Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Dariusz Mioduski - fot. Woytek / Legionisci.com
Dariusz Mioduski - fot. Woytek / Legionisci.com
Środa, 4 października 2017 r. godz. 13:48

Mioduski: To co się wydarzyło nigdy nie powinno mieć miejsca

źródło: legia.com

Oficjalna strona Legii opublikowała wypowiedź prezesa klubu Dariusza Mioduskiego na temat zdarzeń po meczu w Poznaniu. - Po ostatnim meczu Legii Warszawa z Lechem Poznań wydarzył się incydent, który nigdy nie powinien mieć miejsca. Doszło do przekroczenia granic dotyczących funkcjonowania klubu i jego kibiców. Atak kibiców na własnych piłkarzy jest zjawiskiem niewytłumaczalnym - mówi Mioduski.

- Sprawą zajmuje się już Policja, która ma instrumenty do tego, żeby wyjaśnić przebieg całego zdarzenia. Klub współpracuje z nią w tym zakresie. Wyciągniemy też wnioski z niedopuszczalnej sytuacji, w której kibice podający się za grupę wyjazdową, swobodnie poruszają się po obiekcie klubu. Uszczelnimy ten system i zmienimy procedury w tym zakresie. Trzeba wyraźnie powiedzieć, że w tej sytuacji system ochrony zawiódł i wymaga zmian. Takie wydarzenia nigdy więcej nie mogą mieć miejsca.

- Wobec tego, że incydent ten nie miał miejsca podczas imprezy masowej, nie możemy wykorzystać instrumentów wynikających ze stosownej ustawy i nałożyć na osoby biorące udział w zajściu zakazów stadionowych.

- Dla mnie osobiście incydent ten jest szczególnie przykry także ze względu na to, że przemoc kibiców wobec piłkarzy podważa fundament tożsamości Legii Warszawa. Legia jest klubem, który jest ze swoimi piłkarzami niezależnie od wyników sportowych, nigdy się nie poddaje, zawsze walczy do końca i zawsze razem. Przetrwała czasy, w których wyniki sportowe klubu daleko odbiegały od obecnych aspiracji kibiców Legii. Ale przetrwała właśnie dlatego, że nawet w złych czasach wierni kibice zawsze byli za Legią i zawsze wspierali jej piłkarzy. Niedzielny atak kibiców na piłkarzy Legii narusza ten fundament funkcjonowania klubu i jest to dla mnie szczególnie bolesne.

- Rozumiem frustracje wynikające z ostatnich wyników Legii. Sam bardzo to przeżywam, ale jestem i będę z Legią na dobre i na złe. Przechodzimy bardzo trudny moment. Po raz pierwszy od pięciu lat nie awansowaliśmy do europejskich pucharów. Zawiedliśmy samych siebie i wszystkich kibiców, ale to właśnie w takich czasach możemy pokazać charakter klubu. Walkę do końca, mimo wszystkich trudności. Żeby tę walkę wygrać potrzebna jest jedność. Dlatego szczególnie dziś oczekuję od kibiców pełnego wsparcia dla Legii i jej piłkarzy. Pokażmy, że niezależnie od wyników sportowych wciąż jesteśmy tą samą Legią Warszawa, która przez ponad 100 lat zdobywała tytuły i święciła sukcesy. Dziś największym wsparciem dla klubu byłby pełny stadion na meczu z Lechią Gdańsk i jednoznaczne wsparcie wszystkich kibiców w tym trudnym czasie. Wtedy pokazalibyśmy reszcie Polski i Europy, co stanowi o sile Legii. Tylko to może tchnąć w piłkarzy nowego ducha, którego tak bardzo dziś potrzeba.

- Od piłkarzy oczekuję zaś pełnego zaangażowania. Chcę zobaczyć, że walczą o każdy centymetr murawy, nie odpuszczają, nie odstawiają nogi. Liczę na to, że w następnym meczu udowodnią, że wbrew zwątpieniu kibiców potrafią walczyć i wygrywać.

- Ten czas to również wielka próba dla nowego trenera. Oczekuję, że ustabilizuje drużynę i w kolejnych meczach zobaczymy efekty wprowadzonych zmian, a przerwę zimową wykorzysta na pracę u podstaw, której drużyna tak bardzo potrzebuje. Cele Legii na ten sezon się nie zmieniły. Mamy zdobyć mistrzostwo Polski i awansować do europejskich pucharów.

- Wszystko to wymaga przede wszystkim spokoju. Tego dziś najbardziej brakuje Legii. Bez spokoju powrót na właściwe tory sportowe będzie o wiele trudniejszy.

- Apeluję więc dziś do kibiców, ale także do piłkarzy, członków sztabu i całej legijnej społeczności - wykorzystajmy obecną przerwę reprezentacyjną do uspokojenia sytuacji i zapewnienia drużynie warunków, które pozwolą jej wrócić na właściwe tory.

- Wszystkie, nawet największe kluby świata przechodzą trudne momenty. Taki jest sport, taka jest piłka nożna. Legia również przechodziła przez wiele trudnych chwil i zawsze wychodziła z nich zwycięska. Jestem przekonany, że tak będzie i tym razem.

Dariusz Mioduski



Komentarze: (146)

Bartek, 04.10.2017 13:53:15 - *.play-internet.pl

Miodek wyp...

Hautausmaa, 04.10.2017 13:54:09 - *.internetdsl.tpnet.pl

"To co się wydarzyło nigdy nie powinno mieć miejsca."
Rozumiem, że Mioduski mówi o sprzedaży Niko, Prijo i Voo, a następnie sprowadzenie w ich miejsce Sadiku, Mączyńskiego i Niezgody? I oczywiście o obarczeniu winą za to wszystko Jacka Magiery?

Prze, 04.10.2017 13:55:36 - *.play-internet.pl

Witam, zgadzam sie z prezesem, ze trzeba pokazac ze druzyna potrzebuje tego wsparcia, ch** z tym co bylo. Trzeba sie ogarnac i pokazac ze bedziemy za nimi na dobre i złe bo gorzej juz chyba być nie może

Seba1980, 04.10.2017 13:55:50 - *.play-internet.pl

Po części się z nim zgadzam. Natomiast ta walkę o mistrzostwo z tymi piłkarzami to lepiej sobie odpuścić pisorzedawac ich zimą i zacząć tworzyć coś nowego od rundy jesiennej naprawdę opierając się na młodzieży

Alan, 04.10.2017 13:56:06 - *.190.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Amen. Czas na grubą kreskę i reset . Od następnego meczu zaczynamy wszyscy kibice-piłkarze od nowa z czystą kartą. Oby tym razem się udało bo przed nami już tylko przepaść...

WARSZAWIAK, 04.10.2017 13:56:21 - *.ciechanow24.pl

Mioduski won z Legii !!! Ty z Legią na dobre i na złe? Pakuj się i spie****j

(L), 04.10.2017 14:01:28 - *.internetdsl.tpnet.pl

Gdzie są pieniądze za LM ? Gdzie są transfery ?

Dołek, 04.10.2017 14:01:39 - *.adsl.inetia.pl

Oczekuje, oczekuje, oczekuje. Boże ten korporacyjny bełkot mnie przeraża. MY jako kibice tekże po ostatnich latach oczekiwaliśmy równie dobrych transferów do klubu jak i w ostatnich latach, awansu przynajmniej do LE itp.

Legionista, 04.10.2017 14:01:44 - *.cybergrota.com.pl

Dobrze im zarabiaja tyle a nic nie graja

td, 04.10.2017 14:02:28 - *.centertel.pl

"...przerwę zimową wykorzysta na pracę u podstaw, której drużyna tak bardzo potrzebuje." - Ot i informacja odnośnie transferów...

młody, 04.10.2017 14:09:04 - *.pwn.com.pl

Pełna zgoda. Pełne poparcie. Nie może być tak, że piłkarze są bici i zastraszani. Nie jesteśmy jakimś klubikiem w Rosji. Aspirujemy do bycia europejską potęgą. Zachowujmy się jak na potęgę przystało.

I pamiętajmy o tym co sami śpiewamy... "na dobre i na złe".

NICK, 04.10.2017 14:09:26 - *.play-internet.pl

To było fatalne nieporozumienie, zostało źle zinterpretowane hasło "gotowi do walki" :-)

Leszekn, 04.10.2017 14:09:30 - *.centertel.pl

Problem Legii to jej właściciel. ..chce zrobić z tego klubu KORPOLEGIĘ... Myślę że jedyny ratunek to niestety pusty stadion...czyli tak jak to wymyslil Prezes... OSZCZEDZAMY tak jak on :(

Praga, 04.10.2017 14:09:40 - *.play-internet.pl

Powiedzial co wiedzial.

Legion63, 04.10.2017 14:11:20 - *.centertel.pl

Gadka szmatka siwego dziadka

no ja, 04.10.2017 14:12:15 - *.178

zatrudnienie pana na prezesa nie powinno miejsca

kiki, 04.10.2017 14:12:18 - *.internetdsl.tpnet.pl

bla bla bla ... można tak godzinę albo i dłużej.

