca kontraktu.

Wronkie, 02.10.2017 22:57:17 - *.centertel.pl

Dużo osób broni tych pseudokopaczy, ale przyznam im rację dopiero wtedy kiedy któryś ze skórokopów zerwie kontrakt z Legią. Tak się rozckliwiacie nad wkładami do koszulek, że robicie z siebie gorsze pi.z.deczki od nich. Pozdrawiam.

Do Krzeszczu, 02.10.2017 23:11:35 - *.play-internet.pl

Wyp...j! Na rosenborg lamusie!!!; a co do zajscia: nic sie nie stalo!!!

MM, 02.10.2017 23:12:01 - *.internetdsl.tpnet.pl

Za co dostał Szymański? Czym zawinił ten chłopak? Np. w porównaniu do Malarza, który wpuścił szmaty?

Wronkie, 02.10.2017 23:12:05 - *.centertel.pl

Co więcej porównywanie tej sytuacji do relacji pracownik-pracodawca jest mało trafne. Pracodawca to klub, a nikt liści od Prezesa nie dostał. Tu występuje relacja pracownik- usługobiorca. Czy jakby murarz zamurowałby wam w ścianie zgniłe jajo, nie mieli byście ochoty wyj.bać mu z garści?

do @roe, 02.10.2017 23:20:24 - *.dynamic.chello.pl

http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=4363 to ten mecz, Magiera grał całość

Strachu , 02.10.2017 23:23:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Nie każdy facet w koszulce to piłkarz..czy coś..

Czesław Niemen , 02.10.2017 23:30:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl

...Mam tak samo jak Ty..założone 3 szwy..

Leron, 02.10.2017 23:51:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak chcieli coś pokazać zawodnikom to trzeba było ich przetrzymać do 8 w autokarze. Tak pokazali tylko kolejny brak szacunku dla klubu ...

Komiks, 02.10.2017 23:54:56 - *.7

milionerzy, nie piłkarze....

mG, 03.10.2017 00:18:14 - *.centertel.pl

Prawidłowo ...
Kiedyś był transparent na meczu z Zagłębiem Lubin na wyjeździe...A potem w 10 wygrali z Lechem :)

Pedro de Varsovia, 03.10.2017 00:41:33 - *.109.atman.pl

ehhhh, wiele lat temu malowalem ten transparent, a dzis jest znowu aktualny...
Panie pilkarki nie dorosly do reprezentowania klubu Legia, za duzo pieniedzy zarabiaja jak na nasza lige, w du..ach sie poprzewracalo i grac odechcialo. Jesli trener mówi, ze co innego bylo mówione w szatni, a co innego zobaczyl na boisku, to chyba swiadczy dobitnie o tym, ze nie wszyscy walcza o dobre wyniki. Zostawic trenera, zwolnic tych przeplacanych pajaców, sciagnac do klubu wypozyczona mlodziez i dac im grac. Osiagna na pewno wiecej

Batman111, 03.10.2017 00:48:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Taki Hama , przechodząc z Amici do Legii też mu samochody rozpie...ali i wiedział , że jak będzie grał w Legi to będzie jeszcze goręcej , więc sam wiedział na co się pisze , bez przesady , przyszedł dla kasy jak każdy inny grajek ... i ma to w dup............ oby kasa była na koncie !!!!!!!!!!!! tyle w temacie

ja, 03.10.2017 01:07:51 - *.jmdi.pl

z obecnego składu legii zostawiłbym: Malarz (jako zmiennik), Astiz, Dąbrowski, Hlousek, Jodłowiec, Mączyński, Berto, Niezgoda, Szymański, Jędrzejczyk, reszta wypier.....

kot pali, 03.10.2017 01:25:35 - *.dynamic.chello.pl

od liścia nic im nie będzie, a ludzka psychika działa tak, że fizyczny kontakt powyżej szyi staje się z miejsca wiadomością priorytetową. cięcia wypłat by w znaczący sposób nie odczuli, mniej by im na oszczędności wpłynęło i tyle.

swk, 03.10.2017 01:28:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Rzeźniczak zaczął szanować morde i zaczal lepiej grac :D moze i teraz bede zapier..... :D :D :D

Rafał, 03.10.2017 03:03:23 - *.dynamic.chello.pl

Pusty stadion
To powinna być nasza reakcja na to, co się dzieje ostatnio w naszym ukochanym klubie.

