Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Środa, 4 października 2017 r. godz. 22:14

Sulley Muniru nowym zawodnikiem?

Wiśnia, źródło: Przegląd Sportowy

Na środowym treningu Legii pojawił się Sulley Muniru, który na co dzień jest defensywnym pomocnikiem. Ghańczyk obecnie jest wolnym zawodnikiem, a ostatnio reprezentował barwy Steauy Bukareszt. Zawodnik ma 24 lata i jest bratem Sulleya Muntariego, który jest uznawany za jednego z najlepszych graczy w historii Ghany - pisze Przegląd Sportowy.

W poprzednim sezonie Sulley Muniru zagrał w 30 meczach Steauy, do której trafił przed dwoma laty z CFR Cluj za 500 tys. euro. Niedawno został wyrzucony z klubu za zaatakowanie na treningu Floriana Tanase. O tym, czy Legia zdecyduje się na jego zakontraktowanie dowiemy się w ciągu najbliższych dni.



Komentarze: (67)

miron, 04.10.2017 22:18:10 - *.play-internet.pl

następny ogórek do kompletu?

(L)egia, 04.10.2017 22:19:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

"niedawno został wyrzucony z klubu za zaatakowanie na treningu Floriana Tanase."

Dobre!

AlexN, 04.10.2017 22:27:33 - *.rdns.ukservers.com

Defensywny pomocnik, tego było nam trzeba :D

Rbk , 04.10.2017 22:29:29 - *.dynamic.chello.pl

Yyyyyyy........

jupiter, 04.10.2017 22:30:10 - *.internetia.net.pl

Na mecze niech prędzej bierze kask z Junaka niż ochraniacze na żylaki na nogach .

Siwy, 04.10.2017 22:34:43 - *.etop.pl

Choć jeden co się z kibicami ponapie...ala! :-)

Biały legion, 04.10.2017 22:38:56 - *.7.ipv4.supernova.orange.pl

Niech przychodzi, w sumie dobrych pomocników brakuje. Moze na coś się przyda, ewentualnie będzie sie umiał bic z kibicami ;)

robochłop, 04.10.2017 22:40:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

prosty przekaz dla Moulina i Kopczyńskiego...jeśli go zatrudnią...goście z jajami mile widziani...

mietek, 04.10.2017 22:51:40 - *.adsl.inetia.pl

A to nie takie głupie - jak ktoś się będzie lenił, to go szybko ustawi :)))

Lebaid, 04.10.2017 22:51:56 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

https://www.transfermarkt.com/sulley-muniru/profil/spieler/258371

Juz, 04.10.2017 23:11:12 - *.centertel.pl

Brać go, gorzej w środku być nie moze.

javed, 04.10.2017 23:47:57 - *.centertel.pl

Rozwojowy. Dobrze. Lepszych i tak nie mamy...

chyba sobie nie pozwoli dać z kibica kibicom ;-)

Raf , 04.10.2017 23:48:42 - *.dynamic.mm.pl

A myślałem, że to jest brat Saddama Sulleya. Ale pewnie poziom podobny.

123, 05.10.2017 00:04:30 - *.dynamic.chello.pl

Za mulena albo za kope

Magierrrra, 05.10.2017 00:05:09 - *.dynamic.chello.pl

Czyli się okazuje że nie tego Sulleya mi wcześniej Żewłakow ściągnął z YouTuba?

BIE(L)ANY , 05.10.2017 00:30:09 - *.229.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

W końca może ktoś zaje.ie w łeb Moulinowi na treningu.

Toni , 05.10.2017 00:36:05 - *.0pools.vodafone-ip.de

Kolejny bezrobotny murzyn z nadwaga?

buła, 05.10.2017 01:20:38 - *.play-internet.pl

smieszne sa te afrykanskie ogorki. Brac go na ochroniarza pod stadion. moze obroni zawodnikow. Ale w druga strone- brac go do grupy motywujacej:) bedzie wspieral ich swoim afrykanskim doswiadczeniem:)

Daniel_Bode, 05.10.2017 02:46:03 - *.HINET-IP.hinet.net

"Odzyskuje wiele piłek. Problem w tym, że nie wie co z nimi zrobić, jak je rozegrać. Ma przez to na koncie wiele niecelnych podań. Musi popracować z dobrym trenerem, który mógłby poprawić jego mankamenty." - chodzi o Kopczyńskiego? Moulina? Jodłowca? A może Furmana lub Łukasika?