Darth-Bane, 04.10.2017 14:13:09 - *.118

Wierzyłem Panu Panie prezesie, jak wykupił Pan udziały od koralika i pendzla.
Niestety widzę że nie potrafi pan prowadzić klubu piłkarskiego.
Decyzje kadrowe i nie tylko które Pan podejmuje, póki co przybliżają do tego by niebawem legia znowu grała mecze derbowe ale nie dlatego że Polonia Muranów awansuje do ekstraklasy ..
Licze że zachowa się Pan honorowo i odda klub w lepsze ręce po sezonie i nie mam tu na myśli kolejną zmianę trenera .

kryniek76, 04.10.2017 14:13:40 - *.jmdi.pl

Panie pseudo Prezesie
to co Pan wyrabia rok po 100leciu Klubu NIGDY NIE POWINNO SIĘ WYDARZYC
- rozwalenie budżetu
- rozwalenie pierwszej 11tki i brak jakichkolwiek wzmocnień
- brak wykorzystania kasy z LM
- strata punktów w klasyfikacji europejskiej poprzez odpadniecie z LM/LE
- zamieszanie w Klubie poprzez wprowadzenie korporacyjnego zamordyzmu
- kompromitacja z obsadą nowego trenera o ile potrzebne było zwolnienie poprzedniego
- pozwolenie na samowolkę niektórych pracowników/menagerów/dyr sportowych w prowadzeniu polityki transferowej "na wagę" nawet jeżeli było to przed objęciem przez Pana władzy to był Pan w tych momentach w zarządzie i należało działać !!!aby temu zapobiec !!!
- kłamstwo w postaci głoszenia wszem i wobec o polityce długofalowej Klubu której nie ma !!!
- brak podstawowej wiedzy o prowadzeniu Klubu piłkarskiego tak dużego jakim jest LEGIA !!!
- brak zawodników perspektywicznych/rozwojowych przykład z brzegu pozycja NR 1 BRAMKARZ .... KTO ZA ROK MOŻE 1,5 WEJDZIE DO BRAMKI chyba że będzie to wynalazek typu ANTOLOVIC

jak coś pominąłem znakiem tego pozostałe wady Pan dobrze ukrywa.

krys008, 04.10.2017 14:15:13 - *.82

Panie Dariuszu oczekujemy bardziej stanowczych działań i potępienia tych bandytów.
Jestem kibicem Legii od 30 lat, ale to co się dzieje w tej chwili to dla mnie osobista tragedia. Dzieją się rzeczy straszne, niezrozumiałe, wobec których nie można być biernym.
Panie Dariuszu trwa test na męskość!

pablo, 04.10.2017 14:16:08 - *.static.ip.netia.com.pl

Nie chodzi o żadne z rzeczy, o których pan Prezes mówi. Chodzi o zaangażowanie.

SlawoL, 04.10.2017 14:17:17 - *.rev.snt.net.pl

Trzeba zwalczać taką patologię
Jak gł...m trzeba być aby bić swoich piłkarzy. Jeszcze w czerwcu Ci co byli w nocy byli także na starówce i czcili w większości przypadków tych samych piłkarzy. Zastanówcie się kto do nas przyjdzie jak fama pójdzie w eter ? Czy Mioduski to facet z jajami? Nie wiem ale wiem jedno, że wyłożył swoją kasę na Legię i ma zamiar ją prowadzić więc można krzyczeć na stadionie wszystko ale bić swoich

imchotep, 04.10.2017 14:18:36 - *.fttx.telefonserwis.pl

Obudził się "Dariusz Astana" vel "Sheriff Mioduski". A co robił od niedzieli? Spał?...Prezes od siedmiu boleści co o zarządzaniu i budowaniu klubu piłkarskiego nie ma bladego pojęcia. Działa na zasadzie UDO - udo się albo nie udo. Tak samo było z zatrudnieniem "doktora z charyzmą" jako trenera seniorów, który to nigdy w życiu z seniorami nie pracował. Ot i cała dzisiejsza Legia Warszawa. Apelem o cierpliwość i wsparcie kibiców jest łapaniem się jak tonący brzytwy. Na meczu z Borussią w LM był incydent z kibicami na stadionie i wtedy to prezesik domagał się dymisji swojego poprzednika. Teraz kibice też są na "pierwszym planie" bo znów narozrabiali. Ciekawe czy znów złoży wniosek o dymisję prezesa i zarządu..Rok temu wraz z rodziną czuł zagrożenie ze strony kibiców. Ciekawe czy teraz też jest zagrożony...Kibice to powinni teraz do końca rundy na ŻADNYM!!! meczu na Ł3 się nie pojawiać i jak słupki w excelu się nie będą zgadzać to zacznie inaczej śpiewać. Łzy cisną się do oczu jak patrzy się na to co ten człowiek wyprawia z Legią. Może za 20-30 lat Legia będzie w końcu potęgą jak AKADEMIA, którą to prezesik ma budować, zacznie masowo produkować piłkarzy. Wtedy to żaden Real, Barca czy inny gigant nam nie podskoczy. Szanowni Kibice Legii Warszawa wytrzymajmy jeszcze te 20-30 lat to będziemy potęgą i w dodatku z wychowankami w rolach głównych.

ANTYzygo, 04.10.2017 14:22:17 - *.static.ip.netia.com.pl

chuligani przegięli pałę, ale piłkarze sami dali im do tego pretekst. przecież nikt nie zapomina jak się gra w piłkę po kilku tygodniach.
brakuje zaangażowania, widać to z trybun i to jest główna przyczyna agresji. druga sprawa, że nowy trener to chyba jednak kiepski pomysł.

reasumując: jak będzie walka i zaangażowanie, to i trybuny będą wspierać. inaczej wspiera się walczaków, a inaczej reaguje na ludzi, którym brak ambicji.

pablo, 04.10.2017 14:23:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mioduski a czego oczekujesz od siebie?

Oczko, 04.10.2017 14:24:41 - *.centertel.pl

Najlepiej żeby na lechi był pełen stadion .... no tak wtedy przynajmniej kasa bedzie sie zgadzała ! Gotowi do walki :))

Alex uk, 04.10.2017 14:25:57 - *.44

Bede z Legia na dobre I na zle, o masz ci los, tragiczna wiadomosc, mialam nadzieje ze zawinie loki w troki i pojdzie w piz....

@ no ja , 04.10.2017 14:27:20 - *.rev.snt.net.pl

imbec.lu przecież to właściciel

Mg, 04.10.2017 14:27:33 - *.play-internet.pl

Panie Dariuszu apeluje do pana... O jak najszybsze zatrudnienie Boguslawa Lesniodorskiego i przywrocenie do pracy pana Jacka Magiere. Pan Jozak niech zostanie ale np niech szuka mlodych zdolnych pilkarzy ktorzy beda godnie reprezentowac nasz klub.

Luq, 04.10.2017 14:27:40 - *.play-internet.pl

Jestem zawiedziony.
Nie było mojego ulubionego: "wyjdziemy z tego mocniejsi"

kibic_waaawa, 04.10.2017 14:31:29 - *.159

Może zacznijmy od tego że Pan NIGDY nie powinien być właścicielem Legii, ani prezesem, nawet szatniarzem. Precz szkodniku!!!!

Dickson Chotowski, 04.10.2017 14:32:55 - *.range109-145.btcentralplus.com

MIODUSKI, WYP....Z LEGII ZLODZIEJU !!!!

Tomek, 04.10.2017 14:33:41 - *.centertel.pl

Tekst "Legia jest klubem, który jest ze swoimi piłkarzami niezależnie od wyników sportowych, nigdy się nie poddaje, zawsze walczy do końca i zawsze razem." - ok, tylko czemu Prezes wychodzi z meczu zamiast wspierać drużynę do końca? Taki oto absurd...

Otwock , 04.10.2017 14:33:42 - *.play-internet.pl

Panie Mioduski sprzedaj pan udzialy pan nie znasz sie na prowadzeniu klubu.Dziekujemy.

Jaro, 04.10.2017 14:34:12 - *.224.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Na Lechii pelen stadion? Gdyby prezes miał jaja to w ramach rekompensaty zrobiłby wstęp po 5 zl. Wołanie o pełen stadion to wołanie o kasę

Artec, 04.10.2017 14:34:36 - *.100

A dla mnie panie Mioduski zjawiskiem niewytłumaczalnym który nigdy nie powinien miec miejsca jest to że pan jest właścicielem Legii Warszawa i to ze tym klubem sterują tacy ludzie jak pan. Do korporacji może i pan się nadajesz ale póki nie zmienisz swoich zachowań to (niestety dla Legii i wszystkich którzy ją mają w sercu a nie tylko w portfelu) sukcesów z tego nie będzie.Najpierw nasprowadzałeś Magierze szrotu mimo że on chciał zupełnie innych piłkarzy sprowadzić, następnie wyje.ałeś go pan z hukiem, potem sprowadziłeś trenera specjalistę od młodzieży który u piłkarzy już sobie przej.bał i na pewno nie będą za niego umierać a na końcu pier.olisz pan ze drużynę trzeba odmłodzić a oczekujesz od nich walki o każdy centymetr boiska? No kur.a totalny hipokryta z pana. Proponuje je.ać się w głowę najlepiej kantówką będzie pożądny efekt może

bolec, 04.10.2017 14:34:56 - *.internetdsl.tpnet.pl

A czy marny Pan prezesina nie zauważył, że kibice cały czas wspierają piłkarzy na maksa, a oni grają coraz gorzej?!
No ile można - święty by nie wytrzymał...