Dawid91, 03.10.2017 04:20:02 - *.play-internet.pl

Również popieram kibiców. Nie oszukujmy się...jesteście ich pracodawca...gdyby was nie było po kilkadziesiąt tys na każdym meczu to wątpię żeby był sens istnienia tego klubu. Z reklam i telewizji by się utrzymali? Wydaje mi się że nie. Dobrze zrobiliście ponieważ to jest ich praca. A jak się źle pracuje to powinna być kara. Biorą po kilkadziesiat tys euro za miesiąc i nie chce im się trawy gryzc? To zapraszamy do jakiejś fabryki za 13 brutto.

@Krzeszczu, 03.10.2017 06:19:04 - *.know.cable.virginm.net

tobie to już się chyba od tej emigracji w dupie popi....ło

Jano, 03.10.2017 06:49:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

I co to da?Tylko tyle że o Legii się pisze źle!Klub na pewno na tym nie zyska a wręcz straci,a piłkarze na pewno lepiej nie zagrają bo dostali po pysku.Część z nich pewnie odejdzie z klubu i dogramy sezon rezerwami ,bo nikt rozumny tu nie przyjdzie grać,ktoś pisał o Galacie i innych klubach ale w tych klubach kusi się kontraktami a Legii nie stać na kontrakty na poziomie Galatasaray!

L, 03.10.2017 07:04:07 - *.225

Przychodzą do Legi żeby tylko zarabiać. Zarabiająto niech zapier...ją. Błąd tozwolnienie J.M. i odejście leśnego.
Teraz grają przeciwko mioduskiemu a to widać.

Krytykant_Zawodowiec, 03.10.2017 07:20:04 - *.static.ip.netia.com.pl

Co to za drużyna kiedy jednych bija a reszta się patrzy? Tylko Vuko próbował ratować bitych?

@Artur , 03.10.2017 08:16:37 - *.play-internet.pl

Masz problem ze zrozumieniem słowa pisanego. Przeczytaj kilka razy to co napisałem, a później odpisuj. Pomogę Ci:
Katowice grały wtedy ekstraklasie choć to nie ma znavsr

@Artur , 03.10.2017 08:25:46 - *.play-internet.pl

Masz problem ze zrozumieniem słowa pisanego. Przeczytaj kilka razy to co napisałem, a później odpowiadaj. Pomogę Ci:
Katowice grały wtedy w ekstraklasie choć to nie ma znaczenia. Widzisz przez 19 lat nie trzeba było sięgać po takie środki na Legii, aż przyszedł czas :-)
Chciałeś przykłady to Ci napisałem z głowy.
Nasza zdanie i tak nie ma znaczenia -Ty jesteś przeciw, ja za 'liściami '. I tak będzie wśród kibiców. Jedni będą narzekać drudzy popierać, a
najważniejsze i tak co w rzeczywistości, a nie w sieci :-)
Legia Mistrz!

Jaro , 03.10.2017 08:31:51 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

Akcja zacna. Czy powinno do niej dojść? Nie. Ale piłkarze nie rozumieli jak się mówi. Dzieciak też klapsa czasami zaliczy i inaczej chodzi. Ale, moim zdaniem, to kara powinna być inna. I wymierzona przez prezesa. Powinien przerwać mecz po 3-cim golu, rzucajac bialy recznik, i narobić im wstydu na całą Polskę. Autokar pusty odesłać do Warszawy a grajki niech sobie radzą. I wykorzystać przerwę na reprezentację, żeby Legię II przygotować do gry w ekstraklasie + kilku mlodych z pierwszego skladu.

oLaf, 03.10.2017 08:35:02 - *.internetdsl.tpnet.pl

Na mieście jeszcze długo długo będą mieli przeje...

Tadziro, 03.10.2017 08:41:52 - *.play-internet.pl

Dostał Szymański a nie dostał Malarz, niezłe jaja. Wystarczy policzyć ile tatuaży posiada Malarz i ile czasu musiał spędzić u tatuażysty, jakby ten czas poświęcił na dodatkowe treningi (np. wykopów albo wychodzenia do dośrodkowań) tak jak na profesjonalistę przystało to można by go oszczędzić, a on przecież ma w głowie tylko lans. Szymański jak wchodzi na boisko to gryzie trawę, czasem mu nie wyjdzie zagranie ale tak bywa, ważne że się stara.