A tak poważniej to faktycznie trzeba nam silnych zawodników gotowych podjąć fizyczną walkę w ekstraklasie. Mamy kłopot z napastnikiem a moim zdaniem idealnym rozwiązaniem mógłby być Węgier Daniel Bode z Ferencvarosu. Znam kibica Fradis i Bode jest tam uwielbiany. Wiele osób uważa, że jest lepszy o Nikolicsa, a większość ekspertów się dziwi czemu Nikolics i Bode nie grają regularnie w kadrze a są jedynie zapchajdziurami.
Na Węgrzech Bode jest bardzo lubiany i ma status gwiazdy, więc nie wiadomo czy się zgodzi na zmianę ligi, ale warto spróbować, choćby po to żeby zobaczyć jak przestawia obrońców Lecha;)

Kilka filmików (w necie jest sporo, w tym kompilacje robiące z niego herosa:
www.youtube.com/watch?v=JzHTI7pb7qc
youtube.com/watch?v=-HciZbgnqks
youtube.com/watch?v=-A9qpCEnBaQ
youtube.com/watch?v=H0hnblN7zhA

Znajomy podsyła mi sporo filmików z Bode, bardzo trudno go zatrzymać, obrońcy się od niego odbijają, ma niezły strzał, skuteczna głowa. W lidze polskiej będzie wymiatał.

, 05.10.2017 05:00:34 - *.084.063.pools.vodafone-ip.de

117 meczów w Rumunii - 4 bramki, 4 asysty. Marne statystyki. Ale w tej zj....ej lidze może sie okazać być gwiazdą :D.
PS. Broź, Kopa, Cierzniak, Chukwu OUT!!!
Potrzeba pilnie młodego brsmkarza ogrywać.

Jacek, 05.10.2017 05:05:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jest ktos kto spowoduje awans do drugiej druzyny wyzelowanego francuza. Moze jak nie beda walczyc to wpi...doli calej druzynie i poderwie ja do walki.

Św a, 05.10.2017 06:42:57 - *.play-internet.pl

Nic się nie nauczyli ...

ja, 05.10.2017 07:11:54 - *.play-internet.pl

Panowie,toć to gorzej nie będzie a może chociaż tego Muła i Kope ogarnie :D

Kamil (L), 05.10.2017 07:34:38 - *.33.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Widać że chłopak coś w sobie ma. Nie da się już gorzej grać niż Kopczyński i Milena. Ta ostatnia gwiazda błyszczy tylko przy inny gwiazdach. Taka z niej warszawska Wags.

grzesiek, 05.10.2017 07:35:02 - *.centertel.pl

Vuko powiedzial cos w stylu moglibysmy zagrac juniorami ale dostalibysmy 5:0 i co by to zmienilo. Skoro moglibyscie to czemu tego nie zrobicie. Szymanski to zdolny 18 latek i jewt obecnie najlepszym pilkarzem w Legii i on chociaz sie stara na boisku. A 5:0 to niech wlozy vuko miedzy rozne bajki . Jakbysmy zagrali juniorami to dopiero mozna by stwierdzic czy sa gorsi. Pamietam ze w jednym z pierwszych meczow sezonu trener posadzil na lawie wiekszosc podstawowych pilkarzy i zagral tymi co graja w rezerwach. Efekt byl taki ze wygralismy 1:0. Na boisku miedzy innymi byl chukwu hildeberto i pasquato. Skoro takie ogorki moga wyszarpac 1:0 to mlode chlopaki dla ktorych gra z (L) na piersi to marzenie spokojnie by sobie radzili. Problem w tym ze miodek ich porosprzedawal aby zaoszczedzic

T91, 05.10.2017 07:40:14 - *.play-internet.pl

Przecież to pomocnik, defensywy. Nie musi strzelać stąd takie statystyki.
Kopczyński ława? : ) Nishi na rozegranie? :)

D, 05.10.2017 07:42:15 - *.centertel.pl

A może on na ochronę, a nie do grania tu idzie?

Juri, 05.10.2017 07:48:34 - *.centertel.pl

Dobry rozgrywający środkowy pomocnik co potrafi wziąść ciężar gry na siebie,Mam nadzieję.
Mamy 4 defensywnych pomocników a na rozegraniu nikogo!

Blitz, 05.10.2017 07:55:16 - *.play-internet.pl

Sygnał dla Moulin'a ;)

Ali, 05.10.2017 07:55:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Wiadomo, czarnulka będzie zapierdzielac a jak sie innym nie chce to może faktycznie jest to jakies wyjście z sytuacji

marian, 05.10.2017 08:07:45 - *.centertel.pl

Ile ma nadwagi?