Rafal, 04.10.2017 14:36:24 - *.dyn.telefonica.de

Polac mu!!! dobrze gada...

Sawo, 04.10.2017 14:38:51 - *.204.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

W pelni popieram panow z TB ze dali po pysku tym lansujacym sie na miescie za nasza kase szma... Bardzo bym chcial zeby rowniez treningi odywaly sie pod okiem „ekipy sportowej” wtedy moze ci zasrancy by byli skupieni na cwiczeniach a nie na pozowaniu do zdjec. Apeluje do kazdego kibica ktory zobaczy jakiegokolwiek z pilkarzykow na miescie po godzinie 24 zeby zglaszal ten fakt do klubu. Gamonie ktorzy beda pic z tymi leniami gorzale na mazowieckiej i strzelac sobie z nimi fotki o 5 rano tez powinno sie spuscic w.p.i.e.r... skonczylo sie bajlando. Macie grysc trawe w kazdym meczu albo chlopaki przyjada do was znowu.

Otwock, 04.10.2017 14:40:30 - *.play-internet.pl

Legia to My.Panie odejdz z Lazienkowskiej.Czas dobirga konca.

tom, 04.10.2017 14:45:03 - *.play-internet.pl

Chukwu nas zbawi.

Miodulski King 100%, 04.10.2017 14:47:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Pełne poparcie dla Prezesa Miodulskiego, niektóre rzeczy nie moga miec miejsca!

Juri, 04.10.2017 14:49:47 - *.ssp.dialog.net.pl

Ma rację chłopina,tylko ja już mu nie wierzę.
Sprzedacie swoich najwierniejszych kibiców na psiarni, to nie zachowacie się lepiej od nich.
Trybuny wtedy nie będą zadowolone i pełne.

Boguś wróć, 04.10.2017 14:50:39 - *.acn.waw.pl

I co gdzie są teraz wielcy fani pana mioduskiego? Pamiętacie jeszcze niedawno każdy nagadywał na Leśnego a teraz beczycie za nim. Mioduski taki k....a biznesmen. Mówiłem że wspomnicie moje słowa!!!!!!!!!!!!!

Mike, 04.10.2017 14:52:35 - *.99.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ktoś upadł na głowę? Panienki (bo to nie są piłkarze) spacerują po boisku, uhahani po porażkach, a Ty masz kupić bilet, zapełnić stadion i zdzierać gardło?
Zacznij loczek od naprostowania swoich dziewczyn dla których liść to pobicie i napaść.
Można przegrać, ale słowo klucz to ZAANGAŻOWANIE, którego u naszych dziewczyn BRAK. Kasa nie motywuje? Niech zmotywuje pięść.

Dżoszua, 04.10.2017 14:57:15 - *.internetdsl.tpnet.pl

Tylko po uj zatrudniłeś pajacu jakiegoś wynalazka Romeo, to jest jakiś dramat! Teraz albo dac mu odprawę jak Hasiemu albo nie ma szans na lepszą grę, a do pucharów nie będzie łatwo w ogóle awansować w sensie zająć w lidze miejsce na podium :/

łu85, 04.10.2017 14:59:44 - *.136

"Wszystkie, nawet największe kluby świata przechodzą trudne momenty."
-> a to Legia jest jaka, jak nie WIELKA przepraszam bardzo ? Prezes chyba nie kuma, że TU dla każdego to właśnie LEGIA jest tym największym klubem świata.

@rek, 04.10.2017 15:03:43 - *.dynamic.chello.pl

Hasło: "Cała (L)egia Zawsze Razem" właśnie legło w gruzach... Ktoś nas wszystkich bardzo umiejętnie zmanipulował i nastawił nas jeden przeciw drugiemu... Nie ma już jedności wśród nas LEGIONISTÓW...
1 - Trybuny podzieliły się na kiboli i kibiców...
2 - Ten portal podzielił się na zwolenników i przeciwników prezesa Dariusza Mioduskiego...
3 - Piłkarze podzielili się na zwolenników i przeciwników trenera Jacka Magiery...
4 - ... a cała Polska ma z nas bekę i życzy nam spadku do niższej ligi...

Smutne czasy... Ciężkie czasy... Pozdro (L)

Jan, 04.10.2017 15:07:51 - *.centertel.pl

Pseudo piłkarze,pseudo prezes.

Lucas36, 04.10.2017 15:10:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Panowie, którzy nawołują do akcji pusty stadion - macie prawo nie iść,jak najbardziej, ale przestańcie nakręcać i tak już bardzo złe emocje..ja na Ł3 się wybieram bo w całym tym bałaganie i koszmarze wybieram i wspieram Legię - nie prezesa, nie piłkarzy itd. dla mnie najważniejsza jest Legia..jak ktoś uważa,że akcja pusty stadion przyniesie jakikolwiek pozytywny skutek to pochylam się w milczeniu nad jego głupotą..

Do Hautasmaa - kolego może o sprzedaż Niko i Prijo zapytasz się Leśnodorskiego?jak również o wzmocnienia po nich czyli Necida i Chukwu?

Do kryniek76 - myslę,że kilka z tych pytań powinieneś zadać prędzej Leśnodorskiemu niż Mioduskiemu..polityka transferowa klubu leży nie od ostatniego okienka ale przynajmniej od tego zimowego, w stosunku do rundy wiosennej ubył tylko i aż VOO..naprawdę myślisz,że Legia odpadła z Astaną i Sheriffem przez Mioduskiego?kazał im grać tragicznie?oni w tym składzie osobowym mieli psi obowiązek przejść oba zespoły a minimum to mołdawian..a chyba zgodzimy się,że za to poziom prezentowany na boisku to jednak bardziej odpowiada sztab szkoleniowy a nie prezes klubu..ta kadra jest budowana od dłuższego czasu,przez kilka okienek transferowych więc zarzut,że jest mało perspektywiczna to chyba też bardziej do poprzedniej ekipy rządzącej..żeby zmienić ta kadrę potrzeba przynajmniej trzech okienek transferowych..

Marriott, 04.10.2017 15:12:11 - *.speed.planet.nl

BL to byl prezes nie ma co.Wykup LEGIE od loczka a wrócimy na normalne tory

robochłop, 04.10.2017 15:17:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

przegrali w od początku sezonu - Superpuchar (upokorzenie na naszym własnym stadionie) odpadli z walki o LM ...odpadli z LE...na pięć wyjazdów cztery w dupe...doping w zasadzie zawsze , w Europie ludzie ponosili wielkie koszty jeżdżąc za leserami...mieli doping non-stop , duże pieniądze płacone w zasadzie na czas...oraz totalną wyj...ke na swoje obowiązki , Nagy , szlaja się po burdelach (KLUB KARAŁ GO JUŻ DWA RAZY) , Moulin smutny , bo nikt nie parle vou franse...ale sam baran nie nauczył się po polsku lub angielsku...Pazdan zły bo się poznali na nim za granicą i na kadrze mają z niego beke , że w Polsce gra...mamy też dewelopera , który dramatycznie spuścił z tonu...prawda jest taka ż zwolinili już dwóch trenerów , są syci , i liczą tylko na kasę...i te parę liści im się należało...i nie piszcie o pobiciu , bo jak sekcja sportowa by ich chciała pobić to nie było by co zbierać...tera już wiedzą że żarty się skończyły...ps policja i Mioduski nic nie zrobią...jak Miodek pójdzie na konfrontację , to mu zrobią kilka awanti na trybunach i będzie pozamiatane...Romeo ma glejt , w zimie duuży przeciąg w szatni i jedziemy dalej z tym koksem...

krys008, 04.10.2017 15:17:13 - *.82

@rek to co napisałeś, to trochę gorzkie, ale niestety prawdziwe.

Alex uk, 04.10.2017 15:17:25 - *.44

Proponuje po nastepnym meczu.... jeszcze mocniej

SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY , 04.10.2017 15:18:52 - *.adsl.inetia.pl

"Żyleta jest zawsze z wami" - no chyba że przegracie dwa mecze z rzędu, wtedy oklep. Który piłkarz będzie u nas chciał grać po czymś takim? Zdejmijcie już proszę te flagę.

Alex uk, 04.10.2017 15:21:56 - *.44

Prezes o wygladzie Violetty Villas, terer Romeo bez Julii, pilkarze graja jak dziweczyny i placza jak dzieci, czy sa tam jacys mezczyzni z jajami? Tylko kibice....

uGu, 04.10.2017 15:22:05 - *.static.ip.netia.com.pl

Nie zaobserwowałem ani jednego pozytywnego ruchu Mioduskiego, po przejęciu przez niego klubu. Jestem ślepy?