Dlatego nie rozumiem skąd ta gloryfikacja bo Malarza w naszym klubie.

Co do akcji to nie można tego porównać do innych krajów czy lat. Efekty będziemy doświadczać w najbliższych tygodniach, ale czarny PR poszedł w świat. Mam tu na myśli głównie sponsorów.

4444, 03.10.2017 08:46:49 - *.static.ip.netia.com.pl

A może Malarz i Kucharczyk mają swój udział w tej prowokacji może chodzi o to ze takimi zachowaniami i działaniami chcą zmusić Mioduskiego do odejścia z klubu .

Dziewczyny, 03.10.2017 09:04:19 - *.internetdsl.tpnet.pl

Z tego co aktualnie widze to szatnia straciła jego, a nie on szatnie. Nie ma innego wyjścia,w okienku zimowym gruntowna przebudowa zespołu żeby ratować runde wiosenną i żeby te pseudo grajki nie spuściły Legii do 1 ligi. 3-4 transfery jakie chce Jozak, 5-6 piłkarzy zostawić co jeszcze są w stanie coś ugrać typu Szymański, Nagy, Berto, Rado, Niezgoda, Gui i 3-4 z rezerw, juniorów, wypożyczeń typu Nishi, Michalak, Wieteska. i przepędzić te bydło antylegijne bez ambicji, matematyków co tylko patrza czy kasa na koncie sie zgadza.

aa, 03.10.2017 09:20:18 - *.adsl.inetia.pl

odwalcie się od Mioduskiego po LM cały zarząd wraz z Wandzielem i Leśnym rzucili sie na kasę i już wtedy było po temacie - drużyna się rozsypała to samo było jak L grała w LM w latach '90 identyczny scenariusz zarobioną kasę wyciągnęli udziałowcy sprzedali co wartościowych piłkarzy i było te samo dno .

stary kibic, 03.10.2017 09:39:12 - *.dynamic.chello.pl

Panowie, tyle wpisów dawno nie było !
Oczywiście,nie powinno się cos takiego wydarzyć - ale również nie powinna się wydarzyć taka gra CAŁEJ drużyny !
Wina po połowie.....
Tylko skutek może być kosztowny dla Legii - mogą zerwać kontrakty,dostać odszkodowanie a klubowi NIKT nie zapłaci ani grosza ! Przypomnę,że o odejściu myśleli Gui , Pazdan i Moulin,Sadiku, Pasquato,Nagy,Berto Mączyński sporo kosztowali Legię a teraz mogą się "wypiąć" i jeszcze dostaną odszkodowanie! A przypomnę,że zawodnik z własną kartą w ręku szybko znajdzie niezły klub !Nawet poza przerwą.
Dlatego z niepokojem obserwuję wydarzenia , bo boję się,że kolejny raz kibice narazili klub na poważne straty finansowe - bo o wizerunkowych problemach Legii to wiemy od lat - m.in. dlatego trudno sprowadzić do Warszay dobrego piłkarza !!!


To kto na tym zyskał ?

Vinny24, 03.10.2017 10:01:17 - *.85.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Oszczedzony najlepszy zawodnik kuchy..... Teraz to juzmdomkonca zycia bedzie sie uwazal za najlepszego gracza dekady haha lol. No i prezes zepsul w pol roku, co bylo budowane latami hahha lol. Ladni ludzi tu pisza. Od lat ktos klub zjechal na maksa i jakims meganfartem dundalk wylosowal, a wy piszecie, ze to bylo apogeum pilki haha lol. Lesny wyciagnal siano z wedzlem amnasciagali szrot. Teraz prezes spija smietane swoich poprzednikow. Ci pilkarze sa z nami nie od teho sezonu jelopy haha lol.

