Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Michał Kucharczyk - fot. Mishka / Legionisci.com
Michał Kucharczyk - fot. Mishka / Legionisci.com
Piątek, 13 października 2017 r. godz. 16:45

Kucharczyk: Nie da się nas zaskoczyć

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Ostatni tydzień nie był dla nas łatwy, ale trzeba wziąć poprawkę na to, że jeszcze dużo sezonu przed nami. Atmosfera w zespole jest dobra. Jesteśmy przygotowani do niedzielnego meczu. Mam nadzieję, że od teraz będziemy się pięli w górę tabeli - mówi przed meczem Michał Kucharczyk.

- Gdy wychodzimy na boisko, wiemy w jakim klubie jesteśmy i z jaką presją spotykamy się. Nie da się nas zaskoczyć. W tym sezonie mieliśmy już różne przywitania przez kibiców. Nas interesuje to, co dzieje się na boisku, niezależnie od reakcji trybun. Będziemy starali się wykonać wszystkie założenia taktyczne i wygrać mecz - dodał legionista.

- Nie można powiedzieć, że defensywa nie należy do moich obowiązków. Każdy musi brać udział w grze. Jak zagramy na zero z tyłu, to mamy taką siłę ofensywną, że możemy przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. U siebie nie przegraliśmy od 8 miesięcy i nie wydaje mi się, żeby w niedzielę było inaczej - powiedział "Kuchy".

Kucharczyk odniósł się także do publikacji "Faktu", w którym anonimowo zawodnik mówi o tym, że trener zabrania na treningach dryblingów:
- Pierwszy raz słyszę takie coś. Od trenera nie ma żadnych zakazów jeśli chodzi o drybling. Staramy się wykonywać zadania, które wyznacza trener. Czy w sytuacjach jeden na jeden trener powie nam, że mamy się odwrócić i kopać piłę do tyłu? Nie. Nie wiem skąd się biorą takie informacje.



Komentarze: (18)

Hiszpan, 13.10.2017 16:47:26 - *.play-internet.pl

Nie raz Was kibice zaskocza. Tez bedziesz z Areczkiem w gronie zaskoczonych.

New, 13.10.2017 16:56:47 - *.dynamic.chello.pl

W Poznaniu nie przegrali dłużej niż od 8miesiecy i nie przeszkodziło im to w zaprezentowania się na zero z przodu i 3 do tylu. Jak dodać do tego styl to tez chyba przekroczyli dotychczasowe osiągnięcia

FANG, 13.10.2017 18:03:10 - *.opera-mini.net

Do Hiszpana i do New: nikt już nie chce czytać tego samego, walkowanego od 2 tygodni. Jak tacy sfrustrowani jesteście to zwalcie konia zamiast wylewać tu swoje nie wiadomo co. Ile można ich cisnąć czy też się z nich naśmiewać. Jutro nie wymagajcie od nich niczego jeżeli sami od siebie nic nie dacie. Jutro na Żyletę i zapieprzamy!

rdzenny, 13.10.2017 18:22:10 - *.dynamic.chello.pl

jeśli znów w niedzielę przerąbiecie 0-5 bo tak coś przeczuwam to kurna wielu z Was grajki powinno zmienić zawód na coś gdzie nie trzeba mieć ambicji ani honoru

Do fang, 13.10.2017 19:38:03 - *.play-internet.pl

Z miłą chęcią popatrzę jak jutro dopingujesz

e(L0o, 13.10.2017 19:50:39 - *.static.ip.netia.com.pl

Kuchy co ty bierzesz!? Przygotowani? Buahahahahahahahaha !

Baton, 13.10.2017 21:14:34 - *.centertel.pl

Z tymi dryblingami, to chyba każdy trener im zabraniał. Chłopaki w ogóle nie potrafią się kiwać albo zaczynają to robić w najgorszym możliwym momencie... Więcej myślenia na boisku i będzie dobrze.

BR(L)DNO, 13.10.2017 21:18:10 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Malarz będzie wk......... zły!!!!

(L)evy, 13.10.2017 22:19:54 - *.181.internetia.net.pl

Kuchy pamiętaj jak nie wygracie to powtórzycie "zajęcia" gdzie indziej z kibicami.

Hiszpan, 13.10.2017 23:36:00 - *.play-internet.pl

Do FANG : a wiesz chociaż kiedy jest mecz???? Chyba ze w Łodzi masz jakies widowisko lub na K6

AAA, 14.10.2017 00:25:45 - *.dynamic.chello.pl

Do Fang:idż kup 2 m3 drewna i z tym naprawdę marnej klasy kopaczem jakim był i jest Kucharczyk moźesz iść do lasu w okolicy Nowego Dworu i więcej obydwaj nie wracajcie z tego drewnobrania na Ł3.

Lutek, 14.10.2017 00:33:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ach ta twarz -intelektualista??

łysy, 14.10.2017 08:31:19 - *.adsl.inetia.pl

Do Lutek ! Pokaż swoje zdjęcie to może też ocenimy !

do Lewy, 14.10.2017 08:37:45 - *.play-internet.pl

przecież nie chodziło o wynik tylko brak zaangażowania

ostet, 14.10.2017 10:47:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Że tak fatalny drewniak jest nadal w Legii to aż się wierzyć nie chce...

Czili czaj, 14.10.2017 22:54:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ostet , już się przestraszyłem , że jesteś chory albo coś ... Kuchy king ! Jutro hat trika . Nie chodzi o skromne zwycięstwo , tu trzeba zrobić trzy brutalne ( z 5 : 0 ) trzy punkty . Amen . CWKS Legia !!!

Do Lutek, 15.10.2017 07:54:09 - *.dynamic.chello.pl

O co Ci chodzi z tą twarzą? Przecież Kucharczyk to piłkarz a nie profesor uniwersytetu. Pozdrawiam

Cik, 15.10.2017 08:34:06 - *.181.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

LEGENDA

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.