Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Sobota, 7 października 2017 r. godz. 06:20

Sadiku i Hamalainen zagrali w reprezentacjach

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Armando Sadiku i Kasper Hamalainen zagrali w piątkowych meczach eliminacji mistrzostw świata. Pierwszy z nich rozegrał 45 minut w przegranym 0-3 spotkaniu reprezentacji Albanii z Hiszpanami. Napastnik Legii zmienił w przerwie Ivána Balliu. Z kolei "Hama" spędził na boisku cały mecz. Finowie szczęśliwie zremisowali po bramce w ostatniej minucie z Chorwatami, dzięki czemu mocno skomplikowali im szanse na zajęcie pierwszego miejsca w grupie.




Komentarze: (10)

MP.J (L) 207, 07.10.2017 07:51:21 - *.centertel.pl

Sadiku grał w 2 połowie droga redakcjo.

@rek, 07.10.2017 08:24:32 - *.dynamic.chello.pl

Wowww... Hama z kolegami popsuł humory Chorwatom... Żeby teraz w "odwecie" nasz chorwacki trenejro nie popsuł Hamie humor, trzymając go "za karę" na ławce rezerwowych...:)))) Pozdro (L)

olo, 07.10.2017 09:01:14 - *.free.aero2.net.pl

Finlandia golem w ostatniej minucie, kto wie czy nie zamknęła Chorwatom drogi na MŚ. Islandii wystarczy wygrać u siebie z Kosowem, a Chorwacja gra z UPAiną o baraż. Przegrany odpada...

Pawe(L), 07.10.2017 10:26:03 - *.94

Sadiku 2 polowa +2 bardzo dobre szanse oczywoscie marnowane _,,kolejne drewno z warszawskiej ekipy lesnej

WWL, 07.10.2017 11:21:28 - *.play-internet.pl

Ważny szczegół w tych występach:
Sadiku wszedł w drugiej połowie i strzelił nie do obrony......ale trafił w słupek.
Generalnie skuteczność ligowa.......

Juri, 07.10.2017 12:32:37 - *.centertel.pl

Brawo kadrowicze,strzelać brameczki jak najwięcej.

dejne3, 07.10.2017 12:36:15 - *.ssp.dialog.net.pl

I co to wnosi ,ze obydwaj grali nic to nie zmieni .

@Pawe(L), 07.10.2017 17:16:56 - *.play-internet.pl

Chyba z ekipy Miodkowej. Mlotku.

Sasko, 08.10.2017 00:36:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sadiku? Ktos kto zatrudnił tego niemotę powinien już nigdy nie zajmować się piłką nożną

Krzeszczu, 08.10.2017 12:06:29 - *.cust.bredband2.com

@ Sasko: ten gosciu juz na cale szczescie nie pracuje w Legii.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.