Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Artur Jędrzejczyk - fot. Mishka / Legionisci.com
Artur Jędrzejczyk - fot. Mishka / Legionisci.com
Poniedziałek, 2 października 2017 r. godz. 20:53

Jędrzejczyk przeszedł operację

Woytek, źródło: Twitter

W poniedziałek Artur Jędrzejczyk przeszedł w operację palca w szpitalu Centrum Enel-Med. Defensora Legii czeka teraz kilka tygodni przerwy. Z tego powodu "Jędza" nie został powołany do reprezentacji Polski na najbliższe mecze eliminacji mistrzostw świata.





Komentarze: (29)

Hugon, 02.10.2017 21:01:37 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Legia ma go z głowy.Przed zabiegiem był cieńki to po dno i metr mułu.

Andrzej Krawczyk, 02.10.2017 21:04:00 - *.centertel.pl

Oby go tam narkoza mocno zmieniła bo ostatnio mimo sympatii ciężko się Artka oglądało.

Odpocznie.
Przemyślu.
Regeneruje sie.
Wróci to będzie już jakiś trener. (Oby...)
Wszystko będzie dobrze.


Zdrowia Jędza!!!!!!
.....i pobudki!!!!!!!!!

Mlo, 02.10.2017 21:08:50 - *.dynamic.chello.pl

Idealna pora na kontuzje. Wróć jak kurz opadnie ! Dużo zdrowia!!!

arc, 02.10.2017 21:09:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wracaj Jędza szybko do zdrowia i bierz się ostro do roboty!

Bear, 02.10.2017 21:19:17 - *.202.ipv4.supernova.orange.pl

Jak widać humor leserowi dopisuje.
Za tyle kasy miesięcznie i mi by dopisywało.
Nie dość że pracować nie muszę to jeszcze tyle tysięcy co miesiąc wpływa.

benq76, 02.10.2017 21:32:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

jak tak nędza leży z chorym paluszkiem:-) to może pomyśli o przelewie z wypłaty (za wyniki ;-) ) z tych 250 czy 215 tysi miesięcznie na dom dziecka albo staruszkom co 900zl miesiecznie mają!!!!!! swoją drogą to dobrze ze się leczy bo kadre mogłyby czekac baraże :-) pzdr

ropuch 82, 02.10.2017 21:52:47 - *.centertel.pl

Jedza spadaj leszczu do rezerw

Cwaniaczek, 02.10.2017 22:02:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ciekawe jak wczoraj z autobusu wysiadał czy mu też uśmiech na buzi towarzyszył...

eLka, 02.10.2017 22:06:04 - *.opera-mini.net

Chory paluszek? W rączce? Oooooo...
W żużlu nie do pomyślenia. Tam skręca się śrubami i jazda na motocykl i na tor.
Jozak ma racje. Panienki.

Haheszki, 02.10.2017 22:16:52 - *.centertel.pl

ojojoj paluszek go boli hahahahahahahs ci...sko

Arek, 02.10.2017 22:18:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zdrowia Życzę. Ta pobudka też by się przydała.

HOH, 02.10.2017 22:24:21 - *.dynamic.chello.pl

Jędza szanowałem cię into bardzo. Cieszyłem się jak wróciłeś do Legii.
Szkoda, że swoim leserstwem i megalomanią wszystko zepsułeś. Bierzesz taką kasę, na którą nie zasługujesz. Twoja gra woła o pomstę do nieba.
Miej honor i odejdź.

Kimi, 02.10.2017 22:48:00 - *.205.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Przegral dwa ostatnie mecze.Od poczatku sezonu cienki jak sik pajaka ale kasa wplywa regularnie to humor dopisuje.To sa wlasnie ludzie ktorzy nie maja za grosz wstydu.
Paluszek i glowka...

...., 02.10.2017 23:00:35 - *.play-internet.pl

Komus sie upieklo.

MP.J (L) 207, 03.10.2017 07:50:27 - *.centertel.pl

Artur wracaj szybko do zdrowia i do formy z czasów Stanisława Czerczesowa.

tomasz problem, 03.10.2017 09:19:22 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Za obecny stan rzeczy ponosi odpowiedzialność .DM i BL.. Wy tez z plaskacza dostać piwinniscie

Gwiazda netu, 03.10.2017 09:51:48 - *.centertel.pl

Arczi teraz dużo czasu będzie miał na siedzenie na Insta i opowiadanie kawałów z Kuchym....Kasa wpływa na konto prawie 200 000 tys zł a co tam będzie się przemęczał....

autor, 03.10.2017 10:02:32 - *.w-b.pl

Jędza nędza nie wracaj już jesteś wypalony spadaj na kaukaz tam twoje miejsce.Są lepsi co na 100 % graja i tyle nie zarabiają.

Krzeszczu, 03.10.2017 12:06:01 - *.cust.tele2.se

A jeszcze nie tak dawno tylu tu bylo krzykaczy ze zarzad to patalachy bo ni kupily Jedzy od ruskow. A teraz tak glosno szczekaja ze Jedza to patalach oj jaki biedny paluszek i ile to on zarabia.
Choragiewki od siedmiu bolesci....

Arek, 03.10.2017 14:39:24 - *.free.aero2.net.pl

@krzeszczu, niestety. Nic dodać, nic ująć. Takie mamy poj...ne czasy.

JEDZA JEST BRENDZA, 03.10.2017 14:52:43 - *.70

JEDZA LICZY TYLKO ZIELONE. ODKAD PRZYSZEDŁ WSZYSTKO ZACZEŁO SIĘ PSUĆ. BO ON NIBY ŚMIESZEK ALE ROZWALA ZESPOŁ OD ŚRODKA I RZĄDZI.

OPRÓCZ TEGO GRA PADAKĘ

cziko, 03.10.2017 14:59:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Krzeszczu a Ty jesteś jasnowidzem i wiedziałeś że Jędza zacznie obniżać loty ?
Na dzień transferu był w dobrej formie i dodatkowo legionista więc nie siej fermentu jak zwykle.

A co mi tam, 03.10.2017 16:57:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jędza najniższa forma odkąd go pamiętam z gry w Legii...
A tak na marginesie palce do gry mu nie są potrzebne jak to mawiał S. Czerczesow.

Ale jaja, 03.10.2017 17:32:50 - *.skranetcan.pl

,,Z tego powodu nie został powołany do reprezentacji" ktoś sobie żartuje forma jak B klasa to z czym do narodu

Krzeszczu, 03.10.2017 18:18:27 - *.cust.bredband2.com

@ Arek: nie tylko takie poj***ne czasy ale i poj***na inteligencje.

Matt, 03.10.2017 20:24:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jędza wiedział kiedy iść na zabieg. Po meczu z Lechem zebrałby najwięcej ;)

ooon, 03.10.2017 21:46:07 - *.20-3.cable.virginm.net

Jedza to się cieszy bo hajs wpada a grać nie trzeba!!!

Legia⚽️Mistrz, 03.10.2017 22:51:03 - *.119

Jèdza to ostatnia twoja szansa,wracaj jako Kapitan Wojownik nie z bulem palca,zdrowiej zbieraj siły

lol, 04.10.2017 20:13:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Początek czystki, panienki aut

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.