Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Środa, 11 października 2017 r. godz. 11:00

Bezpłatne bilety dla kibiców, którzy pojechali do Białegostoku

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zgodnie z wcześniejszą obietnicą klubu, Kibice Legii, którzy byli na liście wyjazdowej na mecz w Białymstoku, będą mogli liczyć na bezpłatne wejściówki na najbliższe spotkanie z Lechią. Posiadacze abonamentów otrzymają z tego tytułu zniżkę na karnet na rundę mistrzowską, w wysokości ceny biletu na Żyletę.

Wszystkie osoby, które znajdowały się na liście wyjazdowej na mecz z Białymstoku i jednocześnie posiadają Karty Kibica Legii mają już nabite bilety na spotkanie z Lechią na swoich kartach. Osoby nieposiadające KK będą mogły odbierać bezpłatne wejściówki w kasach klubu od czwartku 12 października od godziny 11:00.


przeczytaj więcej o:, , ,


Komentarze: (17)

Maniek, 11.10.2017 11:08:25 - *.197

ok, tylko takie pytanie czy jeśli wszedłem na sektor w Białymstoku i wyszedłem ze wszystkim czy też to się liczy na bezpłatną wejściówkę ? czy tylko osoby co stały przed bramą ? dzięki

WIE(L)KOPOLSKA, 11.10.2017 11:17:30 - *.52

Niestety,ale na mecz z Lechią mimo,że byłem w Białymstoku nie wybieram się. Z chęcią oddałbym komuś innemu ten bilet,ale nie ma możliwości

ja, 11.10.2017 11:38:08 - *.internetdsl.tpnet.pl

a jak ktoś akurat na ten mecz nie może pójść?

dom, 11.10.2017 12:14:36 - *.static.ip.netia.com.pl

W tym roku nie ma rundy mistrzowskiej.

kryniek76, 11.10.2017 12:43:16 - *.jmdi.pl

Maniek

Kibice Legii, którzy byli na liście wyjazdowej na mecz
w Białymstoku i wszystko !!!

do dom, 11.10.2017 12:58:45 - *.centertel.pl

Jest.

Legia⚽️News, 11.10.2017 13:05:39 - *.52

A jaki prezént ?dla zarzádu Babska Białystok?!

do dom, 11.10.2017 13:06:47 - *.208

Ale pierdzielisz, nie wprowadzaj ludzi w błąd

do dom, 11.10.2017 13:43:11 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

dobre! ; )))

wlasciwie to smutne... : O

Ale gest Legii piękny!

MKK, 11.10.2017 14:58:25 - *.warszawa.vectranet.pl

Miło

Arek, 11.10.2017 16:03:40 - *.free.aero2.net.pl

Jest grupa mistrzowska i spadkowa też. Podziału punktów tylko nie ma. Swoją drogą bilety na Niedzielę coś chyba kiepsko idą, skoro nawet już komunikat zapraszający na stronie się pojawił.

Marcin (L), 11.10.2017 16:22:50 - *.centertel.pl

A czy można przelać swoj bilet z karty na inną kartę?

blazen54, 11.10.2017 18:21:04 - *.static.ip.netia.com.pl

WSzyscy na Legię.Gdy Legia gra mecz inne sprawy idą precz!!!!

Banita, 11.10.2017 18:53:11 - *.pools.vodafone-ip.de

Gdzie są transfery mioduski gdzie są transfery. Gdzie są wyniki mioduski gdzie są wyniki. ZAMIAST ZMIENIAĆ WCIĄŻ TRENERÓW LEPIEJ POGOŃ TYCH KELNERÓW

(L), 11.10.2017 22:49:49 - *.dynamic.chello.pl

Z taką grą i z Moulinem w składzie faktycznie nie można być pewnym nawet awansu do grupy mistrzowskiej......Smutne

Legia⚽️News, 11.10.2017 23:26:15 - *.76

(L), 11.10.2017 22:49 - *.dynamic.chello.pl
Z taką grą i z Moulinem w składzie faktycznie nie można być pewnym nawet awansu do grupy mistrzowskiej......Smutne

PRAHA, 12.10.2017 06:32:00 - *.centertel.pl

Ja na zakazie w Białymstoku ... zapraszacie mnie na Ł 3????? Bbeeddeeeeee i podziekuje za minę

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.