XX, 05.10.2017 08:28:39 - *.is.net.pl

Jasny przekaz dla szatni! Są już kibice, którzy biją swoich, teraz będą też tacy piłkarze.

cern, 05.10.2017 08:39:27 - *.mf.gov.pl

Liczba Sulleyów w klubie musi się zgadzać :)

tomiacab, 05.10.2017 08:53:06 - *.38

Pierwsze słowa Sulleya w szatni Legii : "trenerze ciebie to nie dotyczy"

Do ,, 05.10.2017 09:05:17 - *.20-3.cable.virginm.net

Malarz nawet jednej nie strzelił, jego tez bym się pozbył

Bogy, 05.10.2017 09:22:05 - *.134

Krótkie info o końcu kariery jego utalentowanego brata:
"W sezonie 2014/15, popadł w konflikt z zespołem, na wskutek czego kazał nie powoływać siebie na mecze ligowe. 1 lipca 2015 roku rozwiązano z nim kontrakt." Właśnie wykopujemy kolejna żyłę afrykańskiego złota.

wojtech54, 05.10.2017 09:28:48 - *.138.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

brac go mamy baletujace panienki to chuligan który wezmie p...low za jaja.kto ustala zgody

@rek, 05.10.2017 09:30:36 - *.dynamic.chello.pl

No, no.... Jak tak o nim czytam.: "To potężnie zbudowany zawodnik, który dysponuje na boisku dużą siłą i odzyskuje wiele piłek..." to ani chybi w miasto pójdzie info, iż (L)egia szykuje mocną "pakę" na następną "ustawkę" pod stadionem...:))))))))) Pozdro (L)

e(L)o, 05.10.2017 09:34:48 - *.sieradz.vectranet.pl

Buahahahahahahaha !

Sebo(L), 05.10.2017 09:40:30 - *.ustka.vectranet.pl

Czyli rumuńska eskapada pana Kucharskiego przynosi "żniwo". Nie trudno się domyślić,że to piłkarz z 3 miesięcznymi zaległościami treningowymi i pewnie kilku kilogramową nadwagą.Później Mioduski zdziwiony i oburzony,że kibice nie wytrzymują nerwowo i dochodzi do skandalicznych scen przed stadionem. Facet ma niby ambicje budowy klubu z europejskiego TOPu,tymczasem póki co swoimi nieudolnymi decyzjami degraduje Legię do 3 ligi europejskiej. Takie są na dzień dzisiejszy fakty i nikt ich nie podważy bo nie ma ku temu ŻADNYCH argumentów.

Q7, 05.10.2017 09:46:09 - *.play-internet.pl

Można zaryzykować! Tylko rozsàdny kontrakt , żeby nie było tak jak np. z Masłowskim .

kibic, 05.10.2017 10:01:29 - *.159

Czy słoik z ogórkami już jest pełny czy mamy się jeszcze czegoś spodziewać ????

lob, 05.10.2017 10:03:29 - *.dynamic.chello.pl

ja bym go nie brał do Legii, z czasem będą z nim same kłopoty................a jak u niego z ramadanem ? ( co robi w tym czasie ? czy je coś, trenuje, rozgrywa mecze ? czy tylko się modli ? )

tomiacab , 05.10.2017 10:10:54 - *.38

Wchodzi Sulley do szatni Legii i mówi : "Trenerze ciebie to nie dotyczy"

(L)eszek, 05.10.2017 11:12:37 - *.50

a co będzie jak zaatakuje po treningu Kibiców na parkingu?
:)
Witamy na L3

jajcarz, 05.10.2017 11:14:28 - *.90

wow. zdjecie ze special one - brać go!

MUDŻYN, 05.10.2017 11:56:51 - *.acn.waw.pl

Przecież jak on zobaczy co się dzieje w tym klubie to za darmo nie przyjdzie grać. Miodek Rulezzzzzzz

do Daniel_Bode, 05.10.2017 12:32:01 - *.98

taka ciekawostka w kwestii polecanego zawodnika
http://www.nemzetisport.hu/data/cikk/2/43/88/7/cikk_2438807/629_Bode.jpg

Winyl, 05.10.2017 12:52:16 - *.play-internet.pl

Przynajmniej walczak! Sam bije a nie daje sie bic:)

Szyszko, 05.10.2017 12:58:12 - *.dynamic.chello.pl

A czy ktoś z piewców ogromu talentu tego pana zauważył jego islamskie, arabskojezyczne wrzutki w opisach zdjęć w mediach społecznościowych? Insha'allah, Alhamduillah i takie tam "kocham was katolickie dzieci Europy". Ghana jest w większości katolicka, ale 1/5 to islam. W dodatku nikt normalny nie dodaje takich przecinków co trzeci wyraz co by wszyscy oby wiedzieli. Oczywiście nie wrzucając wszystkich do jednego worka, ale ja tam dziękuję. Z tego co widzę typowy roszczeniowy tłuk w stylu uchodźcy co to trochę grosza mu wpadło - zamiłowanie do swiecidelek i motoryzacji. I jeszcze w dodatku bitny, pytanie czy chociaż w meczach jak trzeba czy raczej na treningu?