(L)evy, 04.10.2017 15:23:34 - *.181.internetia.net.pl

Mioduski WYNOŚ SIĘ Z LEGII DZIADU ! Gdzie jest kasa Legijna z LM ? Gdzie są wzmocnienia ? Gdzie są puchary ? Nie mówiac już o tych haniebnych piłkarzykach ,którzy maja gdzies kibiców Legie ,barwy.Kasuja grubą forsę i balangują na miescie na boisku olewając swoją pracę. Ty Mioduski mówisz o honorze ? Ty? Zabieraj tą swoją korporacyjną gadkę ! Tutaj jest Legia a nie stado głupich baranów ,którzy będą udawać ze deszcz pada jak Ty z tymi leserami w barwach Legii będziesz nam pluć w twarz przy każdej okazji ! Pakuj zabawki Mioduski ! Zarty i udawanie ,że nic się nie dzieje się skończyły. Miłość do Legii przekazywana jest od kołyski az po grób i nie zniszczy tego jakiś zaMulony piłkarzyna albo pseudo korporacyjny koleś udający prezesa !

oLaf, 04.10.2017 15:23:49 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

wyluzujcie gacie.... to nie wina Miodka, że musiał oddać Leśnemu i typowiz poznania 40 mln zl, że Ofoe miał w d... granie w Legii, że Rado i Gui kontuzja i ... po prostu nie ma kim grać!!

Zostały same drewniaki (+ Nagy).

I tak cud, że mamy tylko 6 pkt. straty z tak słabymi zawodnikami!!

W ''liście'' im się należały, bo powinni zasuwać a nie dreptać!

Jack(L) , 04.10.2017 15:24:31 - *.214.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Mioduski mówi o wspieraniu drużyny w meczu z Lechią i pełnym stadionie widać że boi się pustego stadionu i kolejnych strat finansowych. Jeśli tak kochasz (L) to reakcja jest prosta. Zawiedliśmy kibiców więc mecz z Lechią będzi

Pawel, 04.10.2017 15:25:34 - *.dynamic.chello.pl

Nie uważam ze bicie piłkarzy cos załatwi. Nie uważam tez, ze robienie z piłkarzy meczennikow cos zmieni. Pilkarze maja w dupie gre w tym klubie bo nie sa z nim związani emocjonalnie. I powtorze poraz enty - " żaden zagraniczny piłkarz ani trener- ŻADEN , nie będzie umiera za ten klub bo dla nich to jest tylko i wyłącznie miejsce pracy... Miałem nadzieje, wierzylem i naprawdę dopingowałem Mioduskiego żeby mu się powiodło, ale to wszystko idzie w tragicznym kierunku...

DO @rek, 04.10.2017 15:26:31 - *.axadirect.pl

nikt nas nie zmanipulował , jesteśmy takim narodem nie innym , lubimy się spierać , lubimy się nie zgadzać z innymi , każdy z nas wie zawsze wszystko najlepiej .

Prawda jest taka , że pycha zjadła nas wszystkich , Prezesa , piłkarzy , kibiców . Czas zejść na ziemię .

Nie mam zamiaru bronić DM , bo to co zrobił po awansie do LM do ludobójstwo transfery , kontrakty itd .

Legia⚽️News, 04.10.2017 15:28:09 - *.dab.02.net

Pusty!stadion!Niech!Dziewczyny!pokażá!walke!

Afro, 04.10.2017 15:29:23 - *.static.nsti.pl

Ja tam nie widzę podziału. Pikniki są nawet bardziej wqwione od Żylety, bo bilety droższe a to samo "widowisko" i kolejki po popkorn.

Piłkarzyki: zero wyjścia do piłki, zero podań na wolne pole. Sam bym rozdał kilka liści!!!

Tym co tak płaczą: pamiętajcie, że pracownika można zwolnić a piłkarzowi trzeba przy zwolnieniu wypłacić hajs za cały kontrakt od razu więc nie ma na nich rady. Nawet jak nie grają to jest gruba kasa. Po co mają się starać? Już teraz wiedzą po co.

Poza tym pobicie? Dobre sobie! Jakby chcieli ich pobić to panienki by nie wstały. Jak żaden się nie postawił to widać mentalność przegranych.

@ @rek, 04.10.2017 15:30:58 - *.play-internet.pl

Bez kiboli nie ma Legii!!! Po tym wszystkim co wyprawiaja gwiazdeczki srogo przeplacane to stadion swiecilby pustkami a o dopingu mozna by zapomniec. Jednak kibole przyjda wydadza hajs l beda ogladac te padake a kibice sa z Legia tylko wtedy gdy sa wyniki gdy nie ma wynikow to wylewaja pomyje na tym wlasnie forum. Amen

P(L)EBAN, 04.10.2017 15:34:36 - *.centertel.pl

GADA JAK KONFIDENT ! KROPKA.

do Hautausmaa, 04.10.2017 15:36:21 - *.134

Od Jarka Niezgody to ty sie odpie...

sprawdzają się słowa proroka, 04.10.2017 15:39:04 - *.centertel.pl

jeszcze tylko kilka miesięcy i już cie nie będzie w tym klubie, czym prędzej to zrozumiesz tym lepiej dla ciebie

do Alex uk, 04.10.2017 15:40:14 - *.134

w UK to sobie możesz być na dobre i na złe - nikogo to nie interesuje. nie chodzisz na mecze, nie wspierasz ruchu kibicowskiego, nie udzielaj sie w temacie.

L, 04.10.2017 15:51:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl

A może zamiast tłumaczyć naszym gwiazdom jak mają grać na klubowym parkingu należałoby zainteresować się jak spędzają wolny czas jak któryś się bawi zamiast odpoczywać to na kopach z imprezy, skończyć im imprezowanie to i siły wrócą może i chęci się pojawią. A tym pokracznym prezesem wstrząśnie tylko pusta kasa więc tylko PUSTY STADION!!! On już czuje że tak może być i się obudził z orędziem aby tylko na mecz kibice przyszli bo to pomoże niby tym łamagom w koszulkach LEGII a tak na prawdę boi się o hajs. Jeszcze raz tylko bojkot bo to powtórka z iti się szykuje albo jeszcze gorzej.

Smiesza mnie te komentarze, 04.10.2017 15:54:16 - *.static.ip.netia.com.pl

W legii jest totalny burdel, i watpie zeby ktos to ogarnal na dzien dzisiejszy KONIEC !

Jorgi, 04.10.2017 15:58:16 - *.play-internet.pl

mioduski, jozaki, sadiku i inne przebierańce won!

BR(L)DNO, 04.10.2017 16:08:34 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Leśnodorski WON!!!!Frędzel też WON!!!!od Legii,a Ty Miodek czyń swoją powinność.

Swider Mayer, 04.10.2017 16:10:03 - *.play-internet.pl

Panie prezesie pana prezesura zaczela sie batdzo zle i tak sie skonczy.

Kubcio, 04.10.2017 16:11:44 - *.adsl.inetia.pl

Oj Miodek miodek... Kase to byś garściami brał a tu dupa...
Zatrudnij trenera z jajami zatrzymaj dobrych zawodników na 3 sezony którzy gwarantują LM. A nie że po jednym sezonie wyprzedaż bo kasa za zawodnika... Większa jest w pucharach za regularną gre... Soory memory chce sie mieć większą kase trzeba zainwestować

no to ten tego, 04.10.2017 16:17:31 - *.199.ipv4.supernova.orange.pl

To teraz bedzie tak:
1. Mioduski zostanie okrzykniety zdjajca , konfidentem itd... w kazdym razie wrogiem numer 1 "prawdziwych kibicow"
2. "prawdziwi kibice" skupia sie na tym co lubia najbardziej czyli walce z wrogiem z "oblezonej twierdzy"

Roma, 04.10.2017 16:22:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Toczy się jakaś gra, w którą wmanipulowano kibiców. Ujawniono zarobki piłkarzy i zrobił się szum. Lepiej zarabiający mają pretensję, że inni o tym wiedzą, mniej zarabiający mają pretensję, że zarabiają za mało. Piłkarze najwyraźniej dali do zrozumienia, że grają przeciwko władzom klubu, bo sama zmiana trenera nic nie dała. Klub, zarządzany przez oszczędnego Prezesa, najchętniej płaciłby piłkarzom po 5 - 10 tys., ale do tego trzeba wymienić kadrę. A jak zmobilizować tych którzy mają ważne kontrakty, żeby zgodzili się na ich wcześniejsze rozwiązanie - właśnie takimi akcjami jak wskazanie z nazwiska piłkarzy, którzy zdradzili Magierę, wypowiedź trenera po niedzielnym meczu i przywitanie piłkarzy. Widać, że Prezes - manipulant trochę się przestraszył, nie ma kasy z pucharów, a jak i stadion będzie pusty, to już nie ma pomysłu skąd wziąć pieniądze. Panie Mioduski - daj Pan spokój.

Greg 08 , 04.10.2017 16:24:59 - *.38

Apeluję do Pana Panie Prezesie albo inwestycje w drużynę i konkretne wzmocnienia albo niech Pan szuka Inwestorów!! Tylko te dwie drogi pozwolą wyprowadzić drużynę z zapaści!!

Jack(L) , 04.10.2017 16:27:58 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Sorry za urwany wpis ale mnie ten tekst wqrwił i niechcący wycisnełem wysłanie.

