Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Piątek, 27 października 2017 r. godz. 07:27

Wyniki 1/4 finału Pucharu Polski

Mishka, źródło: Legionisci.com

Rozegrano mecze 1/4 finału Pucharu Polski. W pierwszym spotkaniu Górnik pokonał Chojniczankę 3-1. W środę Arka wygrała z Chrobrym, a Legia z Bytovią. W ostatniej parze lepsza okazała się Korona, która wywiozła jednobramkową zaliczkę z Lubina. Rewanże odbędą się pod koniec listopada.

1/4 finału PP:

Chojniczanka Chojnice 1-3 Górnik Zabrze
Chrobry Głogów 0-2 Arka Gdynia
Drutex-Bytovia Bytów 1-3 Legia Warszawa
Zagłębie Lubin 0-1 Korona Kielce

Terminarz i wyniki Pucharu Polski



Komentarze: (27)

kibic, 24.10.2017 09:26:32 - *.adsl.inetia.pl

Piękne zdjęcie. Mam nadzieję, że w tym sezonie dane nam będzie znowu zobaczyć te dwa puchary obok siebie.

LW, 24.10.2017 09:38:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIO walczymy o awans w Pucharze RP. ! LEGIA !!!

LW, 24.10.2017 09:40:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Drutex-Bytovia 1-3 LEGIA ! LEGIA !!!

edek, 24.10.2017 09:41:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Puchar będzie nasz !!!

Wojtas, 24.10.2017 09:57:23 - *.centertel.pl

Marzy mi się finał Legia -Górnik. Tylko Górnik może w całości zapełnić sektor gości na narodowym.

Maciej, 24.10.2017 10:05:34 - *.hsi10.unitymediagroup.de

Witam Was. Niemam tego gownianego kanalu. Macie moze jakis link do meczu Legii?. Bylbym wdzieczny i zadowolony. I napewno nie tylko ja ;).

Marcin , 24.10.2017 10:06:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Czy kibice LEGII będą w Bytowie

@Wojtas, 24.10.2017 11:14:50 - *.56.ipv4.supernova.orange.pl

Finał z Górnikiem byłby super.
Zarówno pod względem kibicowskim jak i sportowym. Górnik gra o niebo lepiej w tym sezonie od Legii, i o wygrana w ewentualnym finale byłoby ciężko, ale to dobrze dla widowiska.

Kojot44 do Maciej, 24.10.2017 11:49:44 - *.28-151.wind.it

Ja oglądam na meczyki pl i nie raz na wizja tv

LW, 24.10.2017 12:45:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Final Pucharu RP - LEGIA - Gornik !!!

Pol, 24.10.2017 12:54:10 - *.33.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wejdzcie na sttonę pzpn i otwórzcie drabinkę pp. Z górnikiem będziemy grać juz w półfinale. Finał z innymi ogórkami typu arka korona zagłębie

Pol, 24.10.2017 12:57:08 - *.33.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Sorry pomyliłem się. Będzie losowanie w półfinale

Do Wojtas, 25.10.2017 05:34:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wojtas , poeto . Całości - gości , nieźle ... Też coś dorzucę : Jeśli zagramy wkrótce w finale , to razem z braćmi racę odpalę . Jeśli wygramy w tym finale , pół litra razem z Wami obalę . A przeciwnikom smutek i żale ( choćby przegrali o włos , przez detale ) . Allez ! Może być ? Pozdro , jol joł ! (L)

Alan, 25.10.2017 07:52:58 - *.62.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Spokojnie, do maja a wtedy jest finał może się wszystko z formą Górnika zmienić tym bardziej ze czeka ich przerwa zimowa po której to takie drużyny przeważnie grają gorzej. No i oczywiście też mi się marzy finał Legia-Górnik to byłoby prawdziwe święto.

tomiacab, 25.10.2017 07:56:06 - *.47

W 1/2 finału już same ekstraklasowe

LW, 25.10.2017 08:31:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Drutex-Bytovia 0-2 LEGIA ! LEGIA !!!

Darth-Bane , 25.10.2017 12:00:12 - *.centertel.pl

Proponuję sopcasthd.tv, tylko że tam trzeba zapłacić 3 zl za dostęp na 3 dni do serwisu

pawelzajac2012, 25.10.2017 20:26:11 - *.telico.pl

meczosy.pl

grzesiek, 27.10.2017 07:42:58 - *.centertel.pl

Marzy mi sie Legia Gornik na narodowym ^ ^

kurek, 27.10.2017 08:32:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Skończyły się niespodzianki. W sumie ciekawie jeszcze może być w meczu Korona- Zagłębie. Tu czuje, że mogą być karne. Bo Zagłębie stać na wygraną 1:0.

Juri, 27.10.2017 09:52:45 - *.centertel.pl

Legia -kurnik dobry mecz.
Bracia z Sosnowca by mieli przygody na trasie .
No i hanysowo by zawitało w stolicy,w solidnej liczbie.
Puchar dla Legii.

tylko-Legia, 27.10.2017 09:55:53 - *.133

Drużyny w półfinale wyłoni losowanie.

Fragment regulaminu rozgrywek PP

-11. Piąta runda

1/2 finału Pucharu Polski
11.1. W rundzie piątej
-
1/2 finału Pucharu Polski rozgrywa się dwa mecze (mecz i rewanż).
W rundzie piątej udział biorą:

4
zespoły

zwycięzcy meczów rundy czwartej.
11.2.
Zestaw par i gospodarzy pierwszych meczów 1/2 Finału Pucharu Polski wyłoni losowanie
przeprowadzone przez Departament Rozgrywek Krajowych PZPN po rozegraniu meczów 1/4
finału rozgrywek. Gospodarzami
pierwszych meczów 1/2 Finału Pucharu Polski będą drużyny
które w poszczególnych parach zostały wylosowane jaki pierwsze.
11.
3
. Zwycięzcy meczów spośród zespołów, o których mowa w pkt
11.1 uzyskają awans do finału
Pucharu Polski
.

Kibic L, 27.10.2017 10:09:53 - *.centertel.pl

Kiedy będą bilety na finał pucharu polski?

Do Kibic L, 27.10.2017 10:24:13 - *.centertel.pl

Będą jak wywalczymy awans do finału.

hulk, 27.10.2017 11:00:25 - *.dynamic.chello.pl

PUCHAR DLA ARECZKI!

spasiony, 27.10.2017 14:02:14 - *.centertel.pl

finał z Górnikiem ??
w tej edycji tylko półfinał

rob bandit, 27.10.2017 19:45:03 - *.satfilm.com.pl

rewanże pokażą kto z kim oby nie Zagłębie Lubin...FORZA LEGIA!!!Chociaż oni zapełnili by sektor wraz ze zgodami...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.