Mario, 05.10.2017 13:11:44 - *.130

To będzie miał kto bronić zawodników przed atakiem kibiców.

Sawo, 05.10.2017 13:23:34 - *.204.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jest!!! Nareszcie kolejny murzyn z nadwaga wywalony na zbity czarny pysk z klubu gdzie w przeciwienstwie do nas potrafi sie ocenic umiejetnosci zawodnika. Dramat! Teraz bedzie gadanie o tym ze musi sie zaaklimatyzowac o ogolnie to ma problemy z komunikacja bo nikt w klubie nie mowi w suahili. Nastepnie bedziemy czekac az dojdzie do formy bo okaze sie ze ma jak kazdy kto do nas przychodzi roczne zaleglosci treningowe.

Pepe, 05.10.2017 13:51:06 - *.dynamic.mm.pl

Moulin wyjazd jemu to sie wogule grac nie chce jak tylko vadis odszedl

Gienek, 05.10.2017 15:15:37 - *.59.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

To juz zbrojenia na Nice1?

Zenek, 05.10.2017 15:21:23 - *.59.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie wazne jak pile przyjmuje wazne jak z liscia przyjmuje.

warsaw_patriot, 05.10.2017 16:29:49 - *.dynamic.chello.pl

Super ! :) ciesze sie, ze rozpoczynamy budowe Wielkiej Legii na kolejna edycje Ligii Mistrzow ....
oczywsice...k...a ironia :(

SzopeN, 05.10.2017 17:38:44 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Przede wszystkim jest silny i potrafi nawet dryblować (https://www.youtube.com/watch?v=oZAi8hoofxY) oraz ma mocne uderzenie. Razem z Jodłowcem stworzyliby świetny duet defensywnych pomocników.

Legionista, 05.10.2017 18:54:04 - *.226

Sulley Muniru- według mnie będzie dobrym wzmocnieniem dla Legii!! Przypomina mi zagranicznego Jodłe czyli silny defensywny pomocnik!! Oby przyszedł!

Leron, 05.10.2017 18:59:04 - *.217.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

specjaliści od liścia podobno już przeprosili zawodników. W ramach przeprosin oczywiście kupili czekoladki i kwiaty.

Szyszko, 05.10.2017 20:21:14 - *.dynamic.chello.pl

Ku.wa raz jeszcze - to pan islamista! Może chwilę poczytajcie. Teraz kogo by Wam w worku nie przywieźli to mistrz byle zastąpić obecnych. Ochłoncie!

Stabur, 05.10.2017 21:34:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Brac Brata !

zokken79, 05.10.2017 21:56:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To uczucie gdy myślisz ze klub już jest na całkowitym dnie i nagle Miodelski wykonuje ruch, który pokazuje, ze rów marjanski to nie jest najgłębsze miejsce na ziemi i można spaść jeszcze głebiej. CZy ktoś zastopuje w końcu tego amatora czy tak jeszcze długo będziemy opadac w nicość. Człowieku amatorze opamiętaj się i opusc ten klub bo jesteś tak zenujacy jak niebył jeszcze nikt na tym stanowisku

antek, 05.10.2017 22:41:35 - *.static.chello.pl

Nerwowy

oLaf, 06.10.2017 13:45:48 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

kolejny drewniak?????

kiedy się Legia nauczy, że jak ktoś ma 24 lata i "jest za darmo" TO ZNACZY ŻE JEST ŁAMAGĄ !!!!

kolejny szrot ściągamy, a gó.... z niego mamy !!!!!!

Jak nikt go nie chce to znaczy że nie potrafi grać !!!!

Nawet Mulena Belgowie chcieli za 800 00 euro a sami widzicie jaką padakę facet gra...

Pik66, 06.10.2017 17:24:33 - *.opera-mini.net

Będzie zarabiał 500 tys € rocznie. Zagra w trzech meczach jedynki. Potem dwójka i wielka awantura kto go sprowadził. Leśny wróć!

Jerz z Potoku, 06.10.2017 20:39:22 - *.dynamic.chello.pl

Zapowiada się kolejny "gniot transferowy". Czy w naszej ESA lub w ligach sąsiednich (ościennych) nie ma wartościowych talentów? Ile można ściągać na Ł3, tzw. "turystów futbolowych" w myśl skompromitowanej zasady: a może ten siódmy odpali?! Polityka transferowa Legii w br. to: klasyczna katastrofa, amatorszczyzna i zwyczajne...sknerstwo.
Ps.: szaro to wszystko widzę, podobnie jak te stroje naszych piłkarskich mocarzy.

sdvwsvgr, 07.10.2017 11:39:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Może chcą, aby w szatni był ktoś, kto da w ryj ;)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.