Ale kończąc poprzednią myślę to prezes powinien podjąć męską decyzję-daliście dupy to mecz z Lechią kibice obejrzą za symboliczną złotówkę a straty z tytułu wpływów z biletów pokryje z waszych pensji. No chyba że prezes się też poczuwa do winy to pokryje połowie tych strat. A nie gadanie o lojalności do klubu, ilu z tych kopacz zostanie tu do końca kariery że względu na barwy klubowe.

Barjusz 54, 04.10.2017 16:28:25 - *.play-internet.pl

Niestety ... chyba Wojna ! Bardzo to smutne . Idą ciężkie czasy . Starajmy się zachować jedność .. bo wrogów nam nie brakuje . TYLKO LEGIA !

oj oj oj !, 04.10.2017 16:28:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Damy radę ? Jeee .

kryniek76, 04.10.2017 16:29:35 - *.jmdi.pl

Kolego Lucas 36
- polityka transferowa klubu leży... wiem ale wiem też
z bardzo dobrego źródła, że lista piłkarzy którzy byli przymierzani do L była zupełnie inna o tej którą mamy (chodzi o obecne okienko) jeżeli ktoś liczył na Sadiku mającego za sobą występy w Vaduz :) to z całym szacunkiem podobnie z grubym Berto i obeżyświatem Pasquato juz mieliśmy kiedyś Gościa z Glasgow był tak dobry, że nie pamiętam jak się nazywał lub Meksykanina Ismaela Blanco co umiał strzelić w Wejherowie w PP jak mnie pamięc nie myli.
- zarzut,że jest mało perspektywiczna to chyba też bardziej do poprzedniej ekipy rządzącej .... więc napisałem Mioduski nie od wczoraj jest w Ząrządzie i co nie miał prawa głosu czy veta... No a perspektywa jest taka, że mamy ponownie Astiza (jest prawie najlepszy) ale ma lat 33 !!! o Bramkarzu pisałem.
Chwała Bogu, że Pan Prezes nie używa określenia dwie równorzędne jedenastki !!!

Emi(L)iano, 04.10.2017 16:33:05 - *.66.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Miodu, kończ i wstydu oszczędź! odejdź. w pół roku rozwaliłeś to na co pracował leśny i reszta ludzi chcących dobra klubu... ta cała Twoja ,,władza" i ,,prezesura" to jakaś kpina... Ty nie chcesz dobra klubu tylko, go zniszczyć i wydoić... ;/ piłkarzy sprzedałeś sprowadziłeś kopaczy a kasa do kieszonki. powiem, że jest gorzej niż za ITI w tym momencie. dno dna i kapota! Leśny wróć razem z Czerczesowem!!!

Do Tomek , 04.10.2017 16:37:39 - *.63.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Oglądałeś do końca? Wyszedł a za chwilę wrócił. Może do sracza poszedł.

4444, 04.10.2017 16:51:53 - *.static.ip.netia.com.pl

Widać ilu anty kibiców ma Legia zamiast myśleć o pomocy tylko ubliżają a ciul z wami

e(L)o, 04.10.2017 16:57:36 - *.static.ip.netia.com.pl

PUSTY STADION !!!!!

sylwiusz11, 04.10.2017 17:03:51 - *.adsl.inetia.pl

po meczu w poznaniu cos we mnie pekło


Miodek odejdz :)

Ja , 04.10.2017 17:04:38 - *.centertel.pl

To jest forum i każdy ma prawo się wypowiadać ale dajcie już spokój z tym poparciem dla prezesa mioduskiego nie ośmieszaj cie się wraz z nim to człowiek który sprzedał za marne grosze tych którzy grali w piłkę a w zamian nasprowadzal dziwolągów typu chukwu A teraz bredzi coś o zdobyciu Mistrzostwa Polski niech się martwi o to żeby utrzymali się w pierwszej ósemce w tym sezonie z tymi graczami on się nie nadaje do prowadzenia budki z piwem a co dopiero Legii Warszawa. Swoje skąpstwo i pazerność osłania ruchami typu wyrzucenie trenera to nie Trener był winien tylko trener nie miał kogo trenować

Polak, 04.10.2017 17:07:06 - *.centertel.pl

Prezes lecz się tu takie teksty a w pyrlandi wychodzisz przed koncem spotkania.Doktora trzeba i kolejny wpier...l piłkarzykom pajacykom niech rozwiazuja kontrakty zagramy młodzierzą sezon i tak stracony.

domel, 04.10.2017 17:10:16 - *.free.aero2.net.pl

kibicom Legii Warszawa już nie jest potrzebny taki marny prezesina. wystaw Legie na Giełde.
100000 akcjonariuszy szybko się znajdzie. potem profesjonalny zarząd, który rozliczymy z efektów, a nie z loków. Sprzedaż akcji , tylko dla posiadaczy karnetów na Legie

r, 04.10.2017 17:10:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To co się wydarzyło nigdy nie powinno mieć miejsca

Ma pan rację panie Darku, też uważam że nigdy nie powinien pan zostać prezesem Legii.

, 04.10.2017 17:13:47 - *.centertel.pl

.,Dziś największym wsparciem dla klubu byłby pełny stadion na meczu z Lechią Gdańsk i jednoznaczne wsparcie wszystkich kibiców w tym trudnym czasie.,, dobre..... kasa się nie zgadza Panie Mioduski. W tv oczy bolą jak patrzę a na Ł3

LegionistAndrzej, 04.10.2017 17:15:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Dobrze prezes mówi to nie może nieć więcej miejsca Legii nie stać aby wyprzedawać najlepszych zawodników a w ich miejsce sprowadzać szrot nie zdolny do gry.

siwy, 04.10.2017 17:16:09 - *.4.fmbank.pl

moim zdaniem rowniez to co sie wydarzylo nie powinno miec miejsca. mowa oczywiscie o przejeciu klubu przez miodka

grzesiek, 04.10.2017 17:19:15 - *.centertel.pl

Slyszalem plotki o tym ze przed meczem z lechem nasi pilkarzowi hucznie obchodzili urodziny jednego z nich. Nie wiem na ile w tym prawdy ale moze cos byc na rzeczy. Jesli tak to wpier*** zasluzony.

Zatarra, 04.10.2017 17:36:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tak, tak, przyjdźmy tłumnie na stadion i pokażmy im, że nic się nie stało, że brak zaangażowania nie robi na nas żadnego wrażenia, że mogą sobie nadal lekceważyć nasz klub i nas, nas którzy płacimy za bilety na mecze u nas i jeździmy na wyjazdy za własne ciężko zarobione pieniądze i zdzieramy gardła i tu i tam, tak pokażmy im, że mogą nas olewać...
Otóż nie!!! Jesteśmy z Legią na dobre i na złe, ale nie z nieudacznikami, którzy biorą ogromne pieniądze za grę w naszym klubie. Skończyło się. Nie umiesz Mioduski zmotywować ich do pracy, to kibice to zrobią, krótka piłka... Może to ich nauczy szacunku dla nas, ponieważ my już zbyt długo to tolerowaliśmy.
ZERO tolerancji dla obiboków i nieudaczników, a jak się nie podoba to wypier...ać!!!

mietek, 04.10.2017 17:52:40 - *.adsl.inetia.pl

@imchotep: Dzięki, że mnie cytujesz :))

@Leszekn: Sama "korpolegia" nie będzie niczym złym, jeżeli jej istnienie i funkcjonowanie będzie podporządkowane temu, żeby drużyna szła do przodu i wygrywała. Natomiast jeżeli będzie to tylko kolejna "firemka", a drużyna będzie "przy okazji", to wtedy taki twór trzeba jak najszybciej zakopać w piachu i sprzedać łopatę.

Niestety, póki co wygląda to tak, że realizowana jest ta druga opcja, a "jak coś zostanie, to może skapnie dla drużyny".

@Jack(L): Jeżeli tak kocha Legię, jak mówi, to niech się zachowa analogicznie do Leśnego i odejdzie :) Przez blisko 30 lat kibicowania Legii nie pamiętam prezesa, który w tak krótkim czasie "dorobił się" tylu wrogów. No, może Zygo :) Ale nawet ITI miało dłuższą sielankę... :)

Wojtas, 04.10.2017 17:55:41 - *.251.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

To co robisz z Legią nie ma prawa mieć miejsca

powiślak, 04.10.2017 18:15:40 - *.centertel.pl

Nigdy to ty kłamco nie powinieneś był dobierać się do Legii. Obecna sytuacja to tylko i wyłącznie twoja zasługa korpoprezesiku.podziekuj sobie samemu.jeszcze śmie mi mówić na dobre i na zle kiedy place cztery i pół stówy za karnet mam zdzierać gardło że przez tydzień mówić nie mogę a te pasożyty nawet zakwasow nie mają po meczu i chleją całą noc przed.po moim trupie lamusie kudłaty

Saska Kępa (L), 04.10.2017 18:21:23 - *.105.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Spokojnie, nie ma co się ciśnieniować. To wszystko przejdzie jak choroba. Może nie za szybko, ale to co się zadziało od kilku miesięcy w końcu przejdzie, bo przejść musi. Grajki dostali to, na co zasłużyli, bo Oni (np. taki złotousty Malarz-najsłabszy od kilku dekad bramkarz w Legii) uwierzyli, że są naprawdę gwiazdami, że są nietykalni i mogą udawać granie, a cierpliwość kibiców jest niewyczerpalna. No cóż, czas pokazał, iż się mylili.

