Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Kibice Legii podczas meczu w Poznaniu - fot. Mishka / Legionisci.com
Kibice Legii podczas meczu w Poznaniu - fot. Mishka / Legionisci.com
Środa, 4 października 2017 r. godz. 18:23

Kibice Legii nie pojadą do Kielc

Wiśnia, źródło: Ekstraklasa

W środę odbyło się posiedzenie Komisji Ligi, na którym zadecydowano o ukaraniu Legii Warszawa za zachowanie jej kibiców w trakcie wyjazdowego meczu z Lechem Poznań. Na mistrza Polski nałożono zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na mecz z Koroną Kielce, który odbędzie się w 17. kolejce ekstraklasy (25-26 listopada).

Z kolei Lech Poznań został ukarany grzywną w wysokości 50 tysięcy złotych oraz trzymeczowym zakazem wyjazdowym dla swoich kibiców.



Komentarze: (26)

3er, 04.10.2017 18:30:43 - *.centertel.pl

Za jedyny koloryt tego szamba zwanego ekstraklasa??

Ado, 04.10.2017 18:31:32 - *.static.ip.netia.com.pl

Jak to za Poznań zakaz do Kielc ??!! przecież wcześniej są jeszcze wyjazdy do Krakowa na Wisłę i do Szczecina. To teraz ta cała komisja wybiera sobie mecze na które dają zakazy ???!!!!!!

Adasko, 04.10.2017 18:39:23 - *.inetgo.pl

A na skisle mamy zakaz co nam nie dali?

Xxxxxdd, 04.10.2017 18:41:51 - *.centertel.pl

Amica akurat mi zwisa

Szyszko, 04.10.2017 18:46:24 - *.dynamic.chello.pl

A komisje szanowne już rozwikłaly aferę krawiecką z flagą i białoruskie standardy przetrzymywania 2 tyś. kibiców pod stadionem? Są jakieś dowody, argumenty czy zwykłe ku.stwo? Pozamiatane już pod dywan?

maniek, 04.10.2017 19:16:10 - *.dynamic.chello.pl

to na szczecin dali wcześniej zakaz bo nie kojarze

Z utęsknieniem , 04.10.2017 19:28:07 - *.internetia.net.pl

Ale za to będą czekać z otwartymi dłońmi na swych pupili

Pio, 04.10.2017 19:33:03 - *.play-internet.pl

A w sprawie nie wpuszczenia w Białymstoku? Czasu dalej nie mają? Bo tu szybciutko rach ciach

PRAGA, 04.10.2017 19:35:38 - *.centertel.pl

Bbbuuuuhhhaaaaaaaaa śmieszne ludki

Maksiu, 04.10.2017 19:36:00 - *.play-internet.pl

Liga rządzi, liga radzi ,liga nigdy Cię nie zdradzi.

sedm, 04.10.2017 19:40:18 - *.dynamic.chello.pl

A co z sprawa niewpuszczenia kibiców Legii na stadion szmat w Białymstoku , sprawa zamieciona pod dywanik PZPN

Jaaaa, 04.10.2017 19:51:32 - *.play-internet.pl

A czyli babie jadze jak zwykle za cyrk z wpuszczaniem kibiców sie upiekło

(L), 04.10.2017 20:08:51 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Przynajmniej nie będziemy oglądać kolejnego blamanżu.

tomiacab, 04.10.2017 20:10:58 - *.know.cable.virginm.net

za co te zakazy? widzę ze szanowan komisja zapier..la kary wyjazdowe za wszystko, niedługo znów będą tylko wyjazdy na zakazach i układach.

PiotrekZSB, 04.10.2017 20:19:20 - *.centertel.pl

A co z karą dla Jagielonii?!!!???!!

hmm, 04.10.2017 20:25:04 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

może mi ktoś powiedzieć o co chodzi tej komisji ligi, dali zakaz na Kielce a wcześniej jest mecz w Szczecinie, idąc takim rozumowaniem to teraz będą dawać zakazy na mecze jakie im się będą żywnie podobać, np. odpalisz w Szczecinie i ci dadzą zakaz na jakiśm wybrany mecz na wiosnę

Tą komisję eklapy, 04.10.2017 20:26:04 - *.play-internet.pl

to już całkiem popier...ło.

(L), 04.10.2017 20:37:53 - *.ilabs.pl

I będziemy się tak temu biernie przyglądać?

a, 04.10.2017 20:47:13 - *.dynamic.chello.pl

Najbliższy wyjazd na który nie mamy zakazu to jest Szczecin więc dlaczego zakaz jest na Kielce??

Kibic, 04.10.2017 21:21:49 - *.eaw.com.pl

Bardzo dobra decyzja. Powinny być kary jak w Anglii.

Arek, 04.10.2017 22:00:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A na temat wyjazdu do Białego cisza coś. 4 października dziś przecież.

tak, 04.10.2017 22:21:01 - *.dynamic.chello.pl

czemu zakaz dopiero na Kielce?
do Szczecina wyjazd normalnie?

kibicc, 05.10.2017 00:46:40 - *.168.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

a zgrać się 3 kolejki bez młyna w każdym klubie przeciwko komisji ligi od ekstraklasy po a klasę może wtedy się obudzą szmatlawce

Adasko, 05.10.2017 05:16:13 - *.198.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

To co na wisle też mamy już zakaz bo nie kojarzę żebyśmy dostali?

123, 05.10.2017 08:52:59 - *.ncbj.gov.pl

Wszyscy z tej żałosnej komisji powinni dostać po liściu, a najlepiej po orzechu!

Do kibicc, 05.10.2017 12:25:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Im tylko o to chodzi.. odpuscimy to janusze zajmą nasze miejsce.. generalnie robmy swoje i wyebane w nich :)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.