Sebo(L), 03.10.2017 10:18:07 - *.ustka.vectranet.pl

Frustracja kibiców sięgneła zenitu,nerwy puściły i "piłkarzom" wymierzono sprawiedliwość. Można zachowanie kibiców potępiać można również i popierać. Każdy ma swoje zdanie na ten temat. Trzeba sie jednak zastanowic dlaczego w ogóle do takiej sytuacji doszło w drużynie aktualnego Mistrza Polski? Dla mnie odpowiedź jest prosta. Wszystko zaczęło się od wydarzeń z przełomu zimy i wiosny tego roku,kiedy ogłoszono "przetarg" właścicielski klubu. Zaczęły się przepychanki miedzy właścicielami klubu.W pewnym momencie robiono dobrą minę do fatalnej już wtedy gry. Już na wiosnę drużyna prezentowala sie slabo i na farcie zdobyła MP. Mecz z Lechia tak na prawdę był początkiem tego co jest teraz. Beznadziejnej gry zespołu,który rozsypał się niczym domek z kart. Prawda jest taka,że Mioduski nie ma pomyslu na budowę zespołu. Skupuje się anonimowych zawodników,z kolosalnymi brakami w przygotowaniu fizycznym,którzy nie potrafią zaaklimatyzować się w drużynie nawet po ponad półrocznym pobycie w Warszawie! (Chukwu).Ściaga się piłkarzy z przecietnymi umiejetnościami piłkarskimi,a w pierwszej drużynie grają piłkarze,ktorzy co najwyżej powinni siedzieć na ławce w rezerwach!! Spadek jakościowy drużyny jest widoczny aż nadto. Niestety przy obecnym prezesie nie osiagniemy piłkarsko już nic więcej poza przeciętnością ligową. Na budowę klasowego zespołu potrzeba jest co najmniej 10 mln euro czyli około 42 mln zlotych. Teraz pytanie: skad ten Mioduski ma nagle wyciagnąć te 42 bańki?! On takich pieniędzy po prostu nie ma!! Stad pomysł "sprzedać drogo,kupić tanio" co mówi samo przez się. W Legii nie ma kasy na budowę klasowego zespołu i przestańmy się juz łudzić. Mioduski niech sobie dalej stroi miny,ale i tak nikogo nie oszuka. Nikt z "gów.a bata nie ukręci"

LewLegia, 03.10.2017 10:19:16 - *.94.ip4.epix.net.pl

Do zwolenników malarza -- to cienki bramkarz i pozer , przejrzyjcie na oczy -- w linku macie jego cv , a z GKS - przyszedł do nas jak lech im wklepał 5-1 , taki to z rewelacyjny kup zrobił nasz klub,, https://pl.wikipedia.org/wiki/Arkadiusz_Malarz


kiki, 03.10.2017 10:21:28 - *.internetdsl.tpnet.pl

Kontraktów nikt nie zerwie ... ale i ta obstawiam, że spora część kopaczy straci raczej motywację niż ją zyska. Będzie tylko gorzej ale cóż samo życie ... myśleć a dopiero potem działać.

Szkoda, 03.10.2017 10:21:36 - *.play-internet.pl

No to o wzmocnieniach można zapomnieć. Kto teraz przyjdzie, widząc taką sytuację w klubie?

Kobolt, 03.10.2017 11:05:14 - *.edelkey.net

Niech każdy kto pisze, że nic się nie stało grubo się zastanowi czy aby na pewno. A za miesiąc popatrzcie czy cudowna gra piłkarzy się zmieniła.

lendzian, 03.10.2017 11:43:37 - *.play-internet.pl

Wiadomość obiegła piłkarską Europę, żaden piłkarz o zdrowych zmysłach nie przyjedzie podpisać umowy z Legią.Amen.

kantor, 03.10.2017 11:47:43 - *.150.ipv4.supernova.orange.pl

Rozwiązanie kontraktu z powodu oberwania po głowie?
Bardzo łatwo można rozpoznać który z piłkarzy jest mężczyzną a który dziewczynką :)

Tagi, 03.10.2017 11:52:42 - *.dynamic.chello.pl

Przyjdą , przyjdą.
Ale tylko Ci , którzy mają jaja.

dd, 03.10.2017 12:24:38 - *.90

Mnie uczyli rodzice, że słabych się nie bije.