Nadal mamy duże szanse na mistrza, bo od dobrych kilku lat takie ekipy jak Lech, Wisła, Jagiellonia i inni robią dosłownie wszystko, żeby tego mistrza Polski nie zdobyć. To zjawisko trwa od kilku lat i nasza siła jako Legii wynikała i nadal wynika z tego, że inni potencjalni rywale są megasłabi, a nie my silni. Gdybym nie miał racji w tym, co piszę, to teraz znowu bylibyśmy w fazie rozgrywek grupowych Ligi Mistrzów, bo droga do LM nie była taka trudna. Zdobywaliśmyw ostatnich latach MP nie dlatego, że byliśmy bardzo silni, a Bogusław "Nieciecza" Leśnodorski był cudotwórcą, ale dlatego, że rywale są megasłabi. Takie są fakty. Dlatego spokojnie, bez histerii, bo Lech, Wisła, Jagiellonia, Śląsk czy Górnik zrobią takie babole jak w poprzednich latach i nam "pomogą". Gdyby był choć jeden w polskiej Ekstraklasie w miarę poukładany klub, to mielibyśmy prawo drżeć, ale tak nie jest i dlatego nadal mamy dużą szansę na zdobycie MP. Dlatego koledzy po szalu - spokojnie, bez histerii.

Rudy z wąsem, 04.10.2017 18:35:26 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Skoro pan prezes nie ma jaj i nie potrafi "tupnąć nogą",zrobili to kibice...i słusznie.
Naszym "celebrytom" należało się nie po liściu,a solidny wpier...l,za lekceważenie swoich obowiązków.
Piłkarze Legii zarabiają olbrzymie pieniądze,my kibice płacimy najdrożej w PL za bilety,a te lenie balują po klubach i mają wywalone na sympatyków,nawet nie stwarzają pozorów że im zależy...
Gdyby mieli honor,przyjęliby "na klatę"ten incydent,zapomnieli o sprawie i wzięli sobie do serca tamto wydarzenie,a nie opowiadali pismakom jak to źle ich potraktowano.
Dla mnie ich gra jest także swego rodzaju "liściem" w stronę każdego kibica. Tyle.

adam, 04.10.2017 18:36:54 - *.cluster-wawa.forcepoint.net

typ nie wie o czym mówi szkoda że go tam nie było jak dostawali te liście bo to jego zasługa ten cały burdel w klubie

Wlodarz77, 04.10.2017 18:43:10 - *.knc.pl

Miodek Twoja reakcja powinna być już w poniedziałek a nie we środę czyli trzy dni po zajsciu!!!
Ja rozumiem że Ty sam nie umiesz nic powiedzieć bez tekstów napisanych przez specjalistów ale do słucha jesteś prezesem największego Polskiego klubu i sam musisz zacząć rządzi bo to co robisz do obecnej chwili spuszcza nasz klub na dno!!! I nie zasłaniaj się tym że to ludzie z zewnątrz mieszaną bo gdybyś był prezesem z jajami to byś sam to wszystko ogarnął.
Miodek spójrz prawdzie w oczy, Leśny rządził dobrze klubem choć ostro ryzykował i nie zawsze dobrze inwestował ale za jego kadencji Legia grają regularnie w Europejskich pucharach i zagrała w LM , do tego na krajowym podwórku rządziła. Ty byłeś z tyłu i nagle postanowiłeś wyjść z cienia bo to nie Ty spijałeś śmietankę sukcesów!!! Wszcząłeś wojnę pod pretekstem złego zarządzania przez Leśnego klubem oraz zbytniego bratania się z kibicami no i od tego momentu zaczęły się schody , ledwo zrobili mistrzostwo w zeszłym sezonie a ten sezon to już porażka za porażka i tylko nie zwalaj winy na innych oraz poprzedników bo tylko bardziej się osmieszysz!!!
Chciałeś mieć klub piłkarski więc go masz ale uwierz mi żadne szkolenie nie nauczyć Cię nigdy nim zarządzać bo do tego trzeba mieć serce i jaja i żyłkę hazardzisty a Ty nie masz tych rzeczy!!!!

gazza, 04.10.2017 18:43:26 - *.adsl.inetia.pl

Należało się im i dostali to co chcieli !
Gra w Legii to zaszczyt a nie odwalanie kity !

pab(L)izio, 04.10.2017 19:27:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

"potrzebna jest jedność" - ciekawe czy tak samo myślałeś gdy zwalniałeś Magika, loczku kudłaty. Pierwszy zdradziłeś Legię więc nie praw morałów. To nie przejściowy kryzys, tylko rozkład Legii za który jesteś odpowiedzialny personalnie. Najlepsze efekty Legia odnosiła podczas gdy Ty obraziłeś się na Leśnego i wycofałeś z zarządzania Klubem. Takie są fakty i Twoje zaklinanie nic tu nie zmieni.

@oLaf, 04.10.2017 19:28:33 - *.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kolego, popatrz krytycznie. Ten syf jaki teraz jest w klubie to w największym stopniu wina Miodulskiego. Wszelkie cyrki zaczęły się gdy sam otrzymał pretekst od kiboli na meczu LM z Borussią. Zupełnie jakby czekał na ten moment, bo reakcja w mediach była natychmiastowa.
Jego ludzie wywołali burzę w mediach która bezpośrednio prowadziła do przejęcia klubu. Sam obiecywał, że nie dopuści do przejęcia klubu za pieniądze klubu. Wyszło jak wyszło. Później stękał że kasa w klubie pusta. Wziął na siebie zarządzanie myśląc, że jakoś to będzie a on dalej będzie się zajmował zapleczem (o ile wogóle się jakimś zapleczem kiedykolwiek zajmował), tych co odeszli zamierzał zastąpić piłkarskimi odpadami na wyprzedaży licząc że znów się uda złapać piłkarzy którzy sami rozstrzygną losy mistrzostwa i awans do pucharów. Zapomniał tylko że w zeszłym sezonie na wyprzedaży zakupiono piłkarzy mimo wszystko za pokaźne kwoty. Teraz poleciał po taniości to i piłkarze okazali się słabi. Reasumując sam zburzył poprzedni porządek. Sam wydoił klub z kasy na jego przejęcie. Sam zakręcił kurek z kasą. A najlepsze, że zrobił rewolucję organizacyjną ale liczył że mimo to klub popłynie siłą rozpędu do LE i mistrzostwa. Ten facet zrobił rewolucję na każdym kroku i nie zarządza sytuacją kryzysową bo się na tym zwyczajnie nie zna.
Jedyne w czym się wykazał to szukanie winnych - poprzedni prezes, trenerzy, struktury, strategia klubu.. Wszyscy i wszystko winne tylko nie on...

tekken (L), 04.10.2017 19:34:04 - *.dynamic.chello.pl

1.Straszna hipokryzja to ,że najpierw nosi się piłkarzy na rękach, a potem , gdy źle idzie okłada się ich tymi rękami.
2. Kibicom nawet nie chodzi o wygrywanie, bo każdy myślę zrozumie jak będzie widać walkę, ale tu bardziej widać było olewanie, a to u nas nie przejdzie. Nie che ci się dla nas grać to wyjazd.Słabą grę widać już od początku poprzedniego sezonu, ale Magic się prześlizgał.
3. Od czasu Czerczesowa została zachwiana równowaga. Młodzi przestali dostawać szansę takie, jakie dostawali za Berga , czy Urbana i to powoduję frustrację i odchodzenie, a pojawili się pewniacy, którzy mają pewne miejsce, a nie grają dobrze. To jest niesprawiedliwe i chyba każdy to widzi.
4. Prezesie teraz masz wszystko jest twój czas. Dziel i rządź.Czas na zrobienie porządku po twojemu i to w każdym punkcie. Tylko dbaj, aby nikt sobie naszym klubem gęby nie wycierał.

pab(L)izio, 04.10.2017 19:47:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

"potrzebna jest jedność" - ciekawe czy tak samo myślałeś gdy zwalniałeś Magika, loczku kudłaty. Pierwszy zdradziłeś Legię więc nie praw morałów. To nie przejściowy kryzys, tylko rozkład Legii za który jesteś odpowiedzialny personalnie. Najlepsze efekty Legia odnosiła podczas gdy Ty obraziłeś się na Leśnego i wycofałeś z zarządzania Klubem. Takie są fakty i Twoje zaklinanie nic tu nie zmieni.

tomiacab, 04.10.2017 20:00:13 - *.know.cable.virginm.net

Miodek wyp....j Od początku konfliktu z Leśnym pisałem ze jak on zostanie to będzie katastrofa. Nie mógł usiedzieć w cieniu Leśnodorskiego kiedy odnosiliśmy sukcesy, wiec postanowił po trupach wskoczyć na pierwszy plan. Teraz powołuje się tu na tożsamość Legii, że wsparcie powinno być na dobre i złe. A co ku... nie mają wsparcia? mam tyle do zarzucenia temu pudlowi że nie umiem nawet zdań ułożyć w jakiejś kolejności. Sheriff nas wyeliminował bo jemu się musi budżet bilansować. Rozj....ś drużynę bo ci szkoda grosza. Wystarczyło nie żydzić przy transferach i takiego sheriffa to byśmy rozstrzelali w jego miasteczku. LM nie była obowiązkiem ale ku... awansu do LE nie można było spier...ć. Tu nie trzeba było drugiego vadisa. Wystarczyło kupić napastnika z prawdziwego zdarzenia i kogoś do rozgrywania. trzeba było nie skąpić tylko wydać z 3 może 4 bańki na dwa porzadne transfery. Już by Ci się zwróciło tej jesieni a klub nie miałby kłopotów.

pab(L)izio, 04.10.2017 20:00:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

"potrzebna jest jedność" - ciekawe czy tak samo myślałeś gdy zwalniałeś Magika, loczku kudłaty. Pierwszy zdradziłeś Legię więc nie praw morałów. To nie przejściowy kryzys, tylko rozkład Legii za który jesteś odpowiedzialny personalnie. Najlepsze efekty Legia odnosiła podczas gdy Ty obraziłeś się na Leśnego i wycofałeś z zarządzania Klubem. Takie są fakty i Twoje zaklinanie nic tu nie zmieni.

