Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Środa, 4 października 2017 r. godz. 13:27

Mecz w Szczecinie w niedzielę

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Ustalono dokładny terminarz spotkań 15. kolejki Ekstraklasy. Legia Warszawa zmierzy się wówczas na wyjeździe z Pogonią Szczecin. Mecz rozegrany zostanie w niedzielę o godzinie 18:00. Dla legionistów będzie to już 9 spotkanie zaplanowane na ten dzień tygodnia w obecnym sezonie ligowym. Nie jest jeszcze znany wcześniejszy termin spotkania 1/4 finału Pucharu Polski z Bytovią Bytów.

Najbliższe mecze Legii:
15.10. (ND) godz. 18:00 - 12. kolejka - Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
22.10. (ND) godz. 18:00 - 13. kolejka - Wisła Kraków - Legia Warszawa
25-26.10 - Puchar Polski 1/4 finału - Bytovia Bytów - Legia Warszawa
29.10. (ND) godz. 18:00 - 14. kolejka - Legia Warszawa - Arka Gdynia
05.11. (ND) godz. 18:00 - 15. kolejka - Pogoń Szczecin - Legia Warszawa

Więcej w działach:
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Pucharu Polski
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.



Komentarze: (12)

Biała Łapa, 04.10.2017 14:59:29 - *.dynamic.chello.pl

9. niedziela! - bez komentarza!

Arek, 04.10.2017 15:04:17 - *.free.aero2.net.pl

Do końca tej rundy same mecze w Niedzielę. Nie źle je...ci są tam.

1916&1948, 04.10.2017 15:59:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

w sobotę balet w Szczecinie :)

LordV75, 04.10.2017 16:24:11 - *.sggw.waw.pl

To już ku.....wa przesada może czas żeby ktoś w klubie zareagował przecież w pucharach nie gramy . Kiedy ma człowiek się po tej grze naszych dziewczyn porządnie na...bać jak w poniedziałek do roboty.

hajdukL, 04.10.2017 16:40:52 - *.ar-network.pl

Z każdej strony i nagminnie uprzykrzają, zniechęcają i co w konsekwencji prowadzi do obniżenia frekwencji na meczach Legii, czy to domowych czy wyjazdowych. Począwszy od naszych kopaczy, przez PZPN, komisję ligi, aż wreszcie po coraz bardziej dziadowski C+.

Zły, 04.10.2017 16:55:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Kto układa ten grafik? Do k... nędzy kiedy piątek lub sobota?

Wando, 04.10.2017 18:06:47 - *.net-bis.eu

Przecież w tygodniu są puchary europejskie... Drużyna musi odpocząć, dlatego gra w niedzielę...

Pino(L), 04.10.2017 20:15:57 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

Ale za to niedziela, ale za to niedziela.... Niedziela będzie dla NAS

Z tymi niedzielami , 04.10.2017 20:35:17 - *.play-internet.pl

to już ich całkiem popi...ło. Czy klub nie może nic zrobić w tej kwestii ??

L, 04.10.2017 23:05:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

I pewnie już tak do końca sezonu zostanie.

SEBO(L), 04.10.2017 23:43:51 - *.play-internet.pl

To jest "klątwa Kucharczyka" . Ale gdybyśmy grali w pucharach ,Mioduch optowałby za poniedziałkiem. Które zło gorsze ?

mks1948, 06.10.2017 05:55:30 - *.centertel.pl

szczecin zaprasza starych znajomych LEGIA POGON

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.