Ki(L)er, 03.10.2017 12:32:08 - *.internetdsl.tpnet.pl

NO I CO?!!!! a jak dalej będzie nędza to znowu z liścia, czy tym razem z orzecha? a potem co. Żadna metoda, a w zamian będzie jak w poznaniu piłkarze zesrani przed kibicami...

do lendzian, 03.10.2017 13:13:52 - *.internetdsl.tpnet.pl

nie buj się, że nie przyjdzie. Oni tu nie przychodzą, żeby umierać za (L) tylko dla cyferek....

lin, 03.10.2017 13:23:02 - *.um.warszawa.pl

ostatnie ich występy to hańba dla takiego klubu jak LEGIA.............obawiam się że za późno dostali lekcję te wkłady do koszulek

Bebech, 03.10.2017 15:33:47 - *.play-internet.pl

Czy komuś rzeczywiście się wydaje, że piłkarz, który dostanie w papę od kibica, będzie umirerał za ten klub?

Czy bite dziecko lepiej się uczy? Ma większy szacunek do rodziców?

pepe2000, 03.10.2017 16:10:14 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

Jasne, jakieś metody do sprowadzenia do pionu tych leni powinny być, ale nie strzelanie z liścia, czy przepychanki, szarpanina, choć sami na to zapracowali, ale powiedzcie teraz, jaki piłkarz na jakimś poziomie będzie chciał grać w Legii?! I niestety, te lenie mają dodatkową wymówkę. Lepiej byłoby nie pojawiać się na meczach, do momentu poprawy gry, ale akcja, jak ta z nocy, nic nie pomogą. Będzie jeszcze gorzej.

Rampampam, 03.10.2017 16:49:46 - *.centertel.pl

Szczerze mówiąc to wszystko w tym klubie prowadzi do totalnego rozpadu dlugoistniacej, pięknej historii. To co się wyprawia na boisku i poza nim w klubie to jest już kpina. Czy kibice Wisły Kraków po słabym początku zeszłego sezonu dostali po ryju? Ja rozumiem że płacimy za bilety, jeździmy za nimi na koniec Europy ale żeby dochodziło do rekoczynow? Sorry ale w taki sposób to żaden piłkarz nie będzie chciał grać w tym klubie. Loczek niestety stacza ten klub na dno. Po co nam jakąś szkółka za grube miliony jak my pierwszego składu nie mamy. Pozdrawiam sympatyków którzy wierzą że ten sezon da sie jeszcze uratowac

do Legia, 03.10.2017 17:12:47 - *.centertel.pl

Martw się o swój Jastrząb napinaczu bo niedługo pustaki zagrają w B klasie.

mmm, 03.10.2017 17:20:24 - *.multimo.pl

odje ć się od malarza

gela, 03.10.2017 17:48:42 - *.162.ipv4.supernova.orange.pl

no cóż przekonali nas co do jednego, że nie są drużyną,
dla 17 wytrenowanych chłopaków paru nawet nadmuchanych chłystków to kawka z mleczkiem, Vuko kozak do dziewczynek z Lecha też oberwał i się oblizał,
naprawdę panienki reprezentują Legię,
dramat

Krzeszczu, 03.10.2017 18:19:41 - *.cust.bredband2.com

@ krys008: dzieki. Ciesze sie ze sa jeszcze ludzie ktorzy potrafia, trzezwo, myslec.
Pozdro.

Wolfik, 03.10.2017 19:42:37 - *.dynamic.mm.pl

Koledzy: Arek, Legionista, WRT, Saska Kępa, Jerz z Potoku, Robochłop, Dickson Chotowski, Krzeszczu, @rek, Spasiony, Tomek Mokotów, Mietek, Grzesiek, Forever Legia (kolejność zupełnie przypadkowa) - dziękuję za dyskusje, które zdarzało nam się tutaj toczyć.

Pozdrawiam Was serdecznie. Gdyby ktoś z Was chciał pogadać przez maila, zapraszam :).

kibic, 03.10.2017 19:50:07 - *.smtvsat.pl

Ta akcja "kibiców" to był błąd. O tych dniach trzeba było jak najszybciej zapomnieć, a teraz wszędzie się trąbi o meczu i o zajściach po.

benio, 03.10.2017 19:58:39 - *.adsl.inetia.pl

Mam pytanie czy któryś z naszych gwiazdorów postawił się kibicom? czy przyjęli wszystko na amen!!! Dlaczego Malarz dla mnie totalne drewno i straszliwy buc oraz Kucharczyk który jest cienki jak beret nie wstawili się za drużyną??? przecież Malarz był kapitanem. może o wszystkim wiedzieli i też się bali.