Prosty kibic, 04.10.2017 20:08:00 - *.centertel.pl

@Boguswroc
Ja za nim nie becze. Wiesz dlaczego? Bo on też jest winien tej sytuacji. Obiecywał ponad stan. Kiedy grunt mu się lekko walił to aby zarobić sprzedawał piłkarzy za grosze. Aby nie stracić swojej kasy. Były sukcesy, owszem. Ale trzeba sobie zadać pytanie jakim kosztem?
I żeby nie było. Za Miodkiem też nie wyje z zachwytu. Mioduski może potrafi robić kasę Ale Legia nie jest od tego. Aby móc na niej "zarabiać " trzeba ją wypromować czyli być obecnym w Europie wtedy zachęca to piłkarzy aby móc u nas się wypromować Tak jak Vadis czy nawet Duda. Legia nie jest potęgą na rynku europejskim.(pokazał ten sezon) i niestety nie będzie stać na zatrzymanie piłkarzy Ale mogłaby być trampoliną (z czasem może udałoby się zatrzymać dobrych piłkarzy). Legia ,moim zdaniem, jest źle zarządzana. Nie trafne decyzję,Nie Ci ludzie. Nie ma sponsora, który sypna by kasą. Jest wiele minusów.
Pozdro

marcelinho, 04.10.2017 20:10:02 - *.centertel.pl

Mioduski. Ten ciężki okres drużyny trwa od mniej więcej rundy wiosennej, czyli miesiąca lutego. Chcesz wyjść z dołka ? Bylo kupić piłkarzy za hajs z LM . Teraz nie wiem z kim chcesz wyjść z dołka .z piłkarzami potraktowanymi przez trenera jak szmaty ?

marcelinho, 04.10.2017 20:13:54 - *.centertel.pl

Mioduski. Nadal widzę uważasz kibiców za debili? Czy tych z zylety czy innej wschodniej. Nawoływanie do całego stadionu było od początku roku i miarka się przebrała. Dziś to co widzę przy "zachodnim "to " wszyscy na Torwar ". Ile można pluć w twarz ludziom wspierającym klub jazda złotówka.

Vinny24, 04.10.2017 20:20:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Haha :) dobre teksty typu " sprzedaj klub"..... Koralik go odkupi? Chętnych nie ma lol, wiec jedynie Zyleta robi zrzutke i przejmuje klub. Wtedy kiełbaski i inne dupaski będa we właściwych rękach :) Od kilku ładnych lat klub jest osłabiany, wiec wkoncu balon pękł. Ten kto uważa, że to wina obecnego prezesa ,zapewne krzyczał tez niedawno"kon...sty....tu......cja haha :) Współczuję prezesowi.... koralik ciągle go meczy a pędzel lechta lol. Jednak Wielka Legia wróci. Pytanie za jaki czas :)

LOL, 04.10.2017 20:28:53 - *.adsl.inetia.pl

Miodu nie dziw sie kibicom - nie powinien wydarzyć sie rozbiór zespołu. Mnie tez krew zalewa jak na to patrze.

do SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY, 04.10.2017 20:38:17 - *.know.cable.virginm.net

Widzę że jakby Ci napluć w twarz,to powiesz że deszcz pada.

Legionista80, 04.10.2017 20:43:47 - *.play-internet.pl

Polowe poprzedniego sezonu odpuscili i ledwo wygrali ligę. Darli sie w szatni a na boisku zdobywal 2 bramki Kuchy.. BL zrobil wynik na 100 lecie-zaryzykowal, wiedzial ze bedzie odchodzil...i pierdyklo. Obiecal Pazdanowi ze odejdzie Vadisowi, sprzedal Prijo Niko. ..to wina Chopina? !
Wszyscy procz Loczka i trenera won...a te paly zaczna sie zastanawiac czy tak mozna traktowac Nasze Barwy....pol roku nic nie robia...Jedza nie przekracza polowy biorac 200 tys...to skandal!

danije(L), 04.10.2017 20:53:53 - *.play-internet.pl

Sześć piw,chalwa bohaterom

dezet, 04.10.2017 20:55:10 - *.dynamic.chello.pl

"- Sprawą zajmuje się już Policja, która ma instrumenty do tego, żeby wyjaśnić przebieg całego zdarzenia. Klub współpracuje z nią w tym zakresie. "

Czyli mam rozumieć że strzelił na psy? Inaczej nie mogliby nic zdziałać.
No cóż prezes się nie popisał, zawodnicy napluli kibicom w twarz swoją postawą i nie dali im tak naprawdę wyjścia, wg. mnie to że dostali z liścia powinno być podkreślone i docenione przez prezesa bo kibice wykazali się wielkim opanowaniem nie zaciskając w nerwach pięści. Do malkontentów: Nikt tu nikogo nie bił i nie będzie bił za wyniki. Za plucie kibicom w twarz swoją postawą dostali parę razy z liścia na otrzeźwienie, ludzie miejmy miarę! Mioduski nie widzisz żadnych swoich wad? raczej przegrałeś u mnie...
do (L)evy: 100% poparcia

Dede , 04.10.2017 21:01:50 - *.dynamic.chello.pl

Do tych zajebistych znawcow. Pieniadze z LM ma lesny do niego pytanie. Co do wyprzedazy pytanie do leśnego i na koniec przestancie pier...... ze szkoda magiery z niego taki trener ja koziej dupy trąba. Pojechal na przygotowaniu do sezonu przez hasiego i wszyscy ohy ehy a kur... wiosna gdyby nie wadis byla by dupa a o jesieni nie wspomne gdzie sa puchary to jego zasluga wiec przestancie jeczec za tym wfista.

andrzej , 04.10.2017 21:19:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Brawo Panie Prezesie , mam nadzieję , że troglodyci coś zrozumieją z tego co Pan powiedział , ale wątpie

Hejo, 04.10.2017 21:20:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

W sumie dobrze powiedział Miodzisław , podkreślił potrzebę jedności naszej . A spokój też się przyda . Niech te cholerne dziennikarzyny się od .. od nas i będzie normalizacja .

(L), 04.10.2017 21:41:01 - *.dynamic.chello.pl

Moim zdaniem ktoś gdzieś już wygina blachę na taczkę, na której przyjdzie nam powieźć obecnego (tfu!) prezesa ku bramie...

mizeria w sosie własnym, 04.10.2017 21:42:20 - *.72

Już widzę całe te tabuny nowych świetnych graczy imponujących nie tylko swoim poziomem, ale także swoją postawą i tłukących się jeden z drugim między sobą o wolne miejsce w Legii po tych co złożyli wypowiedzenia kontraktu z winy klubu, który nie był w stanie zapewnić im minimum bezpieczeństwa na swoim własnym obiekcie w starciu ze swoimi własnymi sympatykami.
Poważni gracze już dawno zadeklarowali brak zainteresowani grą z elką na klacie, teraz dołączą do nich także ci niepoważni, czyli pozostaną same łamagi i ostatnie niedojdy, a zatem Sulley z Samogonem staną się gwiazdami zespołu, którym kapitanował będzie Kopniakczyński, a dyrygentem tej orkiestry podwórkowej zostanie ponownie Jacus z krainy czarów nadzorujący jako klubowa ikona lojalności cały przebieg operacji, aby czasami znowu ktoś nie uszkodził wybrakowanych szkoleniowo miłośników kopania się w czoło. Do tego czsasu jednak obserwować będziemy dogorywanie na trawniku zwanym boiskiem tych, których jedyną motywacją do symulowania gry będzie sprawianie pozorów ogrania przed możliwie jak najszybszą zmianą otoczenia.
Jeżeli chodzi o wynik sportowy, nie czarujmy się, ale w tym sezonie i niestety obawiam się, ze także w kilku następnych, trudno oczekiwać jakichś poważnych argumentów dających już nie gwarancję, ale nawet naiwną nadzieję że cokolwiek zadawalającego ugramy...
I choćby ze swoim kapitałem przyszło miliard Chińczyków
i każdy zjadłby miliard klopsików,
choćby spuścili Koralika ze smyczy.
i wysłali na Madagaskar Miodka co teraz żałośnie kwiczy,
i choćby nawet ten sciął swe blond loki,
a Romeo z Armandem wciągnęli trochę koki,
i choćby pomagał im w tym sam Rambo.
my dobrze wiemy, że teraz mamy prawdziwe szambo.

