Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Poniedziałek, 23 października 2017 r. godz. 20:06

13. kolejka Ekstraklasy. Grad goli

Mishka, źródło: Legionisci.com

Grad goli obejrzeliśmy w 13. kolejce Ekstraklasy. W piątek Zagłębie zremisowało z Piastem 2-2, a Górnik z Koroną 3-3. Bardzo ciekawy mecz odbył się w sobotę w Gdańsku, gdzie Lechia zremisowała z Lechem 3-3. Pogoń natomiast straciła bramkę z Termaliką w samej końcówce spotkania. W meczu kolejki Legia pokonała w Krakowie Wisłę. Arka natomiast rozgromiła Jagiellonię 4-1. Na zakończenie Wisła Płock w takim samym stosunku pokonała Śląska.

13. kolejka:
Zagłębie Lubin 2-2 Piast Gliwice
Górnik Zabrze 3-3 Korona Kielce
Sandecja Nowy Sącz 1-1 Cracovia
Pogoń Szczecin 2-3 Termalica Nieciecza
Lechia Gdańsk 3-3 Lech Poznań
Arka Gdynia 4-1 Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków 0-1 Legia Warszawa
Wisła Płock 4-1 Śląsk Wrocław

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców



Komentarze: (22)

k(L)eo, 20.10.2017 23:19:36 - *.centertel.pl

Ponownie nasza ekstraklapa gra o mistrza jakby za karę :-) obydwie ekipy z czołówki tracą punkty, jakby czekając na doskok Legii :-), wiadomo walka w czołówce bez Legii to walka o nic! jutro Lechia pyknie lub zremisuje z Lechem, Legia w niedzielę wygra z Wisłą i sytuacja wróci do normy, czyli Legia idzie na Mistrza!!!

kaktus, 20.10.2017 23:48:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

znowu wszyscy grają na Legię... mam nadzieje że Legia także zagra na siebie... :)

jo, 21.10.2017 04:24:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No i po piątku znowu na nas wszyscy z przodu czekają. Takiego sezonu, z takim ściskiem i bez wyraźnego faworyta oraz czołówki to nie było chyba nigdy na tym etapie rozgrywek.

@rek, 21.10.2017 08:21:42 - *.dynamic.chello.pl

Karwa... Znowu zaczyna się wyścig żółwi w walce o tytuł MP... Efektowne wygrane... Medialna napinka... Liderowanie... A potem i tak o tytuł walczy (L)egia i ewentualnie pyry... Jak tak dalej będzie, to (L)egia i bez zwycięstw zdominuje ekstraklapę... Co za gówniana liga... Pozdro (L)

rob bandit, 21.10.2017 12:26:35 - *.satfilm.com.pl

nikt nie chce Mistrza to MY go weżmiemy...FORZA LEGIA!!!

Żyleciarz, 21.10.2017 15:13:38 - *.80.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Tak tak, wszyscy grają pod Legię i dlatego tracą punkty. Zapewne Legia jest już dogadana ze wszystkimi drużynami z całej Polski, że przez najbliższe 10 sezonów ma zapewnione mistrzostwa.

Bezimienny, 21.10.2017 21:20:14 - *.dynamic.chello.pl

Pogoń na dnie, konieczne gruntowne przetasowania w szeregach Portowców, i wydaje się to być nieuniknione, sytuacja jest tragiczna.

Cult⚽️Legia, 22.10.2017 01:49:36 - *.206

Mioduski powinien zainwestować w Szczecin,potrzebujemy dojścia do morza!

Najt menadżer , 22.10.2017 03:08:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do Żyleciarz : To ironia ?? Hehe , prowincja naprawdę nas o to oskarża .. A nas nie stać na takie wydatki ( też żartuję ) . Tak myślałem , że Górnik zacznie gubić punkty jeszcze jesienią . Dobrze grali , jednak mogli mieć już taką przewagę , hehehe . Bierzmy to , a frajerów .... niedopowiedzenie . Żeby tylko jutro ( dziś ) komplet zebrać . Żeby piłkarze się poczuli i wiedzieli , o co grają . A Pogoni żal , naprawdę żal . Co jest nie tak , przyjaciele ? Skory się stara . Powodzenia Wam , Zagłębiu , Olimpii i Radomiakowi . I Sparcie Brodnicy . (L)