Legionista, 03.10.2017 20:38:39 - *.226

@Sebo(L), Zgadzam się z tym :) Co to wiosny się nie zgadzam - Czasem nie graliśmy jak Legia (Wisła.K,Korona itp), ale też mieliśmy dobre fragmenty (Lech 2:0 - Ten mecz zdecydował według mnie o MP ponieważ pokazał naszą siłę! z Termaliką 6:0, Graliśmy jak równi z Ajaksem itp) Ogólnie mówiąc nie zagraliśmy słabą rundę i według mnie zagraliśmy dobrze (nie tak jak na jesieni, ale cele zostały zrealizowane) MP na farcie też się nie zgadzam ponieważ uważam że MP wygrywa najlepsza drużyna sezonu.

lukas, 03.10.2017 20:52:32 - *.adsl.inetia.pl

trzeba przełknąć tę porażkę. pomorskie pozdrawia

Janusz, 03.10.2017 22:54:07 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

Pamiętam jak po jednym z takich beznadziejnych meczów Rzeźniczak dostał liścia. Od tego momentu jego forma cały czas rosła a teraz gra w Lidze Mistrzów. Może jednak to jest dobra metoda.

McA, 03.10.2017 22:59:57 - *.4-4.cable.virginm.net

Nie chce się grać to won albo liść a jak się metody nie podobaja to wonna konwiktorską.

(L)istek, 03.10.2017 23:01:29 - *.adsl.inetia.pl

Za to co zrobili w Poznaniu to oprócz plaskaczy powinni do Warszawy na kolanach zapierdalać.

Sobota , 03.10.2017 23:26:26 - *.41.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Banda idiotów a nie grupka kibiców. Chamstwem jeszcze nikt nie wygrał. Po prostu brak słów .

Zs, 03.10.2017 23:49:23 - *.dynamic.chello.pl

I tylko Kucharczyk smutny. Weekendy zje..ne.

jojo, 04.10.2017 09:32:28 - *.static.ip.netia.com.pl

Kiedy będą kulisy pomeczowe spod Ł3 ??

Smutny, 04.10.2017 09:42:37 - *.adsl.inetia.pl

Kibice na meczu powinni spiewac : JAK WY DZISIAJ NIE WYGRACIE TO PO MECZU WP...OL MACIE i zaraz by byli inni

Robert, 04.10.2017 11:57:22 - *.7-4.cable.virginm.net

Pilkarze potraktowani jak dziw.I przez swoich alfonsow.

pnk, 04.10.2017 13:00:35 - *.dynamic.chello.pl

Szymański dostał? Pojebało ludzi?

Kris, 04.10.2017 13:03:37 - *.211

Ok jakby rozwiązali kontrakty to dostalibysmy po kieszeni i mieli problem z utrzymaniem się w lidze. Nie mniej graliby młodzi ambitni ludzie z których byłby bardzo szybko pożytek.

osa(L), 04.10.2017 13:41:01 - *.net-serwis.pl

czytam tutaj te komentarze, odwiedziłem portale opisujące przeróżnie tą sytuację (swoją drogą to skąd oni wszyscy, pismaki i pismaczyny to wiedzą? ;0)
i...
uderzyło mnie najbardziej to stwierdzenie i temu podobne:
" ale powiedzcie teraz, jaki piłkarz na jakimś poziomie będzie chciał grać w Legii?"
otóż...
uważam, że jakikolwiek piłkarz, na poziomie, który pozwoli mu rywalizować o I skład lub II
i BĘDZIE CHCIAŁ GRAĆ , to nie ma się czego obawiać
cytując klasyka i rozwijając trochę Jego myśl , żeby nie było niedomówień:
Piłka nożna na poziomie Ekstraklasy Mężczyzn w Polsce, nie jest dla dziewczynek"
Pozdro (L)

Legia To My, 04.10.2017 17:23:01 - *.cluster-e.forcepoint.net

Legia To My, Legia to My a nie Loczek i jego dziewczyny !!!

Kaśka1113, 06.10.2017 01:02:52 - *.dynamic.chello.pl

Nie rozumiem tego typu " kibiców " i najgorsze w tym wszystkim jest to że znów prawdziwi Legioniści będą zmieszani z błotem ... szkoda

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.