Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Legia II Warszawa - Tur Bielsk Podlaski - fot. Raffi / Legionisci.com
Legia II Warszawa - Tur Bielsk Podlaski - fot. Raffi / Legionisci.com
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 15:46

III liga: Legia II Warszawa 1-1 Tur Bielsk Podlaski

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 13. kolejki III ligi Legia II Warszawa zremisowała w Ząbkach z Turem Bielsk Podlaski 1-1. Obie bramki padły w pierwszej części spotkania. Prowadzenie gościom dał w 28. minucie Karol Kosiński, a cztery minuty później do wyrównania z rzutu wolnego doprowadził Sebastian Szymański. W całym meczu wystąpił przesunięty do rezerw Dominik Nagy. W 20. minucie Konrad Jałocha obronił rzut karny.

Do dziś Tur miał na swoim koncie pięć wyjazdowych porażek i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli ligowej.

III liga: Legia II Warszawa 1-1 (1-1) Tur Bielsk Podlaski
0-1 - 28' Karol Kosiński
1-1 - 32' Sebastian Szymański

Legia II: 1. Konrad Jałocha - 24. Łukasz Turzyniecki, 5. Tomasz Wełnicki, 4. Mateusz Żyro (21' 3. Mateusz Bondarenko), 16. Robert Bartczak - 21. Dominik Nagy, 14. Tsubasa Nishi, 6. Sebastian Szymański (46' 23. Grzegorz Aftyka), 13. Łukasz Moneta (68' 17. Kamil Orlik) - 19. Michał Góral (82' 9. Eryk Więdłocha), 11. Mateusz Majewski

Rezerwa: 12. Mateusz Kochalski, 20. Miłosz Szczepański, 25. Bartosz Olszewski

widzów: 80

Tabela, wyniki i terminarz III ligi




fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com



Komentarze: (27)

lob, 21.10.2017 15:52:58 - *.dynamic.chello.pl

Tylko zmiana trenera by coś jeszcze dała..........ten trener ze swoim sztabem już w tamtym roku powinien być zwolniony......z tym trenerem to najwyżej środek tabeli...Panie Mioduski nie wstyd Panu za taką antypropagandę naszej Legii ???

@rek, 21.10.2017 15:54:35 - *.dynamic.chello.pl

No żesz karwa mega zajebiszczo... II (L)egia ledwo remisuje z outsiderem III ligi... Powiało mocą... Pozdro (L)

(L)Łomża(L), 21.10.2017 15:59:22 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

Ten wynik, to jak porażka :-(

dd@wp.pl, 21.10.2017 16:00:08 - *.internetdsl.tpnet.pl

Patałachy. Nie zasługujecie na grę w Legii.

Rio , 21.10.2017 16:02:34 - *.ip.oxynet.pl

Dlaczego Szymański gra w rezerwach?

Winyl, 21.10.2017 16:04:21 - *.dynamic.mm.pl

No nie popisaliscie sie znowu:/

Sebek, 21.10.2017 16:05:03 - *.play-internet.pl

To jest już ku...wa wręcz nieprawdopodobne! Być może II też przydałaby się wizyta motywująca!

wrt, 21.10.2017 16:13:55 - *.itsa.net.pl

Matko Boska, to są przyszli zawodnicy pierwszego składu ?

Dubi sk-ce, 21.10.2017 16:15:06 - *.dynamic-ra-12.vectranet.pl

SKANDAL...SKANDAL...SKANDAL.....CO TO KU.......MA BYC.....!!!!!

Pawel, 21.10.2017 16:18:00 - *.play-internet.pl

Czemu Szymanski gra w rezerwach lub juniorach zamiast pojechac z I-sza druzyna do Krakowa??

Zielony, 21.10.2017 16:19:43 - *.dynamic.chello.pl

Szkoda, bo Legia II przeważała ale również miała trochę szczęścia (nie strzelony karny dla Tura). Ładnie zgrał Majewski, waleczny był Tsubasa N. Nagy miał przebłyski ale też miał głupie niecelne podania i nie wykorzystał szansy na zdobycie bramki. Turzyński walczył za trzech i chyba MOM. W końcówce mógł wylecieć z boiska za ostry acz chyba nie celowy faul. Szkoda wyniku. (L)

kibic/, 21.10.2017 16:22:44 - *.internetdsl.tpnet.pl

ja pitole te nasze rezerwy to porażka! drużyna ma w składzie zawodników którzy grali w ekstraklasie a z takimi ogórami nie mogą sobie poradzić...

mart, 21.10.2017 16:28:52 - *.dynamic.chello.pl

"17. Tur Bielsk Podlaski 13 5 1 2 10 5-40"

Taki "Nagy" nasz ten skład drugiej drużyny z ekipą, która straciła już 40 bramek...

Kajtus Czarodziej, 21.10.2017 16:48:03 - *.range86-178.btcentralplus.com

Juz kilka razy mowilem ze ci zawdodnicy to strata czasu i pieniedzy.. Na zbity ryj z nimi i szukac kolejnych! Gorzej nie bedzie..

e(L)o, 21.10.2017 16:52:56 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

A ten pa-jac Nagi najsłabszy w meczu!

Debek, 21.10.2017 17:02:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Zabierzcie tego trenerzyne niech idzie trenować Przasnysz albo jakiś Tur bo na Rezerwy Legii to wstyd na calej linii.

wrt, 21.10.2017 17:03:13 - *.itsa.net.pl

do Rio : a gdzie ma grać ? Nawet w rezerwach gra słabo

wwwojtecky (L), 21.10.2017 17:47:09 - *.play-internet.pl

Aż strach się bać bo w następnej kolejce czeka już GKS Wikielec! Nie jednemu napsuli już krwi

prsaznyrz, 21.10.2017 18:26:47 - *.dynamic.chello.pl

pan od wf pompek do odstrzału wstyd

dex, 21.10.2017 19:25:53 - *.play-internet.pl

Granda i tyle!

Legionista, 21.10.2017 20:00:43 - *.226

RJ chwalił Szymańskiego że ma potencjał i od tej chwili przestał grać ;)

T_Pan, 21.10.2017 20:29:34 - *.nat.nova.is

No....marnie to widze z Wikielcem. To bardzo mocna ekipa.

prt, 21.10.2017 20:54:00 - *.dsl.telepac.pt

za Loczka miał być awans...
tiaaaaa xD
WSTYD

Cult⚽️Legia, 22.10.2017 00:21:22 - *.46

Rewolucji Czas!Słabi!out!

Sałatka, 22.10.2017 02:42:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Za mało strzałów z dystansu .

Bodzio, 22.10.2017 05:03:52 - *.94

No to się gwiazdorzy w większości z pięciocyfrowymi przelewami na miesiąc popisali w konfrontacji z kolesiami, którzy grają za garść frytek plus butelka mineralnej.

Piotr, 22.10.2017 13:46:14 - *.customers.d1-online.com

Trener WON!!!!!!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.