Lfan, 04.10.2017 22:04:10 - *.warszawa.vectranet.pl

Pewne rzeczy nie moga miec miejsca czyli Pan jako Prezes Legii - dobranoc

elvi, 04.10.2017 23:20:05 - *.play-internet.pl

Pudel tyś chyba zwariował do końca ?!
5 zyla maja być bilety bo inaczej taki "c..." zobaczysz pełny stadion.
Kibice są już tak wkur... że słyszać pełny stadion to już qurwa kradzież w biały dzień , bo my Twojej wężowatej kieszeni nie zapełnimy.

Wiedzieć muszą że miasto ma oczy , ściany mają uszy itp

ostet, 04.10.2017 23:30:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Leśny wróć, Miodek out

Gor, 05.10.2017 00:19:23 - *.dyn.optonline.net

Nie moge na Twoja gebe patrzec!!!

Toni , 05.10.2017 00:24:54 - *.0pools.vodafone-ip.de

A dlaczego pan panie prezesie nie zajmie sie tym co wyprawiaja pilkarze ?Czy my kibice mamy sie temu biernie przygladac?Jak pilkarzyki robia z nas debili.Bo nie chce im sie walczyc na boisku.
A pan panie prezesie rozsprzedal pan druzyne.Kase z transferow zawinal w kieszen i teraz chcesz miec pan pelny stadion?Z pieniedzy jakie Legia zarobila z ligi mistrzow kupil pan sobie druzyne od bylych wspolnikow zamiast te pieniadze zaiwestowac w klub.Teraz sie pan dziwisz ze wszystko runelo jak domek z kart.
A jak pan przywalisz zakazy kumatym to bedziesz pan mial zaraz widzow okolo 2 tysiace na meczu.
Rozwaliles pan druzyne w jeden sezon podrecznikowo a teraz oczekujesz wyrozumialosci i wsparcia?Drwisz pan z nas w tym momencie?Pelny stadion pan chces miec?Mysli pan ze te zanade chce ktos ogladac?Sam sobie pan to ogladaj.To do czego doprowadziles Legie.
Niech sie pan lepiej dobierze do dupy pilkarzykom.Jak by pan to zrobil a nie przygladal sie biernie to do takiej sytuacji by nie doszlo.
I prosimy o sprowadzenie wiecej grubych bezrobotnych murzynow wtedy poziom Legii na pewno sie podniesie.

Plaki, 05.10.2017 00:39:51 - *.81.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Mioduski przegrałeś odejdź zajmij sie tym co potrafisz robić przestań niszczyć mój ukochany klub sprzedaj do puki jest cos wart

Egon, 05.10.2017 02:09:54 - *.play-internet.pl

Odejdz prezesie blagamy My Kibice.

.Otwocki styl, 05.10.2017 02:37:37 - *.play-internet.pl

The End panie prezesie

Tylko Legia, 05.10.2017 06:30:59 - *.216.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

bardzo dobrze chlopaki zrobili. mioduski pakuj sie powoli. w niedziele czesc 2

gazza, 05.10.2017 06:56:42 - *.adsl.inetia.pl

A wszystko dlatego że pan Mioduski nie potrafi rządzić silną ręką - To przecież pan Mioduski nie ukarał puiłkarzy za brak awansu do LM i LE ! A od tego się zaczeło...!

co to sie porobiło?, 05.10.2017 08:11:18 - *.internetdsl.tpnet.pl

coś nie tak ludzie dawniej wszyscy śpiewali nic się nie stało choćby Legia grała najgorszą padake i broniła się przed spadkiem. dzięki takim postawom kibiców Zagłębie i Lechia jeszcze istnieją!!! a teraz sami kibice sukcesu i nawet ekipa H tez tą drogą? ludzie obuźcie się. H** z wynikami hej Legio jesteśmy z Wami. wróce na Ł3 jak się skończy ta paranoja sukcesu

rrr, 05.10.2017 08:50:25 - *.dynamic.chello.pl

Brawo Panie prezesie. Tych dwóch co rządziło z Panem w zeszłym roku już nie ma. Wydawali pieniądze na lewo i prawo jak na polskie realia, ale nie ze swojej kejdy. Panowie Wandz..l i Leśnodors.. kiedy wyczuli bardzo dobry moment to się spakowali i Legia już się nie opłaca. Ważne żeby u nich na kontach było. Kibole którzy biją po twarzach swoich piłkarzy, to po prostu zwykłe bydło. Widać jak im zależy na drużynie. Jak jest cacy, są wyniki, mogą sobie robić rozpierduchę to pierwsi krzyczą huraaaa, a jak coś nie idzie to wszystkich na szubienice. Prawdziwi patrioci. Masz osiągi, kasę itp jesteś przyjacielem. A jak już ich nie masz to spier.. Sytuacja jest ciężka, bo forma spadła niemal do zera, ale trzeba normalnie rozwiązywać sytuacje, a nie je piętnować i dostarczać emocji wszystkim kibicom Naszej Legii.

elo, 05.10.2017 09:00:44 - *.dynamic.chello.pl

Jak kibole tak bardzo pragną wyników, że aż muszą lać piłkarzy w 50 osób:) to najlepiej niech się zrzucą i sami zaczną zarządzać klubem. Nic nie stoi na przeszkodzie. Tylko co wtedy jak nie będzie znowu wyników? Najlepiej po prostu byłoby wystrzelać ich po ryjach tak jak oni to robią teraz. Hańba lać swojego. Najpierw kibica po meczu mistrzowskim, teraz piłkarzy. Obciach, Wstyd, Żenada

Kwiatkowski, 05.10.2017 09:48:17 - *.15

To zadziwiajace ze w ciagu niecalego roku pudelek wykoleil nasz Legie.....

aaaa, 05.10.2017 09:54:57 - *.adsl.inetia.pl

Prezesie działaj

M3, 05.10.2017 10:39:47 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Jak tylko napisałem coś o chłopcach z ekipy sportowej to dwa wpisy zostały pominięte. Niedługo będzie tak że pójdziesz na mecz w złej koszulce i chłopcom się nie spodoba i liść. Dla mnie jesteście śmiećmi (nie wszyscy, ale na pewno tacy jak ten co kopał brata na murawie). Pobili braci po zdobyciu mistrza, pobili na starówce, poturbowali młode dziewczyny z fortuny, a teraz pobili piłkarzy. Wszyscy powinni siedzieć. Ludzkie ścierwa. Tylko szmata bije brata

Toni , 05.10.2017 10:40:48 - *.0pools.vodafone-ip.de

do co to sie porobilo?
Druzyne nalezy wspierac w momencie gdy w klubie jest bieda a zawodnicy staraja sie z calych sil grac jak najlepiej potrafia.Wtedy jest .... z wynikami hej Legio jestesmy z wami.
W momencie gdy sa pieniadze jak obecnie ale po prostu nie idzie.
Nie nalezy natomiast wspierac druzyny w momencie gdy jest dobrobyt i setki tysiecy zl miesiecznie pensji na czas a zawodnicy baluja po nocach, spaceruja po boisku i robia z nas kibicow debili.
To sa zupelnie dwie inne kwestie.

FONFON, 05.10.2017 15:36:42 - *.centertel.pl

Z Legią to jak z ukochaną dziewczyną. Czasem trzeba się oddalić, żeby móc spojrzeć na wszystko z dalszej perspektywy. Dać sobie czas zatęsknić i pomyśleć nad zmianami na lepsze. Robię przerwę. Nie mogę na to wszystko już patrzeć. Ani na grę, ani na otoczkę. PA

Kibic z Karczewa, 05.10.2017 16:20:36 - *.play-internet.pl

Jaki prezes tacy prscownicy elki w sercu nie maja.Ale mogli by choc troche kopac.Tylko hajs.Francuz i fin to lache robia ze sa tu naL3.Kicha nad kicha.

Tolo, 05.10.2017 19:06:00 - *.centertel.pl

Brawo Panie prezesie. Wcześniej też Legia była cienka, a Lesnodorski szastal nie swoja kasą z tym grubasem z Poznania Pędzlem. Liga Mistrzów fart, jak wygrać w totka. Ci znakomici kibice co tak ujadają niech sobie zakupia klub i rządzą. Chyba prędzej by się zesrali w gacie jak dołożyli by do tego biznesu 1 zl:-) Idźcie znawcy kupić piwo, polamentowac, nastawić budzik bo do roboty jutro trzeba iść. Wylejecie ponownie swoje smutki o Legii przy najbliższym meczu z Lechią, bo przecież w domu Wasze stare trzymają was krótko za morde i nic nie możecie. Żenada. A i pamiętajcie walcie swoich po ryjach :-) buahahaha

Lutek ze sportowej druzyny, 06.10.2017 12:09:21 - *.play-internet.pl

Do Tolo to Ciebie baba trzyma za morde i sobie idz na L3 bo do Poznania to w kapciach pod Tv.

kotpali, 06.10.2017 21:56:09 - *.dynamic.chello.pl