Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Jarosław Niezgoda - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
Jarosław Niezgoda - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
Wtorek, 17 października 2017 r. godz. 08:50

Oceny legionistów za mecz z Lechią

Woytek, źródło: Legionisci.com

Arkadiusz Malarz i Jarosław Niezgoda otrzymali najwyższe noty za niedzielny mecz z Lechią Gdańsk. Występ obu zawodników oceniliście na 4,3 w skali 1-6. Dobrą ocenę uzyskał także Michał Kucharczyk - 4,0. Najniższe oceny przypadły Hildeberto i Moulinowi. W sumie oceniało 718 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,4.

Malarz 4,3
Niezgoda 4,3
Kucharczyk 4,0
Pazdan 3,8
Guilherme 3,6
Astiz 3,5
Mączyński 3,4
Broź 3,3
Jodłowiec 3,2
Hlousek 3,2
Hamalainen 3,0
Kopczyński 2,9
Moulin 2,5
Hildeberto 2,3



Komentarze: (15)

jacek4561, 17.10.2017 09:07:58 - *.82

zmiennicy dno dna. bero tragiczny, gdybym był trenerem zrobiłbym mu wędkę przed końcem meczu

lob, 17.10.2017 09:25:18 - *.dynamic.chello.pl

najgorsi byli rezerwowi co weszli...było to widać wyraźnie...i tak ich oceniono.....do rezerw takich tzw. rezerwowych.......

Moty(L), 17.10.2017 10:02:49 - *.dynamic.chello.pl

W moim odczuciu Hama za słabo oceniony. Grał chyba najlepsze 50 minut w Legii od początku jak do niej trafił.

kibic(L), 17.10.2017 10:12:36 - *.pl

Te oceny to jakiś śmiech... Kuchy 4? Chyba za to dośrodkowanie, które przy chorągiewce chciał zrobić i w efekcie mało się nie zabił o własne nogi...

do Motyl, 17.10.2017 10:19:19 - *.dynamic.chello.pl

Być może masz rację - to było jego najlepsze 50 minut od czasu przejścia do Legii !
Tylko to oznacza,że jest to jeden z najbardziej przereklamowanych i przepłaconych piłkarzy !!! Na miejscu prezesa pozbył bym się go jak najszybciej - razem z GUI,Moulinem,Kopczyńskim i kilku innymi!!!

stelvio, 17.10.2017 11:13:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oceniający nie oglądają meczu, takie moje przemyślanie po tych ocenach.

Za co Niezgoda ma 4,3? Realną oceną jego meczu to 3,5.
Kuchy za co 4,0? Dla niego też 3,5. Na 4,0 to zasłużył Guilherme. Na 4,3 Malarz.

Kopczyński za co 2,9? Za to, że po wejściu odbierał piłkę i posłał genialnie podanie na dobieg po którym powinien paść gol?

Bear, 17.10.2017 11:22:37 - *.75.ipv4.supernova.orange.pl

Niezgoda był zdecydowanie najlepszy w tym spotkaniu. Był szybki, dynamiczny, stwarzał sobie sytuacje. Jedyny minusik przy skuteczności. Ale i tak gra o niebo lepiej od Sadiku.

VAR, 17.10.2017 12:29:08 - *.static.ip.netia.com.pl

Niezgoda 4,3... taaa... gdyby na boisku był Nikolic, to schodziłby na przerwę z hattrickiem, albo nawet czterema bramkami, bo karny był ewidentny.

do Stelvio, 17.10.2017 12:30:24 - *.dynamic.chello.pl

Niezgoda był aktywny,zwłaszcza w I połowie,podobnie Kuchy ! Obaj dali zwycięstwo, zasłużyli na 4,5 .
Gui słabiutki,stale się przewracał,nie zawsze po faulu. Powinien dostać 2,5 - 3,0 .T0 bardzo nierówny zawodnik,w tym meczu słaby !
Kopczyński grał krótko ale kilka razy błysnął .
Malarz - obronił kilka" setek" !Zasłużył na 5,0 .

(L) , 17.10.2017 12:51:39 - *.play-internet.pl

Za co Jarek taką notę? Jakby sadiku dwie takie sytuacje zepsuł to by psy po nim wieszano, Jarek popraw skuteczność i będzie ok

td, 17.10.2017 12:54:29 - *.228.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Niezgodzie zabrakło po prostu trochę szczęścia. Następnym razem będzie lepiej !

mlbets, 17.10.2017 13:51:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zasadniczo Hama, Berto, Moulin, Sadiku i Kopa to nawet jakby skończyli mecz z 3 golami każdy to i tak by byli najgorzej ocenieni.

Z drugiej strony Niezgoda czy Szymański mogliby w ogóle piłki ani razu nie mieć przy nodze a i tak nota ok. 4.0 murowana, bo młodzi i cudowni.

Sadiku jakby zagrał tak jak Niezgoda w tym meczu pewnie by skończył z jakimś 3.2-3.5 i większość komentarzy byłaby o zmarnowanych setkach.

Takich mamy kibiców.

Arek, 17.10.2017 16:52:38 - *.free.aero2.net.pl

Nie no, w szoku jestem. Kopczyński nie najgorszy, Moulin też nie. I Kucharczyk dobra ocena. Nie wierzę!

Hugon, 17.10.2017 23:55:13 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Niezgodę trzeba nauczyć strzelać a nie kopać w stronę bramki.

Przepracowany, 18.10.2017 03:54:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Z naszych dobry był też Wawrzyn i Łukasik . Nie starali się za bardzo , Wawrzyn nie chciał grać za długo przeciw swoim , brawo chłopcy - TYLKO LEGIA . Inna sprawa , że Kuchy pięknie pyknął , Kuczak mało samobója nie wrzucił sobie . A Jaro Niezgoda na posterunku . Ten nasz poważny , młody napadzior .

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.