Plpl, 22.10.2017 09:54:48 - *.warszawa.vectranet.pl

@CL

antyk , 22.10.2017 11:05:39 - *.22.ipv4.supernova.orange.pl

poziom ekstraklasy w tym sezonie sięgnął dna,nigdy nie było aż tak źle,powinny być jakieś testy dla piłkarzy którzy chcą występować w tej lidze,żeby przynajmniej wszyscy mieli podstawowe umiejętności piłkarskie jak kopniecie prosto piłki czy podanie celne do kolegi który stoi 2 metry obok

Legia⚽️Legia, 22.10.2017 11:29:24 - *.8

Mioduski wyślij na mecz kilka dronòw,w szalikach i z barwami Legii!niech latajá nad trybunami gości I nad stadionem !

chi, 22.10.2017 13:39:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@cultlegia
To może być dla ciebie szok, ale Szczecin nie leży nad morzem

Cult⚽️Legia do chi, 22.10.2017 15:21:48 - *.dab.02.net

Niebádźmy drobiazgowi,majá port a my?Nad wisłá.

M@c, 22.10.2017 17:13:54 - *.dynamic.chello.pl

Wszyscy kuźwa grają pod Legie, tylko jeżeli Legia nie zagra dla siebie. to ... Wyniki wymarzone... Legia grać k...a mać!

123, 22.10.2017 22:11:48 - *.dynamic.chello.pl

Wisła bardzo słaba a o mały włos. Ale co tam trzy punkty są

Piotrr, 23.10.2017 12:26:08 - *.084.063.pools.vodafone-ip.de

Co by nie mówić to ta kolejka jakaś kosmiczna. Bramek mnóstwo i super mecze. No i Legia z wygraną. Ale oczywiście znajdą sie nieudacznicy i hejterzy, którzy wszytko skrytykują. Teraz spokojnie w górę tabeli Legio. Z Arką pocisnąć i bedzie lepiej. Warszawiacy - Stadion ma być pełen! Inaczej to wstyd dla 2milionowej metropolii. Pozdro

Do Piotrr, 23.10.2017 21:32:44 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Stary, ale czym Ty się podniecasz? Przecież ta liga jest żałosna, tutaj nikt nie chce Mistrza Polski, jak ktoś się doczłapie do szczytu tabeli, to zaraz zaczyna remisować, czy przegrywać. Może i będziemy mieć tego mistrza, ale to będzie tak żenująco słaby mistrz, że znowu odpadniemy z pucharów z jakimiś pasterzami. A Ty orgazmu dostajesz jakbyśmy walczyli co najmniej w Premier League.

Arek, 23.10.2017 23:11:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kurde! Co ten Michalak wyrabia w tym Płocku to się nie dzieje. Znowu brameczka, a z Cotry, czy jak mu tam wiatrak. To będzie nasza gwiazda, jak nie w tym to w następnym sezonie. Oczywiście jak w tym, to od wiosny. Jego gra podobała mi się już w Zagłębiu, ale teraz to jest jeszcze lepszy. On jak gra zawsze zap...la.

Hiszpańska móha, 24.10.2017 08:18:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak to ,, ta liga jest żałosna ? Przecież właśnie udowodniliśmy , że nasza liga jest lepsza od hiszpańskiej !

Afro, 24.10.2017 08:28:08 - *.static.nsti.pl

Chciałbym zapytać - bo nikt tego nie poruszył - czy za rzucanie w zawodnika nie powinno być kar? Chyba każdy widział jak rzucano w w Guilerhme gdy wykonywał rożne? Jakieś kule polepione taśmą... w sumie u kibiców skisły to tradycja (młodszym polecam google: "wisła Baggio nóż"). Pytanie co na to komisja ligi czy PZPN?

majusL@legionista.com, 24.10.2017 12:16:20 - *.77.in-addr.arpa.czajen.pl

Przyjemnie bylo widzieć bol fupy u milicjantów na twarzach. Haha. Bezcenny widok!! Tym bardziej na ich terenie

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.