Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Wtorek, 24 października 2017 r. godz. 12:00

Bilety na mecz z Górnikiem

Redakcja, źródło: Legionisci.com

19 listopada o godz. 18:00 Legia Warszawa zagra na własnym stadionie mecz 16. kolejki Ekstraklasy z Górnikiem Zabrze. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie w systemie on-line, kasach klubowych oraz na Wyspie w Centrum Handlowym M1 w Markach.

Bilet z kartą kibica
Karta musi być wydana po 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart kibica lub kart kibica z funkcją cashback (koszt 20 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub przez stronę bilety.legia.com. Formularz można ściągnąć i wydrukować stąd. Podanie danych oznaczonych * jest obowiązkowe.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania.

Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest nieco wyższa od standardowej. Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi do systemu imię, nazwisko i numer PESEL osoby, dla której ma być przeznaczony bilet, a następnie wydrukuje bilet z kodem kreskowym.

W systemie on-line:
- wybierz mecz, na który chcesz kupić bilet,
- wybierz sektor, rząd i miejsce, następnie przejdź dalej,
- wprowadź swoje imię, nazwisko, dwukrotnie adres e-mail, oraz numer PESEL,
- wybierz typ biletu zgodnie z przysługującą zniżką,
- przejdź do płatności,
- po dokonaniu płatności na podany wcześniej adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu oraz bilet elektroniczny do samodzielnego wydruku w formacie pdf

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8 urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób do lat 18, osób studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 60. roku życia.

Cennik biletów:





Komentarze: (21)

Ostry hols, 24.10.2017 13:19:28 - *.centertel.pl

Ceny z kosmosu !!! kro kupi bilet no kto ? Na jakis tam kurnik !

Echhh, 24.10.2017 13:56:36 - *.169.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Czy ktos w centrali moglby sie odwalic od tej niedzieli? Nie ma innych dni w kalendarzu?

Juri, 24.10.2017 14:03:27 - *.centertel.pl

Hanysy będą czy mają zakaz?
Wszyscy na Legie !

pl, 24.10.2017 14:10:48 - *.tel.tkb.net.pl

jakis tam kurnik... to kto jest godny walki z Legia jak nie odwieczny wrog i 14krotny mistrz?

Kibice , 24.10.2017 14:32:22 - *.12.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jak kto

Obecnie kurnik jest na fali
Jak jeszcze przyjadą kibice

Ja kupuje i idę
Będzie ZABAWA

@ostry hols, 24.10.2017 14:46:34 - *.248.ipv4.supernova.orange.pl

To jest Stolica i ekstraklasa, za ile bys chciał bilet ? za 20 zł jak było kiedyś na Żylete ? życie drożeje, musisz sie w tym ziomek odnalezc inaczej zginiesz marnie.

dag, 24.10.2017 16:10:15 - *.static.chello.pl

bilety są zdecydowanie za tanie!!! powinny być dwa razy droższe.

mgs03, 24.10.2017 17:30:23 - *.play-internet.pl

Znowu niedziela? Jakiś zakaz jest na soboty czy co

do dag, 24.10.2017 18:31:52 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

Trollu, to nie jest śmieszne.

Bilety trochę drogie...

do ostry hools, 24.10.2017 19:37:14 - *.play-internet.pl

Prawdziwy kibic nie patrzy czy mecz z Górnikiem czy Włocławią Włocławek

Sliwa, 24.10.2017 20:57:50 - *.play-internet.pl

Ktos w centrali albo canal plus chce bardzo nam obrzydzic mecze Legii i tak nam wciskaja te niedziele do wyzygania.

D, 25.10.2017 08:51:25 - *.centertel.pl

Się chciało podbijać Europę, to trzeba się teraz męczyć w niedzielę. Może w następnej rundzie się coś zmieni.

L87, 25.10.2017 11:05:59 - *.play-internet.pl

Przeciesz terminarz ustala C+ a nie Legia

danpek, 01.11.2017 18:47:14 - *.dynamic.chello.pl

ręce i majtki opadają. człowiek ma kartę i chce kupić bilet ......niestety

GÓRA KALWARIA , 02.11.2017 18:06:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bilecik na SILVER zakupiony,czekają lachony :)

Mlody, 10.11.2017 19:52:15 - *.play-internet.pl

Mam pytanie, czy bedzie jakas oprawa na meczu z Górnikiem?

info, 12.11.2017 09:40:54 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Piękna sprawa!! Bilety i to kilkaset zostało już tylko na Żyletę, także będzie komplet :) Górnik w komplecie, Żyleta nabita i mecz o lidera.. zapowiada się zajebista niedziela za tydzień.

Ostatnie bilety ludzie kupujcie dziś, bo w tygodniu nie bedzie już!
Mocno Legia!!!

pan kleks, 12.11.2017 16:01:26 - *.tarnowskiegory.vectranet.pl

Ile wynosi pojemność stadionu na tym meczu?

do Pan Kleks, 13.11.2017 12:07:53 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Na meczu będzie ok 27-28 tys :)
Tylko Legia! Legia Mistrz!

sorbet, 13.11.2017 16:05:34 - *.dynamic.chello.pl

poj stadionu legii 31 104

RoDa, 14.11.2017 09:59:53 - *.mf.gov.pl

Może ktoś, kto ma karnet a nie może iść na mecz z Górnikiem, chce odstąpić wejściówkę za na mecz. Oczywiście nie bezinteresownie. Czekam na kontakt: abml_kancelaria@wp.pl.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.