Legia II Warszawa - Ursus - fot. Raffi / Legionisci.com

III liga: Legia II Warszawa 2-0 RKS Ursus

W zaległym meczu 11. kolejki III ligi Legia II Warszawa wygrała 2-0 z Ursusem. Legioniści przez większość meczu przeważali i w trudnych warunkach (wilgotna, miękka płyta) grali całkiem płynnie, wykorzystując szczególnie mocno skrzydła. Już w 12. minucie padł gol dla Legii pod strzale Niski, jednak sędzia nie uznał go odgwizdując spalonego. Jeszcze przed przerwą gola na 1-0 zdobył jednak Miłosz Szczepański, a ten sam zawodnik ustaił wynik meczu w 57. minucie po podaniu Piotra Cichockiego.

Po 11 kolejkach Legia II zajmuje 6. miejsce w tabeli z 19 punktami, tracąc 9 oczek do Sokoła Aleksandrów Łódzki.

III liga: Legia II Warszawa 2-0 (1-0) KS Ursus Warszawa
1-0 - 36 min. Miłosz Szczepański b.a. (z dystansu)
2-0 - 57 min. Miłosz Szczepański (as. Piotr Cichocki)

Legia II: Szumski - Turzyniecki, Bondarenko, Żyro, Bartczak - Cichocki (79' Orlik), Nishi, Waniek (70' Góral), Szczepański, Moneta - Majewski (88' Więdłocha)
Rezerwa: Miszta, Aftyka, Olszewski
Trener: Krzysztof Dębek